Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Mobiltelefon, PDA, mobilkommunikáció

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
4974 hozzászólás a témában

#1
marton

marton

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.633 hozzászólás

Az Emporia telefonokat szokták ajánlani időseknek. Hatalmas gombok, nagy kijelző, egyszerű menü de már egyre több cég csinál ehhez hasonló telefonokat.

kb ilyenek: http://www.mediamark...te-1210848.html

https://www.google.h...X5GDwcQ_AUIBigB


Marci

#2
lor

lor

    phorumus maximus

  • globális moderátor
  • 24.199 hozzászólás

mutter telefont tudtok ajánlani?

eddig csak nyomógombos volt, gondolom ehhez jó lenne ragaszkodni.


NE ÍGY! NE ÍGY!

borzasztus falánkusz
lor-inc g-boxx designer
. . .sár. . .nem haldoklom, így élek. . .k.rva 3mm...


#3
lor

lor

    phorumus maximus

  • globális moderátor
  • 24.199 hozzászólás

tud valaki valami autós tartót ajánlani?

oneplus 2

leginkább szellőzőrácsos verziók szimpik.


NE ÍGY! NE ÍGY!

borzasztus falánkusz
lor-inc g-boxx designer
. . .sár. . .nem haldoklom, így élek. . .k.rva 3mm...


#4
Kisherceg

Kisherceg

    fullamatőr kocabringás

  • fórumtag
  • 7.836 hozzászólás

A legutóbbi ilyen telefonom S5610-nek hívták. Most S5611 néven fut. Tökéletes nokia koppintás.

 

nokia 6300 van 7-8 évet, ismerős volt a samsung designja. :) egyetlen baja, hogy max 3 napot tudott, de ez az első perctől kezdve ilyen volt, egyszer kellet akkut vennem bele, most viszont már tölteni sem mindig hajlandó. mennyit bírt a samsung? a hangja milyen, szép, tiszta?

 

:( az utódot nem dicsérik.... :(


Kisherceg módosította - 2016. március 04. - 19:54

"Nyugi. Minden a legnagyobb rendben csúszik ki a kezeim közül..."

"Itt vannak sárkányok, b@zdmeg???!!!"


#5
Rabbit

Rabbit

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 992 hozzászólás
  • LocationKelenföld

új telefont kell vennem, a lényeg a minél hosszabb üzemidő, a jó hangminőség és az alacsony ár. csak telefon/sms menne, semmi csicsa. néztem ezeket az olcsóbb nokiákat 108 és társai, illetve az evolveo x1 accu-t, utóbbi mondjuk drágább valamivel és "kicsit" más terület..

 

mit érdemes keresni?

A legutóbbi ilyen telefonom S5610-nek hívták. Most S5611 néven fut. Tökéletes nokia koppintás.



#6
Kisherceg

Kisherceg

    fullamatőr kocabringás

  • fórumtag
  • 7.836 hozzászólás

új telefont kell vennem, a lényeg a minél hosszabb üzemidő, a jó hangminőség és az alacsony ár. csak telefon/sms menne, semmi csicsa. néztem ezeket az olcsóbb nokiákat 108 és társai, illetve az evolveo x1 accu-t, utóbbi mondjuk drágább valamivel és "kicsit" más terület..

 

mit érdemes keresni?


Kisherceg módosította - 2016. március 04. - 15:23

"Nyugi. Minden a legnagyobb rendben csúszik ki a kezeim közül..."

"Itt vannak sárkányok, b@zdmeg???!!!"


#7
ridebalaton

ridebalaton

    újonc

  • fórumtag
  • 7 hozzászólás

Sziasztok!

A ridebalaton.hu továbbfejlesztéséhez keresünk GWT-ben és Java-ban rutinos programozót - olyat, aki maga is mountain bike rajongó.

A túraszerkesztést szeretnénk könnyebben használhatóvá tenni, és további terepekhez (Bükk, Mátra, Mecsek, Pilis) szeretnénk az oldalt előkészíteni.

Ha ismertek ilyet, az nagy segítség lenne! Ha megosztjátok az infót az szintén!

Az info@ridebalaton.hu-ra írjatok.

Előre is köszönöm!

Attila

 

ui. Montis mobil navigációs appot tesztelünk hamarosan. Ha érdekel a teszt, egyeztessünk! (szintén: info@ridebalaton.hu)



#8
Pity_

Pity_

    vendég

  • fórumtag
  • 87 hozzászólás
  • LocationAjka

Nekem Navitel van teljes Magyarország turistatérképpel. Csak GPS kell hozzá. Többször probáltam már, tökéletesen müködik. Ha érekel tudok segíteni.


Nem a győzelem a részvétel, hanem a fontos !


#9
Kánya

Kánya

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 846 hozzászólás
  • LocationMecsek

 

Sziasztok!

 

Olyan megbízható applikációt keresek (androidra), amin elég jó kerékpáros térkép is van. Az nem hátrány, ha offline módban is működik. 

Olyan esetre kellene megbízható térkép/navigáció, ami a bringásokat is megfelelően vezeti a célja felé, és elég jól ismeri a bringautakat. Ha rögtönzött túrát szeretnénk, vagy olyan helyre tekernénk, ahol helyismeret hiányában csak erre tudunk hivatkozni.

 

Itthoni és külföldi térkép is érdekelne. 

 

https://play.google....n.android.locus

 

A pro verzió 2000Ft Érdemes megvásárolni  



#10
zsoltfree

zsoltfree

    újonc

  • fórumtag
  • 12 hozzászólás

Sziasztok!

 

Olyan megbízható applikációt keresek (androidra), amin elég jó kerékpáros térkép is van. Az nem hátrány, ha offline módban is működik. 

Olyan esetre kellene megbízható térkép/navigáció, ami a bringásokat is megfelelően vezeti a célja felé, és elég jól ismeri a bringautakat. Ha rögtönzött túrát szeretnénk, vagy olyan helyre tekernénk, ahol helyismeret hiányában csak erre tudunk hivatkozni.

 

Itthoni és külföldi térkép is érdekelne. 



#11
Kánya

Kánya

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 846 hozzászólás
  • LocationMecsek

ebayen van 25, 30 és 60 ezerért hirdetve. szerintem 13ezerért butaság lenne elherdálni.
(én simán megtartanám, ha már ilyen teljes és működőképes)

Nem akarom megvárni míg az akku megadja magát, meg miért is nézegessem, nem vagyok egy műgyűjtő :)  Végül 16-ért meghirdettem


Kánya módosította - 2015. január 11. - 19:33


#12
stp1

stp1

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.283 hozzászólás

ebayen van 25, 30 és 60 ezerért hirdetve. szerintem 13ezerért butaság lenne elherdálni.
(én simán megtartanám, ha már ilyen teljes és működőképes)



#13
Kánya

Kánya

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 846 hozzászólás
  • LocationMecsek

Urak!

Lenne egy Nokia 9210i comunicator mobilom teljes gyári állapotban magyarnyelvű paírokkal meg az összes gyári tartozékával még 2002-ből

Meg szeretnék válni tőle de nem tudom mit kérjek érte mivel itthon nincs eladó, azaz csak hibás és nincs viszonyítási alapom. 

13000Ft sok vagy kevés?

Bocs hogy ide teszem fel a kérdésem, de mobilos oldalon még nem kaptam választ 

 

2015._01._11._-_9_www.kepfeltoltes.hu_.j

2015._01._11._-_2_www.kepfeltoltes.hu_.j



#14
Kánya

Kánya

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 846 hozzászólás
  • LocationMecsek

Urak!

Lenne egy Nokia 9210i comunicator mobilom teljes gyári állapotban magyarnyelvű paírokkal meg az összes gyári tartozékával még 2002-ből

Meg szeretnék válni tőle de nem tudom mit kérjek érte mivel itthon nincs eladó, azaz csak hibás és nincs viszonyítási alapom. 

13000Ft sok vagy kevés?

 

2015._01._11._-_9_www.kepfeltoltes.hu_.j

2015._01._11._-_2_www.kepfeltoltes.hu_.j



#15
csp187

csp187

    újonc

  • fórumtag
  • 3 hozzászólás

Sziasztok!

 

Van a Garmin EDGE 810 -nek, egy olyan funkciója, hogy az edzésed útvonalát, és adatait elmentve, a későbbiekben, ugyanezt az edzést végígcsinálva, versenyezhetsz az "előző saját magaddal". (mint az autóversenyes játékokban a legjobb idő szellemképe) Azt szeretném kérdezni, hogy androidra létezik e valami alkalmazás, ami tudja ezt a funkciót?

 



#16
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.258 hozzászólás

Én is így gondolom. Annyi, hogy nekem a sportstracker nagyon szimpatikus az egyszerű kezelhetőség és az átláthatóság miatt

ja valószínű.

majd ha lesz több (6 vagy 7 alkalom volt eddig, de annak fele sík munkaba menés)  nézegetem, hogy áll az igazsághoz. érdekes modón, távot sebességet, átlagot etc jól mérte.


"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#17
Kánya

Kánya

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 846 hozzászólás
  • LocationMecsek

Dehát ilyenkor a készülék (té)veszt jelet, nem a gps pozíciót feldolgozó progi, vagy tévedek?

Szóval mindegy, hogy sports tracker, vagy runkeeper, vagy nemtommi.

Én is így gondolom. Annyi, hogy nekem a sportstracker nagyon szimpatikus az egyszerű kezelhetőség és az átláthatóság miatt



#18
mgy

mgy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.091 hozzászólás

Dehát ilyenkor a készülék (té)veszt jelet, nem a gps pozíciót feldolgozó progi, vagy tévedek?

Szóval mindegy, hogy sports tracker, vagy runkeeper, vagy nemtommi.

Sportstrackert használ vki ?

 

mennyit csal szintben ?  (a cca 500-ra +200 at kicsit soknak tartom)



#19
Tekergek

Tekergek

    🚲

  • fórumtag
  • 1.257 hozzászólás

Apropó biztonság: kapható a BlackPhone, ez egy Androidra épített rendszer amelynél a felhasználó biztonsága/privátszférája védelme áll a középpontban. Ha nem akarsz új mobilt venni akkor még meg lehet próbálni a CyanogenMod-ot, nem mindegyik de sok okostelóra lehet telepíteni (általában root kell hozzá). Ebben van mindenféle biztonságra irányuló beállítás, hogy mihez nyúlhat hozzá egy app (elvileg pl. meg lehet tiltani hogy olvassa a névlistát, elküldje a GPS poziciót, stb.). Ez is Android, eleinte önkéntes volt, most már különálló cég (pl. a kínai Oppo leányvállalata, OnePlus hivatalosan ezt használja). A CM arra is jó hogy gyorsítsa a rendszert mert a mindenféle gyártói rétegek (pl. HTC Sense) lassabbak a sima Androidnál és a CM annak minimális bővítése.



#20
Kánya

Kánya

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 846 hozzászólás
  • LocationMecsek

Sportstrackert használ vki ?

 

mennyit csal szintben ?  (a cca 500-ra +200 at kicsit soknak tartom)

Eddig van kb 100 track-em de ebből 3-szor vesztett jelet, akkor ugrik az egész szint. Amúgy + - 20m-t csal átlag 60Km/1400 szinten. De ez főképp eszköz függő, mert az előző Symbian Nokiám sokkal pontosabb volt mint az LG 4x