Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Imádkozzunk Esõistenhez

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
21 hozzászólás a témában

#1
TripleB

TripleB

    bentlakó

  • fórumtag
  • 9.190 hozzászólás
Nem vagy elveszett ember :D ( ezt már egyébként tapasztaltam is ;) )

-=B.B.B.=-
"Aki nevet,azzal együtt nevet a világ.Aki sír,az egyedül sír..." Oldboy


#2
vendég_Charon_*

vendég_Charon_*
  • vendég
Elég, ha privit írtok! ;)

Adok cserébe bankszámlaszámot. :D

#3
TripleB

TripleB

    bentlakó

  • fórumtag
  • 9.190 hozzászólás
Charon vajon milyen adománynak örülne ? :chin: :)

noob az olyan bajfax kocka,aki mindent beszoplázik kb

-=B.B.B.=-
"Aki nevet,azzal együtt nevet a világ.Aki sír,az egyedül sír..." Oldboy


#4
rmx rider

rmx rider

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.790 hozzászólás
mert nincs is.. newbie (új fiú) ---> noob


essenmá'men

#5
koca

koca

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.107 hozzászólás

"Watch the f!cking date, noob!"

nem is tudok ilyen angol szorol h noob :chin: mit jelent? :o

#6
burce

burce

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.694 hozzászólás
Külföldi fórumokon ilyeneket látok ehhez hasonló esetben:

"Watch the f!cking date, noob!"

Persze én ettõl, és az ehhez hasonló megnyilvánulásoktól elhatárolódom :-)

"Milyen állat, aki bennem él?
Aki helyettem élvez, helyettem fél
Aki helyettem fázik, ha hideg a tél"


#7
koca

koca

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.107 hozzászólás
nekem tegnap imádkoznom se kellett ,de bent a városba /miskolc/ megföttek az emberek én meg lillafüred utántol felfel jávorkutra jo kis hüsitö esöbe tekertem fel :) aztán el is állt és már bánkutra szárazon érkeztem meg ;) élveztem :bananadan

#8
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.354 hozzászólás
a kápolna és a katlan az amit sose szabad menni esõ után csak legelõbb 1 héttel;)

mi voltunk ma kiscellin, sashegyen, és full jó volt mind2.
tegnap vagyis ma éjjel meg street a városban esõben... az is jó volt:) de mihelyt elkezdtük feldobálni a birngákat a kocsira hogy már hazamenés, rögtön elállt, és azóta sem esik.. FAKK.

#9
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.944 hozzászólás
Thez, mi tegnap Janihegyeztünk, de akkora volt a dzsuva a Kápolna után, hogy gurulás helyett inkább csúszkáztunk...csak épp bringával. Ránk férne egy kis szárazság már.
Kérlek SEGÍTSETEK!!! Ellopták Giant Anthem 1 (2008-as) 18 colos bringámat. Fekete/bronz színben - ebbõl csak ez az egy volt MO-on! Ez a bringa volt az: http://bikemag.hu/teszt/giant-anthem-1 Ha láttok ilyet apróban, légyszi szóljatok! Megtalálónak jutalom.

#10
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.354 hozzászólás
kizárt... de legalább krosszkovácsin sütött a nap:D:D:D
nemkicsit szívhatták be szerencsétlenek.

#11
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.944 hozzászólás
Még egy értelmes topik, amit csak azért hozok most fel, hogy mindenki lássa: már 2002-ben is voltak durva idõszakok. Igaz, hogy akkor ez az esõzés õsszel történt, most meg nem õsznek kéne lennie, de ha mindahányan vagyunk, felolvassuk Tibike imáját Esõistenhez, talán meghallgatásra talál mélybõl jövõ, õszinte motyogásunk. Imádkozzunk együtt, fiaim és lyányaim.
Kérlek SEGÍTSETEK!!! Ellopták Giant Anthem 1 (2008-as) 18 colos bringámat. Fekete/bronz színben - ebbõl csak ez az egy volt MO-on! Ez a bringa volt az: http://bikemag.hu/teszt/giant-anthem-1 Ha láttok ilyet apróban, légyszi szóljatok! Megtalálónak jutalom.

#12
tiBIKE

tiBIKE

    vendég

  • fórumtag
  • 131 hozzászólás
És lõn világosság!
Topikolás helyett menjünk inkább tekerni.

Ja, és fityiszkettõ: ez a topik tényleg marhaság, de ahogy a régi nóta szól "kell egy kis áramszünet idõnként mindenkinek"

Üdv
Marhapásztor

#13
Major

Major

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.320 hozzászólás
Basszus tényleg bõg a tahén is!!! Ez sokkal gázab!!!  :-/

#14
Vole

Vole

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.561 hozzászólás
Karpotlasul elvarok egy par Hope M4 -es tarcsafeket. Amennyiben nem kapom meg feljelentelek!!!

Na jol van kotekedo, nehogy komolyan vedd, en is epp akartam irni, hogy tok hulyek..

;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

#15
vendég__*

vendég__*
  • vendég
Fijuk-Lányok!!!! ma kötekedõs hangulatomba vagyok, talán azért mert a végén már nem is számoltam hányan akarnak elgázolni...........de ez nem is ide tartozik
Szerintem ez a Topikk marhaság.......ennyi erõvel lehetne azon is szencségelni, hogy miért kék az ég? miért bõg a tehén?? ésatöbbi. Ösz van, vagy mi, ilyenkor ezt a szart kell elviselni! És nem csak a bringásoknak rossz ez, teganap hallottam pár szomszédomat káromkodni: "Most nézd meg! Teganap mosattam le azt a k**va kocsit, ma meg esik!"

Ez megint csak az én véleményem volt, ha valakinek mélyen gázoltam volna bele a lelkébe, hajlandó vagyok kárpótolni!

#16
BNorbert

BNorbert

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.004 hozzászólás
én most nagyon örülök!!!!!  ;D

ha már én sem tudok menni (mert most mindkét bringám darabokban van) akkor más se tudjon menni!!!


na jó csak vicc volt, NEHOGY KOMOLYAN VEGYÉTEK!!!

#17
jojoba

jojoba

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 337 hozzászólás
Mondjuk azt hiszem mondhatom h szeretek esõben tekerni,de most nem volt sárhányóm,és nem kicsit voltam ám sáros,még azon sem csodálkoztam volna ha megkérnek h inkább ne szálljak így fel a fogasra......
Tényleg az o.k. hogy hátra felraksz valamit,de elõlrõl hogy oldod meg a védelmet?!

#18
Major

Major

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.320 hozzászólás
Ilyenkor kell szerelni és brigát építen, hoy ha VÉGRE jó idõ lesz mehessünk rögtön!!!

#19
jojoba

jojoba

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 337 hozzászólás
Én így is mentem tegnap....mondjuk a legközelebbit biztos fontolóra veszem majd,mert kb. egy órát mostam utána a bringám,és persze a cuccaimat. >:(


#20
Stormbringer

Stormbringer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.754 hozzászólás
Igen, így nem tudunk bringázni! :-[