Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

dirt pálya?????

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
6 hozzászólás a témában

#1
David007

David007

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 970 hozzászólás
jaaa....arrol beszélsz ammit oda a nagy lejtöbe épitettek..... abban én is segitettem bibibiiii!!!! ( nem tul sokat) de azt már tökre el..... ák a kis hülye gyerekek.... és a mellette lévö nortshor pályát is szét döntötte valaki.... amugy az a 2 ugrato nagyon állat az érkezöt 9999999m rel tul szállod!! még jo hogy lejtöbe érkezel!
apropo Dirtboy: azt tudtad, hogy valakik szét kapták a mosogépes ugratot és még el is gereblyézték a maradványait és a mosogépet is elvitték belöle!!!!!!! szoval szerintem az erdészek bontogatják....

#2
dirtboy

dirtboy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 240 hozzászólás
figyi ha tenyleg érdekel akkor Írd meg mikor jó neked és gyere az újpest központba én is odatekerek és elmegyünk közösen,
ha nem tetszik a hely vagy szerinted nem alkalmas pályának akkor tekerünk eggyet !!
Most jöttem az erdõbõl és valakik két olyan baszott nagy uratót építettek hogy majdnem magamalá hugyoztam!!
gyere el !!
dirtboy

#3
CURTISPAPI

CURTISPAPI

    vendég

  • fórumtag
  • 197 hozzászólás
Engem érdekelne, hogy hova gondoltad a 4. ker-be. Ugyan nincs túl sok idõm, de azért, ha tudunk, akkor a haverommal mennénk segíteni. Privibe lezsírozzuk, hogy senkinek se csípje a szemét még egy ilyen topic.

#4
dirtboy

dirtboy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 240 hozzászólás
Na mi van senki nem akar segíteni??  ???
dirtboy

#5
dirtboy

dirtboy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 240 hozzászólás
ok megfogatom tanácsod
de jó lenne több ilyen pálya nem gondoljátok???
Ezekbõl szerintem sosem elég!!!
dirtboy

#6
tr

tr

    vendég

  • fórumtag
  • 227 hozzászólás
nem eleg neked ez a topic egy temaban?
elhiszem hogy iszonyuan lelkes vagy de nincs egy _normalis_ palya sem bp-en. ami van es hasznalhato az a gorzi mellett es csilleberc kornyeken van. szerintem ez kb eleg csak ossze ne tord magad.


#7
dirtboy

dirtboy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 240 hozzászólás
Hali mindenki!!

Lenne a 4. kerben egy hely ahol lehetne egy dirtpályát alkotni, nyáron elkezdtük de abba is hagytuk mert csak 2 voltunk aztán nem ment.
Szeretnék hívni embereket titeket építeni...
Ha érdekel hol is van ez a hely akkor irjatok megdumcsitunk egy idõt és mehetünk alkotni..
Várom a jelentkezõket...
ha nem tetszik a hely akkor elmegyün egyet tekerni..
dirtboy