Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

SEGÍTSETEK!

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
117 hozzászólás a témában

#1
Major_lacika

Major_lacika

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 338 hozzászólás
na, plíz, úgyis tudom, hogy sokan tudjátok, csak nem akarjátok megírni! >:(

#2
Major_lacika

Major_lacika

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 338 hozzászólás
Emberek!
Valaki meg tudja írni, hogy ezek milyen fékek?  :-/ a fékkarból ítélve:
Feltöltött kép

#3
zylexy

zylexy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 523 hozzászólás
Kösz Ras! csak elõbbre jutottam ebben a témában is

#4
Ras

Ras

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.021 hozzászólás
CorelDRaw...

#5
zylexy

zylexy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 523 hozzászólás
tamaska: Bocs, volt egy hülye hozzászólásom, mert Andix azt írta, hogy elöl 3"-os gazzaloddi van, én erre azt hittem, hogy az õ bicajában. jelentõsen félreértettem a dolgot, és gyorsan töröltem a hozzászólást, elnézést a kellemetlenségért.  ;)

ML: tamaska-nak igaza van, tényleg írtam ilyet, de kb 2 percig volt fennt az a hozzászólás, mert rájöttem a tévedésre, és töröltem, tamaska pedig pont ebbe az idõszakba írt választ. Villámgyors volt.   :o

mrc: És milyen programmal lehet ilyen .cdr kiterjesztésû fájlokat létrehozni?

#6
Major_lacika

Major_lacika

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 338 hozzászólás
kösz!!! :),én sem vagyok disco-s,de ez az egy kivétel! 8)

#7
Shaggi

Shaggi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 403 hozzászólás
Az elõadó a Groove Coverage!
Shaggi(aki nem disco-s és még is tudta :D)

#8
Major_lacika

Major_lacika

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 338 hozzászólás
senki? :-/

#9
Major_lacika

Major_lacika

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 338 hozzászólás
bocs,de nagyon off a téma:láttam a tv-ben egy klippet,egy csaj énekelt benne és pesten készült a klipp, asszem vmi moon light shadown-t énekelt,meg tudjátok írni,hogy ki az elõadó?, már egy jó ideje keresem,mert le akarom tölteni a klippet! :-[

#10
uszpete

uszpete

    vendég

  • fórumtag
  • 29 hozzászólás
Tom nem akarok kötözködni de azért azt én sem vágom mér nem érdeklõdhet ha valamit nem tud


#11
Major_lacika

Major_lacika

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 338 hozzászólás
egy, nem rock shox,hanem marzocchi. kettõ a kérdés zyl-nek van vagy nekem,mert zyl nem kérdezte azt, amit te leírtál! másik:most neked mért baj,hogy én megkérdem, mi micsoda? te idõsebb vagy nálam többet tudsz, és lécci gazdagítsd az én tudásom is a bringákkal kapcsolatban.és nem fogok elrohanno a bolta,mert én már egyszer eldöntöttem mit veszek a bringámra.talán ennyi elég is.

#12
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19.996 hozzászólás
Zyl: abba a Rock Shox villába, amelyik a képen a Rock Machine vázban van? Mert az egy Shiver.  ::) Nem láttál még ilyet?

És most egy komoly kérdés: Ha benne van a gumi a villában, akkor szerinted belefér, vagy nem fér bele? Na? Menni fog? Vigyázz, beugratós kérdés...

#13
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19.996 hozzászólás
a nyereg asszem San Marco Full Control. De nem biztos. De miért olyan fontos? Te most eldöntötted, hogy ez neked jó, és ha megtudod milyen márkájú, akkor rohansz a boltba megrendelni? Szerintem két nap múlva már emlékezni se fogsz erre az egészre, és csak arra volt jó, hogy újabb két tartalmatlan hozzászólással gazdagítsd Fórumunk amúgyis híguló szinvonalát. Köszönjük fáradozásodat. Az elsõ gumira egyébként rá van írva, hogy Nokian, csak el kellett volna olvasni, de ezt más tette meg helyetted, a hátsón viszont nem látszik felirat ergo mi se tudjuk.  :(

#14
Major_lacika

Major_lacika

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 338 hozzászólás
NAAAAAAvki segítsen plíz :-[

#15
Major_lacika

Major_lacika

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 338 hozzászólás
és hátul+nyereg? ??? ??? ???

#16
Andix

Andix

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.380 hozzászólás
Elöl Nokian 3.0" van, kb 15eFt.

#17
Major_lacika

Major_lacika

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 338 hozzászólás
újjabb help:ezek milyen gumik+milyen nyereg,és mennyi az áruk?
Feltöltött kép

#18
mrc

mrc

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 295 hozzászólás

-Van-e arra lehetõség, hogy egy rajzprogrammal úgy nagyítsak fel egy képet, mondjuk a 4 -szeresére, hogy ne pixelesedjen ki.

Csak akkor tudod korlatlanul nagyitani, ha valamilyen vektorgrafikus formatumban van. Pl .cdr vagy .psd kiterjesztessel. A pixelgrafikus fajlok csak "pixelesedessel" nagyithatok (.jpg .gif .bmp stb)
A filmeknek meg ne higgyel el mindent ;)

#19
zylexy

zylexy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 523 hozzászólás
Lenne még 2 "fogas"  ;D kérdésem.

-Van-e arra lehetõség, hogy egy rajzprogrammal úgy nagyítsak fel egy képet, mondjuk a 4 -szeresére, hogy ne pixelesedjen ki. ((Vannak olyan filmek, amikben a csávó a biztonsági kamera felvételeinek elemezgetése közben, olyanokat nagyít a képen, hogy a kamerától 300 m-re parkoló autó rendszámát tökéletesen ki tudja hozni olvashatóra, rossz fényviszonyok mellett is. Vagy ez csak film  ??? ))

-A másik: hogy lehet az, hogy, magára hagyom a gépet úgy 5 percre, és elkezd üresjáratban menni a merevlemezem  ???

Kösz a tippeket elõre is.  ;)

#20
zylexy

zylexy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 523 hozzászólás
-Temporary Internet Files a Windows mappában
-Nameg az "elõzmények" (History)

Ez egy "rákereséses" módszer, dehát ez is valami.
Mondjuk ezt én is tudtam, és az is lehet, hogy egy képnézegetõ software ( Acdsee, vagy valami hasonló ) részletesebb adatokat tud szolgáltatni egy képrõl.
Hát próbálkozni kell...  :-/