Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

BÜKK MARATHON

- - - - -

  • Please log in to reply
438 replies to this topic

#241
burce

burce

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8,694 posts
Hali!

Látom, nagyon pörög a fórum...

Tehát a máj top3:
polo3(para): ez szerintem a legtutibb kép, CSAK: csak hát fekete, ami éppenséggel túzó napon nát tú gúd...xerintem
polo1(para): nekem ez is nagyon tetszik, és.... és FEHÉR !! :)))
shirt_jav(liquid):ez is tetszik, de már véstem a véleményem egyszer róla (a szöveg nem tetszett, a kép nagyon kúl, stb.)

Szóval ez van, szerintem.
Egyébként ezt mezre télleg nem lehetne?

Kislust: nekem még nem esett ki semmi a mezembõl (rekeszes), igaz nem is durvulok annyira. Egyébként a zipzárral bajlódni szerintem nagyon halálos...

Para + Major: jó lenne, ha tudnátok végleges árakat mondani (ez a pólóterv ennyibe, a másik annyiba, stb.)(elõre is köszönjük a munkátokat)

Üdv:
BRUCE

#242
Kislust

Kislust

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,507 posts
Major!

Úgy tudom, hogy pólón lesz.
Jó lenne, hogyha meg tudnád kérdezni az ismerõseidet, mert hátha olcsóbb, mint amit Para tud.

kislust

#243
Major

Major

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,320 posts
ÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚ!  :o  ;D ;D ;D ;D ;D

Srácok ezek a pólótervek nagyon bejönnek!

Eszmletlen álat mind!  :)

Az a nagy kérdésem, hogy min lessz rajta ? ? ?
Sima pólón, mezen, vagy minden fél fajta formában ? ? ?

Ha érdekel valakit ismerek olyan embereket, akik póló nyomással foglalkoznak nagyon komoly minõségben!

Írjatok, hogy min lesz! Én már alig birom ki nélküle!  ;D

(Nem lenne rossz matrica vázra sem!!!)

#244
Kislust

Kislust

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,507 posts
Üdv!

Nekem a fekete jön be a legjobban, de abban igazatok van, hogy belesülünk, viszont lehet, hogy fehéren nem mutat olyan jól.

más

:D :Dmegvettem a bukómat!!! :D :D

kislust

#245
vendég__*

vendég__*
  • vendég
ON

Támogatom az ötletet........azzal kiegészítve, hogy el kéne dönteni a színt is.....

OFF
LiquidBugger
8)

#246
Kislust

Kislust

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,507 posts
Szerintem meg kéne kérni Ferkó kollégát, hogy nézzen utána az árnak(pl poló3énak), utána döntsünk.

kislust

#247
vendég__*

vendég__*
  • vendég
ON


Köszönjük a TOP 3-at....

Részemrõl is az elsõ helyet PARA bitorolja.......a polo3-al....

A lángosos terv nekem is bejött.....

Lehet, hogy ezt kéne tovább macverálni?

OFF
LiquidBugger
8)

#248
Paraferee

Paraferee

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7,001 posts
Hey!
Liquid Barátom igazat szólott... ;D

Csekkoljátok a most már mind kettõnk részérõl onlájnban elérhetõ terveket, aztán szaporán a véleményekkel! ;D

Na csõváz és hátszél!
Joghurt meg Én, azaz Paraferee voltunk...

OFF
JIIIIHHÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ! két hét múlva lovammal megszálljuk a Bükköt... ;D
Boccs...
Nem bírtam visszafolytani... ;D

#249
Kislust

Kislust

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,507 posts
Liquid: Részemrõl a top3:
poló3(para)
Polo2(te)
polo1(te)

kislust

#250
vendég__*

vendég__*
  • vendég

ON

URAIM!!!


FELKERÜLTEK A TERVEK EGY BIZONYOS HELYRE.....

HOGY MILYEN TERVEK? HÁÁT A BMF TEAM PÓLÓTERVEK BY PARAFEREE & LIQUIDBUGGER

LEHET SASOLNI.......ÉS VÉSNI MIND A KÉT HELYRE...

HOGY MELYIK EZ A KÉT HELY???

NÉZZÉTEK MEG AZ OLDALT.....


http://www.nexus.hu/bikezone

Elnézést, hogy ilyen kis kerülõt vagytok kénytelenek tenni, de így kellett megoldanom.......


KELLEMES MAZSOLÁZÁST!!!

OFF
LiquidBugger
8)



#251
Kislust

Kislust

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,507 posts
Üdv!

Nekem is a javított változat jött be jobban!!

kislust

#252
Paraferee

Paraferee

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7,001 posts
hali,

nos a mezzel kapcsolatbna:
Én ugyan a múlt héten vettem meg életem elsõ mezét, de az elsõ tapasztalatok azok, hogy a tekeréstõl függ...

pölö, amikor egy bazi nagy letörésen jöttem le, tutira a nehezebbek, mint pölö a píztárcám ;D , egybõl engedett Newton bátyánknak... ;D

De egy túrázás alkalmával, legyen az terepen akár, xerintem nem lehet nagy gond a nyitottságból... ;D

Szal fel a fejjel...
Csõváz és hátszél... még kábé 10 perc és online elérhetõek a Paraferee designos póló tervek... ;D
Joghurt meg Én...

#253
Zöld

Zöld

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 579 posts
Üdv!

Szóval a tervek tényleg nagyon jók! Bármelyiket szívesen felvenném! Ezzel már Liquid úr is elégedett lehet, nem beszélve Paraferre színes alkotásáról!
Abban egyetértek Bruce-al, hogy nem kell akkora Bike Mag felirat mi a Bike Mag fórumot és fórum látogatókat, tudjátok azokat a jófej srácokat ismertetjük meg a világgal!  ;D ;D ;D  
A grafika az nálatok munka vagy hobbi?
Szorít az idõ gyorsan ki kell kitalálni azt, hogy hogy lesznek polók, hogy nyomatjuk meg õket és mindezt ki intézi, hogy rendezzük az anyagiakat és el kell dönteni, hogy melyik logót használjuk most!
Az anyagiakat azért említem mert jó poló+színes felirat kb. 2000 Ft nem tudom hirtelen ki tud 20000-t megelõlegezni 10 db esetén. Azért is gondolom, hogy most inkább legyen egyszínû a logó késõbb ha több idõnk van akkor lehet színes is hiszen ebbõl is vannak igen jók!

Szóval én most egyszínû logóra és polóra szavazok! De ha másképpen döntötök nem zárkozóm el választásotok elõl!

Zöldfülû

Ui: Nem kapcsolódik szorosan a témához! Szeretnék egy mezt venni és nem tudom, hogy a "rekeszes" vagy a zippzáras zseb jobb. A zippzáras azért tetszik mert zárható de sajnos nem túl nagy a zseb. Ha nyitott akkor 3 rekeszes és elég nagy is csak félek, hogy kipotyog amit beleteszek. Szal némi segítség jól jönne, hogy mi a jobb. Lehet, hogy alaptalan a félelmem, hogy kipotyognak a dolgok?

#254
Paraferee

Paraferee

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7,001 posts
Hy Dear!

Liquid Gyerek igazat szólt... remélem... ;D

Szal Nála vannak a terveim... mert hogy már kettõ van!

Mihelyst online lesznek szólunk!

Aztán vélemények 1000000000000L... ;D

Na csõváz és hátszél...
Joghurt legyen Veletek... Paraferee voltam...


#255
vendég__*

vendég__*
  • vendég
ON

baráTEAM!!!

Szerintem bárki lehet tag........és remélem mindenki osztttyya a véleményem.....
Azért lett elbújtatva ez a téma, hogy csak télleg az elvetemült fórumosok.....BMF TEAM.......találjanak rá....hihihi
NA!

Akkor a team logó tervezés alatt......el fog készülni...... ;D

Nemsokára PARAFEREE mûvész úr képeit is meg lehet tekinteni  onlájn...........dolgozom rajta.........


A vélemények jöhetnek....1000L


OFF
LiquidBugger
8)

#256
Major

Major

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,320 posts
Én is én is én is!!!!! Mitután kiderült, hogy ez a topic igazából álnéven mûködik elolvastam rgyültõ hejemben, és egyre erõsödött bennem a gondolat, hogy "ÉN IS!!!!" Sóval én is akarok team tag lenni!

:o

Amúgy azerintem a póló tervek negyon korektek, és eszméletlen színvonalasak, fõleg a SHIRT_jav tetszett! Bár szerintem nem lenne rossz a BikeMag logóból áttervezni a BMFT logóját! Csak 5let! De nekem így is nagyon tetszik! Amúgy ez az eleje, vagy a hátulja ?? Vagy ez egyik sz egyik a másik a másik ??

#257
burce

burce

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8,694 posts
Hali!

Na akkor nyomom a véleményemet L L L L L L L L L L L L L L L ... L L L L L L  ( összesen 1000 L)...  ;D

Az elsõrõl a vélemény az, hogy:
Én úgy gondolom, hogy mi nem egy bikkmakk reklám akarunk lenni, így az a bazi nagy bikkmakk felirat nem teljesen helyén való. És szerintem elég lenne egyszer felírni, hogy bmfteam, egyszer, de egy jól látható méretû felirattal. A kép az nekem nagyon tetszik, az nagyon cool. Szóval ennyi.

De mondom: nekem pofázni innen könnyû, és mindenkinek más az ízlése.

Üdv:
BRUCE

#258
vendég__*

vendég__*
  • vendég
ON

imhol a pólótervek.....

http://www.prompt.hu/troba/SHIRT.jpg

és egy késõbbi

http://www.prompt.hu...a/SHIRT_jav.jpg

A véleményeket nyomjátok 1000L.....hiszen ezt ti is fogjátok hordani, nem?

Akkor hajrá!!!!

OFF
LiquidBugger
8)

#259
Paraferee

Paraferee

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7,001 posts
Bruce és mindenki(így tehát Liquid és Jómagam is... ;D ):

a mezzel kapcsolatosokban nem lehet vitázni, CSAK...

csak a meznek elasztikus anyaga van, így a fóliás minta felvitel azonnal kizárva, ami a legócsóbb lett volna...
a szitázással meg fenntartásaim vannak...
nem csoda, hogy a legtöbben mezre a gyártókkal csináltatnak saját mintát... lásd Elastic...

Úgy hogy xerintem marad a póló... egy jobb minõségû póló... ;D

Aztán:
amit írtam szitázási árra, az 10 darab egyszere megrendelésénél jön ki egy darabra, HA! és itt van a kutya feküdve... ööö... szal CSAK HA 1 SZÍNÛ A MINTA!!!
Azaz ld mint az elsõ tervem...
A két színû, három színû stb. egyre drágábban jön ki...
Ha jól emlékszem, tavaly amikor Mi akartunk haverokkal egy saját pólót, akkor az 5 szines max A! méretû minta szitázása 10 darabra, olyan 1400pízre jött ki darabonként...

Na ez van...
Majd azé megpróbálom megtudni a pontos árakat...

Mondjuk aztán még ott van a póló kérdése is... :(

Csõváz és hátszél...
Joghurttal is festhetünk, de nem lesz szép... Paraferee voltam...

#260
Kislust

Kislust

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,507 posts
A második jön be jobban!!!

Mára off, holnap reggel.

kislust

:D :D Vége a munkaidõnek  :D :D