Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Szászvári Kerekezõk

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
961 hozzászólás a témában

#1
VSanyi

VSanyi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 647 hozzászólás
Mai kör:):
Sports Tracker
A Föld a Naprendszer elmegyógyintézete.
www.vidakhaz.hu

#2
VSanyi

VSanyi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 647 hozzászólás
Esti kör:
Sports Tracker
A Föld a Naprendszer elmegyógyintézete.
www.vidakhaz.hu

#3
szõnyeg

szõnyeg

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 577 hozzászólás
u tényleg azt elhagytad

#4
VSanyi

VSanyi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 647 hozzászólás
Megérte megcsinálni. Most fújhatom a belsõmet, meg a belsõmet is fújhatom.
A Föld a Naprendszer elmegyógyintézete.
www.vidakhaz.hu

#5
szõnyeg

szõnyeg

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 577 hozzászólás
Hát ez a tegnapi full full ipari volt! mocskosul örültem hogy megoldottad a váltópapucsot:D

#6
VSanyi

VSanyi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 647 hozzászólás
9 után esetleg, majd megcsörgetlek, hogy merre jártok. Reggel még kicsi szerelés...
A Föld a Naprendszer elmegyógyintézete.
www.vidakhaz.hu

#7
hentitomi

hentitomi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 321 hozzászólás
holnap reggel egy ilyen kört tervezünk kb fél 8 zengõ áruháztól:útvonal:vizmû-zobák-z.puszta-cigányforrás-sorompó-sz.lászló elág-zengõ-rékavölgy-óbánya-váralja-dögkútetõ-pásztorforrás-pirossáv-textiles-piroson szögehegy-zobák-olajostó-vizmû .csatlakozó valahol?

#8
VSanyi

VSanyi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 647 hozzászólás
Bassszzzzz megírom amit akarok, és mikor küldeném túlterhelt...
Regisztráljatok a FÉSZBÚKRA és keressetek ott, MECSEKI KEREKEZÕK csoport. Én itt egyenlõre befejeztem a szenvedést.
Amíg helyreáll a rend.
Ja, és ott sokan vagyunk!!!
A Föld a Naprendszer elmegyógyintézete.
www.vidakhaz.hu

#9
szõnyeg

szõnyeg

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 577 hozzászólás
Hol találtál és milyen utat?:)

#10
VSanyi

VSanyi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 647 hozzászólás
Ma valami nagyon fasza kis utat találtam!
Sosem voltam még erre, pedig nagyon állat volt, szó szerint is, mert ennyi vadat rég nem láttam.
Nyomákói felett 2õz, Dobogó alatt egy nagy csorda szarvas, ugyanott jobbra a susnyásban két disznó.
A Föld a Naprendszer elmegyógyintézete.
www.vidakhaz.hu

#11
szõnyeg

szõnyeg

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 577 hozzászólás
Jééé, be tudtam lépni! akkor valamikor beregisztrálok
Ezt meg estére, nagyon fasza:D
Silvia at Sun Peaks Bike Park - Matt Miles Video - Pinkbike.com

#12
VSanyi

VSanyi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 647 hozzászólás
Dani regisztrálj be a facebooooooooookra, csináltam egy kis csapatot, az talán mûködik, meg gyorsabban is lehet dumcsizni.
A Föld a Naprendszer elmegyógyintézete.
www.vidakhaz.hu

#13
VSanyi

VSanyi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 647 hozzászólás
Délután 4 elõtt érek csak rá, mert 4-tõl bontjuk a Lacinál a teraszt.
Ma a betonjárda ellen mentünk, és mi gyõztünk.:)
A Föld a Naprendszer elmegyógyintézete.
www.vidakhaz.hu

#14
szõnyeg

szõnyeg

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 577 hozzászólás
Ma kitakarítottam a mûhelyt, meg kicsit kõmûveskedtem elkezdtem a nyársalót csinálni az alap kész holnap folytatás!
Holnap késõ délután mehetnénk valamit!

#15
VSanyi

VSanyi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 647 hozzászólás
Köszönöm mindenkinek, aki gondolt ma rám!:)
A Föld a Naprendszer elmegyógyintézete.
www.vidakhaz.hu

#16
szõnyeg

szõnyeg

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 577 hozzászólás
Most sokat járok majd melóba bringával akkor majd arra megyek mindig:) és taposom a nyomot!

#17
hentitomi

hentitomi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 321 hozzászólás
hepi némdéj Sanyi!

a csurgónál már csak egy akadály van de már nem sokáig:)
a váltó fül,az van akinél minden napos gond volt még nem is olyan rég:S

hatással volt a pályátok ránk ezért gyorsan készült egy kis lájtos ösvény amolyan túra végi levezetõnek. zobáki erdészeti sorompónál balra a gyalogos ösvényen itt van egy kisebb ugrató aztán át az erdei úton keresztben pont szemben a gyalog ösvény végével,itt lesz mindjárt megint egy ugrató meg egy kis letörés utána.innen csiki-csuki,ugrató,döntött kanyar is lesz több,egészen le az olajos tóig.még kevésbé látszik a nyom de ha lejárjuk akkor pont alkalmas lesz egy kis túra végi zúzásra.persze ez nem dh pálya de jót lehet rajta menni.

#18
szõnyeg

szõnyeg

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 577 hozzászólás
Bóóódóg Sándor napot!:) :

Feltöltött kép

Én meg a Csurgónak jöttem haza, hát egy *5-ös a mecseki tekergõknek, végig tekerhetõ és iszonyú jó:D!
Negatívum az hogy a Somlyó elõtt eltörött a váltópapucsom, szerencse hogy volt nálam szigetelõszalag és onnan már csak lefele kell jönni, a fõtérig le tudtam gurulni!, most rendelhetek azt is

#19
hentitomi

hentitomi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 321 hozzászólás

Elég jól süvítettél lefelé!:)
Rocsival is találkoztam, kirándultak.

Szekszárdiakkal voltam. Reggel sajnos lemaradtam egy negyed órával a találkáról Tomiékkal, és mivel a Szekszárdiak csak fél12-re értek a Cigány-hegyre, gondoltam kitöltöm az idõt egy kis magántúrával. Mire csatlakoztam Gorgóék csapatához, már túl voltam 35km-en. A vége 82km lett.
Volt némi szint is, el is fáradtam.
Tehát: Szászvár, Magyaregregy, Vár-völgy, Pécsváradi elágazó (erdészeti út), Diós-kút, Miske-tetõ, Kisújbánya, Óbánya, Réka-völgy, Vadászlak, Kólenplatten, Kisújbánya, Cigány-hegy, Diós-kút, Püspökszentlászló, Bak-völgy, Zengõ(Pécsvárad felõl), az ösvényen le, Diós-kút (kerülve), Hárs-tetõ, Kólenplatten, Döngölt-árok, Óbánya, Kisújbánya, Vár-völgy, Magyaregregy, Szászvár. Biztos, hogy volt legalább 2000m szint:)


én is sajnálom hogy nem jött össze a tali,de neked ez amit mentél biztos jobb volt mert nálunk az új srácok azért még lassan haladtak.a kedvük meg az akarat megvan csak még fejlõdni kell felfelé erõben lefelé technikában.csináltunk mi is egy pár 6-7száz méteres nyomot 5 kis ugratóval csikicsukival döntött kanyarral kis letöréssel, egész jó lesz ott lefelé zúzni egyet minden tekerés után.

#20
superszabi

superszabi

    vendég

  • fórumtag
  • 53 hozzászólás
Mi is mentünk még pénteken Robival egy 70-est . 20-átlaggal. De a 80km 2000 szinttel. Az igen! Bele csaptál a lecsóba.
Értem Én! De leszarom