Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Look KG386 53cm nem ismerõs valakinek?


  • Lépj be és szólj hozzá
20 hozzászólás a témában

#1
Rajnoka

Rajnoka

    újonc

  • fórumtag
  • 4 hozzászólás

Helló Mindenki.
Ha jól emlékszem pont itt Bikemag-on, vagy az Expresszen írt ez a kis csicska jó pár hónappal ezelõtt, hogy íme én vagyok aki mindenkit átvert kamu hirdetésekkel. ( Tuti, hogy volt ilyen hirdetés, remélem nem csak én láttam )Akit megkárosított az jól tette, hogy rendõrségi feljelentést tett. Egyik barátom hasonlóan járt kb 1 éve, egy jó áron kínált PC HDD-vel. Kapott is ám a 250 HDD helyett egy 20 gigás vinyót, ami nem is mûködött. Rendõrségi feljelentést tett, mivel megvolt az illetõ címe is, így nagy nehezen, de visszakapta a pénzét.
Javaslom az X-boxos vásárlónak, hogy menjen rendõrségre, talán van remény.
Üdv


Én voltam az. A feljelentés, már márciusban megtörtént, most decemberbe megyek a bíróságra.
De mivel olyan baromi messze van, ezért keresek valakit, aki Pesti, és õ is oda megy.

#2
jano1980

jano1980

    újonc

  • fórumtag
  • 5 hozzászólás
Helló Mindenki.
Ha jól emlékszem pont itt Bikemag-on, vagy az Expresszen írt ez a kis csicska jó pár hónappal ezelõtt, hogy íme én vagyok aki mindenkit átvert kamu hirdetésekkel. ( Tuti, hogy volt ilyen hirdetés, remélem nem csak én láttam )Akit megkárosított az jól tette, hogy rendõrségi feljelentést tett. Egyik barátom hasonlóan járt kb 1 éve, egy jó áron kínált PC HDD-vel. Kapott is ám a 250 HDD helyett egy 20 gigás vinyót, ami nem is mûködött. Rendõrségi feljelentést tett, mivel megvolt az illetõ címe is, így nagy nehezen, de visszakapta a pénzét.
Javaslom az X-boxos vásárlónak, hogy menjen rendõrségre, talán van remény.
Üdv

#3
Rajnoka

Rajnoka

    újonc

  • fórumtag
  • 4 hozzászólás
Sziasztok!

Most decemberben lesz a tárgyalás az ügyemben Zajácz László ellen. Van valaki aki szintén odamegy, és esetleg Pesti?

#4
Rajnoka

Rajnoka

    újonc

  • fórumtag
  • 4 hozzászólás
Már tettem feljelentést. Remélem hamar elkapják. És a rendõrség kérésére az expressz is átadja a kért adatokat.

#5
stp1

stp1

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.283 hozzászólás
meg ilyenkor célszerû az expresszel is felvenni a kapcsolatot. gondolom ip logot csinálnak, még ha az összes másik adat kamu, azzal be lehet azonosítani. (ideális esetben)

#6
EPPTibi

EPPTibi

    vendég

  • fórumtag
  • 38 hozzászólás
Mielõbb tegyél feljelentést, már nem egy hasonló esetben sikerült elkapni a tettest!

#7
Rajnoka

Rajnoka

    újonc

  • fórumtag
  • 4 hozzászólás
Sziasztok!
Úgy tûnik, én is áldozata lettem az "úr"-nak. Az expresszen dec 29-én megvettem egy xbox 360 gépet, csak az a baj, hogy én fizettem, õ nem küldött semmit. Tudom, hogy nem ide tartozik, csak a csaló kiléte miatt írtam. Zajácz László, Záhony. Nem tudom mennyi esélyem van rá, hogy elkapják, vagy hogy a pénzemet visszakapjam, talán 0, de remélem, hamar el tudják kapni õt.
Íme néhány hírdetése ami a mai napig él: http://http://www.ex...&noCache=1&msg= és a nem tom egyéb vázas használt egyéb mountain bike eladó - eladó - Mountain bike | Expressz.hu

#8
mrteo

mrteo

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 375 hozzászólás
Bocs, de szerintem bolond aki egyáltalán felveszi vele a kapcsolatot.
Messzirõl bûzlik az egész. Jelen esetben egy idióta szórakozik, de bárki meg merne venni egy milliós bringát 50-ezerért?
Ha tényleg lenne ott bringa, akkor ennyiért legálisan adná bárki?????
Volt olyan hirdetett bringája a gyereknek, amin nem volt 50ezernél olcsóbb alkatrész...

#9
Bali81

Bali81

    újonc

  • fórumtag
  • 3 hozzászólás
Nekem most válaszolt.Írtam neki,hogy saját magával is csináljon már egy képet.Úgy jobban látom a vázméretet.Kíváncsi vagyok reagál-e.

#10
Kánya

Kánya

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 846 hozzászólás
  • LocationMecsek
Van neki egy Felt is
FELT AR3 56 cm-es karbon vázas újszerû országúti kerékpár eladó - eladó - Országúti kerékpár | Expressz.hu

#11
mikimester

mikimester

    új vendég

  • fórumtag
  • 9 hozzászólás
Jelenleg a következõ címmel hatol: warningmaister@gmail.com
Az expressz.hu-n több hírdetése is van!
A felhasználó összes hirdetése:

#12
Bali81

Bali81

    újonc

  • fórumtag
  • 3 hozzászólás
zugho@citromail.hu volt a cím.Csak a pontosság miatt.

#13
Bali81

Bali81

    újonc

  • fórumtag
  • 3 hozzászólás
Sziasztok!Én is irogattam neki.Egy ideig válaszolgatott is,aztán teljesen eltûnt.Akkor még nekem Mátészalkát mondott,majdnem le is mentem .zugho@freemail.hu címen futott még akkor.Én is arra gyanakszom,hogy egy kis kölök szórakozik,csak azt nem értem mi értelme van fizetni a hirdetést ha senkinek sem mutat semmit.

#14
placebo

placebo

    újonc

  • fórumtag
  • 7 hozzászólás
Sajnállak,gondolom nem volt kellemes a hazafelé út,szerintem nem lehet vele mit csinálni,legfeljebb az expressznek jelezni,én megnéztem a többi hirdetését,nekem úgy tûnik mintha nem saját hanem valami külföldi oldalról leszedett képet lennének,legalább is ahol szabadtéren van fotózva a bicaj,lehet hogy tévedek de szerintem valami tizenéves szórakozik.

#15
mikimester

mikimester

    új vendég

  • fórumtag
  • 9 hozzászólás
Én sajnos megszívtam:(
Nekem nevet nem adott meg, de adott egy mobílszámot, amin lebeszéltük a találkozót!
Amint a helyszínre érkeztünk semmilyen formában nem lehetett elérni és azóta sem!!!
Nekem ez összesen 10 óra utazásba, 20e. Ft üzemanyagba és egy csomó idegeskedésembe került!
Nem értem, ebbõl neki mi a jó???
Nekem a következõket adta meg: Nyíregyháza, Kossuth u.4. 70/6779666
Mit lehetne ellene tenni???

Miki

#16
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.649 hozzászólás
gondolom ugyanaz a feladó: http://forum.bikemag...xpresszen-4620/

#17
trindem

trindem

    vendég

  • fórumtag
  • 29 hozzászólás
Én is megkérdeztem, de újat nem tudok. Válasza ennyi volt a gép megtekintésére vonatkozóan a phinias@citromail.hu-ról: "szia Mándokon"
Tényleg nem túl biztató...
TRINDEM World Traveller

#18
placebo

placebo

    újonc

  • fórumtag
  • 7 hozzászólás

Neked miket válaszolgat? Nekem is hasonlóan, mint ahogy írod. Milyen helységneveket adott meg? Nekem megadta a nevét, Zajácz László, és Mándok helyiséget adott meg.
itt a száma: 06705587839
emailje phinias@citromail.hu
de jó ideje nem elérhetõ, állítólag szervizben a telefonja. Totál kamu az ember, szabolcsi business man..


Akkor te többre jutottál,nekem a nevét se árulta el,viszont Beregsurányt adta meg címként,de bõvebbet nem volt hajlandó elárulni,az emailcíme akkor még jingjang@citromail.hu volt..........

#19
vendég_Vengi_*

vendég_Vengi_*
  • vendég
Neked miket válaszolgat? Nekem is hasonlóan, mint ahogy írod. Milyen helységneveket adott meg? Nekem megadta a nevét, Zajácz László, és Mándok helyiséget adott meg.
itt a száma: 06705587839
emailje phinias@citromail.hu
de jó ideje nem elérhetõ, állítólag szervizben a telefonja. Totál kamu az ember, szabolcsi business man..

#20
placebo

placebo

    újonc

  • fórumtag
  • 7 hozzászólás

Sziasztok!

Egész véletlenül akadtam rá az expresszen. Az eladónak vannak még érdekes, de nem ilyen feltûnõ hirdetései.

"Eladó használt állapotban lévõ de tökéletes állapotban egy LOOK KG 386-os 53-as méretû kerékpár!Continental GP 4000 abroncsok,Arione nyereg,HSC 4 szén-villa,karbon nyeregcsõ Ergopost,Shimano cucok,Look pedál,kerekek Tecno Ø24"

50000Ft

Look KG386 53 cm-es karbon vázas használt országúti kerékpár eladó - eladó - Országúti kerékpár | Expressz.hu

Üdv


Szerintem kamu, írtam neki,sosem ad meg elérhetõséget,félszavas válaszokat küld,változó helységneveket ad meg,kíváncsi lennék ha valaki tudott beszélni vele,ossza meg velünk..........