Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Unicum verseny az Õrségben,eddig nem járt környéken!

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
55 hozzászólás a témában

#1
tomasso966

tomasso966

    vendég

  • fórumtag
  • 28 hozzászólás
nos a képek elérhetõek..........................
az eredményeket sikerült chip és célfotó nélkül is pontosan leolvasni........ ;-)http://picasaweb.goo...upa?feat=email#

#2
tomasso966

tomasso966

    vendég

  • fórumtag
  • 28 hozzászólás
kép és eredmény a Velo-n lesz,mert itt vmi érthetetlen okból nem válaszoltak leveleimre..............részletes eredmény pedig mindenkinek aki megadta mail cimét,elküldöm.

#3
DaniKing

DaniKing

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 622 hozzászólás

Lezajlott a verseny................hiba és ami még fontosabb baleset nélkül!!!!!
Eszméletlen jó idõben............ :-)))))
Jövõre ismét................


Képek és eredmények mikor kerülnek fel?

#4
tomasso966

tomasso966

    vendég

  • fórumtag
  • 28 hozzászólás
Lezajlott a verseny................hiba és ami még fontosabb baleset nélkül!!!!!
Eszméletlen jó idõben............ :-)))))
Jövõre ismét................

#5
DaniKing

DaniKing

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 622 hozzászólás

1.az elmúlt hetek esõi után lehetetlen átvágni! mert csak földes úton lehetne.
2. nincsenek helyi erõk. (egyetlen helyi nevezõ sincs!! ellenben Budapesttõl,Gyõrig minden honnan.)
3.minden kör kamerázva lesz.
4.19éve végzem ezen tevékenységemet és még egyetlen egyszer sem tudtak átverni.


Akkor rendben:)

Amúgy azthiszem túlparázom ezt az egészet, igaz ez lesz az elsõ versenyem:) Amúgy azt megkérdezhetem hányan neveztek elõre, csak hogy mekkora mezõnyre számítsak.

#6
tomasso966

tomasso966

    vendég

  • fórumtag
  • 28 hozzászólás
1.az elmúlt hetek esõi után lehetetlen átvágni! mert csak földes úton lehetne.
2. nincsenek helyi erõk. (egyetlen helyi nevezõ sincs!! ellenben Budapesttõl,Gyõrig minden honnan.)
3.minden kör kamerázva lesz.
4.19éve végzem ezen tevékenységemet és még egyetlen egyszer sem tudtak átverni.








Olyan fülest kaptam hogy a helyi erõk ismernek levágásokat az erdõben és így akarnak elõnyt szerezni. Nem tudom mi az igazság, hogy tényleg megpróbálják e, de erre lehetne valahogy figyelni a versenybíróknak?



#7
DaniKing

DaniKing

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 622 hozzászólás

69480mp még!!!!!!!! :-))))))))))


Olyan fülest kaptam hogy a helyi erõk ismernek levágásokat az erdõben és így akarnak elõnyt szerezni. Nem tudom mi az igazság, hogy tényleg megpróbálják e, de erre lehetne valahogy figyelni a versenybíróknak?

#8
tomasso966

tomasso966

    vendég

  • fórumtag
  • 28 hozzászólás
69480mp még!!!!!!!! :-))))))))))

#9
tomasso966

tomasso966

    vendég

  • fórumtag
  • 28 hozzászólás
175800mp a RAJTIG!!!!!!!!!!!! :-))))))))))

#10
tomasso966

tomasso966

    vendég

  • fórumtag
  • 28 hozzászólás
azt is irhatnám,h. igy van..............de én mindkettõvel járok!! ;-) :-))
Amúgy amikor néztem a tempót a szlovén sráccal,épp versennyel voltam............hm.

#11
zsiráf

zsiráf

    vendég

  • fórumtag
  • 139 hozzászólás

Akkor már értem hogy tudsz lemenni azon az orfalusi lejtõn 70-el:D Montival könnyû...:D

Igazi bringás montival jár !:D

#12
DaniKing

DaniKing

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 622 hozzászólás

ma 18.15kor Alsószölnök táblánál............szembõl! ;-)
Amúgy ma is voltak 3an pályát bejárni...........tetszett nekik.


Akkor már értem hogy tudsz lemenni azon az orfalusi lejtõn 70-el:D Montival könnyû...:D

#13
tomasso966

tomasso966

    vendég

  • fórumtag
  • 28 hozzászólás
ma 18.15kor Alsószölnök táblánál............szembõl! ;-)
Amúgy ma is voltak 3an pályát bejárni...........tetszett nekik.

#14
DaniKing

DaniKing

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 622 hozzászólás

hozzászoktál az osztrák utakhoz! ;-) (a múltkor szer. Te jöttél szembe velem kint.......)
Ma reggel mentem a szlovén sráccal 2kört.........36km/h átlaggal és semmi gáz.............meg kell szokni! Volt olyan Erdõkertesi verseny ahol 14db defektet kaptunk a rossz utakon...........itt minden esetleges úthiba be lesz jelölve! (azon az Orfalui lejtõn 65-70-el mentünk le..... ;-) )
Ha gondolod gyere ki a szállodába és megbeszéljük az edzést és ha kéred segitek benne! ;-)


Az mondjuk lehet hogy osztrák és szlovén utakhoz vagyok szokva mert 99%ban ott tekerek:D Milyen bringád van?(úgy hátha eszembe jut:)
Edzést még megfontolom:)

#15
tomasso966

tomasso966

    vendég

  • fórumtag
  • 28 hozzászólás
hozzászoktál az osztrák utakhoz! ;-) (a múltkor szer. Te jöttél szembe velem kint.......)
Ma reggel mentem a szlovén sráccal 2kört.........36km/h átlaggal és semmi gáz.............meg kell szokni! Volt olyan Erdõkertesi verseny ahol 14db defektet kaptunk a rossz utakon...........itt minden esetleges úthiba be lesz jelölve! (azon az Orfalui lejtõn 65-70-el mentünk le..... ;-) )
Ha gondolod gyere ki a szállodába és megbeszéljük az edzést és ha kéred segitek benne! ;-)

#16
DaniKing

DaniKing

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 622 hozzászólás

Az,h. lejtõn gyorsabban gurul az ember mint 70...


Hát azon a lejtõn kocsival sem mennék 50nél gyorsabban, gyakorlatilag kiállva mentem lefelé mert annyira rázott, kicsit kidobja alólam a bringát és már megvan a baj...

És hogy egyértelmû legyen én errõl a lejtõrõl beszélek.

#17
DaniKing

DaniKing

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 622 hozzászólás

Egy kis nehézségtõl nem kell megijedni :)


Kis nehézség lehet, de az egészségem és/vagy a bringám múlhat rajta.

#18
tomasso966

tomasso966

    vendég

  • fórumtag
  • 28 hozzászólás
Többen voltak már itt bejárni a pályát és mindenkinek tetszett!! Az,h. lejtõn gyorsabban gurul az ember mint 70...........hááát azért ültünk versenybringára! Én ma is ezen megyek kb. 30perc múlva............semmi baja. (ha nézted a Tour,v. a Giro-t...........itt nincsenek olyan horrorisztikus részek benne! ;-) )
Madách: 'mondottam ember küzdj és bizva bizzál!'

#19
zsiráf

zsiráf

    vendég

  • fórumtag
  • 139 hozzászólás
Egy kis nehézségtõl nem kell megijedni :)

#20
DaniKing

DaniKing

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 622 hozzászólás
Ma bejártam az útvonalat(már vagy 1éve jártam úgy is arra, pedig régen tök sokat tekertem ott...) két kritikus rész volt: 1. Orfalu elõtti lejtõ, az DH versenybe illõ, nem outi! 2. rossz rész Orfalu utáni nagyobb domb elõtti rész, az is érdekes lesz mezõnyben.

Már nem vagyok biztos az indulásban:/