Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Balaton Bike Fest

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
323 hozzászólás a témában

#1
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.354 hozzászólás
A frontflipes montis kollega (Sam Reynolds) nem normális :) Én féltem helyette.


YouTube - ‪Sam Reynolds Front Flip an 720‬‏

#2
Mukunda

Mukunda

    vendég

  • fórumtag
  • 179 hozzászólás
:)
Posted Image

Posted Image

#3
Mukunda

Mukunda

    vendég

  • fórumtag
  • 179 hozzászólás
G-híd Triál Kupa ,Right Guard XCE Kupa , X2S Tereptriatlon, = megnézném.
Remélem nem lesz nagyon szar az idõjárás:
Pénteken hidegfront érkezik, hatására megerõsödik, néhol viharossá fokozódik az északnyugati szél és szórványosan alakulhat ki zápor, zivatar. A hétvége is szeles, mérsékelten meleg idõt ígér, egyelõre bizonytalan mennyiségû csapadékkal...

#4
MJani01

MJani01

    maximus

  • fórumtag
  • 15.907 hozzászólás
  • LocationSzékesfehérvár

Szerény véleményem szerint a nevezésnél lévõ fejetlenséghez az idõméréshez és az eredményhirdetéshez, ami elmaradt, szerintem nem sok köze volt a környezetvédõknek...

Igen.


A sebesség mindent megold.

 


#5
Gabe84

Gabe84

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.248 hozzászólás
Most jött az e-mail az XCE leírásáról. 4x szerû rövid (jelen esetben 600m) technikás pályán egyeneskiesõs móka. Jól hangzik.
"A fordulóig nyélen, utána ing, gatya"

#6
zsééé

zsééé

    vendég

  • fórumtag
  • 234 hozzászólás

Ott voltam tavaly, és szervezõktõl hallottam ezt.


Szerény véleményem szerint a nevezésnél lévõ fejetlenséghez az idõméréshez és az eredményhirdetéshez, ami elmaradt, szerintem nem sok köze volt a környezetvédõknek...
http://teamzkse.hu/ A csapat!

High5 - szerintem

#7
Sengakov

Sengakov

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 476 hozzászólás

Valószínûleg a Bike Fest és a Vuelta egymásra mutogat, ahogy ilyenkor szokás. Én tavaly csak rövidet mentem, de nem nagyon volt negatív tapasztalatom, kivéve a nehézkes rajtszám felvételt. Kár ezért a versenyért. Majd jövõre meglátjuk, ha lesz még Bike Fest...
Egyébként tudja valaki, hogy mi az az XCE? Semmit nem találtam róla.


A Vuelta az alábbiakat mondja, ez legalább a befizetõknek megnyugtató! Mondjuk én sajnálom hogy nem lesz, mert az a Maraton pálya szerintem elég jó, és utánna meg lehet csobbani a Balcsiban!

Sportiroda Hírek - kerekparinfo.hu

#8
szak

szak

    vendég

  • fórumtag
  • 350 hozzászólás

Félre értesz...
A pénzt nem is feltételeztem hogy a vuelta nem fizeti vissza. Én versenyezni akartam azért az összegért.
És ha ott lettél volna a tavalyi versenyen akkor nyilván nem gondolnád komolyan hogy a környezetvédõk miatt lett olyan a rendezvény :) de ezt nem akarom már boncolgatni, azon már túl vagyunk...
A jó pálya és a verseny miatt akartam menni megint, és az egyetlen ok amiért pozitívan vártam a versenyeket, az az volt , hogy a fõszervezõk a Vueltásokat kérték fel a szervezésre és a lebonyolításra. Kiváncsi lennék az õ nyilatkozatukra az üggyel kapcsolatban. Mert addig sajnos csak morgolódva tippelgetni lehet.


Valószínûleg a Bike Fest és a Vuelta egymásra mutogat, ahogy ilyenkor szokás. Én tavaly csak rövidet mentem, de nem nagyon volt negatív tapasztalatom, kivéve a nehézkes rajtszám felvételt. Kár ezért a versenyért. Majd jövõre meglátjuk, ha lesz még Bike Fest...
Egyébként tudja valaki, hogy mi az az XCE? Semmit nem találtam róla.

#9
Csucsu

Csucsu

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 780 hozzászólás
  • LocationBudapest
Ott voltam tavaly, és szervezõktõl hallottam ezt.

#10
batbike

batbike

    vendég

  • fórumtag
  • 52 hozzászólás
Félre értesz...
A pénzt nem is feltételeztem hogy a vuelta nem fizeti vissza. Én versenyezni akartam azért az összegért.
És ha ott lettél volna a tavalyi versenyen akkor nyilván nem gondolnád komolyan hogy a környezetvédõk miatt lett olyan a rendezvény :) de ezt nem akarom már boncolgatni, azon már túl vagyunk...
A jó pálya és a verseny miatt akartam menni megint, és az egyetlen ok amiért pozitívan vártam a versenyeket, az az volt , hogy a fõszervezõk a Vueltásokat kérték fel a szervezésre és a lebonyolításra. Kiváncsi lennék az õ nyilatkozatukra az üggyel kapcsolatban. Mert addig sajnos csak morgolódva tippelgetni lehet.

#11
Csucsu

Csucsu

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 780 hozzászólás
  • LocationBudapest

Hihetetlen!
Ennyit tudtak fejlõdni a múlt évi szerencsétlenkedés után, hogy nem verseny közben jönnek rá hogy nem megy nekik a versenyrendezés, hanem már szervezés közben fel tudják fedezni az alkalmatlanságot!
A XCE meg egy érdekes versenyszám lesz, de ezért tuti nem utazok oda.
Az XCO legalább bent az erdõben lett volna, de mostmár az 5000-es nevezés miatt se kell hogy fájjon a fejünk.
A maraton nevezést meg várhatjuk ezek szerint :S


Mintha elkerülte volna a figyelmed, hogy idén a Vuelta szervezte volna a maratont, és õk léptek vissza. Gyanítom hogy a nevezési díjat is a Vueltának kellet fizetni, és mivel õk több versenyt is szerveznek, meglepõdnék ha nem utalnák vissza. Nem hiszem, hogy ilyennel óhajtanák magukat lejáratni.
Amúgy tavaly azt hallottam, hogy a környezetvédõk nem kaptak meg valami pénzüket tavaly elõtt, és ezért tavaly igyekeztek minél jobban keresztbe tenni a rendezvénynek, és úgy tûnik idénre fejlõdött a technikájuk.

#12
batbike

batbike

    vendég

  • fórumtag
  • 52 hozzászólás
Hihetetlen!
Ennyit tudtak fejlõdni a múlt évi szerencsétlenkedés után, hogy nem verseny közben jönnek rá hogy nem megy nekik a versenyrendezés, hanem már szervezés közben fel tudják fedezni az alkalmatlanságot!
A XCE meg egy érdekes versenyszám lesz, de ezért tuti nem utazok oda.
Az XCO legalább bent az erdõben lett volna, de mostmár az 5000-es nevezés miatt se kell hogy fájjon a fejünk.
A maraton nevezést meg várhatjuk ezek szerint :S

#13
Gabe84

Gabe84

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.248 hozzászólás
Mi az az XCE?
"A fordulóig nyélen, utána ing, gatya"

#14
andris

andris

    mod

  • globális moderátor
  • 10.714 hozzászólás
ezt írták nemrég:

Tisztelt Versenyzõk, Egyesületi vezetõk, Egyesületek!

Az idei Balaton Bike Festre meghirdetett XCM és az XCO C2 kategóriás nemzetközi verseny, (miután a Vuelta Sportiroda Kft. visszamondta a BBF rendezését, majd az XCO versenyszám megrendezését is), elmarad.

Annak érdekében, hogy a cross country szakág versenyzõinek is legyen színvonalas versenye a Balaton Bike Festen, Magyarországon elõször a fesztivál keretein belül megrendezésre kerül a MTB szakág legújabb hivatalos szakága, egy XCE verseny.

A pénzdíjas versenyen bárki indulhat, amelyre szeretettel meghívjuk a kedves érdeklõdõket, versenyzõket!

A verseny nemzetközi szabályai angol nyelven a www.uci.ch oldalon, a Balaton Bike Festen megrendezésre kerülõ XCE versenyrõl pontos részletek hamarosan a Balaton Bike Fest oldalon találhatók.

Balaton Bike Fest csapat


Kerékpáros hírek - bikemag.hu
Blog - blog.bringasandras.hu



#15
szak

szak

    vendég

  • fórumtag
  • 350 hozzászólás
Ma a Bike Fest Kft-nél telefonon azt a tájékoztatást adták, hogy a maraton sajnos elmarad. Továbbá, hogy a nevezési díj visszafizetésében a Vuelta illetékes. A BBF honlapon semmilyen információ sincs. Nálam megbuktak.

#16
MSONAJ

MSONAJ

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.462 hozzászólás

5000 ért xco nevezés? Nem tudom hol élnek ezek. Plusz egy szar pálya a mezõn. vicc...


Mondasz valamit
Team Heavy Pedál Szeged

#17
zsééé

zsééé

    vendég

  • fórumtag
  • 234 hozzászólás

Ma a Vueltánál azt mondták, a héten kiderül, hogy lesz-e maraton. Kérdeztem a bizonytalanság okát, válasz: nincs szponzor.


A tavaly történtek után én sem szponzorálnám az biztos! Azon is csodálkozom, h engednek nekik versenyt rendezni. Jó tudom, most kiadták "alvállalkozóknak" de attól még a végén ugyan abba a zsebbe megy a pénz...
http://teamzkse.hu/ A csapat!

High5 - szerintem

#18
szak

szak

    vendég

  • fórumtag
  • 350 hozzászólás
Ma a Vueltánál azt mondták, a héten kiderül, hogy lesz-e maraton. Kérdeztem a bizonytalanság okát, válasz: nincs szponzor.

#19
Gubi

Gubi

    vendég

  • fórumtag
  • 111 hozzászólás
tavaly 6000 volt a helyszíni nevezés:)

#20
zsééé

zsééé

    vendég

  • fórumtag
  • 234 hozzászólás
5000 ért xco nevezés? Nem tudom hol élnek ezek. Plusz egy szar pálya a mezõn. vicc...
http://teamzkse.hu/ A csapat!

High5 - szerintem