Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Új apróhirdetõ - észrevételek, hibák, ötletek

- - - - -

• Lépj be és szólj hozzá
692 hozzászólás a témában

Sandman

Sandman

vendég

• fórumtag
  • 347 hozzászólás

Nem tudok új hirdetést feladni (egy hirdetésem fut jelenleg).

Az alábbi hibaüzenetet kapom:

- 404-ES HIBA: a keresett oldal nem található - vissza a nyitóoldalra

zscs

zscs

bringás

• fórumtag
  • 2.581 hozzászólás

OFF. Egyik "kedvenc" szitum, mikor vadiúj német legolcsóbb webshopos ár 50-55%-áért (bdiscount pl.) meghirdetek valamit, nagybetűvel a szövegben külön kiemelve, hogy FIX ennyi Ft és jön a csávó, bekérdez további 20% engedményt... :angry: :angry: :angry:

Vajon az első szó, ami eszembe jut, miért is a "pofátlanság"?!? Ehh, Mo., 2016... :(

ON.

---

1. Canyon Lux CF 2018
2. Canyon GrandC CF SL 2016, 1x11

3. Canyon Inflite AL 8.0S - CX/roadbike, SRAM Red eTap, 2014

https://www.strava.c...thletes/2373507

eddie1978

eddie1978

vendég

• fórumtag
  • 449 hozzászólás

Magánszemélyként csak egy darab hirdetést enged feltenni egy ideje. Írtam a kapcsolat címen egy üzenetet.

eddie1978 módosította - 2016. augusztus 07. - 19:18

fcbdani

fcbdani

újonc

• fórumtag
  • 16 hozzászólás

Nekem se enged hirdetést feladni, 404-es hibával mindig visszadobja őket. Elég idegesítő.. Próbáltam már más böngészőből, úgy se működött.

kczikora

kczikora
  • fórumtag
  • 0 hozzászólás

Sziasztok.

Lesz javítva valaha a hirdetés feladás?

Nekem egyet sem enged feltenni.

arpi07

arpi07

fórumfüggõ

• fórumtag
  • 2.405 hozzászólás

Mondjuk ha az emberfia komplett szettet hirdetne egyben,azt hová kell rakni?Váltás?Hajtás?Fék?

imi72

imi72

fórumfüggõ

• fórumtag
  • 1.541 hozzászólás
  • Locationa Pilis

Nos megkaptam a választ:

"Egy hirdetésben 1 darab kerékpár, alkatrész, termék illetve alkatrész-szett jelenhet meg (komplett kerékpár is egy darab terméknek minősül)."

Mea culpa, én voltam a figyelmetlen és ha nem is értek vele egyet, de ha ez a szabály, akkor ez van.

u.i.: a múltkori HTTP Error viszont megszűnt (nálam)

imi72 módosította - 2016. május 28. - 07:40

Trance
"Attól még, hogy egyesek szerint kevés idõnk van hátra, nem kéne szét....ni mindent magunk körül, lásd szemetelés, erdõirtások, és a tévé maci megszüntetése..."

imi72

imi72

fórumfüggõ

• fórumtag
  • 1.541 hozzászólás
  • Locationa Pilis

szóval akkor ne nézegessem óránként a postaládát, hogy jött-e válasz :(

u.i.:apro admin pedig 2 honapja nem reagal.

Trance
"Attól még, hogy egyesek szerint kevés idõnk van hátra, nem kéne szét....ni mindent magunk körül, lásd szemetelés, erdõirtások, és a tévé maci megszüntetése..."

ridelife

ridelife

törzsvendég

• fórumtag
  • 1.636 hozzászólás

lassan mar csak boltok maradnak az aproban.minenki mast tiltanak.kivancsi leszek mikor lesz egy atlag ember szamara is feltuno hogy kb boltkereso funkcioba csap at az oldal.

egy eset:felhivom az eladot hogy ez meg az erdekel.mire o jelzi hogy van meg eze es aza is nezzem meg masik profiljan hirdeti.

azt hittem a multiple reg et tiltja az apro de azert tovabbra is minket basztatnak.

amugy remlik hogy erre a vaszra beharangoztak egy valtozast.valaki tapasztalt ebbol barmit is?

az utolso ember majd kapcsolja le a villanyt.

u.i.:apro admin pedig 2 honapja nem reagal.

ridelife módosította - 2016. május 27. - 12:14

regi/hibas agyvaltokat veszek.

imi72

imi72

fórumfüggõ

• fórumtag
  • 1.541 hozzászólás
  • Locationa Pilis

Tettem fel 3 hirdetést. Kettőt felfüggesztettek, mert megsértettem a szabályzatot.

Ezeket jelölték meg, mint lehetőség:

3.) Kategória helytelen megadása:
4.) Spam és kiskereskedelmi hirdetések:
8.) Többszörös regisztráció
9.) Azonos tartalmú hirdetés „frissítése” törléssel majd újrafeltöltéssel, („Utolsó pár előre fuss” szabály).

Megfelelő helyre, frissen raktam fel.

Kezdetektől fogva ezen a néven (és személyes adatokkal) fut a regisztrációm.

Remélhetőleg nem az évek alatt felhalmozott és egyszerre eladni kívánt 5 db kormány és 3 hátsó váltó miatt minősülök kiskereskedőnek.

Ha igen, akkor mit mutassak be cáfolatként, munkáltatói igazolást, vagy NAV szja bevallást? :)

Trance

tunyogidani

tunyogidani
  • fórumtag
  • 0 hozzászólás

Helló!

Sajnos nekem is csatlakoznom, kell az előttem szólókhoz, akiknek problémája van az apróhirdetőben a saját felületével. Én mindössze egy azaz 1 hirdetést tudok feltenni egyszerre, a további hirdetésfeladás lehetetlen számomra, mert azt az üzenetet kapom, hogy a hirdetési keretem elfogyott.

Várom a problémám mielőbbi orvoslását!

Segítségeteket előre is köszönöm!

laczie

laczie

fórumtag

• fórumtag
  • 119 hozzászólás
  • LocationBudapest

Helló!

Nekem is az utóbbi problémám van.

Töröltem mindet, de akkor is csak kettőt enged feltenni.

Sőt, néha volt , hogy nem olyan képet töltött fel , mint amit kellett volna...

Várjuk a megoldást, vagy tanácsokat!

Köszönettel

toronte

toronte

vendég

• fórumtag
  • 445 hozzászólás
  • LocationPécs

Sziasztok!

Egy olyan hibával találkoztam, hogy két aktív hirdetésem van, elvileg 3-at lehetne feladni ingyenesen, de azt írja elfogyott a keretem, nem enged újat feladni.

Én szúrok el valamit, vagy esetleg más hiba okozhatja? Lenne valakinek ötlete a probléma megoldására?

Köszönöm.

ridelife

ridelife

törzsvendég

• fórumtag
  • 1.636 hozzászólás

hirtelen nem talaltam az apro admin email cimet.megkerdem hatha visszavonja a tiltasom.

kalaius

kalaius

maximus

• fórumtag
  • 11.896 hozzászólás

Évek után újra használtam volna az aprót. A hirdetés felrakás után 1 órával blokkolta a rendszer a regisztrációmat. Ezt az emailt küldtem válaszként, gondoltam, felrakom ide is, de ahogy nézem, csak arról van szó, hogy a bikemag apró a boltokon kívül mindenki más számára használhatatlan. Remélem, tévedek. 

"Kedves Bikemag csapat, 

szeretnék segítséget kérni, mert az oldal évek óta használhatatlan számomra. A tavaszra tekintettel előástam a regisztrációmat, feltettem 1 db kerékpár hirdetését, majd egy órával később ez az üzenet fogadott. Évekkel korábban volt hasonló gondom, akkor nem sikerült megoldani, sőt, válasz sem érkezett a megkeresésemre. Kíváncsi vagyok, most jobb-e a helyzet. 

Üdv,
Zoltán "

A moderátor megoldotta a problémát, hurrá! 

kalaius

kalaius

maximus

• fórumtag
  • 11.896 hozzászólás

Évek után újra használtam volna az aprót. A hirdetés felrakás után 1 órával blokkolta a rendszer a regisztrációmat. Ezt az emailt küldtem válaszként, gondoltam, felrakom ide is, de ahogy nézem, csak arról van szó, hogy a bikemag apró a boltokon kívül mindenki más számára használhatatlan. Remélem, tévedek. 

"Kedves Bikemag csapat, 

szeretnék segítséget kérni, mert az oldal évek óta használhatatlan számomra. A tavaszra tekintettel előástam a regisztrációmat, feltettem 1 db kerékpár hirdetését, majd egy órával később ez az üzenet fogadott. Évekkel korábban volt hasonló gondom, akkor nem sikerült megoldani, sőt, válasz sem érkezett a megkeresésemre. Kíváncsi vagyok, most jobb-e a helyzet. 

Üdv,
Zoltán "

Tekergek

Tekergek

🚲

• fórumtag
  • 1.221 hozzászólás

Ezután annyi IP-t blokkolhatnak, amennyit akarnak.

Vagy kb. 7000-t, nem végtelen.

stp1

stp1

fórumfüggõ

• fórumtag
  • 3.280 hozzászólás

Kipróbálhatod ezt: https://www.hidemyass.com/proxy
Bár nekem most nem tűnik túl jónak, régen jól működött.

Vagy letöltesz egy Tor bundle-t innen, kicsomagolod ahova szeretnéd, aztán az minden indításkor új exit node-on megy keresztül, más-más IP-vel. Alapértelmezettként engedélyezett kb minden script, szóval működni fognak az oldalak, csak lassabb a sok réteg miatt.

Csináltam képes leírást is: http://imgur.com/a/ZunEr

Ezután annyi IP-t blokkolhatnak, amennyit akarnak.

• Kisherceg és Rabbit kedveli ezt

ridelife

ridelife

törzsvendég

• fórumtag
  • 1.636 hozzászólás
Na azt hogy kell?en ujraregeltem tiltottak azt is.hozzateszem nem vagyok nagy informatikus.

stp1

stp1

fórumfüggõ

• fórumtag
  • 3.280 hozzászólás

Még azt is könnyebb megkerülni, mint arra várni (lassan évek óta), hogy megoldják a fennálló problémát...
De amúgy nem tudok ilyenről.

stp1 módosította - 2016. január 05. - 00:42