Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Kelly's Bakonyerdõ Maraton | Bakonybél

- - - - -

• Lépj be és szólj hozzá
873 hozzászólás a témában

crx300

crx300

újonc

• fórumtag
  • 2 hozzászólás

Ne tessék kérem ilyen rosszindulatúnak lenni, sehol nem írják "k....ra defektmentes", csak annyi, hogy "Superkönnyű" vagy "ultrakönnyű"...  :)

zeezoltano

zeezoltano

bentlakó

• fórumtag
  • 6.020 hozzászólás

Elnézést nem ön használta azt a narancssárga kurvára defekt mentes belsőt? :D

Amíg van más aki idegeskedjen helyettem, tegye meg az !
Ha nem kergeted az álmaid akkor csak vegetálsz!

Tibimex

Tibimex

fórumtag

• fórumtag
  • 37 hozzászólás

Sziasztok!

A harmadik patakátkelésnél egy spori kisegített egy belsővel. Szeretném vissza juttatni neki ha felismeri magát jelentkezzen.

MJani01

MJani01

maximus

• fórumtag
  • 15.782 hozzászólás
  • LocationSzékesfehérvár

Feltűnő, hogy a szervezők nulla energiát fektetnek a verseny népszerűsítésébe, marketing semmi, van egy alibi facse oldal és ennyi. Nem is értem mi motiválja őket évről évre? Vagy csak egyszerűen rutinból lejönnek és megcsinálják ezt a versenyt ezen a gyönyörű vidéken? Tavaly nem voltam, emlékeim szerint a nyomvonal is sokkal jobb, mint korábbi években. Ha valaki ott volt és nem bírja magában tartani gondolatait/tapasztalatait nyugodtan írjon ide :D

Nem értem én sem a szervezők többségét, ülnek a fenekükön és azt hiszik, hogy a már bevezetett versenyük majd magától szép lassan növekszik, pedig fogynak a nevezők, elöregednek és a fiatalokat új csatornákon kell megszólítani. 

A sebesség mindent megold.

szak

szak

vendég

• fórumtag
  • 285 hozzászólás

Ha az ember időközben kedvet is kapna ...

Kétségtelen, nem keveset költünk felszerelésre, elég ha csak a kopó-fogyó cuccokra gondolok, utazás + nevezési díj, stb. Hát a hobbik pénzbe kerülnek az biztos. Mondjuk ha valakiből negatív stresszt vált ki a versenyzés jobb ja nem erőlteti. Engem kifejezetten feldobnak a versenyek, sőt egy-egy verseny közti dög unalom felkészülési időszakot is könnyebben teljesítek ha ott lebeg a következő cél. Erre a versenyre szerintem elmondható, hogy kb. ugyanazt kapod a pénzedért, mint mindig, van egy standard színvonal, amivel én összességében elégedett vagyok. Kicsit off: pl. a Balaton maratonon állítólag 700-an voltunk, azért az nem rossz manapság.

joshua

joshua

vendég

• fórumtag
  • 213 hozzászólás

Én imádom a Bakony marci nyomvonalát,és a gyönyörű tájat! ezért évről évre mindig elmegyek pedig kutya messze lakom/Nyíregyháza/.Most is szuper volt a pályajelölés, szervezés, és a kaja is! az új nyomvonal 2.Kőris hegyre való mászás jó kis kemény dózerút, tetszett/olyan Osztrákos/ kicsit hosszabb lett a táv.Szóval én tutti megyek jövőre is.

joshua módosította - 2018. május 21. - 17:14

kimy

kimy

törzsvendég

• fórumtag
  • 600 hozzászólás
Ezektől függetlenül néhány számomra közeli rendezvényre elmegyek (kovácsi, gerecse, vértesboglár, duna?), ha az időjárás, kedvem/energiaszinten támogatja.

kimy módosította - 2018. május 21. - 17:10

kimy

kimy

törzsvendég

• fórumtag
  • 600 hozzászólás
Ha az ember időközben kedvet is kapna a verseny előtti hónapban vagy a helyszíni nevezés ára segít dönteni, mindennel együtt sok az a 18-20ezer forint/verseny,sajnos mar az összesre igaz, inkább tervezek egy jó útvonalata pilisben és bandázok dobogókőn a többi montissal, mint stresszeljek, ha a pénzemért egyre kevesebbet kapok, netán a technika miatt veszítek rengeteg helyezést. Hiába valaki csak amatőr, nézi az idejét, keresi magát a képeken stb. Kimondottam megutáltam a bringát a versenyek miatt, pont a lényegét cseszi el. Onnan tudom, hogy nem csak én vagyok így ezzel, hogy a veresenyek napján több ismerős arccal találkozok edzés közben. Visszatérve, emlékszem 2005-2006 környékén szívott magába a bikemag fórum, tényleg olyan élet volt itt, hogy nem csak naprakész volt az ember versennyel vagy technikával kapcsolatban, hanem egy nagy család is volt egyben. ☺️
  • gmatti kedveli ezt

szak

szak

vendég

• fórumtag
  • 285 hozzászólás

Teljesen meghalt ez a verseny topic. Érdekes, pár éve még élénk élet volt itt (is), ma már csak a technikai jellegű topic-okat tartja életben egy maroknyi ember. Nem tudom, hogy a versenyek lettek ennyire népszerűtlenek, vagy az emberek szoktak le a fórumozásról. Minden esetre vannak feltörekvő versenyek (Zselic, Balaton), de ezek sem generálnak túl nagy kommunikációt. Érdekes ez a Bakony is. Nem voltunk valami rengetegen, pedig nagyon tuti volt. Tök jó idő, jó kis pálya, pont annyi sár, ami nem okozott gondot, de azért lehetett kicsit sarazni, Cuhában nem volt túl sok víz,  finom kaja stb. Összességében nagyon jól éreztem magam. Feltűnő, hogy a szervezők nulla energiát fektetnek a verseny népszerűsítésébe, marketing semmi, van egy alibi facse oldal és ennyi. Nem is értem mi motiválja őket évről évre? Vagy csak egyszerűen rutinból lejönnek és megcsinálják ezt a versenyt ezen a gyönyörű vidéken? Tavaly nem voltam, emlékeim szerint a nyomvonal is sokkal jobb, mint korábbi években. Ha valaki ott volt és nem bírja magában tartani gondolatait/tapasztalatait nyugodtan írjon ide :D

• julien72 és gmatti kedveli ezt

apapp

apapp

vendég

• fórumtag
  • 32 hozzászólás

2db hosszútávos nevezés eladó

1 db középtávos

1 db hosszútávos

nevezés eladó

+36209322307

apapp

apapp

vendég

• fórumtag
  • 32 hozzászólás

1 db középtávos

1 db hosszútávos

nevezés eladó

+36209322307

McGywer

McGywer

fórumfüggõ

• fórumtag
  • 2.854 hozzászólás

Eladó a hosszútávos nevezésem, előnevezési áron 5000 Ft, +átnevezés díja. Ha érdekel, hívj: húsz-442-nulla-9-nulla-8

Tekergek

Tekergek

🚲

• fórumtag
  • 1.221 hozzászólás

Tekergek

Tekergek

🚲

• fórumtag
  • 1.221 hozzászólás

Palacsinta nem volt, viszont kiváló kaját kaptunk utána, hosszúéves távlatban versenyen ez volt eddig a legjobb konyha (kétféle nagy darab, finom és jól elkészített hús rizzsel). A kislányok meg aranyosak voltak, mindenki hajrázott :)

A pálya porszáraz volt, csak egy helyen volt egy kis sár-vályú, a patakátkeléseknél is elég alacsony volt a vízállás. Nem vártam de nekem nagyon jól ment, tavalyhoz képest felszedtem egy pár kilót de mégis jelentőset javítottam időben (tavaly viszont sár volt), és jobban beosztottam is, az elején visszafogtam magam és elég alacsony átlagpulzus jött ki, a mászások könnyebben mentek és az átbukás utáni lefeléken nem voltam ki. Elég nagy szél volt, de jól taktikáztam, sokat mentem szélárnyékban és a lefeléken most néha pihentem is. A rajtnál voltak elegen de később mintha kevesebben lettek volna, vagy annyira jól ment hogy előbbre voltam a mezőnyben (első 30 km-ig kb. 20-as átlag). Azon a nagyon technikás meredek köves single-tracken kívűl lefelé gyakorlatilag nem előztem. Élveztem, a szélen kívűl tökéletes volt az idő, a hangulat, jövőre megint :)

Videó majd megint valamikor lesz :)

Sengakov

Sengakov

törzsvendég

• fórumtag
  • 476 hozzászólás

Sziasztok!

Csak mondom mert gondolom mindenki sejti, hogy holnap a gázlók környéke fullon lessz emberrel! Vigyázzunk rájuk, pláne hogy a lányom ovija is akkor kirándul pont oda, én szóltam ugyan nekik, hogy bringaverseny lesz lent, de hát sok eredményt nem értem el! Mindenestre a feleségem ott lesz velük, aki ugye szintén szokott versenyezni, a kislányommal, és próbál úrrá lenni a 4 éveseken, de azért örülnék ha a törpökből nem lenne palacsinta!

milankopasz

milankopasz

újonc

• fórumtag
  • 10 hozzászólás

Sziasztok!

Van egy helyem a kocsiban, Bp-i indulással-érkezéssel. Legkésőbb reggel 7-es indulás. Én rövid távon megyek, de megvárom az eredményhirdetést. Benzint felezzük.

Ha valakit érdekel írjon. 

zsiráf

zsiráf

vendég

• fórumtag
  • 139 hozzászólás

Sziasztok ! Érdekelne valakit egy master 3-as rövidtávú nevezés  5.500ft-ért ?

zsiráf

zsiráf

vendég

• fórumtag
  • 139 hozzászólás

Köszönöm :)

laczie

laczie

fórumtag

• fórumtag
  • 119 hozzászólás
  • LocationBudapest

Sziasztok ! Tudja valaki, hogy az idei versenyen a különböző távok milyen hosszúak ?

http://www.pannonmar...iras.php?list=2

zsiráf

zsiráf

vendég

• fórumtag
  • 139 hozzászólás

Sziasztok ! Tudja valaki, hogy az idei versenyen a különböző távok milyen hosszúak ?