Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

Pro Tour, Grand Tour stb. versenyek, hírek

- - - - -

  • Please log in to reply
479 replies to this topic

#321
bloke

bloke

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4,821 posts
Hát nem tudom, elég feledhetõ Tour volt, nekem egy kicsit megmérgezte a sok duma, meg ellenségeskedés, az Astana feszültség szinte a tv-n keresztül is érzékelhetõ volt, az utolsó nap meg mindent elárult (Contador egyedül a mezõnyben, a kézfogás Armstronggal)

#322
MJani01

MJani01

    maximus

  • fórumtag
  • 15,907 posts
  • LocationSzékesfehérvár
Minden évben szomorú nap. :icon_cry:


A sebesség mindent megold.

 


#323
repasibalint

repasibalint

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,627 posts
véget ért a Tour.nekem nagyon tetszett,hiányérzetem lesz egy darabig,már megszoktam a minden délutáni közvetítéseket:)

#324
thommey

thommey

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6,344 posts
Mindig elõjön ez a dopping kérdés. Engem rohadtul nem érdekel. Ha ettõl izgalmas egy hegyi szakasz.. ki a szar nézné a kistányéron pörgetõ bringásokat. Néztetek már TdH közvetítést? Olyan mint a nõi Tour...

#325
MJani01

MJani01

    maximus

  • fórumtag
  • 15,907 posts
  • LocationSzékesfehérvár

Jani! ennyire nem vagyok fan, hogy mindenkinek tudjam a becenevét, meg a közvetítések unalmasabb részét félálomban követem :D

Én is mint mondtam, csak hallottam a közvetítést (bicikli szerelés közben :) ), kivéve az utolsó 45 percet, mert azt láttam is. :)
Ulle még mindig híres, láttam felfestve a nevét az egyik idei hegyi szakaszon.


A sebesség mindent megold.

 


#326
bloke

bloke

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4,821 posts

hány ilyen versenyzõ van az elsõ 40ben?:)


Hát, nem sok.

http://www.bikepure.org/riders.html

#327
Kosina Szilárd

Kosina Szilárd

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7,603 posts

Nagyon engem se érdekel. Egyedül az zavarna ha azokról a bringásokról derülne ki akik a Bike Pure nevû mozgalomhoz tartoznak, az már igazán pofátlanság volna.

hány ilyen versenyzõ van az elsõ 40ben?:)
"...nem kurva Õ, csak megadatott neki minden pasi...":)

#328
bloke

bloke

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4,821 posts
Nagyon engem se érdekel. Egyedül az zavarna ha azokról a bringásokról derülne ki akik a Bike Pure nevû mozgalomhoz tartoznak, az már igazán pofátlanság volna.

#329
Kosina Szilárd

Kosina Szilárd

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7,603 posts

Most erre mit lehet mondani. Az autógyárak is mindig egyre fejlettebb védelmi rendszert fejlesztenek ki, aztán mégiscsak feltörik a kocsikat.

én nem mondtam, hogy dopping nélkül nyomták végig a király etapot és utána mentek 46-48as átlagokat. felõlem cuccolhatnak, nem okoz majd álmatlan éjszakát :)
és alám rakhatnának akármilyen idõfutam bicajt, vehetnék fel akármilyen bukót, ruhát, sõt a lánctányér is lehet ellipszis alakú, akkor sem tudnék menni 48as átlagot 40km-en. még 4en se.
Jani! ennyire nem vagyok fan, hogy mindenkinek tudjam a becenevét, meg a közvetítések unalmasabb részét félálomban követem :D
"...nem kurva Õ, csak megadatott neki minden pasi...":)

#330
MJani01

MJani01

    maximus

  • fórumtag
  • 15,907 posts
  • LocationSzékesfehérvár

várjuk meg inkább bloke-t :)
ismertebb volt, de u betûs neve volt.

Jan Ullrich (beceneve: Ulle), a kedvencem. Hallottam a mai közvetítést, mindent tudok. :)
Idén újra kapott reklámszerzõdést a doppingbotrány után, neki ezt kell nyilatkozni.


A sebesség mindent megold.

 


#331
bloke

bloke

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4,821 posts

közvetítés alatt mondták.
de egy másik, már visszavonult (vagy csak most nem indult?) versenyzõ azt nyilatkozta, hogy nem doppingolnak, mert örökké ellenõrzik õket.
nem írom a másik versenyzõ nevét, mert nem akarok hülyeséget mondani és azzal égetni magam. :)


Most erre mit lehet mondani. Az autógyárak is mindig egyre fejlettebb védelmi rendszert fejlesztenek ki, aztán mégiscsak feltörik a kocsikat.

Szerk:
Passz, az angol nyelvû közvetítést szoktam nézni.

#332
Kosina Szilárd

Kosina Szilárd

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7,603 posts
várjuk meg inkább bloke-t :)
ismertebb volt, de u betûs neve volt.
"...nem kurva Õ, csak megadatott neki minden pasi...":)

#333
MJani01

MJani01

    maximus

  • fórumtag
  • 15,907 posts
  • LocationSzékesfehérvár

közvetítés alatt mondták.
de egy másik, már visszavonult (vagy csak most nem indult?) versenyzõ azt nyilatkozta, hogy nem doppingolnak, mert örökké ellenõrzik õket.
nem írom a másik versenyzõ nevét, mert nem akarok hülyeséget mondani és azzal égetni magam. :)

Ulle?


A sebesség mindent megold.

 


#334
Kosina Szilárd

Kosina Szilárd

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7,603 posts

Komolyan? :D
Biztos saját tapasztalatból mondja. :)

közvetítés alatt mondták.
de egy másik, már visszavonult (vagy csak most nem indult?) versenyzõ azt nyilatkozta, hogy nem doppingolnak, mert örökké ellenõrzik õket.
nem írom a másik versenyzõ nevét, mert nem akarok hülyeséget mondani és azzal égetni magam. :)
"...nem kurva Õ, csak megadatott neki minden pasi...":)

#335
MJani01

MJani01

    maximus

  • fórumtag
  • 15,907 posts
  • LocationSzékesfehérvár

Greg Lemond már ki is elemezte Contador teljesítményét és arra a következtetésre jutott, hogy doppingol. Meglepõ.

Komolyan? :D
Biztos saját tapasztalatból mondja. :)


A sebesség mindent megold.

 


#336
bloke

bloke

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4,821 posts
Greg Lemond már ki is elemezte Contador teljesítményét és arra a következtetésre jutott, hogy doppingol. Meglepõ.

#337
kela

kela

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7,622 posts
Remélem Frank Andy segítségével odaver az öregnek meg Klödinek...

#338
MJani01

MJani01

    maximus

  • fórumtag
  • 15,907 posts
  • LocationSzékesfehérvár

Vajon Lance megelõzheti-e Andy-t? Mondjuk szerintem ezzel a csapattal simán meg bírja csinálni a Mount Ventoux-on.

Esélytelen. Schleck tudja, hogy nem érheti utol Contadort, ezért védeni fogja a 2. helyét. És mivel erõsebb, mint a két Astanás (Klöden és Lance), vissza fog támadni és leszakítja õket. Szerintem még Klöden is be fog jönni Armstrong elé, kivéve ha feláldozzák.


A sebesség mindent megold.

 


#339
Pro Bike Gear

Pro Bike Gear

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,662 posts
Vajon Lance megelõzheti-e Andy-t? Mondjuk szerintem ezzel a csapattal simán meg bírja csinálni a Mount Ventoux-on.

#340
bloke

bloke

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4,821 posts
Azt nyilatkozta, hogy már nagyon meg akarta verni Cancellarát. Pár évvel ezelõtt ilyet mondott volna, körberöhögik.