Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

Monor - Pilis - Abertirsa tengely

- - - - -

  • Please log in to reply
4671 replies to this topic

#4301
robko66

robko66

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,317 posts
megvan még,ingyen adom,stoplit nem tudom,hogy van-e de megnézem majd...

#4302
sasi123

sasi123

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,969 posts
Robi!

Megvan még az spd pedálsod?
Stopli is van hozzá? Mennyibe kerülne egy jó szélárnyéknak?

#4303
sasi123

sasi123

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,969 posts
Értelek, mi jó kis kanyart mentünk egy Simsonossal versenyeztem Úriban az emelkedõn:D Feri is nyomta saját tempójában most leginkább Én is azt vettem fel. Néha kicsit megnyomtam majd vártam rá.
Találkoztunk egy Bicskei sporttárssal , lehet ide is benéz.

Nekem bizonytalan a köv napok, holnap vmikor korán megyek, mert délután fel Pestre. Meg más is van. Szerdán hazajövök és megyek , csak nem tudom mikorra érek haza.

Vasárnap jó volt. Együtt indultunk el mindenféle versenyzõvel, olyan 50en. 30kmig bírtam velük akkor már majdnem vége volt a hegyi szakasznak, csak egyszerûen egy 18% körüli emelkedõn kikaptam húzásra a kerekemet. Olyan 190 körül volt a pulzusom, tehát nem volt egy gyors menet mire visszaraktam a kereket. Aztán persze elindulás se ment nagyon , innét egyedül maradtam és teljesítettem a maradékot. Ha tudok velük maradni lejtõzés után már csak sík jött volna ahol biztos tudok velük menni bolyban, így nagyábból 20ik lettem. 25 perccel az 1. után. De nagyon erõsek voltak.

#4304
robko66

robko66

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,317 posts
Gomba körön voltunk,majd legközelebb.Nagyon jo eröbe éreztem ma magam,de asszony még igy is otthagyott,halgatthatam az épitö élcelödését:P:(Holnap szintén gomba kör vagy sik,szerda meg délelött(akkor mehet vmi hosszabb) mert akarom nézni girot.Milyen volt a verseny?

#4305
sasi123

sasi123

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,969 posts
Robi!

Ma fél 5 körül megyünk át monoron..
Vmi Sülysáp van tervben, vissza Gomba felé.

#4306
robko66

robko66

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,317 posts
csak délután megyek egy rövidre ha megyek.reggel felkeltem és a vádlim ugy bevan durranva,hogy menni alig tudok:D kocsival mentünk fel ugy,hogy tekerjek:)

#4307
sasi123

sasi123

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,969 posts
Elmentél a Mátrába gyalogolni?:D És nem tekertél... nagyon beteg lehetsz.

Vasárnap Békási TT, 100km és 60km-es távok nevezés , 1000 ft...

Pilisben járja be az összes jó kis emelkedõt.
Szombaton rá relaxálok egy stranddal:D,
Holnap vmi tekerés? mondjuk 10 kor haladok el a rendõrség környékén Északra:D, aztán Gyömrõ, Üllõ, Ócsa megnézem milyenek a csajok.. Majd vagy Bugyi, Dabas, vagy Hernád felé vissza.. na??:D

#4308
robko66

robko66

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,317 posts
Toltam ma egy 15kilcsis gyalogturát a mátrában,szedek már magnéziumot meg multi vitamint is de elég gyatra voltam igy is:)biztos kell 1-2 hét mig hatni fog.Egy 50 feletti hölgy,durván tolta fel a hegyre egy biondo nyergében,amugy kihalt volt minden.

#4309
sasi123

sasi123

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,969 posts
Én is inkább szégyen szemre busszal megyek, nem akarok szétázva beesni dokihoz.
Utána meg rohanok haza Girot nézni, tagnap is rákészültem, de jó lesz aztán kiderült, hogy pihi nap van nekik.

#4310
robko66

robko66

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,317 posts
Bocs de dokihoz nincs kedvem menni:D Most nézem esik az esö,lehet sehova.Ugorj fel ha erre jársz,ha jo az idö 3ig itthon vagyok.

#4311
sasi123

sasi123

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,969 posts
Nem most nem kell semmi, megy a paripa rendesen.
Sokan görcsök, izomlázra magnéziumot szednek, esznek. +Sok sok zöldséget/gyümölcsöt. Nekem semmi izomlázam pedig Vasárnap 200km, Hétfõn 110 km

Merre mész? Én ma csak Dokihoz tekerek be monorra.

#4312
robko66

robko66

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,317 posts
na megnéztem ebike-on,lehet rendelek onnan,(bbb-t néztem)lehet rendelek egy olyan sapit is mint ami neked van.meg néztem egy agu sram ujjatlan mezt(6k)lehet bevállalok 1et.neked esetleg kell vmi ebikeröl?

#4313
robko66

robko66

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,317 posts
Lejtöket szeretem:D tegnap gomba kör 23-as átlaggal....(ma sikot megyek.folyamatos az izomláz a lábaimban,valamiért nem megy ki a tejsavo pedig nyujtottam is már amit még sosem tettem,lehet valami vitamin v nyomelem hiányom van.összeszedtem egy kis 8ast,te kitudod centirozni?ha jársz pesten keros bolt felé kellene nekem fékpofa a 2 kerora....nem tudom milyen árfekvések vannak(mindjárt megnézem)de gondolom nem vészes.

#4314
sasi123

sasi123

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,969 posts
Igen , és a fickó a hagyományos Klipszes pedállal nyomta neki.

#4315
sasi123

sasi123

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,969 posts
emelkedõt nem szereted, sík megöli az agyadat... ahh:D
Ott kell pedig alsó fogásban váltani aztán nyomni neki cefetül 40 el. Azon az úton lehet, és közben oldalra fordított fejjel vicsorogni az autósokra. Én ma hazajöttem Budáról bringával 70km, + olyan szép idõ volt , hogy csak beleléptem egy rapid Gomba körbe, újra az a csodás nyári suhanás érzése, nagyon jó. Mennyi szívtam hosszú nadrágba 2 zokniba, 3 felsõbe, sapkába. Ezt vártam:D:D:D:D

#4316
robko66

robko66

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,317 posts
gz.ember se lehetett egyszerü 200kilcsin 35-ös átlaggal soloba...nekem is spd pedig,voltunk mikebuda felé,nagyon jo az ut persze nem ausztria de gomba körösnél jobb.
faca árnyas az ut is de ez a sik megöli az agyamat...

#4317
sasi123

sasi123

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,969 posts
espédé nálam a használt típus , majd, ha lesz anyagi lehetõség akkor looksodni szeretnék. De sose volt lábfájdalmi dolog.

Nagyon jó volt a Bakony 200, tényleg szinte pont 200km lett. Nagyjából 30as átlagot mehettünk. Tehát nem siettünk nagyon. Itt ott meg is álltunk mivel minden fránya EP egy kocsmában volt:D, összejött egy kicsit erõsebb 12 fõs Gruppetto-s boj. Váltott vezetéssel mentünk végig, 1-2 embernek nagy nagy Respect akik sokat vezettek. Utolsó 30kmen elpattantak a húrok és mindenki kiengedte azt ami benne volt, 10km-t tudtam menni 2. helyen a 1. mögött, de olyan jó erõben volt, hogy teljesen megszakított, 10km ig visszaálltam bevártam egy egységet és velük közelítettük meg Veszprémet, utolsó 5kmen elõre álltam és megpróbáltuk meghúzni, de csak 2 embert sikerült az 5bõl megfogni. Kis háziverseny volt csak.
Aki egyébként leggyorsabban teljesítette 5h20p alatt ment végig.több, mint 35-s átlagot ment egyedül.!!! Több éve, évrõl évre Õ viszi el ezt a címet.
Nehéz útvonal volt, mert nem volt 2km-nél hosszabb sík szakasz, összesen 1500m szint volt benne. Sok Sok kis dombocskával.
De egyébként nagyon szép táj volt mindenfelé, Sümegi vár , Tapolca. Megint el kell odamenni.

#4318
robko66

robko66

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,317 posts
Na mi volt bakonyon sasi,birtad?:)találkoztunk Ferivel szombaton de feketepont neki mert csak ácsorgott.sasi,szike ti milyen pedállal tekertek?mert egy idö után piszokul fáj a talpam....

#4319
sasi123

sasi123

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,969 posts
Ez azért van, mert lógtál mögötte. Ennyi km-en neked kellett volna végig elõl huszároskodni.
Tegnap egy új vonalon jöttem fel Budára, 70km lett 33as átlaggal. Persze mivel igencsak hátszél volt.
Holnap Bakony 200.. jujj mi lesz

#4320
robko66

robko66

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,317 posts
Na ma végre tekertem lájtos 32km:)Jol esett már nagyon csak a csipõm baszkodott megint.Kedves párom belevezetett egy gödörbe,azt hittem kettétörik a kero,szerencsére csak a kormány mozdult el.