Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Monor - Pilis - Abertirsa tengely

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
4671 hozzászólás a témában

#4241
robko66

robko66

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.317 hozzászólás
csipöm amugy is szarakodik.nyháza-dános(vagy 4esen irsa)át tápio-bicske-pánd-káva-gomba- monor.irsa-tapio mondjuk gázos este ezért töllem lehet más is ,elsö lámpám nem találtam,mondjuk amugy se ér sokat majd veszek sárga mellényt ugyis én leszek hátul te meg világitasz elöl,szike aludhatsz nállunk ha késön erünk haza(fiam szombaton jön haza)vagy elkisérünk sasival félutig hazafelé vagy a gyorsforgalmin bekisérünk:)de nekem jo elöbbi idöpont is csak igy funnybb lenne:)de ha 24-kor indulunk akkor már szerintem 4kor világosodik:)

#4242
sasi123

sasi123

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.969 hozzászólás
Mondj vmi tanácsot Robi barátnak, hogyan lehet pedálfordulatot növelni? Mert igen olóm lábakkal hajt, tehát lassan. Nem kell neki szöcskeláb azért:D

Azt mondja, ha kicsit jobban pörget akkor csípõje fáj.

#4243
sasi123

sasi123

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.969 hozzászólás
Nem akarunk mit vonattal menni, Ürömi emelkedõ?:D

Én nem akarok nagy menést, Csütörtökön Dobogó és környéke, majd Budán alvás, Péntek reggel 70km haza, így csak vmi lazulást.

#4244
sasi123

sasi123

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.969 hozzászólás
oksa, tökéletes, találd ki majd merre is akarsz menni.
És akkor megbeszéljük a találka idõpontot és helyszínt.

#4245
szike81

szike81

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 712 hozzászólás
Meleg? Én tolom a napi adagomat most is, de nem gáz annyira. Csak minden nap nehéz pótolni az ásványi anyagokat, ezt most egyre inkább érzem.

Sasi, ezt viccnek írtad? Én gyengébb vagyok...

Komoly emelkedõt Bp-en találni, van pár utca ami kellemes. Nem egetverõen hosszúak, de azért van pár amin oda lehet szakadni. Errõl jut eszembe...

Az esti tekerés ha mondjuk kissé délutáni lenne, akkor én is bekapcsolódnék. Gondolok itt olyanra, hogy azért még hazaérjek mondjuk világítás nélkül, mert az ugyan van,de azért korom sötétben nagy tempónál nincs az a pilács ami elég lenne. Annyira meg nem ismerem a tájat.

Amennyiben igényetek lenne rá, vagy kedvetek, mehetnénk az Ürömi emelkedõn egy adagot, azt hiszem az tetszene bemelegítésnek. Aztán ha úgy látszik, hogy elég a 2 tányér oda neked, akkor keresünk finomabb falatokat is. Hozzáteszem, nem tudom milyen erõben vagy.

#4246
robko66

robko66

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.317 hozzászólás
20-21 orás indulásra gondoltam....

#4247
robko66

robko66

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.317 hozzászólás
péntek jo.egy kb 60-70es karikára gondoltam,ugyis eltévedünk aztán 100 lessz a vége:)

#4248
sasi123

sasi123

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.969 hozzászólás
Péntek? Én benne vok, olyan fejlámpám van, hogy hühû:D

Valamelyik este avattam, Tápióbicskérõl jöttem haza, fél 3 fele... élmény volt 50 felett gurulni a Pándi lejtõn.

#4249
robko66

robko66

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.317 hozzászólás
valamelyik nap tolhatnánk egy esti tekerést,csak mert az nem balasetveszélyes:)

#4250
sasi123

sasi123

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.969 hozzászólás
Mátraháza - Kékes:D

Legmeredekebb? hmm elég jó Káváról kifele Pilis felé a Káva vége táblánál, vagy Gombán a szurdik, igazán hosszú meredek sajna nem van.

#4251
robko66

robko66

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.317 hozzászólás
sasi.környéken felénk hol van a legmeredekebb emelkedö?

#4252
robko66

robko66

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.317 hozzászólás
kicsit meleg?:)fél 5kor indultam,toltam egy káva gurigát,kegyetlen meleg volt,sürün locsolgattam magam:)23as átlagot sikerült kipréselnem,holnap nem indulok már csak 6kor...a legszebb gép nem is karbon volt:)egy acél tomassini...asszem jol irtam a nevét.

#4253
sasi123

sasi123

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.969 hozzászólás
"szakadjon ki a szívem"-t még a tekerés elõtt írtam.. arra gondolva , hogy a képeken nézegessem a carbon csodákat amiket Robiék láttak.
Sose nem viccelnék azon, hogy vki gyengébb és vele kell a tempót tartanom.
Pláne nem Robiékon, mivel minden tiszteletem az övéké, hogy nyomják neki.

Ma:

Elugrottam strandolni Kerekdombra, 80 km oda kis pancsi pancsi, finom tészta party, teljesítménynövelõ 2 hideg sör, majd 80 km vissza. Szépen pörgetve 42es tányéron szinte végig mivel az út itt ott nem is volt annak nevezhetõ. Mire haza értem, olyan volt a sok rázástól mintha a bõrömbe lett volna belszorítva az spd stopli. Így csak 32km es átlag lett.5óra kerékpározással szumma. Szép volt csak vissza kicsit meleg.

#4254
szike81

szike81

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 712 hozzászólás
Ja értem, aszittem azért trágárkodik... node akkor rendben van. Toscana jó ötlet, csak az még odébb lesz.

#4255
robko66

robko66

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.317 hozzászólás
én benne vagyok egy toscán buliba:)májusba lenne jo akkor még aránylag olcso de nyáron is ki lehet fogni valamit.lájtossan tolta sasi csak mi vagyunk gyengék:(

#4256
sasi123

sasi123

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.969 hozzászólás
Na már megint miért bántod a Sasit?:D

Tényleg, mire gondolsz?

#4257
szike81

szike81

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 712 hozzászólás
Hasonlóképpen kipróbálnám... ott legalább olyan sportokat erõltetnek, ami megy is. Nem úgy mint nálunk.

Mit csináltál Sasi? Csak nem elgurult a gyógyszered? :D

#4258
sasi123

sasi123

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.969 hozzászólás
hm... szép volt olvasni is.
Egy toscanai nyárt kipróbálnék.

#4259
robko66

robko66

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.317 hozzászólás
uhhh kidöglöttem:)sok versenyt közvetitettek pl a nöi girot,ifi amatöröket és a kb 10-12 éves gyerköcöket,gyerek amatör csapat mez bemutato,ifik-el interjuk meg ilyenek...téenyleg ha nem látom el sem hiszem.de a legjobb az volt mikor a fiam egyszer üvölt,hogy gyere gyorsan fater,kitápászkodok szép lassan(sajnos az elejét nem láttam de a történet kb a következö)mario chippolini teker az uton egy társával és egy autobol megdobálták öket mindenféle szarral,chipoék megáltak vagy mi meg az auto is és a bicoját lenyulták(innét már láttam)a bicot bevitték valami telephelyre és a manus bezárkoztott egy fészerbe,chipo kintröl ugatott aztán bemászott és beverdesett a manusnak párat,végül felvett egy lécet avval akart neki adni,aztán szoltak neki áljon már le mert ez csak kész átverés show,nagyon nagy volt:)nem csináltam képeket de télleg szép gépekkel gurulgatnak kint,pinarellot láttam a legtöbbet meg 3-4 olyan márkát amit még sosem,környezet amugy nem volt valami szép,csak bibionéban voltunk,egy vasuti feljáron kivül semmi emelkedö.beszéltem egy magyar kerekessel,azt mondja rimini,garda to és föleg toscana ahol 100szor ennyi kerekes van,még ami érdekes,hogy a boltokban kapni kerékpáros szendvicseket,borokon és sörökön ottani kerékpárosok pozolnak stb.egyszer remélem eljutok toscánába is...

#4260
sasi123

sasi123

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.969 hozzászólás
Megint csak, hogy szakadjon ki a szívem:(