Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

Monor - Pilis - Abertirsa tengely

- - - - -

  • Please log in to reply
4671 replies to this topic

#4221
sasi123

sasi123

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,969 posts
Nem igazán...
Néha vannak fellángolásai és akkor megyeget, ide-oda elmegyünk együtt. Általában, ha nyaralunk ketten akkor visszük a verdákat, neki is van egy cross bringája. Kicsit gyúrnia kellene a témára. Madárcsontú tehát igazi hegyi menõ lenne. Az a baj,hogy városi tényezõk miatt nem tekert kis korától így az egyenesen haladáshoz is nagy koncentráció kell neki, nem tudja közben élvezni a tájat és egyéb.
Viszont volt már rá példa , hogy 70km felett mentünk egy nap... Na akkor este teljes masszõr beosztásba kerültem:D

#4222
robko66

robko66

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,317 posts
na tegnap este még beestem tescoba és vettem egy elsö lámpát 500g-ért,a 3 led-böl 2 éget,kikapcsolni nem lehet csak ha kiveszed az elemet,a fényerö pedig,na olyanja nem volt. sasi tegnap tekert egy triatlonos csajjal meg a barátnöivel,erröl volt szo és hát elég korekttul nézett ki(pedig épp felfelé tekertem:) )ja 510 nem nagyon talált google barátom de 520is ugyanaz ahogy néztem csak még erösebb. télleg sasi te barinöd nem teker?

#4223
szike81

szike81

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 712 posts
Mirõl is van szó? Hajjátok, ha annyira jó, akkor nem szakadtok le, akármekkora combjai is vannak. Valójában azért zárójelben megjegyezném, hogy én is nyomtam már ilyesmi hölgy mellett és biza simán elhúzott mellettem. De aztán beértem...

Pénteken természetesen nem fogunk ott hagyni... ez evidens szerintem. Nem errõl szól.

510 már nem nagyon kapni, de újabb tesóit is nyugodtan ajánlom. Majd pénteken viszem.

#4224
sasi123

sasi123

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,969 posts
Mit is mondtam?? Hogy szakadt le a lábam mire utol értem?:D

#4225
robko66

robko66

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,317 posts
na aggodj nem fog ezen megsértödni:)de amiket te mondtál az már más tészta azt is mond el neki:) nagyon jokat irnak arrol az 510 röl szike,sajna most nincs annyim de összerakok egyre..

#4226
sasi123

sasi123

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,969 posts
Faragatlan bunkó!


Megadtam neki a topic címet

#4227
robko66

robko66

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,317 posts
a mai átlag még rosszabb lett mint a tegnapi,max otthagytok pénteken...jo volt az a csaj sasi,persze nem feküdnék le vele brutál kondija lehet:)na megsasolom ezeket a lámpákat...

#4228
sasi123

sasi123

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,969 posts
Cate micsoda?:D

Ugyan van hátul vmi piros villogó sztem max 500 ft...
Fejlámpa meg 2000 ft volt vmikor a Plusban:D, De szerintem tökéletesen elég.
Mondom csak vmi olyan fényed legyen amit mások látnak

#4229
szike81

szike81

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 712 posts

sasi milyen lámpát vettél?márka,tipus és mennyibe fájt?Cateye SL-LD 100 elsõ és hátsó villogó most ezt néztem szerintetek milyen lehet?


Pénzkidobás.
Ha látni és láttatni... akkor mondjuk Cateye TL-LD120D hátul és elõl HL-EL510 520 530 közül lehet választani. De nagy tempónál még az is kevés. Fejlámpa meg tipikusan alkalmatlan arra, hogy a kátyúkat észrevedd.
Fejlámpa önmagában 15 körül van, ha jót akarsz venni.

No és 15 percen belül él a szerkesztés gomb.

#4230
robko66

robko66

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,317 posts
sasi milyen lámpát vettél?márka,tipus és mennyibe fájt?Cateye SL-LD 100 elsõ és hátsó villogó most ezt néztem szerintetek milyen lehet?

#4231
robko66

robko66

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,317 posts
opcioként van hozzá csipesz ami elvileg fogathato lenne ruhára is de sehogy se jön össze,bár lehet máshoz kaptam:)

#4232
robko66

robko66

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,317 posts
na 2 hátso lámpábol összeraktam egy hátsot,elsöt meg még keresgélem...

#4233
sasi123

sasi123

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,969 posts
Lámpát szereztél?

#4234
sasi123

sasi123

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,969 posts
Ma megpróbálom rábeszélni.

#4235
robko66

robko66

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,317 posts
feri nem jön?vele birnák poroszkálni:)

#4236
robko66

robko66

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,317 posts
akkor legyen 21.30-kor tali monoron a rendörség elött vagy szemben vele,sasi viszem akkor a pedálokat azzal a 300g al is lassitunk kicsit de addig még kitalálok valamit,hogy meglegyen a 30kg +od:)

#4237
sasi123

sasi123

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,969 posts
oksa, akkor Monoron kellene inkább találkozni, s onnét Gomba majd Tszentmárton és visszát meg megbeszéljük, mondjuk fél 10?
Majd Szike max kétszer nyomja meg a dombokat, míg Mi felérünk.

#4238
szike81

szike81

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 712 posts
Nekem megfelel, csak mondjátok meg hogy mikor találkoznánk és hol. Mondjuk pénteken a 31-est elkerülném ha nem baj. Szint jöhet, ha nem rohanunk, amennyit csak tudtok a környékben. Hazafelé meg nem gond, nekem van pilács, csak lámpafénynél tapasztalatból tudom, hogy 30-35 felett semmit sem látni, azt meg ugye montival is lehetne teljesíteni... :D Szóval max csak késõbb érek haza...
Ja, Sasi neked valami ólombringával kell jönnöd.

Rob, szerintem kicsit tornáznod kellene... nyújtani, meg jól bemozgatni minden irányba. Pár hét és rendbe jönne.

#4239
sasi123

sasi123

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,969 posts
Én még Szikének nem adnálak oda:D,
azért vegyél vmi 1000 ftos vacakot, pislákoljon vmi rajta. Monorn vmelyik bringaüzlet csodában. Rendõrök ne baszakodjanak. Az a kör nem jó, pláne nem sötétbe, Irsa - Tszentmárton miatt.

mondjuk menjünk innét , Pilis - Káván át, Tszentmártonig, Aztán Fordulunk és vissza Gombán át, Monoron leteszlek Aztán haza.
Ha viszont síkon akarsz inkább gurulni, van egy kb 78kmes köröm Ócsa felé ami átmegy Monoron. Bár emelkedõ jó ilyenkor suhanás miatt , persze lefele. Felfele meg nem látod mennyi van még hátra:D

Majd edzegetlek kicsit még és összehozunk vmi laza Monor - Pilis - Abertirsa tengely
csapat építõ túrát.

Lényeg, hogy kukás cucc vmint lámpád is legyen azért, ha nem akarsz költeni adok vmit, van itthon.

#4240
robko66

robko66

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,317 posts
lényeg,hogy vevö vagyok mindenre de azért pest inkább kihagynám,vidéki gyerek vagyok én nem birom a város zaját:)