Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Monor - Pilis - Abertirsa tengely

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
4671 hozzászólás a témában

#3721
szike81

szike81

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 712 hozzászólás
Sasi, pl ez? Dura-Ace f
Már múltkor néztem, rendben van a cucc.

#3722
szike81

szike81

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 712 hozzászólás
Szettben tudok segíteni, 8, 9-es szettek Ultegra szinten is olcsón kihozhatók relatíve. Kerékszettet meg mindenképpen igényekhez igazítva csak, valamint én újat vennék. Továbbá váz apróból vagy újat, többit meg csakis újat. Vázakat akciósan boltból is lehet jó áron venni.

#3723
robko66

robko66

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.317 hozzászólás
nagyon ragaszkodsz ehhez a 3x10 gyerek áttételhez?:)szikének igaza van ez a tiagra kategoria de ha a merida 904 300,000 árábol leveszel 50,000 akkor már barátibb,sokan odaadják ám 15-20%-al olcsobban és mégis csak uj gép,persze kérdés tetszik e...

#3724
sasi123

sasi123

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.969 hozzászólás
Attól félek akkor sokkal többre jönnék ki.
Megpróbálok inkább ezen ár környéken egy jó használt vételt.

#3725
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.231 hozzászólás
És mi lenne, ha megpróbálnád összeollózni a kerót? Így nem kell egyben kifizetni sok pénzt. Néztem, hogy bikeartnál Orbea Asphalt váz 50 ropi, a bikeexpressnél az Ultegra SL szett 140.000 Elsõ körben a kerekeid és a kormány-nyeregcsõ kombót átrakod, aztán majd fejlesztesz, ha lesz még kis korpa...
Ez a 200.000 eléggé vízválasztó. Tiagráig jut az ember új bringánál...
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#3726
sasi123

sasi123

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.969 hozzászólás
TREK Discovery Channel 56 - Bikemag Piact


Én ilyesmire gondoltam.

#3727
szike81

szike81

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 712 hozzászólás

Nézelõdök , de nem nagyon találok :(

Mit tanácsolsz merre érdemes szétnézni?



"Bár hozzátenném, azt hiszem a közös tekeréseknek vége lesz... kutya nem fog utolérni mostmár. "
Ezt, hogy érted????


Ha konkrét célod lesz majd, akkor tudok talán segíteni.

Egyébként arra gondoltam, hogy ha valami ultrakönnyû kerekeid lesznek... :D

#3728
sasi123

sasi123

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.969 hozzászólás
Ott Wilierek vannak akciózva... De sajna eléggé csak campával, amihez meg szerintem drága minden.. Na meg a Wilier márkát is külön meg kell fizetni.

Rennrad -- BikeStore.cc

itt is vannak kedves cuccok :)

#3729
robko66

robko66

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.317 hozzászólás
zsoltika nem igazán akciokat tud,hanem a kereskedö -20%-al olcsobban odaadja a gépeket de találsz fent akciokat is.meridát konkrétan tudom,hogy 2010est -20-al olcsobban tud, pesten van egy boltos haverja az kintröl is hoz be de ha beleásod magad neten mindig van vmi ,épp ma láttam vhol 2010es pinarello f1-et 800euroért,1000 euroért egy 9honapos willier mortirolo full ultegrával de az használt volt,biondonál is vannak most vmi akciok.....

#3730
sasi123

sasi123

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.969 hozzászólás
Nézelõdök , de nem nagyon találok :(

Mit tanácsolsz merre érdemes szétnézni?



"Bár hozzátenném, azt hiszem a közös tekeréseknek vége lesz... kutya nem fog utolérni mostmár. "
Ezt, hogy érted????

#3731
szike81

szike81

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 712 hozzászólás

Az most nekem sok lenne kicsit sajnos.

Szólj a Zsoltikának :) Hátha tud valami über akciót. :)


Figy, annyi normális ló van. Mért nem nézel valami akcijósat, tavalyról. Vagy alig használt vitrinbringának használt valamit.

Bár hozzátenném, azt hiszem a közös tekeréseknek vége lesz... kutya nem fog utolérni mostmár.

#3732
szike81

szike81

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 712 hozzászólás
Enyém bringa elviheted Sasi.

Mostanság egy nõ állandóan lealáz. Ma is simán tudott húzni 1km-en keresztül, pedig nem kis szél van. Azelõtt meg alig bírtam menni emelkedõn utána. Hihetetlen, de igaz.
Amúgy meg itt üzenem neki, hogy én igaz lenni.

#3733
sasi123

sasi123

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.969 hozzászólás
Az most nekem sok lenne kicsit sajnos.

Szólj a Zsoltikának :) Hátha tud valami über akciót. :)

#3734
robko66

robko66

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.317 hozzászólás
azok az ágy melett vannak:)authornál is van vmi ismeröse zsoltikának,legalább 5500 vegyél mondjuk az 350,000 abbol egy 50,000 le lehet faragni,zsoltikának is 4es sorozatbol van,nagyon szép neki fehér narancs....

#3735
sasi123

sasi123

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.969 hozzászólás
Jaaaaaaaahhh :)
Tényleg azt hittem, hogy a Meridákról van szó :)

Nézegettem Author a4400-st most, 220 e Ft, már elég jó felszereléssel. Egy ismerõsnek is olyanja van és eléggé tetszik. Ebben az árkategóriában nem találtam sokkal jobbat.

#3736
robko66

robko66

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.317 hozzászólás
nem nekem kell,gyerekét lopták el annak meg kb 0 ft-ja van:)nekem meg se üzlet se melo,majd fut melletünk xD mit akarsz venni,néztél már valami szépséget?inkább adj ki többet de fasza legyen na meg jo ugyis nyüstölöd mindig,kint lehet kifogni tavalyi darabokat szép áron.

zsoltika tud pár helyet ahol 10-20%al olcsobban el lehet hozni a gépeket meg azt hiszem kintröl is van aki hoz be kereskedö ilyen egyedibb gépeket

nekem most ez a bmc tetszik bmc slx01 3.000 euro:)a tavalyikat most 2000 euroba dobálják ki

#3737
sasi123

sasi123

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.969 hozzászólás
A rohadt életbe....
Nem hiszem el... És pont most kezdenek el büntetni a holokauszt tagadás miatt??????

Én ma vonaton verekedtem össze egy cigány gyerekkel , mert nem volt jegye és addig nem ment tovább a vonat amíg nem szállt le.. Kaller csaj meg nem volt a helyzet magaslatán Adok kapok volt rendesen... , de szerintem egy rúgásom miatt nem lesz gyereke az biztos. Születésszabályzás ohh jee.
Aztán Monorra mire értünk kijöttek a rendõrök és elvitték be , kicsit megpuhítani.

Egyébként Pilisezni voltunk. Király volt. Hó és jég még mindig...

Ha neked mondjuk megér 60 e Ft ot a bringám, akkor viheted. Kerekek és minden jó, adok hozzá egy lassan felteendõ 8as sort. Csak az volt 7e. Kerekek 105-s agyak. Váz jó, méreted. Váltó és váltókarok is nagyon bírják. Na meg még le is takarítom.

Úgy néz ki, hogy munka szempontjából stabilizálódik a helyzet, és szeretnék venni vmit. :)

#3738
robko66

robko66

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.317 hozzászólás
fiam mondta idén jön ö is tekergetni erre multhéten a száritobol lenyulták a gépét,feljelentést megtettük tettesek meglettek de a gépet már eladták,lehetne menni polgári perre.putrisok a cigáytelepröl az életbe nem látnál pénzt:(ugyhogy ha van valakinek ingyen egy 58-as országuti megköszöni:)

#3739
robko66

robko66

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.317 hozzászólás
nagyon kevés kiállito volt de azért láttam pár szép gépet.az áraik kicsit durvák föleg az olasz csodáknak.néztem willier superleggera 6,50 dkg 1,8milla merida scultura evo 908 meg 6,60dkg 720,000 ért miböl eredhet az a +1milla a-10dkg-bol?:)jövöhéten már kezdek tekerni,remélem jo idö lessz...

#3740
sasi123

sasi123

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.969 hozzászólás
D:D:D:D:D:D

Hát ezen nagyot nevettem :) ..... Nagyon jó kerékpárod van neked !!! :)

Ma voltunk egy Ócsa kört teljesíteni egy kollégával, Coppi ja van ... Nem gyenge gép.
http://www.gruppetto...datlan/nyar.jpg

Jót is mentünk... 35-40 között. Kezd visszatérni a nyári hangulat :)