Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

Monor - Pilis - Abertirsa tengely

- - - - -

  • Please log in to reply
4671 replies to this topic

#3621
sasi123

sasi123

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,969 posts

fiam azt mondja ne Zsófizz hanem farmwillez,nagyon le vagy maradva)



Én meg azt üzenem, hogy inkább Csajozzon, mint Farmvillezzen, jobbat tesz a markának is :):)

#3622
robko66

robko66

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,317 posts
fiam azt mondja ne Zsófizz hanem farmwillez,nagyon le vagy maradva)

#3623
sasi123

sasi123

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,969 posts
Igen árulják, már vettek is... Csajnak egy full carbon trek-et hoztak össze...
Sráccnak meg vmi Trek 6.5... vagy ilyesmit :) De jó nekik :)

Scott sokkal szebb élõben, és tényleg nem egy agyonhasznált darab.
Ha érdekel, szóljatok rajtam keresztül kicsit olcsóbb lesz. Már hívogat is mindig, hogy nem-e tudnám eladni vkinek. Szerintem egy 20ast még le lehet belõle szedni.


Áhhhh Itt van Zsófi, most böjtölök :) a holnapra... Nem esett volna jól neked se :)

#3624
robko66

robko66

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,317 posts
haverod árullja a gépeit sasi? ujat vesznek vagy megunták?egyik csaj ismerösöm szemezget az s-es scottal....

reméltem,hogy utánnam jösz és hazáig fogod a szelet,te sem vagy már a régi:)

#3625
sasi123

sasi123

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,969 posts
:) Ott van benne a vér :)


Szike akkor holnap , 8 körül, Pécel??

#3626
robko66

robko66

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,317 posts
feri nagyon durván nyomja,megint kifehéredtem mire hazaértem:)

#3627
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,231 posts
Óóó, az a jó kis Mátra kör! Pont most nem vagyok ott! Legközelebb szóljatok légyszi, ha arra mentek! Most hétvége Szlovákia... Két esõ között esetleg egy pici keró...
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#3628
sasi123

sasi123

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,969 posts
Emlékeim szerint igen. De úgy ahogy múltkor csináltuk, 31-esen haza, most egy darabig nem ajánlott!

#3629
szike81

szike81

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 712 posts
A többin feltételezem akkor jó az út. Csak a 31 nem játszik.

#3630
sasi123

sasi123

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,969 posts
Na ennek örülök, jó hír :)

Szóval.. Vasárnap reggel 8 körül Pécelen találkozunk a körforgalomnál, egy Sebisanyi átvisz minket Aszódra, csak, hogy elkerüljük a 3ast.
Onnét lesz a hivatalos rajt.
Route: Aszod + Matrakor | Bikemap.net

Ez az útvonal, természetesen visszafele is mûködik a szállítás Sanyi által, de Én Kékesrõl a már ismert úton fogok hazajönni, és nem vissza Aszód felé... hátha nyitva lesz Nagykátán a Bauer :) Sör :)
Neked viszont ajánlom visszafele is a többieket, mert ahogy ,múltkor tudtál, most nem tudsz a 31-esen végig menni... Sok helyen javítják.

Jah szint az lesz benne azért :) Kedvencem a Pásztó - Galyatetõ szakasz

#3631
szike81

szike81

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 712 posts

Cole-al a fene se tudja mi van :) Coooolllleeee!!!! :)

Szombaton nekem vszínû pihi van, vasárnap viszont Mátrába megyünk.
Aszódon lesz találka többiekkel és onnét.
Szike!!!

Ha gondolod gyere! Szép emelkedõkön fogunk menni , nyugis társasággal. Van egy ismerõs akivel Pécelen fogok találkozni és onnét megyünk át Aszódra autóval. Ha kijössz Pécelig Téged is eltudunk vinni.
Mindez vasárnap!

Robi, jöhettek Ti is :)


Érdekel, legalábbis egyelõre. Pécel körforgalom / vas. hánykor? Milyen útvonal? Könnyített kerekeket vigyek a nyugis társasághoz? :D Amúgy sincs most másik. :D
Gondolom Sebisanyi elvtárs lenne a nyugis. Na már csak ezért is, mert neki is Aksium van, meg kell mutatni nektek hogy van annál jobb és olcsóbb is. :D
Na jó, csak azért érdekel mert állítólag !!!nyugis!!! lesz és még én sem vagyok formában. Bár 1-2 hegyet mentem már és pár ekm is van már, de azért nem rohanok még.
Cole - fel fogom mostmár hívni mi van. Se MSN, se semmi. Lehet hogy megnyúztuk tavaly és elment a kedve a társaságunktól?


Edit: Akkor ezek szerint most szintre megyünk és nem távra. Értsem úgy, hogy idén akkor a Bp-Kékes-Bp távot máshogyan nyomjuk le? Vagy mire számítsak?

#3632
robko66

robko66

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,317 posts
jo autoval felmegyünk mátraházáig onnan meg toljuk:)kb mikorra értek a mátrába?

letoltam ezt a 70es karikát de huzos volt pedig beszélgetösbe toltuk zsoltikával:)gombánál eléheztem kevés volt a reggeli gyümölcs sali de azért még valahogy beszüdeltem monorra...

pilisen sorompot kaptam feri begurult mellém ugyhogy dumáltunk kicsit...

#3633
sasi123

sasi123

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,969 posts
Feri csak visszafogottan most.. Lassan helyre áll nála az anyagi egyensúly és akkor jobban..

Cole-al a fene se tudja mi van :) Coooolllleeee!!!! :)

Én itt pusztulok pesten , tegnap munka volt.. Ma is az van.. Este meg német, remélem holnap már újra bringa.

Szombaton nekem vszínû pihi van, vasárnap viszont Mátrába megyünk.
Aszódon lesz találka többiekkel és onnét.
Szike!!!

Ha gondolod gyere! Szép emelkedõkön fogunk menni , nyugis társasággal. Van egy ismerõs akivel Pécelen fogok találkozni és onnét megyünk át Aszódra autóval. Ha kijössz Pécelig Téged is eltudunk vinni.
Mindez vasárnap!

Robi, jöhettek Ti is :)

#3634
robko66

robko66

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,317 posts
szombat vagyvasárnapra van tervbe véve valami?

cole-al mi van,teker?

#3635
robko66

robko66

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,317 posts
kb 20 perc mulva indulunk egy 70-es karikára,nyháza-irsa-tápio valami-gomba-monor,remélem alább hagy a szél....26,5 volt a legjobb gomba köröm jo lenne egy 30ast kipréselni bellöle....feri tolja?

#3636
sasi123

sasi123

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,969 posts
Azért Én most nagyon nem vagyok erõben... mármint magamhoz képest.

Legjobb kör eddig .. még tavaly.. 34 valamennyi volt... De akkor , mint az állat :) Most már, hogy inkább lemegyek a bringaútra monoron, vagy elmegyek inkább az Ady felé ez csökkenni fog. Mostanában nem mérem le a köröket, napi számlálóban valami 700 km környékén járok már :)

Vasárnap Ócsa - Bugyi kört, 31 es átlag környékén teljesítettem az 90 km, és nem hajtottam ki magam.. Jó mondjuk szembe szélben nyomtam 28-30 környékén, amikor jött a hátszél meg inkább csak élveztem a lehetõséget egy 40es tempóval :) lehetett volna rakni gyorsabban is.
Tuti , hogy sokkal jobban gurulnak a kerekek!!! De hajtani is kell õket.

#3637
robko66

robko66

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,317 posts
kipréseltünk egy gomba kört,ma is eléggé fujt a szél...

sasi milyen átlagokat szoktál menni gomba körön és mennyi volt ott a legjobb idöd?

az uj kerekekel tudtál számottevöen javitani?

#3638
robko66

robko66

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,317 posts
lehet valami olasz cucc,hát sorámon különös képpen nem látok semmit csak ugy érdekel a dolog....

volt,hogy mi is 11el mentünk:D 22,5 átlag lett

#3639
sasi123

sasi123

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,969 posts
Ezen az ERoxon én is gondolkoztam, láttam az apróban..
Fene se tudja, nem úgy néz ki ,mint valami szutyok termék.


Mennyit bír? Mire gondolsz? Mi menne tönkre rajta?? Kopókat, persze olykor cserélni kell.. de azok is attól függnek, hogy milyen körülmények közt használod. Nekem is Sora van.. váltók, fékvkarok , minden tökéletesen mûködik.

#3640
robko66

robko66

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,317 posts
ez az erox uj alkatrész család vagy csak én vagyok láma és nem hallotam rolla még?

nincs valami teszt x márka alkatrész családja mennyi kilit bir?sorám közeledik 20,000felé....remélem 10-20.000 kibir még mire összeszedek zsét valami ujra