Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

Monor - Pilis - Abertirsa tengely

- - - - -

  • Please log in to reply
4671 replies to this topic

#3321
sasi123

sasi123

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,969 posts
Ezért kellene magadnak kimosni.... :) Én zuhanyzás közben egyúttal azokat is kimostam.

Még este kitekertem Káva-Tetõre :) megnéztem a naplementét aztán hazagurultam. Kell ilyen is mikor, csak élvezem a tekerést.. 30 alatt :)

#3322
robko66

robko66

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,317 posts
ok akkor fél3 ott vagyok és meglátjuk,ha esik akkor meg storno.....

ha locs-pocs van akkor is storno,elegem van a gép takaritásbol asszonynak meg a mosásbol:)

#3323
sasi123

sasi123

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,969 posts
Oksa, akkor ha lesz erõd Ócsa kör. fél3 kor nálunk? Na meg még majd az idõjárás is megmondja...

#3324
robko66

robko66

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,317 posts
hát nem tudom mennyire pihenem ki magam vagy milyen eröben leszek.ocsa kör vagy 90-100kili sik valamerre(találj ki valami sikot ha esetleg ráizgultál)vagy a jol bevált gomba marad:)11felé érek haza,akkor majd benézek...

de remélem nem akarsz örült tempot menni a mai után?:)ferinek mond meg elsö a bici csaj ugyis megvárja ha bejön neki:)

kár,hogy nem jöttél szike...tekerni kellet nem ugrálni:)

#3325
szike81

szike81

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 712 posts
Most hogy ilyen profi mezõny jött össze, sajnálom hogy kihagytam. De most nem biztos hogy nagyon ugráltam volna.

#3326
sasi123

sasi123

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,969 posts
Feri holnap nem biztos teker...
szabad a programunk..
mit menjünk?

#3327
robko66

robko66

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,317 posts
oki dumáld le vele...

#3328
sasi123

sasi123

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,969 posts
Ferivel még megbeszélem. Nekem jó bármikor.

Igen erre gondolok. Majd ráedzünk ezekre a ritmus váltásokra is.

#3329
robko66

robko66

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,317 posts
jah ott usztam meg,hogy meghuzták meghuztátok és nem tudtam lereagálni.....kevis voltam hozzá:)

gyorsabb lábmunkán mit értesz?több pörgetés vagy mi?

nekem holnap délután lenne jo kb 2-3 felé.....nektek mikor?

#3330
sasi123

sasi123

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,969 posts
Itthon leszek holnap... Mehetünk, Feri is lesz.
Most meg Ócsázik...

Lassúságot, szerintem gyorsabb lábmunkával lehetne fejleszteni esetedben.. Ma is mikor visszaindultunk elég jól mozogtál 35+os tartományban
Na meg még a ritmusváltásokra kell ráedzeni, arra gondolok, hogy ha nem folyamatosan megy a boly elõtted, hanem valaki kicsit megrángatja akkor azokat a támadásokat át tudd venni.

#3331
robko66

robko66

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,317 posts
faca volt ez a verseny kár,hogy az utolso etapot elbactam.emelkedök se viseltek meg nagyon,viszont lassu vagyok,gyorsaságomat fejleszteni kéne valahogy...

kár,hogy nem jöttél szike no meg feriiiiiiii

holnap valami?hétvégére nézek valamit a velon,hátha lessz a közelben hasonlo vagy mátra felé kacsintok egyet....
gz a 4ik helyhez sasi de azért a csaj odavert szépen a mezönynek:)

#3332
sasi123

sasi123

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,969 posts
Na jóó , igen.

Akkor is nevetséges, hogy szerintem ebbõl se lesz semmi.. Mint amikor az CsászárElõd gyerek beszívva elütött egy rendõrt... Felfüggesztettet kapott talán.. elment külföldre zenélni, aztán teljesen vígan éli az életét..

Na megyek letesztelem az új lámpáimat kis sötét tekerésben :)

#3333
robko66

robko66

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,317 posts
szerintem mi nem hagynánk el a helyszint,tehát ez megdölt...:)

#3334
sasi123

sasi123

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,969 posts

csak a stohl állithat meg:D
..


Nem tudom velünk mit csinálnának, ha ittasan balesetet okozunk és ezután elhagyjuk szépen a helyszínt.......

#3335
robko66

robko66

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,317 posts
ha nem szakad az esö megyek,nem olyan családbul származom én:)csak a stohl állithat meg:D

bakonyig eltekerni meg ott még 200kili meg vissza az sok...nézek valamit közelebb vagy megnézem mátrát...

jol van szike akkor látom te is jössz biztosra...

#3336
sasi123

sasi123

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,969 posts
Veszprémbõl lesz egy hasonló, 200km-es. Bakony 200. Igen jó volt tavaly.

#3337
sasi123

sasi123

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,969 posts
Semmi gond akkor csak egy 10km es sávot kell jól kiválasztani és semmi gond nem lehet... :)
JÓÓÓÓ IDÕÕÕÕ LEEEESSZZZ:) és kész... Annál szarabb nem lehet mikor 140 km-en keresztül áztam egy ilyen rendezvényen a Bükkben és egy lefelénél már a féket is alig tudtam behúzni...
Amíg 2 kerék van alattam Én jól érzem magam. Sisak, sisak alá sapi, szemüveg és már ki is zártam az esõt a kis világomból.

Jól értelmezem soraid, hogy nem jössz? :(

#3338
szike81

szike81

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 712 posts
Kellemes idõ lesz. Amúgy is, itt pl alig esõ... szóval e heti taptasztalatok alapján is 10km-en is nagy változások vannak. Magyarul hajrá...

#3339
robko66

robko66

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,317 posts
jo van na fö az optimizmus:)azért feri hozzon valami nejlon zsákot:)

jövöhéten hétvégén lessz valami hasonlo vagy te mész valami hosszabra?ha nem összeállitok magamnak valamit:)

te van ez a stohl gyerek,ha nem csukják le én nem megyek ki közutra:)

#3340
sasi123

sasi123

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,969 posts
Részemrõl megyek. Nem hiszek az ilyen tûztáncolóknak... :) Jó idõ lesz oszt kész.:) Sõt inkább délutánra jósolnak több csapadékot.