Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Monor - Pilis - Abertirsa tengely

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
4671 hozzászólás a témában

#3061
sasi123

sasi123

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.969 hozzászólás
Elõrejelzések szerint az... :) Azaz dögmeleg.. De nekünk semmi se jó?? :) végre jó idõ van...

Szerintem nem felejtették el, lehet mindjárt betolják a napaliba a Full Carbon Pinarello Dogmát... :)

#3062
robko66

robko66

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.317 hozzászólás
azt mondja vasárnap nem ér rá:) azt mondta tekerni fog minden nap mostmár mert meg akarja csinálni holloköt,hát.....:)

kösz legalább te megemlékeztél rola hamár a családban mindenki elfelejtette:D

holnap tolok lájtossan egy 60-as karikát mert szerdán 102es hegyi,remélem dög meleg lessz:)

#3063
sasi123

sasi123

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.969 hozzászólás
Jól van mond meg neki, hogy vasárnap rámegyünk az Eger táblára, meg Kékestetõ táblára is :):)


BOLDOG NÉVNAPOT!!!!!

Teljesen elfelejtettem :)

#3064
robko66

robko66

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.317 hozzászólás
jo volt ez volt ki elöl menekülnöm:) szegény ferivel mindig van valami! csoda,hogy még láncot nem szakitott,ma is amilyen kraftal megindult csak lestem:)

asszony azt mondta lehet a családba rendet raktál de a táblákat ö vitte el ahogy mondta:)

#3065
sasi123

sasi123

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.969 hozzászólás
Na itthon :)

Szóval, kezdõdött Ferinek defekt..
Pótbelsõt beraktuk, az is szar volt... Rosszul ragasztotta meg... Enyémet beraktuk, pumpa.. jó.. Kerék berak elindulunk.. Kijön a kerék a helyérõl...
Visszarak, megindul... 20 perc..

Pándon templomnál emelkedõn fel.. Kerék megint kiesik.. szerel, berak, beállít megrángat rendesen tovább megy.

Aztán találkoztunk veled, szentmártonig, 36 alatt nem nagyon mentünk. Visszafordultunk bent. Feri próbált elõl menni. Nem sokáig bírta, utána már mögöttem se tudott jönni.. Gombára teljesen elkészült.. Monor után szólt is, hogy menjek mert már 28al se bírt jönni..
Nem baj, helyre raktuk a rendet a családban :)

Sajnálom, hogy elrontottuk ezt a jól induló kis tekerést...

#3066
robko66

robko66

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.317 hozzászólás
nagyon durván toltátok az egyenesben:) azt hittem elkaptok mondjuk jol mentem 26,6-os átlagom lett.végén vártam rátok egy 5 percet meg is csörgettelek de semmi ugyhogy léptem.kaptatok még1et vagy nem dolgoztatok össze?:)

#3067
robko66

robko66

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.317 hozzászólás
tegnap még ugy volt,hogy velünk jön de aztán kitalálta,hogy az nem jo mert sik és pénteken elvileg mátra mégegyszer leirom ELVILEG MÁTRA:)

#3068
sasi123

sasi123

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.969 hozzászólás
:)
De miért nem jön velünk, direkt azért cuccoltam még tegnap haza :)

#3069
robko66

robko66

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.317 hozzászólás
azt nem tudom,hogy hova mennyit csak,hogy tápioságnál eltévedt.....hogy lehet ott eltévedni?:?)tul sok felé nem mehetsz....

#3070
sasi123

sasi123

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.969 hozzászólás
Gratulálok.. hova ment? :)

#3071
robko66

robko66

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.317 hozzászólás
3an,zsoltika már hivott,hogy elment de eltévedt és,hogy merre menjen:)

#3072
sasi123

sasi123

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.969 hozzászólás
Hányan leszünk ma??

#3073
robko66

robko66

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.317 hozzászólás

"gyere õõõõrült...!" :D Nekem olyasmi lesz a héten hogy kedden felmegyek pestre, szerdán pedig táskával letekerek tihanyba, meg megnézem a dombokat...a többi cuccomat (sátor, másik bringa) pedig hozzák kocsival :) Balaton bike fest...


kiskubai kecskeméten gondolom te vagy a területi vezetö?:)

#3074
robko66

robko66

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.317 hozzászólás
hát ki vezesse a bolyt ha nem te:)legalább is a fénykép erejéig:D amig erös vagy megtartunk ha gyengülsz mész a levesbe ledobunk a kékes tetejéröl:)
this is spartaaaaaaaa:D

#3075
sasi123

sasi123

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.969 hozzászólás
Robi!! Csak, hogy nehogy leváltsatok :) :

Picasa Web Albums - Istyu papa - V10-2010

#3076
sasi123

sasi123

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.969 hozzászólás
Az is kafa :)

Végig nyomhatod a hetesen.., Aztán Északi oldal felé a 73ason talán.. és már ott is vagy.

#3077
kiskubai

kiskubai

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.925 hozzászólás

Na csak azért, hogy holnap ne maradjak ki semmibõl, ma elvonatoztam még Zsófihoz, rápattantam fél10 körül a bringára és hazagurultam... :)


"gyere õõõõrült...!" :D Nekem olyasmi lesz a héten hogy kedden felmegyek pestre, szerdán pedig táskával letekerek tihanyba, meg megnézem a dombokat...a többi cuccomat (sátor, másik bringa) pedig hozzák kocsival :) Balaton bike fest...

#3078
sasi123

sasi123

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.969 hozzászólás
Na csak azért, hogy holnap ne maradjak ki semmibõl, ma elvonatoztam még Zsófihoz, rápattantam fél10 körül a bringára és hazagurultam... :)

#3079
robko66

robko66

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.317 hozzászólás
oki ha valami help kell szoljál...akkor mék ferivel

#3080
sasi123

sasi123

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.969 hozzászólás
Nem tudok holnap menni, mert nincs nálam a bringa.. sürgõsen kellett hazajönnöm, vonattal...