Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

Monor - Pilis - Abertirsa tengely

- - - - -

  • Please log in to reply
4671 replies to this topic

#3041
robko66

robko66

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,317 posts
az biztos,hogy olcsobb ha kell valami hozzá meg kapsz is:)
tavalyi sl szettet néztem német oldalon már van 420 euroért,igaz most sok az euro de ha visszamegy jo vétel...
majd fejedre koppint zsofi ha egy háremmal akarsz tekerni:)

#3042
sasi123

sasi123

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,969 posts
Egyértelmû, hogy SH-t... Sokkal olcsóbb a fentartása.. Most is van apróban 70ért mindennel együtt egy fullos ultegra szett 70e-ft ért.. Fékváltókarral mindennel... Csak hát most nincs kedvem már annyit kiadni :)

Ha ezen múlik lányod velünk tekerési sorsa , akkor tartsd meg... Veszek valaki mástól :):)

#3043
robko66

robko66

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,317 posts
szégyen de nem is tudom nekem hátul mennyi fog a legnagyobb:)

nem szégyen a 3as tányér csak nem férfias:) az biztos ha veszek gépet akkor compact lessz már 10es sorral,hátulra 11-25 de inkább 28-al.
örülj,hogy meg lett fertözve legalább lessz valami közös témátok:D
lehet eladjuk ha lányom nem kezd el tekerni...
shimanot v campát veszel rá?

#3044
sasi123

sasi123

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,969 posts
Na ne gyalázzál már tovább a 3 tányér miatt :):) Igazából, hátul csak 21 van.. ha nem használom a kis tányért akkor meg elõl csak 42.. Azért az úgy már elég kemény :)

Na majd, ha meg lesz Asszonykádnak az új bringa , akkor megveszem a régit Zsófinak :)

Igazából mondtam neki, hogy csak idén bírja még ki, mert télen akarok venni majd egy jobb szettet az Olmora és akkor már az Author szinte teljes lesz és Tél kivételével teljesen tudja használni.. De hát... most, hogy ment az enyémmel.. nagyon meg lett fertõzve :)

#3045
robko66

robko66

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,317 posts
igazi veterán volt aki szégyelte,hogy 3 tányérossal tolja:)mondta megy jövöhéten parád felé de oda már 2es-el,nagyon fajin kisöreg volt,respekt neki!

már én is gyüjtöm asszonynak az ujra de,hogy nekem mikor lessz már.....?:)

neked megy simán 2 kerékkel meg egy elsö váltoval is,ez csak kifogás:D

#3046
sasi123

sasi123

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,969 posts
Az igen.... Szfheérvárról végig bringával???

Az a baj, hogy oda adnám Én neki, csak hát az Authorra lenne most két kerekem meg egy elsõ váltóm.... Azzal úgy nem sokra mennék :)
Jól van de azért neki is kellett volna vezetni... Nem csak lógni... :(

#3047
robko66

robko66

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,317 posts
tetszett zsoltikának nagyon!!!hegyek nagyon mennek neki,kékes ráforditonál láttam,hogy teli van szoltam neki menjen ugysem tud segiteni,el is lépett pillanatok alatt:) odafelé váltott vezetéssel mentünk viszont visszafelé már egy 7-8 kili kivételével végig én vezettem:)atkár után leszegtem a fejem aztán jászberény elött kb 3 kilivel állt be utánna megint én vezettem.gondolhatod milyen kellemes volt erös oldal meg szembe szélbe:)ez volt neki az elsö hosszu meg mátra ugyhogy nem is akartam,hogy kidöljön inkább szenvedtem én.

hát add olmot zsofinak,megérdemli nem?:)neked meg ott az author:)

2-3nap mulva biztos másképp látom a dolgokat de most még kivagyok nagyon.
3-4 montist láttam 1 outist a parkoloban meg a kékesen dumáltam egy bácsival aki olyan öreg volt,hogy a korát meg sem mertem kérdezni:)azt hiszem szfehérvárrol jött és szabadkozott,hogy 3 lánctányérossal jött fel de már nem ugy megy neki mint régen:)

#3048
sasi123

sasi123

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,969 posts
Gondoltam rátok, tényleg elég kellemetlen volt a szél...
De ismét megcsináltad! Gratulálok! Sokan voltak?
Zsoltinak hogy tetszett? :)

Ma át kellett raknom egy taposó pedált az Olmora, mert Zsófi ki akarta próbálni. Idén most ült másodszor bringán, elsõnek múlt héten V10en ment 3 kört 80 km. Most mentünk egy 30ast... Alig akarta visszaadni a bringát...Komoly közelharcot kellett vívni :)
Aztán mentem egy kemény gomba kört...

Na de tényleg ne legyél letörve.. Jó menet volt ez.

#3049
robko66

robko66

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,317 posts
megjöttünk zsoltikával! 209 kili lett a vége 23,5 átlaggal,total idö 12 ora:( visszafelé szivás volt,végig elég erös oldal vagy szembeszél.kékesre felfelé majdnem megusztam megint de csak kibirtam.öreg vagyok én már ezekhez a gyötrelmekhez......

jo tekerést az egrihez ha már nem taliznánk addig.

#3050
robko66

robko66

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,317 posts
nagyon facca ez az oldal köcce a linket

#3051
sasi123

sasi123

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,969 posts
Persze, simán.

Hú talán találkoztam már ilyen weblapokkal, de nem tudom a pontos nevét..

talán Bikemap.net

#3052
robko66

robko66

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,317 posts
ja kihagyom ma csak kaja meg pihizgetés.nem is az oda inkább a vissza uttol félek na jo kékes se a barátom:)
van olyan,hogy beütöm az utvonalat és kidobja a szintkülönbséget?
3 orás startokat is átrakom mostmár4-5 orára,mondjuk 100+ nál ugyse ussza meg az ember a meleget meg az uv-t.
tegnap még igy is hazaértél sötétedés elött nem?

#3053
sasi123

sasi123

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,969 posts
Szerintem se kellene ma nagyon nyomni, ha holnap is mentek. Töltsd fel magad inkább.. Mocskos meleg lesz.....

#3054
robko66

robko66

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,317 posts
na mostanra lett netem grrrr.nekem 101 lett a vége 4.40 lett a teljes idö:),nagyon kipurcantam,erössen gondolkodok,hogy a holnapit inkább kihagyom a hosszu elött.szép átlagot mentél csak 10km/h val vagyok elmaradva:D

#3055
sasi123

sasi123

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,969 posts
Na mentem egy olyat, hogy Pilis - Káva - Gomba - Monor - Péteri - Gyömrõ és vissza ugyanerre. 75km. 32.9km/h átlag :) Jól mentek ma az emelkedõk.

#3056
sasi123

sasi123

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,969 posts
Na és mit mész, vagy mentél??

#3057
robko66

robko66

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,317 posts
hát nem kaptam semmit:( na mindegy legalább a 60kilim letudva,irsán összefutottunk zsoltikával is.aránylag meleg volt szél is fujdogált.remélem holnap legalább a szelet meguszom 102-ön nem esne jol:)

#3058
sasi123

sasi123

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,969 posts
Akkor minél késõbb menjél... :) Hátha megkapod :)

#3059
robko66

robko66

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,317 posts
ma is jo idö lessz azt hiszem csak 4-kor indulok neki.
pinarellot nem kaptam meg,lehet szorakoznak velem és majd ma adják oda?:)

#3060
robko66

robko66

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,317 posts
deee hajlamossak elfelejteni de ha nekik van 1böl menne a reklamácio:)

fp3 is elég lenne:) ha nem white-silverben kapom akkor fintorgok 1et:)