Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

I. Second Generation találkozó valamikor valahol

- - - - -

• Lépj be és szólj hozzá
31 hozzászólás a témában

trifo

trifo

fórumfüggõ

• fórumtag
  • 3.175 hozzászólás
Mikorhovahogyan?

--Trifo

sala

sala

Telóguru

• fórumtag
  • 13.036 hozzászólás
  • LocationStäfa, Svájc
Te Trifo

Paraturára nem jöttök babákkal?
fuck me, i'm famous!
-- Go ahead, Droids! --->

trifo

trifo

fórumfüggõ

• fórumtag
  • 3.175 hozzászólás
Rulez!

Ha valakinek az segít, akkor egy gyerekülést (konzolos Hamax Kiss) tudok kölcsönözni.

--Trifo

sala

sala

Telóguru

• fórumtag
  • 13.036 hozzászólás
  • LocationStäfa, Svájc
a héten megjön a boltba az uj utánfutó, ha itt van mennénk mi is.
fuck me, i'm famous!

trifo

trifo

fórumfüggõ

• fórumtag
  • 3.175 hozzászólás
Na, second generation. Kellene menni egyet közbringázni a csemetékkel. Önös érdekbõl valami Római part környéki indulásra szavazok északi iránytartással, ködös elképzelésekkel a célt illetõen. SztEndréig tuti, aztán meg akármi.

Valami olyan cél kellene, ahol a gyerekek tudnak mit kezdeni magukkal (játszótér, miegymás).

Csatlakozási szándék meg bármi ötlet jöhet ide...

--Trifo

trifo

trifo

fórumfüggõ

• fórumtag
  • 3.175 hozzászólás
És egyerekszemüvegbõl van a Hugo-Sportban Uvex, valami majdnem 4000-ért. Nekem nem nagyon tetszett a kidolgozása, de legalább van többféle - gyerek - méretben.

--Trifo

trifo

trifo

fórumfüggõ

• fórumtag
  • 3.175 hozzászólás
Végül Julbo lett, 6 rpoiért. Asszony pont azelõtt vette meg, hogy találtam Uvexet négyért a Hugo-Sportban. Volt több méretben is, bár kidolgozásra elég kis gagyisztikus volt.

A BBB cuccal at a baj, hogy túl nagy az én csemetéimre ( egy ill kétésfél évesek), inkább olyan 6-8 éves forma gyerekre lenne való.

Ja, és még egy lelõhely: DM. Van egy kupac féle gyerek napszemüveg. Igaz, hogy többnyire elég randák, de legalább olcsók (párszázas ajánlat).

MÁS

Aki gyerekhordozó utánfutót akar venni, az támadja be a budakalászi Corát. picivel kevesebb, mint 20 ropiért van most ákciósan, és ez kivételesen egészen fasza (ugyanezt láttam bringaboltban 40-ért)

--Trifo

labidani

labidani

törzsvendég

• fórumtag
  • 1.124 hozzászólás
Én itt egy debreceni boltban láttam egy gyerek Uvex szemüveget, 5000ft körül volt. Most látom, neuzer oldalán is van, 3900 a fogy. ára.

trifo

trifo

fórumfüggõ

• fórumtag
  • 3.175 hozzászólás
Gyerekszemüveg: a DM-ben láttam nem nagyon sötét példányokat (2-es kategóriás), párszáz forintért. De olyan kis bénák voltak.

--Trifo

AGA

AGA

AGA

• fórumtag
  • 2.351 hozzászólás
privátban...

.

trifo

trifo

fórumfüggõ

• fórumtag
  • 3.175 hozzászólás
Rémhöri: ez majdnem jó, csak még nõni kell hozzá: a nagyobnik is 2 és fél éves, úgyhogy a cserélhetõ lencse öngyilkosság (a szemüveg és a szülõk péztárcája szempontjából legalábbis), valamint a gumipánt is elengedhetetlen.

AGA: az a munkavédelmi cucc viszont lehet, hogy érdekelne - magamnak. Mert egy BBB BSG-20-as szemüveget nyúzok már egy jó ideje, és pár pofáraesés után sokat vesztett a kedvenc sárga lencsém az átlátszóságából.

Sala: a jövõ héten szinte akármikor :) Szabad a ház!

--Trifo

Rémhörcsög

Rémhörcsög

fórumfüggõ

• fórumtag
  • 3.108 hozzászólás
BBB-ben van ilyen szemüveg. BBB Kids, BSG-31 a kódja, 5200 HUF a fogyára.
High5 ->A világ leggyorsabb sportitala

AGA

AGA

AGA

• fórumtag
  • 2.351 hozzászólás
Be tudok szerezni totál átlátszó munkavédelmi szemüveget, aminek a szárai állíthatóak, és a kinézete is teljesen korrekt, Uv szûrõs, és " törhetetlen (legalábbis nem vaszélyesen..)
Nem tudom mekkorák a "csemeték"..
Kedvesem, munkatársam és én is ilyenben tekerünk, (van belõle sárga és sötét napszemüveg szerû is, de ez most mindegy)
Bár pont tegnap láttam deekatlonosszórólapban gyerekeknek ilyesmit..

Sala, van valamid nekem?

.

sala

sala

Telóguru

• fórumtag
  • 13.036 hozzászólás
  • LocationStäfa, Svájc

Ez a topic is de elhalt... Pedig az új generáció töri a maga útját elõre.

Nekem pedig, mint elõzõ generációnak, szükségem lenne pár infóra: vennék a csemetéknek szemüveget, ami véd széltõl, UV-tõl. De csak egészen sötét, már-már vakszemüvegeket találtunk. Vettünk is egyet még a kiscsajnak, de nem szereti, mert olyan sötéten látja benne a világot.

Ötlet? Hol lehetne valami rendesebbet venni?

--Trifo

mi si csak sötétet találtunk

kerti sütögetés nálad valamikor? :D
Vagy Mellon-nál?
fuck me, i'm famous!

trifo

trifo

fórumfüggõ

• fórumtag
  • 3.175 hozzászólás
Ez a topic is de elhalt... Pedig az új generáció töri a maga útját elõre.

Nekem pedig, mint elõzõ generációnak, szükségem lenne pár infóra: vennék a csemetéknek szemüveget, ami véd széltõl, UV-tõl. De csak egészen sötét, már-már vakszemüvegeket találtunk. Vettünk is egyet még a kiscsajnak, de nem szereti, mert olyan sötéten látja benne a világot.

Ötlet? Hol lehetne valami rendesebbet venni?

--Trifo

trifo

trifo

fórumfüggõ

• fórumtag
  • 3.175 hozzászólás
Nekem is. És a fent említett versenyszámban igencsak ott vannak a szeren (szaron). Fõleg a nagyobbik, amelyik kevésbé kicsi.

--Trifo

Jankó

Jankó

fórumfüggõ

• fórumtag
  • 2.030 hozzászólás

Jankó!
Törpe vagy?
(Mert, hogy büdöset szarsz, azt már tudjuk!) :D

"csinálunk kinek a törpéje kakil büdösebbet versenyt"

Szal van két törpém.

Olee

Olee

fórumfüggõ

• fórumtag
  • 4.364 hozzászólás
A topik magasröptû eszmefuttatása hûen tükrözi megnyitója érdeklõdési körét és jelenlegi lelki állapotát. :D

zsizsi

zsizsi

fórumfüggõ

• fórumtag
  • 4.939 hozzászólás
Jankó!
Törpe vagy?
(Mert, hogy büdöset szarsz, azt már tudjuk!) :D

Jankó

Jankó

fórumfüggõ

• fórumtag
  • 2.030 hozzászólás

okés akkor legyen nálatok a tali :D
csinálunk kinek a törpéje kakil büdösebbet versenyt :)

Végre esélyes vagyok egy versenyen!!!:lol1: