Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Az Év Kerékpárja 2006-2008

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
1835 hozzászólás a témában

#1561
kela

kela

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.622 hozzászólás
ööö én holnapra hagytam...

#1562
Gabe84

Gabe84

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.248 hozzászólás
Szóval nem csak én küldöm az utolsó pillanatok egyikében :)
Nem röhögni majd, csak nagyon kezdetleges képeim vannak...megjött az új rendelt nikon, de objektívhibát ír, ahogy bekapcsolom :(
"A fordulóig nyélen, utána ing, gatya"

#1563
Dissection

Dissection

    vendég

  • fórumtag
  • 178 hozzászólás
Nagyon szépen köszönöm!!!!

#1564
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.267 hozzászólás

simán.
fogsz egy bikemagot, odatámasztod a gép mellé, aztán csinálsz egy képet. majd csatolod a levélben. én is majd "kiegészitõ_kép.jpg" formában tolom el...

akkor lesz kukoricás kép Bandi ? :)
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#1565
andris

andris

    mod

  • globális moderátor
  • 10.714 hozzászólás
simán.
fogsz egy bikemagot, odatámasztod a gép mellé, aztán csinálsz egy képet. majd csatolod a levélben. én is majd "kiegészitõ_kép.jpg" formában tolom el...

Kerékpáros hírek - bikemag.hu
Blog - blog.bringasandras.hu



#1566
Dissection

Dissection

    vendég

  • fórumtag
  • 178 hozzászólás
Sziasztok!

Nyilván egy tök unalmas és elcsépelt kérdést fogok feltenni ha valakinek megzavarom a nyugalmát elnézést kérek érte de a képekkel kapcsba lenne kérdésem!
Van egy sorozat a bringámról ami még nyáron készült és szépek is de értelem szerûen nincs ott az újság.
Szabad olyat hogy csinálok egy képet most róla ahol ott a bikemag és küldöm a többivel vagy nem?
Az a baj ugyanis hogy a képeken lévõ felszereltség eltérõ a mostanitól ugyanis kormány + teló csere volt azóta :S !
Szabad így is nevezni?
Mégegyszer elnézést ha valakit felidegesítek a kérdésemmel!

#1567
yobo

yobo

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 500 hozzászólás
Enté or többiek

na az a kérdésem hogyha nem lesz bikemag a fotohoz az mekkora nagy baj?
csak mert tutira nem lesz.
Öszintén soik értelmét se látom.

a másik hogy a barátnõm szeretne 2 biciklivel nevezni.
az egyik most épült májusban a másik most Karácsonyra.
ugye lehet egy kategóriába 2 bicikli ugyanattól az embertõl??

#1568
DaveRider

DaveRider

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.811 hozzászólás
írtam privát.

#1569
Chris8

Chris8

    vendég

  • fórumtag
  • 50 hozzászólás

chris8: ha hétfõn el tudsz jönni ide a virágpiachoz (yamaha szalon), vagy kicsivel feljebb a shell kúthoz, akkor adok neked ingyen és bérmentve egy idei magot (nem a legutolsót, az nincs meg, de ideit).


Ok köszi!priviben leírnád hogy melyik helyen mikor/meddig vagy? esetleg egy számot is amin elérhetlek?
A Shell az az ami ott a mediamarkt elõtt van ugye?

#1570
DaveRider

DaveRider

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.811 hozzászólás
chris8: ha hétfõn el tudsz jönni ide a virágpiachoz (yamaha szalon), vagy kicsivel feljebb a shell kúthoz, akkor adok neked ingyen és bérmentve egy idei magot (nem a legutolsót, az nincs meg, de ideit).

#1571
Chris8

Chris8

    vendég

  • fórumtag
  • 50 hozzászólás
[quote name='Camping Joe']kérdezd meg a 11.kerület topikba a lokálpatrióták ide-be;)
QUOTE]

Eltekernék én messzebbre is érte!:-)

#1572
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.267 hozzászólás

Amilyen mázlim van, ahol néztem a bringásboltok zárva vannak vagy leltároznak, az ujságárusoknál meg nincs, vagy elfogyott vagy már viszaküldték a bikemaget!:-( segítség valaki tud nekem kölcsön adni egy fotó erejéig egy idei bikemagot?!!
vagy meglehetne oldani valahogy máskép is a nevezést?

töltsd le a fõoldalról a címalpot és nyomtasd ki....persze elõtte beszéld meg Enté-vel....
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#1573
Camping Joe

Camping Joe

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.592 hozzászólás
kérdezd meg a 11.kerület topikba a lokálpatrióták ide-be;)
jujuj el kellene küldeni a képeket:)

enté!eddig körülbelül mennyien neveztek a cc kategóriába?

'A gépjármûvezetõ nem ellenség, a közúti közlekedés nem háború, ebbõl következõen a helyváltoztatás nem túlélési gyakorlat!'

ELADÓ! http://forum.bikemag.../hirdetes-12960

#1574
Chris8

Chris8

    vendég

  • fórumtag
  • 50 hozzászólás
Amilyen mázlim van, ahol néztem a bringásboltok zárva vannak vagy leltároznak, az ujságárusoknál meg nincs, vagy elfogyott vagy már viszaküldték a bikemaget!:-( segítség valaki tud nekem kölcsön adni egy fotó erejéig egy idei bikemagot?!!
vagy meglehetne oldani valahogy máskép is a nevezést?

#1575
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19.996 hozzászólás
Track7 kovetkezo hozzaszolasa torolve lesz. (ha lesz)

HA NEM AKARSZ NEVENZNI AZ A TE DOLGOD. DE ARROL NEKUNK NEM KELL ENNEL TOBBET TUDNUNK. pont

tobb reakciot sem kerunk az eddigi hozzaszolasaira - koszonom. nem kell a szajkarate. a bringa szerintem is gáz

on
YETI CYCLES - RIDE DRIVEN SINCE 1985. BEFORE MOUNTAIN BIKING WAS EVEN CONSIDERED AN INDUSTRY.

RAUH-Welt
B E G R I F F


#1576
DaveRider

DaveRider

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.811 hozzászólás
de ha kell valakinek, szívesen küldök 2007-es bikemag fotót kék háttér elõtt fotózva, árnyékmentesen. :D

amúgy a speci nekem sem tetszik.

#1577
CSEKONICS

CSEKONICS

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 376 hozzászólás
Chris8!
Szerintem mindenképp nézz be egy bringásboltba.Ott nagyeséllyel találsz 2007 BikeMag-ot.
Akár azt gondolod,hogy képes vagy valamire,akár azt,hogy nem,mindenképp igazad van!

#1578
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.354 hozzászólás
hát....:)és ez melyik kategória is? :)

Remélem egyszer én is lehetek ilyen ELIT.

#1579
kela

kela

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.622 hozzászólás
Track: nem ismered véletlenül Dr.Specializedet?! esetleg rokonod? amúgy nem tetszik... még a merevfarúmat sem cserélném el rá..

#1580
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.267 hozzászólás

Háát igen. A kép mérete több mint 4 Megabyte (Mb). Minek tömörítsem ha van nagy sávszélességû net :). Akinek nincs az várhat egy picit a jó minõség érdekében.

Gondolom tig nem arra lakik mint én, ráadásul a nevezéshez bikemagot kell fényképezni ami nekem most nincs, mert kidobom ha már elolvastam.

egyelõre uff, azaz off-olom magam

off

spec van szélessávom, nem türelmem nincs kivárni csak szimplán nem jelníti meg

de rájöttem lehet nincs elég nagy arcom a kép +tekintéséhez. :)
mondjuk annyira nem zavar .

on
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való