Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Az Év Kerékpárja 2006-2008

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
1835 hozzászólás a témában

#1481
Gyalogkakukk

Gyalogkakukk

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.739 hozzászólás
idén pl. én sem neveztem, sajnos semmi idõm nem volt az elmúlt 3 hónapban még egy fotóra sem.
Tavaly megtudtam nagyjából ki mit gondol a bicóról, az nekem elég volt. :) (tény, hogy tavaly elég erõs mezõny gyûlt össze XCben :) )

Én már kiváncsian várom az idei képeket!

#1482
MC Pite

MC Pite

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.388 hozzászólás
Új nevezési lista? :prosze:

"A hegyikerékpározás több mint versenysport, a természetközpontúan gondolkodó, egészségmegőrző,aktív életstílust kedvelő emberek szabadidősportja." Paripám


#1483
enté

enté

    titanium freak

  • fórumtag
  • 7.605 hozzászólás
Megjött, csak még a régi, már nem használt címre küldted.

"Some people say I'm a titanium freak - it's okay... I am."

"The titanium is the nicest way to reducing the carbon bikeprint."
[ˈeərəspeɪs tekˈnɒlədʒi]


#1484
málna

málna

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.117 hozzászólás
akkor jó eséllyel ott is lesz :D

enté, ide írok, mert nem akarom, hogy megteljen a ládikód. neveztem már többször is, de se visszaigazoló, se semmi. pedig azzután is neveztem, amikor kiírtad, hogy kik az eddigi résztvevõk (mert nem láttam magam). nem panaszkodásképpen, csak ha már ilyen kevesen vagyunk, akkor szívesen prûbálkoznék én is

#1485
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.649 hozzászólás
én azért szeretném ha ottlennének a bikemages képeim is mivel, csak olyan fotót küldtem a giánsról amit most készítettem :)

#1486
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19.996 hozzászólás

azt igazolom vele hogy az enyém a bringa? hát tuti nem azt igazolom vele.

Egy igazán elfogadható racionális magyarázatnak örülnék. csak kiváncsiságból:)

pl. ha az lenen hogy ez egy bikemag által "szponzorált" dolog. akkor talán érthetõ..


eleg "bemondas" alapon megy a nevezes amugy is, mert aki ert ilyenolyan foto-edit programokhoz ugy ahogy en nem az akarmilyen kepre tud bikemagot varazsolni. De itt nem ez lenne a lenyeg. Hanem hogy mindenki a kis sajat krealmanyat benevezni, es meglatjuk hogy melyik az amelyik masoknak is tetszik.

el kellett volna olvasni a kiirast rendesen. kell egy par foto amit nevezel, amin szep ido van, amit mondjuk meg a nyaron csinaltal, meg kell egy foto a bringarol most, melleteve egy bikemagot hogy tudjuk hogy a bringa meg mindig a tied. ez utobbi foto keszulhet neoncsovel megvilagitott alagsorban is, nem fog a nevezett kepek kozott szerepelni. Pusztan azt a szerepet tolti be, hogy ne mindenki a pinkbike.com-rol leszedett kepekkel nevezzen mar. [aminek sok ertelme nem lenne amugyse, de valoszinuleg lennenek akik megprobalnak]

a bikemag semmilyen formaban nem tamogatja ezt az egeszet ha jol tudom, max annyiban hogy a forum ad egy kis teret.
YETI CYCLES - RIDE DRIVEN SINCE 1985. BEFORE MOUNTAIN BIKING WAS EVEN CONSIDERED AN INDUSTRY.

RAUH-Welt
B E G R I F F


#1487
sysspo

sysspo

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 890 hozzászólás

Egy igazán elfogadható racionális magyarázatnak örülnék. csak kiváncsiságból:)

pl. ha az lenen hogy ez egy bikemag által "szponzorált" dolog. akkor talán érthetõ..


Azt biztosan igazolod, hogy 2007-es állapotú a nevezett bike, mert a díj végül is erröl szól.

#1488
burce

burce

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.694 hozzászólás

azt igazolom vele hogy az enyém a bringa? hát tuti nem azt igazolom vele.

Egy igazán elfogadható racionális magyarázatnak örülnék. csak kiváncsiságból:)

pl. ha az lenen hogy ez egy bikemag által "szponzorált" dolog. akkor talán érthetõ..

Appáááám..... te melyik filmet nézd?

/nem, ne válaszolj, én se írok többet./

"Milyen állat, aki bennem él?
Aki helyettem élvez, helyettem fél
Aki helyettem fázik, ha hideg a tél"


#1489
Camping Joe

Camping Joe

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.592 hozzászólás
Nem tudom minek kell problémázni ezen. Mellé kellett tenni egy BikeMagot, és ez most akkor húú. Én is kerestem egy ideit, mellétettem lefotóztam.
És akkor nem értem ez miért probléma, hogy BikeMaggal kellett lefotózni.

'A gépjármûvezetõ nem ellenség, a közúti közlekedés nem háború, ebbõl következõen a helyváltoztatás nem túlélési gyakorlat!'

ELADÓ! http://forum.bikemag.../hirdetes-12960

#1490
yobo

yobo

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 500 hozzászólás
hozé

azt igazolom vele hogy az enyém a bringa? hát tuti nem azt igazolom vele.

Egy igazán elfogadható racionális magyarázatnak örülnék. csak kiváncsiságból:)

pl. ha az lenen hogy ez egy bikemag által "szponzorált" dolog. akkor talán érthetõ..

#1491
sysspo

sysspo

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 890 hozzászólás

Hát szerintem nincs sok olyan ember aki egy bikemaggal fotózta a bringáját év közben.


Valószínüleg nincs. Én sem úgy fotóztam és a kiírás sem így követeli meg. Amit Hozé bövebben kifejtett az az én véleményem is.

#1492
kalaius

kalaius

    maximus

  • fórumtag
  • 11.904 hozzászólás
Sõt sztem azon se akad ki, ha úgy fotózod le a kamrában a bringát, h egy pappert elé tartasz, amin annyi van, h "NT", és nem Bikemagot használsz :)

#1493
hozé

hozé

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.747 hozzászólás
Én az idén nem nevezek, ezért nem akartam belepofázni.
De ezt a Bikemagos képet túlhisztizitek. A dolog nyilvánvaló célja,
hogy igazold, hogy a tiéd a bicó. Ergó ha az összes biciklidet amivel nevezni akarsz larakod egy kupacba, és teszel elé egy újságot, enté el fogja fogadni, mert elhiszi, hogy a nyári, õszi, téli stb. képek a te biciklidrõl készültek.
Ennnyi.

"Nem szeretném megmondani, hogy a függöny mögötti nõ jó-e.
De néha elhúzom a függönyt, hogy el tudd dönteni magad."


#1494
troger

troger

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 296 hozzászólás

Ez így azért hülyeség.


Meg is indokolnád miért, mert anélkül elég vérszegény kijelentés.


--------------------------------------------------------------------------------

Rocky M.


Hát szerintem nincs sok olyan ember aki egy bikemaggal fotózta a bringáját év közben.

Én péel ezért nem nevezek, mert bazira nincs kedvem magos képet készíteni több bringámról.

#1495
MC Pite

MC Pite

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.388 hozzászólás

Újraküldtem, és a mailerdaemon most végre nem üzent, csak a visszaigazolást kaptam meg!:-)


Szintén! Reménykedés on. Idáig ritkábbnak tûnik az idei mezõny. Igaz, sztem esélyem sincs de mégis...:)

"A hegyikerékpározás több mint versenysport, a természetközpontúan gondolkodó, egészségmegőrző,aktív életstílust kedvelő emberek szabadidősportja." Paripám


#1496
Chris8

Chris8

    vendég

  • fórumtag
  • 50 hozzászólás
Újraküldtem, és a mailerdaemon most végre nem üzent, csak a visszaigazolást kaptam meg!:-)

#1497
andris

andris

    mod

  • globális moderátor
  • 10.714 hozzászólás
azért van ott szép számmal jó kép is jó bicajokról!
szerintem szánalmasan kevesen neveztünk... :S

Kerékpáros hírek - bikemag.hu
Blog - blog.bringasandras.hu



#1498
kalaius

kalaius

    maximus

  • fórumtag
  • 11.904 hozzászólás
Nem a képek neveztek, hanem a gépek!!! :)
Mellesleg ja, ha az év során egy kép sem készült a keródról, akkor valszeg nem annyira szép, vagy nem annyira érdekel a dolog, h érdemes legyen nevezni :)
Tomi, ha más nincs, indítsd azt, ami az aláírásodban van! ;-)

#1499
Lord_Leslie

Lord_Leslie

    Házigazda

  • globális moderátor
  • 17.297 hozzászólás
Na de milyen képekkel enté? ;)

Mellesleg a képek harmada a családi fotó színvonalat sem üti meg...


Fekete Bárány........ Táltos Csacsi
.......+++Eladó "kacatok"+++...........:openarms: Lokálpatrióta Házigazda

#1500
enté

enté

    titanium freak

  • fórumtag
  • 7.605 hozzászólás
A "Ki milyen bringával nyomul" topik szétszakad a fotóktól...

"Some people say I'm a titanium freak - it's okay... I am."

"The titanium is the nicest way to reducing the carbon bikeprint."
[ˈeərəspeɪs tekˈnɒlədʒi]