Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

Az Év Kerékpárja 2006-2008

- - - - -

  • Please log in to reply
1835 replies to this topic

#1241
troger

troger

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 296 posts
Az x terrasoknak van, bár szétszedve mert elrepedtek :-(

#1242
andris

andris

    mod

  • globális moderátor
  • 10,714 posts
fórumon nemtom, de kb. 200 yasec váz készült...
apróban van is egy hirdetve

Kerékpáros hírek - bikemag.hu
Blog - blog.bringasandras.hu



#1243
enté

enté

    titanium freak

  • fórumtag
  • 7,605 posts

Van még valakinek Yasec monti' váza Hozé-n kívül? Bár gondolom az nevezte volna a tavalyi eredménybõl kiindulva :)

Cmaxx-nak van egy fehér.

"Some people say I'm a titanium freak - it's okay... I am."

"The titanium is the nicest way to reducing the carbon bikeprint."
[ˈeərəspeɪs tekˈnɒlədʒi]


#1244
Gabe84

Gabe84

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4,248 posts
Van még valakinek Yasec monti' váza Hozé-n kívül? Bár gondolom az nevezte volna a tavalyi eredménybõl kiindulva :)
"A fordulóig nyélen, utána ing, gatya"

#1245
thommey

thommey

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6,344 posts

Hát majdnem enyém lett Thommey specialized váza anno áprilisban, de gyors volt az x-factor és már elindult a csomagküldõ a kulával (nem mintha baj lenne, mert ez is csodaszép váz).
Azok a cc vázak, amik tetszenek: rocky mountain vertex (a bordó-fehér, 50-es vagy team), klein attitude, no saint lucifer (bár a fekete színnel nem vagyok kibékülve), ellsworth sub22 (csak használtan lehet, mert már nem gyártják), yeti arc és yasec. Ebbõl az ár miatt jó eséllyel kihullik a rocky, és a yeti.


Viszont most van egy gyönyörû Cube-om ami a tiéd lehet, hogy jövõre én is Specivel indulhassak megint:D

#1246
MC Pite

MC Pite

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,388 posts

aha..ezt a tót szart rövidítsétek másképp az RM valami egész más.


Jaaaaaj, elnéztem! Csúúúnyán! Sorry! Feltöltött kép
Mást keresgéltem és mondom kevéske, de RM. Persze nem cseh hanem kanadai termékre gondoltam. Végülis a postom helyes szigorúan nézve, de persze nem ezt akartam...

"A hegyikerékpározás több mint versenysport, a természetközpontúan gondolkodó, egészségmegőrző,aktív életstílust kedvelő emberek szabadidősportja." Paripám


#1247
Gabe84

Gabe84

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4,248 posts
Hát majdnem enyém lett Thommey specialized váza anno áprilisban, de gyors volt az x-factor és már elindult a csomagküldõ a kulával (nem mintha baj lenne, mert ez is csodaszép váz).
Azok a cc vázak, amik tetszenek: rocky mountain vertex (a bordó-fehér, 50-es vagy team), klein attitude, no saint lucifer (bár a fekete színnel nem vagyok kibékülve), ellsworth sub22 (csak használtan lehet, mert már nem gyártják), yeti arc és yasec. Ebbõl az ár miatt jó eséllyel kihullik a rocky, és a yeti.
"A fordulóig nyélen, utána ing, gatya"

#1248
enté

enté

    titanium freak

  • fórumtag
  • 7,605 posts

RM itthon!
http://www.faradyker...ex.php?p=3&m=42

Olyan 3 éve, egyébként korrekt bringák.

"Some people say I'm a titanium freak - it's okay... I am."

"The titanium is the nicest way to reducing the carbon bikeprint."
[ˈeərəspeɪs tekˈnɒlədʒi]


#1249
Lacika

Lacika

    vendég

  • fórumtag
  • 229 posts
Ez nem rocky mountain hanem rock-machine!! Ég és föld a különbség :D de a rövidítés ugyan az R.M. hehe

#1250
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21,267 posts

RM itthon!
http://www.faradyker...ex.php?p=3&m=42

aha..ezt a tót szart rövidítsétek másképp az RM valami egész más.
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#1251
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8,649 posts
egy másik rm-rõl volt szó,nem? :)

#1252
MC Pite

MC Pite

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,388 posts
RM itthon!
http://www.faradyker...ex.php?p=3&m=42

"A hegyikerékpározás több mint versenysport, a természetközpontúan gondolkodó, egészségmegőrző,aktív életstílust kedvelő emberek szabadidősportja." Paripám


#1253
andris

andris

    mod

  • globális moderátor
  • 10,714 posts

Konasandrás, én a ritkább váz beszerzés projekten agyalok, szóval esélyes, hogy egyel kevesebb lesz a márkatárs:)

milyen márka lenne az?
már egy ideje én is keresgélek alternatívát, de még nem találtam, amibe úgy igazán beleszerettem volna... (trek, specko, canyon amiket eddig nézegettem)

attól hogy csak elméletben kerékpározok, még lehet szép biciklim, nem?

hát persze, hogy naná! :)

Kerékpáros hírek - bikemag.hu
Blog - blog.bringasandras.hu



#1254
MC Pite

MC Pite

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,388 posts

attól hogy csak elméletben kerékpározok, még lehet szép biciklim, nem? :)


Nem is tudom miért vetted fel :D

De asszem idén már csak ebefér 1-2 maraton? Feltétlen szólj mire jössz; remélem egy Szilvás-Bükk kombó mindenképp lesz; elötte nap meeting is lehet (mindkét hely szállásos úgyis...) :prosze:

"A hegyikerékpározás több mint versenysport, a természetközpontúan gondolkodó, egészségmegőrző,aktív életstílust kedvelő emberek szabadidősportja." Paripám


#1255
sysspo

sysspo

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 890 posts

Tavaly a Sopron maraton elõtti szombati napon a versenyhelyszínen megállt az élet, amiko a R.M. kikerült a csomagtartóból :)


Esküszöm ez nekem nem tünt fel. Azt különben sajnálom, hogy a pályázati kép a megjelenésében olyan, amilyen. Vázaknál nem látok engedményt a normál árhoz képest.

#1256
Gabe84

Gabe84

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4,248 posts
Konasandrás, én a ritkább váz beszerzés projekten agyalok, szóval esélyes, hogy egyel kevesebb lesz a márkatárs:)
Sysspo csak egész kerékpárok vannak, vagy vázakat is lehet külön kapni Rocky Mountain-ból a boltban, amit említettél?
Tavaly a Sopron maraton elõtti szombati napon a versenyhelyszínen megállt az élet, amiko a R.M. kikerült a csomagtartóból :)
"A fordulóig nyélen, utána ing, gatya"

#1257
Camping Joe

Camping Joe

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5,592 posts
Azt hittem, hogy ott laksz...:D

'A gépjármûvezetõ nem ellenség, a közúti közlekedés nem háború, ebbõl következõen a helyváltoztatás nem túlélési gyakorlat!'

ELADÓ! http://forum.bikemag.../hirdetes-12960

#1258
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16,879 posts

rob, amugy a kép készítése miatt mentél el arra a kietlen helyre?

igen, csak a kép készítése miatt mentem el addig :D
kár, hogy 10m-re van a cégünktõl. de már felujitották azóta, ablakok is vannak, meg minden.

"A man always has two reasons for doing anything: a good reason and the real reason." J.P. Morgan

"Science is not a democracy that can be voted on with the popular opinion." Earl R. Geddes P.h.D.


#1259
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26,354 posts

rob, amugy a kép készítése miatt mentél el arra a kietlen helyre?


ez aranyos.:)

ment vagy 10 métert ezért a szép kietlen helyért :)

#1260
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8,649 posts
szerintem ott dolgozik :)