Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

Az Év Kerékpárja 2006-2008

- - - - -

  • Please log in to reply
1835 replies to this topic

#1041
Gabe84

Gabe84

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4,248 posts
Lecserélted a mongoose-t? :D
"A fordulóig nyélen, utána ing, gatya"

#1042
Camping Joe

Camping Joe

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5,592 posts
Hmm, mostmár én is nagyobb eséllyel indulok, mint tavaly... :)

'A gépjármûvezetõ nem ellenség, a közúti közlekedés nem háború, ebbõl következõen a helyváltoztatás nem túlélési gyakorlat!'

ELADÓ! http://forum.bikemag.../hirdetes-12960

#1043
semate

semate

    vendég

  • fórumtag
  • 26 posts
Szia enté!

láttam hogy a honlapon már kint van a idei felirat.

mikorra várhatjuk a kiirást?

üdv máté

#1044
Gabe84

Gabe84

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4,248 posts
Lesz év kerékpárja 2008 is? Nem úgy volt, hogy idén nyáron és nem télen lesz? Lövöldözöm a képeket :)
"A fordulóig nyélen, utána ing, gatya"

#1045
rbalint88

rbalint88

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,387 posts
mondjuk akkor lehetne már rajta egy teljes '06 xtr szett... a harmónia jegyében. vagy 07es xtr kar

#1046
málna

málna

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,117 posts
hoppá, én mostanáig abban a tudatban voltam, hogy ez a legszebb kétkerekürõl szól :D mondjuk azon amit mondani akartam sokat nem változtat

#1047
enté

enté

    titanium freak

  • fórumtag
  • 7,605 posts

csak éppen a verseny a legszebb bicikli és nem a "ki a legnagyobb trúrájder" címért ment.

"A választás nem a legszebb, a legkönnyebb, vagy a legdrágább kerékpárról szól, a kategóriaelsõknek és a végsõ gyõztesnek csupán tökéletes összhangot, a felhasználási területhez körültekintõen idomuló funkcionalitást és szépséget kell sugározni..."

"Some people say I'm a titanium freak - it's okay... I am."

"The titanium is the nicest way to reducing the carbon bikeprint."
[ˈeərəspeɪs tekˈnɒlədʒi]


#1048
málna

málna

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,117 posts

én a gyõztes bringában azt értékeltem, hogy amióta regelve vagyok ezen a fórumon, azóta XCRidernek ez a második bringája, ha jól emlékszem (voltegy fusion scandium alán?)...és õ tényleg tekeri, ad neki, versenyzik, és egyszer összerakta ezt a bicót, és azóta szvsz csak a kopó alkatrészeket cseréli rajta...szóval nem olyan, hogy félévente új bringája van, pedig nem is bringázik, hanem küldi nekem, elég jól.


nem akarok vitatkozni veled, mert amit leírtál, az biztos így van, csak éppen a verseny a legszebb bicikli és nem a "ki a legnagyobb trúrájder" címért ment. persze ha neked ettõl szép egy bicikli, akkor semmi gond nincs vele, nehéz közös nevezõre jutni a "szépen".

viszont az, hogy kinek hány bringája volt.. évente én is elfogyasztottam (remélem már multidõ) átlagosan másfél vázat, mert 1. ami jó az drága, az ember próbálkozik szarból várat építeni, 2. meg kell találni az igazit. ezek után (meg úgy amúgy se) értem miért érdem az, ha valaki ritkán vesz bringát.

bocs az offért

#1049
retizotyo

retizotyo

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,760 posts

Grat enté a lebonyolításhoz, a honlap is nagyon kultúrált, szeretem, amikor ennyire izléses és kényelmesen használható egy honlap.
Az egyetlen dolog, ami egy kicsit ront az egész összképen nekem, hogy azt látom, hogy végeredményben mégicsak annyi jön ki hogy az xtr/durace/fox... cuccokat értékeljük = a ráfordított pénzt értékeljük...


Azért egy XTR csak szebb, mint egy Deore...
Kategóriánként nem annyira feltûnõ. Hogy összesítettben az nyert, amelyik annak az az oka, hogy népszerû kategória szép példányával állunk szemben. Én gratulálok neki!



#1050
DaveRider

DaveRider

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6,811 posts
én a gyõztes bringában azt értékeltem, hogy amióta regelve vagyok ezen a fórumon, azóta XCRidernek ez a második bringája, ha jól emlékszem (voltegy fusion scandium alán?)...és õ tényleg tekeri, ad neki, versenyzik, és egyszer összerakta ezt a bicót, és azóta szvsz csak a kopó alkatrészeket cseréli rajta...szóval nem olyan, hogy félévente új bringája van, pedig nem is bringázik, hanem küldi nekem, elég jól.

#1051
ggx

ggx

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,613 posts
Grat enté a lebonyolításhoz, a honlap is nagyon kultúrált, szeretem, amikor ennyire izléses és kényelmesen használható egy honlap.
Az egyetlen dolog, ami egy kicsit ront az egész összképen nekem, hogy azt látom, hogy végeredményben mégicsak annyi jön ki hogy az xtr/durace/fox... cuccokat értékeljük = a ráfordított pénzt értékeljük...

#1052
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8,649 posts
eladósorba került az egyik nevezett fixi :(
(nem, nem az enyém)

#1053
koca

koca

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5,107 posts
ja ok értelek.
ez igaz h vastaghoz vékony villa, na de mondanom se kéne hogy ez a különbözõ anyagok miatt van...

#1054
kipage

kipage

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,954 posts
A színvilág miatt és a váz egy robosztus Corratec, emellé a virslivékony merev titánvilla nem túl gyakori párosítás.

#1055
koca

koca

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5,107 posts

meg titánvilla.. egyáltalán nem passzol bele a villa a váz miatt, DE mivel látszik az építõn, hogy a súlyra ment rá, emiatt beleillik az összképbe.


mondjuk én nem értem hogy ugyan miért nem illene bele? :chin: a geot láthatóan nem rontja el! egyáltalán nem esik töle orra a bicaj.
sztem így jó ahogy van.
és nem árulok el vele nagy titkot de nálam is ez a corratec volt a favorti ;)

#1056
kipage

kipage

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,954 posts
Abba biztos beneveznék, bár ha valaki jönne egy szép krómmuffos C Recordos olasz országúti csoda..

#1057
enté

enté

    titanium freak

  • fórumtag
  • 7,605 posts
Tervezek egyet amiben csak 10-15 évnél régebben gyártott gépek indulhatnak.

"Some people say I'm a titanium freak - it's okay... I am."

"The titanium is the nicest way to reducing the carbon bikeprint."
[ˈeərəspeɪs tekˈnɒlədʒi]


#1058
kipage

kipage

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,954 posts
Na a 6,71 az jó a 9,5 az nahgyon sok lenne. Az enyém most 9kg, de egy teljes 95ös xt szett van rajta, ami kõnehéz, nemám KCNC súlytalan szett, meg titánvilla.. egyáltalán nem passzol bele a villa a váz miatt, DE mivel látszik az építõn, hogy a súlyra ment rá, emiatt beleillik az összképbe. Még azért súlyos 10ezrekkel lehetett volna kicsit farigcsálni, de ez a súly már beleillik egy komolyabb nemzetközi mezõnybe is. Gratula a tervezõnek.

Mostanában ez a gép a nagy kedvencem:

http://www.light-bik...like-posh-spice

A következõ szavazásra lehetne nyitni egy retro MTB topicot is, mert hiába nevezem be a bringáimat az xc kategóriába ezek mellett a mai csodák mellett labdába se rúgnának. (csak nekem meg még pár retro rajongónak)

#1059
enté

enté

    titanium freak

  • fórumtag
  • 7,605 posts

Nekem a Cooratec tetszett a legjobban az XC kategóriában kiváncsi lennék a súlyára :D

6.71 kg. Nem írtam el.

"Some people say I'm a titanium freak - it's okay... I am."

"The titanium is the nicest way to reducing the carbon bikeprint."
[ˈeərəspeɪs tekˈnɒlədʒi]


#1060
DaveRider

DaveRider

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6,811 posts

Nekem a Cooratec tetszett a legjobban az XC kategóriában kiváncsi lennék a súlyára :D


ha nem tévedek, akkor a tulaja Mopsz vagy valami ilyesmi néven fut a fórumon, és a grammmánia topikba írta még régebben, hogy hány kiló és hogy mi mennyi...így olyan 9.5-9.8ra emlékszem, de tuti 10 alatt volt.