Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Az Év Kerékpárja 2006-2008

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
1835 hozzászólás a témában

#741
enté

enté

    titanium freak

  • fórumtag
  • 7.605 hozzászólás

Nyugi, csak dirt street kategória van, így én is kirekesztett vagyok a streetgépemmel...

Dirt Jump, Street - nem írtam sehol sem Dirt Street kategóriát.

Szerintem az utóbbi évben, és idén is az a kevés kép oka, hogy nincsenek díjak. Ha már BikeMag név alatt fut a dolog, akkor lehetett volna hírverés az újságban, bár akkor már nem csak fórum...

Mivel a BikeMag csak a teret adja neki és nem szervezi, nem ajánl fel díjakat. De ha elintézed, hogy a Shimano szponzor legyen akkor léphetünk az ügyben. Bár én ezzel a témával nem szeretnék semmilyen hivatalos, számlaadós dologba belefolyni. Sok idõt nem vesz el, összesen 1 napot.

"Some people say I'm a titanium freak - it's okay... I am."

"The titanium is the nicest way to reducing the carbon bikeprint."
[ˈeərəspeɪs tekˈnɒlədʒi]


#742
AGA

AGA

    AGA

  • fórumtag
  • 2.353 hozzászólás

Trekking kategória miért nincs?
Mi vagyunk a lenézett "etnikum"?


Nyugi, csak dirt street kategória van, így én is kirekesztett vagyok a streetgépemmel...
Fura a bmx-eknél már külön kateg a park és a (realy) street, de mtb-nél csak dirt van :chin:

Képmanipuláló ingyen amivel kicsit a színeken is húzhatsz, méretezheted:

Gimp

Ride everywhere.

.


#743
thommey

thommey

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.344 hozzászólás
Szerintem az utóbbi évben, és idén is az a kevés kép oka, hogy nincsenek díjak. Ha már BikeMag név alatt fut a dolog, akkor lehetett volna hírverés az újságban, bár akkor már nem csak fórum, de ezzel még az Aktívba is be lehetett volna nyomni a bringázást. Ellenben így nem sok motiválja a bringást, hogy kínlódjon a képekkel, vagy ha vannak is, akkor is minek?
Bár lehet csak én látom így. Így is csodálom, hogy ennyi energiát fektetsz bele!
Üdv:Thy

#744
enté

enté

    titanium freak

  • fórumtag
  • 7.605 hozzászólás
Vasárnapig lehet küldeni az anyagokat!

"Some people say I'm a titanium freak - it's okay... I am."

"The titanium is the nicest way to reducing the carbon bikeprint."
[ˈeərəspeɪs tekˈnɒlədʒi]


#745
tittyman

tittyman

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.950 hozzászólás
Este kûdöm éénis! :D
:) Tittyman kongashow!! :bananadan:cheers:

#746
Gabe84

Gabe84

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.248 hozzászólás
Részben a szokásos magyar hozzáállás is benne van. Másrészrõl a nagyobb létszámú katerógiákban visszanézhetõ, hogy milyen bringák nyertek, nah azután lehet, hogy valakinek úgymond inába száll a bátorsága és nem nevezi a bringáját, mert az "csak" 300ezer volt, míg a gyõztes gép alulról súrolja azt a bizonyos 7 jegyû számot. Ezt kiküszöbölni nem lenne egyszerû, talán egy plusz kategóriával ömlesztve minden kategóriájú bringát "low cost" címen, csak az értékhatárt lenne nehéz belõni. :)
Speciel én vígan neveztem a két évvel ezelõtti bringát aminél nyilvánvaló volt, hogy nem nagyon fog pontot kapni, szóval embere válogatja.
"A fordulóig nyélen, utána ing, gatya"

#747
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19.996 hozzászólás
en speciel orulok neki

van egy csomo aktiv forumos aki megmutatta a bringajat a kimilyen topikban aztan ide meg nem kuld el 5db kepet. szerintem kar erte, mert a kezdemenyezes jo, a kivitelezes profi, csak a reszveteli kedvvel van a gond. gyk az emberek "leszarom" hozzaallasaval.
YETI CYCLES - RIDE DRIVEN SINCE 1985. BEFORE MOUNTAIN BIKING WAS EVEN CONSIDERED AN INDUSTRY.

RAUH-Welt
B E G R I F F


#748
legszebbcsavo

legszebbcsavo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.125 hozzászólás
neveztem én is. az gáz? :icon_conf ;)

#749
aquark

aquark

    vendég

  • fórumtag
  • 75 hozzászólás
Trekking kategória miért nincs?
Mi vagyunk a lenézett "etnikum"?

#750
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19.996 hozzászólás
bocs ente, az igazolo kepet elfelejtettem, ugyhogy utolag lett potolva. remelem nem gaz
YETI CYCLES - RIDE DRIVEN SINCE 1985. BEFORE MOUNTAIN BIKING WAS EVEN CONSIDERED AN INDUSTRY.

RAUH-Welt
B E G R I F F


#751
-=fekete holló=-

-=fekete holló=-

    vendég

  • fórumtag
  • 152 hozzászólás
basszus minek kellett ennyi képet csinálnunk nem tudok válogatni, vagy 15 jó kép lett szerintem :D

holnapig döntök valahogy :D
Honlapom -> www.pepemovies.hu

#752
Pro Bike Gear

Pro Bike Gear

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.662 hozzászólás
Én Microsoft Office Picture Manager-rel méreteztem át.
Ugye az nem baj, hogy összesen a hat kép mérete 3,23 MB lett(minimum felbontással(1280X1024))?

#753
enté

enté

    titanium freak

  • fórumtag
  • 7.605 hozzászólás
Ez a legegyszerûbb program:
http://www.vso-softw...age-resizer.php

Vagy online:
http://www.online-im...r.com/index.cfm

"Some people say I'm a titanium freak - it's okay... I am."

"The titanium is the nicest way to reducing the carbon bikeprint."
[ˈeərəspeɪs tekˈnɒlədʒi]


#754
neszoljalbe

neszoljalbe

    újonc

  • fórumtag
  • 3 hozzászólás
Jahh ok, csak azt hittem az átméretezés benne van a manipulálásban , de nem . Okk , köszi a gyors választ .

#755
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19.996 hozzászólás
mi elkuldtuk a nevezeseket csaladilag :)

Mit tegyek ha a fényképezõgépem csak 3MP , 2MP , és 640x480 as képeket csinál, de a 2mp es kép is több mint 0,5mb ? 640x480 túl kicsi lenne, képet meg nem lehet átméretezni gondolom . Valami ötlet ?


csinalj 3mp-s kepeket, aztan meretezd oket at kisebbre. alap funkcio szinte minden kepnezo programban. feltetelezem nem a windows kep es faxmegjelenito fortelmet hasznalod.
YETI CYCLES - RIDE DRIVEN SINCE 1985. BEFORE MOUNTAIN BIKING WAS EVEN CONSIDERED AN INDUSTRY.

RAUH-Welt
B E G R I F F


#756
neszoljalbe

neszoljalbe

    újonc

  • fórumtag
  • 3 hozzászólás
Mit tegyek ha a fényképezõgépem csak 3MP , 2MP , és 640x480 as képeket csinál, de a 2mp es kép is több mint 0,5mb . 640x480 túl kicsi lenne, képet meg nem lehet átméretezni gondolom . Valami ötlet ?

#757
Gabe84

Gabe84

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.248 hozzászólás
Holnap este, 7 óra magasságában tudom csak küldeni a nevezést (már sötétben értem haza a melóból), remélem nem gond enté.

Gábor
"A fordulóig nyélen, utána ing, gatya"

#758
-=fekete holló=-

-=fekete holló=-

    vendég

  • fórumtag
  • 152 hozzászólás
elírtam beégtem kösy :D
Honlapom -> www.pepemovies.hu

#759
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19.996 hozzászólás

muszály alkatrészlistát írni? ha nem írok akkor fekete ponttal indulok?


muszáj
muszáj
muszáj
muszáj
muszáj
muszáj
muszáj

amugy nem. idezek a honlaprol

Alkatrészlista csatolására nem kötelezõ, de a könyebb értékelés miatt javasolt, így a kerékpárról kialakuló kép teljesebb lehet. A szöveg formátuma txt legyen, soronként egy alkatrész típusával (szükség szerint paramétereivel), bármilyen megjegyzés vagy indoklás nélkül.


YETI CYCLES - RIDE DRIVEN SINCE 1985. BEFORE MOUNTAIN BIKING WAS EVEN CONSIDERED AN INDUSTRY.

RAUH-Welt
B E G R I F F


#760
-=fekete holló=-

-=fekete holló=-

    vendég

  • fórumtag
  • 152 hozzászólás
muszály alkatrészlistát írni? ha nem írok akkor fekete ponttal indulok?
Honlapom -> www.pepemovies.hu