Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

Az Év Kerékpárja 2006-2008

- - - - -

  • Please log in to reply
1835 replies to this topic

#721
enté

enté

    titanium freak

  • fórumtag
  • 7,605 posts
Valamit írjál jelzés szintjén, vagy szedj össze még két óriást és csinálok XXXL kategóriát! ;)
Ettõl függetlenül nem valószínû, hogy beteszem az AM gépek közé.

"Some people say I'm a titanium freak - it's okay... I am."

"The titanium is the nicest way to reducing the carbon bikeprint."
[ˈeərəspeɪs tekˈnɒlədʒi]


#722
Jorus

Jorus

    ALFAHÍM

  • globális moderátor
  • 11,799 posts
Izémizé a besorolást a küldéskor jelezzem? Mármint, hogy 180/190 mm a rugóút, de semmiképp sem DH gép.

"...hogy tudsz-e kegyelmezni, Úgy ahogy neked soha soha senki
S ha igen, hát jó leszel annak, Aki hagyja magát, mások is hagynak
Majd mindig, s Te ott állsz szelíden Hajnalban az utcán, és jól esik minden"



#723
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26,354 posts
magyarul lehet kicsit világosítani a képen, ha túl sötétre sikerült lõni... mivel ezt akár a monitor megfelelõ gombjainak nyomkodásával is el lehet intézni, így ez túlontúl nagy manipulációnak nem számít.. .:)
Dirt-street: az összes ugrálós (merev? de ez sem szükségszerû) gépet magábafoglalja, kivéve talán a triált... de olyannal itt nem sûrûn találkozunk, így igazából versenyeztetni sem lehetne õket.

Hétvégén remélem lesz még kicsi napsütés.

Vitrinbike: attól, hogy felsõ kategóriás alkatrészekkel van szerelve, még egyántalán nem lesz az.. :)
Pl nekem is mindössze csak idõm nincs használni a bringát, így.. De ettõl még nem szükségszerûen az.

#724
enté

enté

    titanium freak

  • fórumtag
  • 7,605 posts

most akkor a színekkel, világosítással lehet játszadozni?? azt hittem ez is manipuláció

Minimális igazítás belefér, HDR meg ilyen hülyeségek nem.

"Some people say I'm a titanium freak - it's okay... I am."

"The titanium is the nicest way to reducing the carbon bikeprint."
[ˈeərəspeɪs tekˈnɒlədʒi]


#725
-=fekete holló=-

-=fekete holló=-

    vendég

  • fórumtag
  • 152 posts

Nyugi, csak dirt street kategória van, így én is kirekesztett vagyok a streetgépemmel...
Fura a bmx-eknél már külön kateg a park és a (realy) street, de mtb-nél csak dirt van :chin:

Képmanipuláló ingyen amivel kicsit a színeken is húzhatsz, méretezheted:

Gimp



most akkor a színekkel, világosítással lehet játszadozni?? azt hittem ez is manipuláció
Honlapom -> www.pepemovies.hu

#726
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21,267 posts

Az elõzõ évek tapasztalatai alpján a vitrinbikeok fognak megint nyerni, de ha az enyémre legalább a fele szavazat lesz az elsõ (vitrinbike ;) ) -hoz képest már annak is örülnék.

Igaz biztos vanak akik kifogásolnak rajta valamit, de a "kifogásoknak" nyomós okai vannak... legalább beleraktam valamit egy tömegtermékbe ;)

elég nagy fogalomzavarban lehetsz a vitrinbike-ot illetõen....
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#727
adam-85

adam-85

    vendég

  • fórumtag
  • 47 posts
enté:
Ha vasárnapig lehet nevezni, akkor én holnap, napos idõben új képeket csinálok. Tegnap küldtem egy nevezést, de akkor azt kérlek töröld (kusika@freemail.hu).

#728
Pro Bike Gear

Pro Bike Gear

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,662 posts

gondolom telefonos képekkel nem nagyon érdemes..


hát ha 6220 Classic 5MP-s kamerával, akkor nem lehet olyan rossz:D, de mondjuk az én telómmal(K700i), meg sem próbálnám

#729
hozé

hozé

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5,747 posts
Na Zügn Karcsi, ezt most jól megkaptad.

"Nem szeretném megmondani, hogy a függöny mögötti nõ jó-e.
De néha elhúzom a függönyt, hogy el tudd dönteni magad."


#730
enté

enté

    titanium freak

  • fórumtag
  • 7,605 posts
Az két összetett gyõztesrõl szerintem több száz sáros fotót lehetne összeszedni, és a maradék nagy részét is láttam már bevetésen.

"Some people say I'm a titanium freak - it's okay... I am."

"The titanium is the nicest way to reducing the carbon bikeprint."
[ˈeərəspeɪs tekˈnɒlədʒi]


#731
AGA

AGA

    AGA

  • fórumtag
  • 2,353 posts
Az elõzõ évek tapasztalatai alpján a vitrinbikeok fognak megint nyerni, de ha az enyémre legalább a fele szavazat lesz az elsõ (vitrinbike ;) ) -hoz képest már annak is örülnék.

Igaz biztos vanak akik kifogásolnak rajta valamit, de a "kifogásoknak" nyomós okai vannak... legalább beleraktam valamit egy tömegtermékbe ;)

Ride everywhere.

.


#732
geya

geya

    vendég

  • fórumtag
  • 15 posts
Köszönöm a gyors választ! Megnyugtató volt.

#733
DéBé

DéBé

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,716 posts

Szerintem az utóbbi évben, és idén is az a kevés kép oka, hogy nincsenek díjak. ...


szerintem elég nagy díj(legalábbis nekem) az hogyha 3. ,2. vagy 1. lesz a bringád

#734
koca

koca

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5,107 posts

Hali!
Mivel még új vagyok a fórumban és naiv, nem ér fikázni!
Két kérdésem volna:
Csak mail-ben írtam alkatrész listát, gáz?
Mikortól lehet majd megnézni a bringákat?

köszi!


1. biztos h nem okoztál vele katasztrófát ;)
2. "Szavazási idõszak: 2008. december 1. - 2008. december 14."
tehát valószínûsíthetjük h dec.1 tõl megnézhetõk a gépek :)

#735
geya

geya

    vendég

  • fórumtag
  • 15 posts
Hali!
Mivel még új vagyok a fórumban és naiv, nem ér fikázni!
Két kérdésem volna:
Csak mail-ben írtam alkatrész listát, gáz?
Mikortól lehet majd megnézni a bringákat?

köszi!

#736
enté

enté

    titanium freak

  • fórumtag
  • 7,605 posts

Egy újságban megjelent akciónál ez kevésbé érvényesülne. Azért a beérkezett képekkel, levelekkel, honlappal való foglalkozás nem egy nap:)

Azért nincs benne az újságban, mert a feltehetõleg több nevezõ (100-200) feldolgozásához már jóval több idõ kell, egyedül már nem nagyon csinálnám. Ez magával vonná a szavazás átalakítását is egyszerûbb, klikkelgetõs formára. Az ilyen programozáshoz nem értek, Zorgnak nincs rá ideje. Az éves munka pedig tényleg egy nap, jórészt csak másolgatni kell ide meg oda.

"Some people say I'm a titanium freak - it's okay... I am."

"The titanium is the nicest way to reducing the carbon bikeprint."
[ˈeərəspeɪs tekˈnɒlədʒi]


#737
koca

koca

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5,107 posts
enté: Giant XtC vel neveztek már XC kategóriába? :)
ha nem akkor az 1ik van most csak összerakva, lehet azt benevezem :)

#738
mof

mof

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,297 posts
gondolom telefonos képekkel nem nagyon érdemes..

#739
thommey

thommey

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6,344 posts

Dirt Jump, Street - nem írtam sehol sem Dirt Street kategóriát.


Mivel a BikeMag csak a teret adja neki és nem szervezi, nem ajánl fel díjakat. De ha elintézed, hogy a Shimano szponzor legyen akkor léphetünk az ügyben. Bár én ezzel a témával nem szeretnék semmilyen hivatalos, számlaadós dologba belefolyni. Sok idõt nem vesz el, összesen 1 napot.


Engem annyira nem mozgat a dolog, hogy dolgozzak vele:) Van ezer, amivel kell. Csak arra próbálok rávilágítani, hogy a kevés nevezõ nem feltétlenül a fényképezni nem tudás, vagy lustaság eredménye. Hanem, hogy nem nagyon van miért küzdeni. Persze van, akinek számít, hogy az övé legyen a "leg". Csak így "szerényebb" lesz a felhozatal. Arról nem beszélve, hogy egy egy szavazásnál a baráti kör nagysága is nagyban befolyásolja, hogy melyik nyer. Egy újságban megjelent akciónál ez kevésbé érvényesülne.
Azért a beérkezett képekkel, levelekkel, honlappal való foglalkozás nem egy nap:)

#740
AGA

AGA

    AGA

  • fórumtag
  • 2,353 posts
NEm rád értettem, ez általános, és ezért írtad te is. De ezt majd az erre való topicban kifejtem.

Ride everywhere.

.