Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Az Év Kerékpárja 2006-2008

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
1835 hozzászólás a témában

#441
andris

andris

    mod

  • globális moderátor
  • 10.714 hozzászólás

nem olyan biztos az...
xc19
xc30
mx08
mx11
rd09

vagy csak így szeretnék eladni? ...Greenzone

nem is értem, miért felejtették el kitenni az "ELADÓ" feliratot a bringák mögé...:chin:

ennek az 5 bringának, 5 különbözõ gazdája van ;)
ajánlom figyelmedbe a ma 19:53-kor tett hozzászólásom...

Mondjuk legalább a bolt elé kitolhatták volna, a láncvillavédõ nélkül õket... :)

ilyen erõvel akkor le kellene takarni a vázon is a feliratokat, merthogy az is reklám...

Kerékpáros hírek - bikemag.hu
Blog - blog.bringasandras.hu



#442
enté

enté

    titanium freak

  • fórumtag
  • 7.605 hozzászólás
Mindegyik bringa volt egyszer új, valaki meg használtan veszi.

"Some people say I'm a titanium freak - it's okay... I am."

"The titanium is the nicest way to reducing the carbon bikeprint."
[ˈeərəspeɪs tekˈnɒlədʒi]


#443
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.354 hozzászólás
Vitrin. És? Lehet nincs ideje. Nekem sincs idõm tekerni. Vitrin lesz a bringa? Ezek szerint igen. És? :)

Mondjuk legalább a bolt elé kitolhatták volna, a láncvillavédõ nélkül õket... :)

#444
Ralph

Ralph

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.093 hozzászólás

Ez a bringa valami csúcs.. gondolom a tulaj szeme elõt lebegett a fehér fekete teló és mintegy keretbe foglalta a fekete fehér nyeregcsõ/nyereg kombinációval a bringát. Csúcs design.
http://bikeoftheyear...2_MX/MX08/2.JPG


Annak ellenére nekem nagyon furcsán fest,ahogyan a fék- és váltókarok állnak rajta.

A Lapierre tulajdonosa pedig keményen "nyüstöli" a járgányát.
Láttam már olyan képeket Tõle,hogy elállt a lélegzetem.
(egyrészt a magasságtól,másrészt a "bevállalós" lejtõ láttán)
;-)
Gyönyörû!

Nagyon erõs a mezõny mindegyik kategóriában.
(nehéz lesz választani)
"Ínség és meggyõzés - ez az a két erõ,mely tettekre bírja az embereket. Támassz ínséget,kormányozd a véleményeket és felboríthatsz minden meglevõ rendszert,bármilyen szervezett is legyen az."

#445
Röfike

Röfike

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.950 hozzászólás

Ez a bringa valami csúcs.. gondolom a tulaj szeme elõt lebegett a fehér fekete teló és mintegy keretbe foglalta a fekete fehér nyeregcsõ/nyereg kombinációval a bringát. Csúcs design.
http://bikeoftheyear...2_MX/MX08/2.JPG


Nekem meg a vitrin ajtaját súrolja...


#446
rocsipeti

rocsipeti

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.770 hozzászólás
végignéztem a kategóriákat.
a lapierre gazdája bekaphassa :) az egy mû.

dh-ban meg csak egy ízléses bringa van. :D

#447
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16.879 hozzászólás
enté: attól függ mit találok. de ha ftw az elsõt díjazza remélem a többi összetettben dobogósnak tudok adni valamit. holnap kiderül.
ha van valami a többit megbeszéljük emilen. rob kukac bikemag pont hu de gondolom tudod.

"A man always has two reasons for doing anything: a good reason and the real reason." J.P. Morgan

"Science is not a democracy that can be voted on with the popular opinion." Earl R. Geddes P.h.D.


#448
legszebbcsavo

legszebbcsavo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.125 hozzászólás

Szerintem egyik boltos sem áldoz 1-2 órát arra, hogy 300-500e Ft értétû alkatrészbõl bringát építsen, csak szórakozásból.


nem olyan biztos az...
xc19
xc30
mx08
mx11
rd09

vagy csak így szeretnék eladni? ...Greenzone

#449
kipage

kipage

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.954 hozzászólás
Ez a bringa valami csúcs.. gondolom a tulaj szeme elõt lebegett a fehér fekete teló és mintegy keretbe foglalta a fekete fehér nyeregcsõ/nyereg kombinációval a bringát. Csúcs design.
http://bikeoftheyear...2_MX/MX08/2.JPG

#450
Röfike

Röfike

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.950 hozzászólás
Valahol igazad van.


#451
kipage

kipage

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.954 hozzászólás
Én nem fogok olyan gépre szavazni, ami csak oda van támasztva a szobafalhoz, bolt pulthoz. A nevezõk zöme több kevesebb sikerrel a szabadban kattogtatott, a karbon speckóval is kigurulhatott volna a tulaja (és a többiek is) valami klassz he(ly)gyre. Rá kell szánni azt a kis idõt.

Ízlések és pofonok, nem akartam a hozzászólásommal senkit sem megbántani.

#452
Röfike

Röfike

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.950 hozzászólás

gondolom a karbon speckó is szemet szúrt a dt villával... :)


Nem csak a villa szúrt szemet...


#453
enté

enté

    titanium freak

  • fórumtag
  • 7.605 hozzászólás

(off: enté - péntekig próbálok találni valamit a raktárban, hátha. bannert csináljunk ha lesz valami? mekkorát?)

Mivel nem tudok üzenni, ide írom. Bannert csinálhatsz, de csak animált gifet, akkorát mint az FTW. Lehet egy helyen fognak pörögni, vagy bekerülhet a többi oldalra is. Ki kapná a talált kincseket?

"Some people say I'm a titanium freak - it's okay... I am."

"The titanium is the nicest way to reducing the carbon bikeprint."
[ˈeərəspeɪs tekˈnɒlədʒi]


#454
andris

andris

    mod

  • globális moderátor
  • 10.714 hozzászólás

Van egy pár kép ami érdekes módon kerékpárboltban készült...:chin:

...mivel bringaboltban melóznak a tulajdonosok ;)
gondolom a karbon speckó is szemet szúrt a dt villával... az, ha jól tévedek nem rég lett kész. legalábbis 2-3 hete még darabokban állt. és igen, tavasztól fogod látni versenyeken :)

Kerékpáros hírek - bikemag.hu
Blog - blog.bringasandras.hu



#455
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16.879 hozzászólás

A képek 95%-a extragáz. Mármint a minõsége, kivitelezése. De van néhány gyöngyszem:)

látszik hogy tavaly voltak jó képeim, idén meg nincsenek. akkor volt akit megkérjek ;)

cécóban van sok szép merev gép ott bajban vagyok, mx-ben 2 epic közül nem tudok választani (bár igértem egy szavazatot elõre :D), a többi szerintem sima döntés nálam.


(off: enté - péntekig próbálok találni valamit a raktárban, hátha. bannert csináljunk ha lesz valami? mekkorát?)

"A man always has two reasons for doing anything: a good reason and the real reason." J.P. Morgan

"Science is not a democracy that can be voted on with the popular opinion." Earl R. Geddes P.h.D.


#456
enté

enté

    titanium freak

  • fórumtag
  • 7.605 hozzászólás
Szerintem egyik boltos sem áldoz 1-2 órát arra, hogy 300-500e Ft értétû alkatrészbõl bringát építsen, csak szórakozásból.
Egy régi karcmentes montit én sem használnék arra amire való, jön egy kõ és vége a gyári festésnek. Országútinál kevesebb az esély erre.

"Some people say I'm a titanium freak - it's okay... I am."

"The titanium is the nicest way to reducing the carbon bikeprint."
[ˈeərəspeɪs tekˈnɒlədʒi]


#457
Röfike

Röfike

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.950 hozzászólás
Összerakni, szétszedni nem sok idõ, fõleg ilyen pangás mellett. Nem akartam senkit megbántani, csak elmélkedés volt.
Sala: azért kivihetted volna legalább a bolt elé. Gyalogkakukk sem ment messzire a háztól. XD
Thez: Lelkük rajta, én inkább használom, már ha annyit kiadtam érte.


#458
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.354 hozzászólás
Látod? Ezért jó a vitrinbike! :)

Gyári bringa nem nevezhet, építeni meg találomra nem épít bolt bringát.. Fõleg mostanában :)

#459
sala

sala

    Telóguru

  • fórumtag
  • 13.251 hozzászólás
  • LocationSvájc

s már nem néz ki olyan jól, mint új korában, tehát itt sem olyan esélyes mint egy vitrinbike.
Van egy pár kép ami érdekes módon kerékpárboltban készült...:chin:


nem gond, sokan dolgozunk boltban

#460
Röfike

Röfike

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.950 hozzászólás
Enté: Azért tegyük hozzá zárójelben, hogy annak a régi Trek fullynak nem carbon a lengõkarja és az elsõ háromszöge törött, el sem próbálják adni. Itt Debrecenben is van kapásból három Klein: az én régim, a klasszikus kategóriában nevezett és egy miben AMP villa van és cigivel a szájában jár vele dolgozni egy srác...
Igaz, van egy jó pár régi Cannondale is. Mindenesetre szép az Attitude. Biztos meg volt becsülve!:chin:

Más:Igen vannak szép, úgymond karcmentes bicók, de szerintem amit arra használnak amire való, kopik és már nem néz ki olyan jól, mint új korában, tehát itt sem olyan esélyes mint egy vitrinbike.
Van egy pár kép ami érdekes módon kerékpárboltban készült...:chin: