Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

Az Év Kerékpárja 2006-2008

- - - - -

  • Please log in to reply
1835 replies to this topic

#361
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26,354 posts
* Az év legjobb kerékpárjának gazdája egy darab 10.000 Ft-os vásárlási utalványt kap az F.T.W. Bikes jóvoltából, amely KCNC, Chris King, Paul, White Industries, HT termékekre váltható be
* A nevezõk között egy darab 2008 Shimano XT fékváltókar vagy egy darab 2008 Shimano Ultegra SL hátsó váltó kerül kisorsolásra a Paul Lange Hungary Kft. jóvoltából.
* A szavazók között egy darab 5.000 Ft-os vásárlási utalvány kerül kisorsolásra az F.T.W. Bikes jóvoltából, amely KCNC, Chris King, Paul, White Industries, HT termékekre váltható be.


Azért a nevezõket is motiválni kell valahogy... Nélkülük szavazás sincs :)
Így nyer a nyertes. Esélye van olyannak is, aki nem kerül be az "élmezõnybe".
És motiválva van a szavazó is (aki ugye nevezett is, hiszen volt rá 1 hónapja bõven.. ;))
Tehát mindenkinek van legalább egyszeres esélye, hogy boldog tulajdonosa legyen valamely kerékpáralkatrésznek, ha legalább egy kis figyelemmel kitüntette a versenyt, szavazást!



(a kérdést értem, úgylátszik folyamatosan alakul a történet, és ez a végleges álláspont)

#362
nagybub

nagybub

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,615 posts

enté egy mélcim kellene ide: rob kukac bikemag pont hu


többiek: mi is felajánlottunk egy értékesebb ajándékot (xt v-fékes dualcontrol kar vagy ultegra sl hátsóváltó izlés szerint) ami a szavazók közt kerül kisorsolásra. természetesen a plh dolgozói (thez és jómagam) nem lehetünk a felajánlott nyeremények nyertesei közt.
remélem ez többeket ösztönöz majd arra, hogy szavazzon is :)

Halihó

Most hogy van ez???
Valaki felajánl díjat a szavazóknak és a résztvevõ/nyertes kapja?
A nyertesé a díj övé a legszebb keró,meg csináljatok vele esetleg riportot,fényképes bemutatót valamelyik újságban,kapjon profi fotós által készített posztert(de tényleg nagy legyen :) ),de a szavazóknak is legyen érdekük böngészgetni,válogatni.....

Fél kézzel megállítom a vonatot!!! :)
Pókmalac
Fixi


#363
enté

enté

    titanium freak

  • fórumtag
  • 7,605 posts
Már nincs ilyen üzenet, mert a privát üzenethez nem kapcsolódik. E-mailt meg nem lehet küldeni.

"Some people say I'm a titanium freak - it's okay... I am."

"The titanium is the nicest way to reducing the carbon bikeprint."
[ˈeərəspeɪs tekˈnɒlədʒi]


#364
Iceshark

Iceshark

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,036 posts
enté, "a szavazat ok" válaszüzinek mennyi az átfutási ideje?

"Sose becsüld alá az emberi hülyeség hatalmát!"

hegyi kecske ; zõdcség ; városi vadász

a bringaszállító


#365
enté

enté

    titanium freak

  • fórumtag
  • 7,605 posts
A-tól Z-ig, vagyis az összes közül kell választani. De már levettem, eggyel kevesebb akadály.

"Some people say I'm a titanium freak - it's okay... I am."

"The titanium is the nicest way to reducing the carbon bikeprint."
[ˈeərəspeɪs tekˈnɒlədʒi]


#366
Mester14

Mester14

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,353 posts
Összetettben hogy kell szavazni?
'AZ' névvel van de mégis? Nincs olyan kategória.

#367
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21,267 posts

hééé, Fórum!
össze kellene dobni a Klein-re! :D

10 K-t ajánlanék a célra
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#368
Camping Joe

Camping Joe

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5,592 posts
Andris, azt kívánom neked, hogy a Mikulás szárítsa le a jobbik kezed. :D

'A gépjármûvezetõ nem ellenség, a közúti közlekedés nem háború, ebbõl következõen a helyváltoztatás nem túlélési gyakorlat!'

ELADÓ! http://forum.bikemag.../hirdetes-12960

#369
Mester14

Mester14

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,353 posts

hééé, Fórum!
össze kellene dobni a Klein-re! :D


Ez tetszik :D

#370
Röfike

Röfike

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4,950 posts

Az a Klein gyönyörû. Életem odaadnám érte. :)


Csak nem EMO vagy? Õk dobálják olyan könnyen az életüket!:)


#371
Boros_Mókus

Boros_Mókus

    vendég

  • fórumtag
  • 217 posts
Köszönjük szépen a verseny megszervezését, meg a felajánlott díjakat is, kitettetek magatokért.:clap: Nagyon sok szép bringa van, sok, amilyet még nem is láttam. Ráadásul egyre jobban tetszik a sajátom. :bananadan Hát nincs könnyû dolga a szavazóknak az biztos. Ilyenkor az ember mindig rájön, hogy még mindig van mit tuningolni a saját gépeken. Jó móka és izgi ez a verseny. Szavazzatok minél többen a paripákra!
Az az igazi legény, aki a tizenkilencre lapot kér!

#372
andris

andris

    mod

  • globális moderátor
  • 10,714 posts

Az a Klein gyönyörû. Életem odaadnám érte. :)

hééé, Fórum!
össze kellene dobni a Klein-re! :D

Kerékpáros hírek - bikemag.hu
Blog - blog.bringasandras.hu



#373
Camping Joe

Camping Joe

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5,592 posts
Az a Klein gyönyörû. Életem odaadnám érte. :)

'A gépjármûvezetõ nem ellenség, a közúti közlekedés nem háború, ebbõl következõen a helyváltoztatás nem túlélési gyakorlat!'

ELADÓ! http://forum.bikemag.../hirdetes-12960

#374
weqa

weqa

    vendég

  • fórumtag
  • 183 posts

Ez így van! http://kepfeltoltes....ltoltes.hu_.jpg Erre gondoltam a színével kapcsolatban. A nevezett képeken is látszik, hogy nem mindig egy színû, de azért ezzen jobban.


huhúúú... ez nagyonbaba. ezzel az extra "kaméleon" tulajdonsággal mégjobban a szívembe lopta magát.
A klasszik kategóriában nálam már nem kérdés, kié a 3 ponty... :)

#375
RasztaSanyi

RasztaSanyi

    vendég

  • fórumtag
  • 33 posts
Én regisztráltam fel az epicet csak elszurtam az vmit és egész eddig nem tudtam hozzászolni.különben már rég megtettem volna (új vagyok még ebben a számítógépes dologban)sorry

#376
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16,879 posts
szerintem szálljunk már le arról, hogy most bolt vagy nem bolt, vagy vitrin vagy nem, vagy ki hol tartja.
ebben a témában nem akarok még egy hozzászólást itt meglátni, se pro se kontra, mert kérdés nélkül megy a figyelmeztetés.
remélem világosan fogalmaztam!

lehet beszélgetni a nevezett kerékpárokról, lehet megosztani véleményeket, kérdezni a tulajdnosoktól, de ezt a parttalan vitát ne folytassátok. és fõleg nincs értelme most még 20-30 havernak hirtelen regisztrálni és megvédeni egyik-másik oldalt.

"A man always has two reasons for doing anything: a good reason and the real reason." J.P. Morgan

"Science is not a democracy that can be voted on with the popular opinion." Earl R. Geddes P.h.D.


#377
RasztaSanyi

RasztaSanyi

    vendég

  • fórumtag
  • 33 posts
Sziasztok! Gratula mindenkinek a képekért és az érdekes véleményekért.A képekrõl amiket a boltban készített az elnök Úr. EGY KÉT INFOT HADD OSSZAK MEG VELETEK :(MX 11) 2008 jun. 5.én lett véve sogoréknál egy Gratwein-i kerékpárboltban Mo.-n lehetetlen lett volna beszerezni.(forgalmazói válasz)
Hogy miért tartom boltban:
Májusban vettem egy lakást és ahogy az lenni szokott apeh bácsi illetéket követel minden lakásvétel-adás után, én meg még nem fizettem be jó 400 000huf-t mert fellebbezek az illeték ügyben.
NEM szeretném ha elvinnék .Ennyire egyszerû.Mégegyszer gratula az összes nevezõnek.


#378
Röfike

Röfike

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4,950 posts
Csak csatlakozni tudok.:clap:


#379
koca

koca

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5,107 posts
:prosze: enté
:prosze: rob

mindannyiunk nevében óriási köszönet és hála a felajánlott nyereményekért és szervezésért :clap:

XC-be kiváncsi vagyok h mi fog nyerni :) sok a szép, igényes masina

#380
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16,879 posts

Nem jött banner! A díjat az egyik nevezõ kapja, az 5000-es utalvány megy a szavazóknak.

rájöttem :)
kiderült, hogy én sem kaptam meg, és a levelet is csak forwardoltam anélkül, hogy megnéztem volna.
elosztás meg ahogy gondolod.
a nyeremények nyertesei közt továbbra sem szerepelhetünk. és én (ha neadj isten..) az ftw bikes utalványomról is lemondok az utánam következõnek, nehogy itt valami érdek-összefonódás felmerüljön.

"A man always has two reasons for doing anything: a good reason and the real reason." J.P. Morgan

"Science is not a democracy that can be voted on with the popular opinion." Earl R. Geddes P.h.D.