Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

Mecsextrém MTB verseny | Pécs | 2006. október 1.

- - - - -

  • Please log in to reply
43 replies to this topic

#1
Alfa

Alfa

    vendég

  • fórumtag
  • 189 posts
Rocsipeti, képek lesznek majd valahol? mecsextrem.hu -n? Kb. mikor? :-)

#2
rocsipeti

rocsipeti

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6,770 posts
ez egy próbaverseny volt a park vezetõi és a mi részünkrõl is. õk látni akarták, hogy hogy is mûködik egy ilyen verseny, és mi is kíváncsiak voltunk az õ hozzáállásukra. mindkét részrõl teljes a megelégedettség, így jövõre ox és maraton kupákra is pályázni fog a park. meg természetesen dh versenyekre. a dh pálya nyomvonalát most kezdjük majd kijelölni.
jövõre is érdemes lesz ellátogatni ide, mert ilyen komplex szolgáltatást kevés (egy sem) versenyhelyszín tud nyújtani.

#3
andris

andris

    mod

  • globális moderátor
  • 10,714 posts
az mondjuk a verseny ellen volt, hogy már október eleje van. rég vége a szezonnak, már senkinek nincs kedve tekerni. meg elsõ verseny, félve állnak hozzá az emberek. de ha aki ott volt, pozitív élményekkel térhet haza az mindenkinek elmondja, s jó visszhangja lesz, nyugodjatok meg, jövõre már többen mernek lemenni.
próbáljátok meg elõbbre hozni a versenyt, amikor még mindenkinek kedve van menni tekerni

Kerékpáros hírek - bikemag.hu
Blog - blog.bringasandras.hu



#4
Alfa

Alfa

    vendég

  • fórumtag
  • 189 posts
Sziasztok!

Elõször is köszönet a jó versenyért, a pálya remek volt, és az idõjárás sem lehetett volna jobb. (a szalagozás pedig 5 csillagos volt. ;-) )

Másrészt sajnálatos, hogy ilyen minimális érdeklõdés volt a verseny iránt. A legjobban az fáj, hogy ha más nem is, de legalább a pécsi bringások (vannak egyáltalán ilyenek!!??) eljöhettek volna, ha más nem, csak nézni, szurkolni.

Remélem jövõre sokkal többen leszünk!


Alfa

#5
sp_

sp_

    vendég

  • fórumtag
  • 35 posts
Én nem tudok ma menni sajnos :(
De adok kölcsön, hogy tudj indulni :)

#6
Alfa

Alfa

    vendég

  • fórumtag
  • 189 posts

Elõre is köszi minden segítséget!

Vasárnapra is keresünk segítõket, pályabírókat. Ha esetleg valakinek van kedve tevõlegesen részt venni a szervezésben, azt szívesen fogadjuk. Cserébe a park egy-egy napra szóló jegyet tud felajánlani!


Én a versenyzést tervezem, bár ez jelenleg anyagi okok miatt kérdéses, szóval ha elõbbi nem, akkor szívesen segédkezek.

#7
rocsipeti

rocsipeti

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6,770 posts
Elõre is köszi minden segítséget!

Vasárnapra is keresünk segítõket, pályabírókat. Ha esetleg valakinek van kedve tevõlegesen részt venni a szervezésben, azt szívesen fogadjuk. Cserébe a park egy-egy napra szóló jegyet tud felajánlani!

#8
Chicken

Chicken

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,265 posts
Ja, nekem is Giant AC-m van (sõt már majdnem kettõ), de még nem mutattam meg neki a pályát, pedig az ereszkedéseket élvezné "Õ" is :)

#9
Chicken

Chicken

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,265 posts
Sziasztok!
Köszönöm, hogy jöttök!!!!!!
A pálya még elég rázós, ugyanis sok helyen még út sem volt elõtte, de pont azért ez egy demo verseny, hogy megtapasztaljuk az esetleges hiányosságokat és jövõre javítani tudjunk. Én merev hátsós cc/túra géppel is élveztem (pláne a lefeléket), de a Rocsi végig ment a Geminivel is (persze akkor tolni kell). Az a jó, hogy nincs benne brutális 2km folyamatos kaptató, mégis sok a lefelé (meg technikás is).
Én annak örülök, hogy végre egy állandó helyszínen több montis dolog is van/lesz (jövõre DH és freeride pálya!!!!!!). A vezetés hozzáálása pedig abszolút pozitív!!! Ez rendkívûl fontos!!
Üdv:
Chicken
30/4748-702

#10
Alfa

Alfa

    vendég

  • fórumtag
  • 189 posts

hhehehe
http://kepfeltoltes....ltoltes.hu_.jpg
erre gondoltam


Ezzel minenképp, oda is adhatnád rögtön egy próbakörre. :-)

#11
albertfish

albertfish

    Posztolányi Dezső

  • fórumtag
  • 8,749 posts
  • LocationPécs
hhehehe
http://kepfeltoltes....ltoltes.hu_.jpg
erre gondoltam

Egy Házam van, annak az Égbolt a teteje,padló a végtelen Föld, falak nincsenek.Apám a Nap, Hold Anyám, Csillagok a gyermekek,határtalan horgolják illatok a kertemet.Óceánkád, láng a lámpa, arcom tóban mosom,hegytetõ az irodám, ottan, józan gondolkozom..

BDPST melókeresés in progressz..ha tudsz valamit ne titkolózz! 


#12
Alfa

Alfa

    vendég

  • fórumtag
  • 189 posts

vannak trükkjeim... :)

menyire cc-s a pálya?
ac+z150 el lehet normálisan haladni?


Elég vegyes, a lefeléken én csak lassan mentem, mert nem akartam
szétrázatni a gépet.

Sztem járható minden bicóval, az ac+z150-et nem tudom micsoda,
én megfázásra szedek valami hasonlót. :-))

#13
albertfish

albertfish

    Posztolányi Dezső

  • fórumtag
  • 8,749 posts
  • LocationPécs
vannak trükkjeim... :)

menyire cc-s a pálya?
ac+z150 el lehet normálisan haladni?

Egy Házam van, annak az Égbolt a teteje,padló a végtelen Föld, falak nincsenek.Apám a Nap, Hold Anyám, Csillagok a gyermekek,határtalan horgolják illatok a kertemet.Óceánkád, láng a lámpa, arcom tóban mosom,hegytetõ az irodám, ottan, józan gondolkozom..

BDPST melókeresés in progressz..ha tudsz valamit ne titkolózz! 


#14
Alfa

Alfa

    vendég

  • fórumtag
  • 189 posts

megpróbálok
ez akkor holnap van igaz?


:-) Ezt hogy számoltad ki? :-))))

#15
albertfish

albertfish

    Posztolányi Dezső

  • fórumtag
  • 8,749 posts
  • LocationPécs
megpróbálok
ez akkor holnap van igaz?

Egy Házam van, annak az Égbolt a teteje,padló a végtelen Föld, falak nincsenek.Apám a Nap, Hold Anyám, Csillagok a gyermekek,határtalan horgolják illatok a kertemet.Óceánkád, láng a lámpa, arcom tóban mosom,hegytetõ az irodám, ottan, józan gondolkozom..

BDPST melókeresés in progressz..ha tudsz valamit ne titkolózz! 


#16
Alfa

Alfa

    vendég

  • fórumtag
  • 189 posts

Sziasztok!
A héten szerdán du. 4 órakor kezdjük az OX pálya szalagozását.
Találkozás 4 óra elõtt a zorb melletti fûves területen, vagy a fõépületnél. Minden komoly segítséget szívesen veszünk!
Üdvözlettel:
Horvát Csaba
30/4748-702

Ui:Ha valaki még nem volt: Természetesen nem kell belépõ a szalagozáshoz!


Ottleszünk! :-) Legalábbis én.

#17
Chicken

Chicken

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,265 posts
Sziasztok!
A héten szerdán du. 4 órakor kezdjük az OX pálya szalagozását.
Találkozás 4 óra elõtt a zorb melletti fûves területen, vagy a fõépületnél. Minden komoly segítséget szívesen veszünk!
Üdvözlettel:
Horvát Csaba
30/4748-702

Ui:Ha valaki még nem volt: Természetesen nem kell belépõ a szalagozáshoz!

#18
rocsipeti

rocsipeti

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6,770 posts
köszi mindenkinek a segítséget elõre is. a hét második felére jó idõt mondanak, akkor megyünk majd ki.

#19
sp_

sp_

    vendég

  • fórumtag
  • 35 posts

a rajt a zorb alatti erdõbe vezetõ úton lesz, a cél szintén itt, de a zorb fölött a fûrészüzemnél jön ki az erdõbõl. persze, küldd a telszámot, aztán szólunk. a segítséget pedig elõre is köszi!


Én is szívesen segítek és pályabejárnék is! Majd egyeztetek Alfával.

#20
sp_

sp_

    vendég

  • fórumtag
  • 35 posts

...na úgy néz ki én leszek a dumagép...meg a múúzik...


na! akkor meg lesz a hangulat is :bananadan