Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

Kedvenc állatok, állatkedvencek

- - - - -

  • Please log in to reply
1241 replies to this topic

#21
megatron

megatron

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,694 posts
nem tudom hogy jutott eszébe,de elkezdett az arcán forogni:)
mondjuk elõtte kicsivel láttunk brékeseket a téren,meg itt vot a kamera,szerintem csak produkálta magát..:D
A dizájndrogtól lassacskán már minden spanom mizantróp
66 rc3-ast cserélnék lyrik vagy 36ra

#22
TripleB

TripleB

    bentlakó

  • fórumtag
  • 9,190 posts

Bejelentkezés | Facebook

Puszedli "eldõlt" :)

Kis házitörköly beficcent az itatójába? :D

-=B.B.B.=-
"Aki nevet,azzal együtt nevet a világ.Aki sír,az egyedül sír..." Oldboy


#23
megatron

megatron

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,694 posts
Bejelentkezés | Facebook

Puszedli "eldõlt" :)
A dizájndrogtól lassacskán már minden spanom mizantróp
66 rc3-ast cserélnék lyrik vagy 36ra

#24
nuca

nuca

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 810 posts
szereztem a malachoz bébiszittert :D

#25
Grande

Grande

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,328 posts


#26
Gabe84

Gabe84

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4,248 posts
"két lányt!... egyik szisztematikusan ki akarta nyírni a másikat"

Miért nem lepõdöm meg, tisztára mint a hús-vér nõk :)
"A fordulóig nyélen, utána ing, gatya"

#27
blueshark

blueshark

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,190 posts

egyikõtök sem írta a napi friss ivóvizet,


azért mert az alap, hogy víz kell a malacoknak
Team Heavy Pedal - Szeged

A tehetség az, amikor többet tudsz, mint amennyit tanultál.

#28
nuca

nuca

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 810 posts
75x45ös helyen van, és van egy literes önitatója :)
amikor kettõt tartottam, két lányt!, ráadásul egykorúak voltak és nagyon piciként kaptuk mindkettõt, az egyik szisztematikusan ki akarta nyírni a másikat :(
eleinte csak üldözte, elkergette a kajától, házikótól, aztán már a szõrét is tépte szerencsétlennek..
köszi szépen a tippeket, ma végre sikerült megsimogatni, szerintem úgy megijedt tõlem megint, hogy ledermedt... :(:)

#29
madve

madve

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 537 posts
Én nagyon sok tengerimalacot tartottam-szaporítottam és én nem merném 2 napnál tovább együtt hagyni õket. 1 malacra fél négyzetméter alapterületû helyet javaslok, és egyikõtök sem írta a napi friss ivóvizet, ami pedig fontos, kisemlõs önitatót lehet vásárolni, fontos... Nálam egyszer fordult elõ, hogy 2 hím bunyózott, innentõl fogva nõ ivarúak közé sosem raktam 2 hímet. A kézhez szoktatás bizonyos egyeedeknél tovább tarthat, mint 2 hét úgyhogy még ne szomorkodj azért :) ! Egyre figyelj a farát sose simogasd a malacodnak, azt nem szeretik és ha megharap 97%-ban ezért teszi, másért tengeri malac nem nagyon harap.

#30
blueshark

blueshark

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,190 posts

3 és fél hetesen hoztam el, most 5 hetes.


akkor lehet, hogy még kell egy kis idõ neki nálunk két fiú volt de jól megvoltak kaját meg csak simán beszórtuk nekik
Team Heavy Pedal - Szeged

A tehetség az, amikor többet tudsz, mint amennyit tanultál.

#31
bloke

bloke

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4,821 posts
Bár jelenleg nem vagyok kisállat tulajdonos, tengerimalacom meg sosem volt, de lehet kapni adagolós etetõt, az biztos jó darabig elég.

#32
nuca

nuca

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 810 posts
3 és fél hetesen hoztam el, most 5 hetes. Ha kiveszem beszalad a szekrény alá, azt viszont nem preferálja, ha kiszedem onnan. Ölben meg gubbaszt, menne vissza a ketrecébe. Nem szeretnék mellé társat, mert nem vagyok benne biztos, hogy elég nagy nekik a ketrec, meg egyszer már próbálkoztunk ilyennel, akkor majdnem kinyírták egymást, el kellett ajándékozni. Elméletileg így barátságosabbnak kéne lennie.
Ha elmegyek itthonról, akkor rakjak be neki valami magvas rudat, vagy csak töltsem fel rendesen a tányérját?

#33
blueshark

blueshark

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,190 posts
Nuca, kiskorától van nálad mert ha nem akkor nehéz lesz kézhez szoktatni. Meg nem szeret egyedül, de ez viszont könnyen féltékenységhez vezet. Elég sokat vettük ki õket, és ha szabadon voltak akkor már nem volt olyan félõs. Viszont nem volt olyan kaja mennyiség amit ne pusztítottak volna el. Egész hétvégére magukra hagytuk õket, kibírták igaz éhesek voltak már a végére
Team Heavy Pedal - Szeged

A tehetség az, amikor többet tudsz, mint amennyit tanultál.

#34
legszebbcsavo

legszebbcsavo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5,125 posts

Na... állítólag kikapcsolták. Bár most sem hallom ugatni a pulit. :D
Nagyon sértõdésgyanús a helyzet...
Mindegy... ha lesz valami fejlemény, írok majd. ;)
A légpuska használatát ezügyben meg még átgondoljuk... :D


Na mi a fejlemény azóta? Ha mûködik, és beállt a Cs®end, megkérdezed nekem a riasztó típusát? :D
Aztán valamelyik öntudatharcos egy légpuska-riasztó linket is nyomhatna. ;)

#35
nuca

nuca

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 810 posts
Az érdekelne, hogy mindig olyan félõs lesz, hogyha elmegyek a ketrec mellett, beszalad a házába? Hogyan szoktassam kézhez?
Néha megõrül és akkor fura hangon körberohan, de különben csak gubbaszt. A neten találtam ezerfélre felvételt malacvisításról, elvileg van köztük különbség...

Másik, most fontosabb: mennyi idõre lehet egyedül hagyni a malacot? Teszem azt egy hosszú hétvége, esetleg picit többre? Tányért teletöltöm magokkal, meg berakok egy jó adag szénát?

#36
blueshark

blueshark

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,190 posts
nekünk volt kettõ, kérdezz hátha tudok segíteni
Team Heavy Pedal - Szeged

A tehetség az, amikor többet tudsz, mint amennyit tanultál.

#37
nuca

nuca

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 810 posts
Ert itt valaki a tengerimalacokhoz? :)

#38
pézsé

pézsé

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,333 posts
Sziasztok.

Rasztira kellene nekem egy igavonó hám a bringás futtatáshoz, mert nem bírok olyan gyorsan tekerni a sétáltatós bicó áttétele miatt, mint õ és a sima póráz akadályozza a légzésben.
Magam szeretnék varrni neki egyet úgyhogy mintát keresek az elkészítéshez. A lapockájánál lenne a vonószem :D
metáll hám valami ilyesmi kellene, de nem tudom h tudna-e egy ilyenben futni rendesen.

rengeteg fajta van nem tudom melyik lenen jó ilyen célra.

#39
finja

finja

    vendég

  • fórumtag
  • 70 posts
Kutyaszállító táskát keresek, amit a csomagtartóra lehet rögzíteni.Amit találtam, az 7kilós kutyáig jó, de mopsznak lesz, õ meg bõven meglesz 10kiló is.Próbálok barátkozni az utánfutóval is, de csak jobb lenne egy csomagtartós megoldás.Ahogy így nézem, erre jóval nagyobb kutyások járnak, de hátha van ötletetek, hol találhatnék ilyet.
Neki kellene, õ Bojli:
Feltöltött kép

#40
rocsipeti

rocsipeti

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6,770 posts
Ma egy éves az én Bodzám :)

Feltöltött kép