Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

Kecskemétiek ide!

- - - - -

  • Please log in to reply
4218 replies to this topic

#1961
sasi123

sasi123

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,969 posts
Nem csak neked:D, de ritka szar arra az út sajnos.

#1962
robko66

robko66

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,317 posts
Legközelebb menjetek gomba felé és onnan át uriba majd vissza.nagyon durva.... legalább is nekem:)
de karbon kereket mellözétek:D

#1963
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,231 posts
Ja, persze megbetegedtem, mert a hétvégén végre egy versenyféleségen indulnék... :behead:
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#1964
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,231 posts

Pándi emelkedö nem rossz:)


Tényleg szép vidék, kár, hogy 75 kilit kell tekerni ahhoz, hogy kicsit dombozhassunk...
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#1965
robko66

robko66

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,317 posts
Pándi emelkedö nem rossz:)

#1966
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,231 posts
Uhh, jó volt a szombati tekerés. Végülis olyan helyeken voltunk, ahol idáig még sosem. Elmentünk Pándig és onnan Tápiószentmártonon és Albertirsán át haza. 160 kili.Egész jó kis kör volt. Sajnos volt egy-két rosszabb szakasz (szegény Gyuluc, szegény karbon kerék). Volt szél is, de az esõ szerencsére elkerült.

Legközelebb is bepróbálhatjuk. :lick:

Hétvégén ki milyen versenyen indul? Most, hogy nem látok a takonytól...:mad:
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#1967
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,231 posts
Szombat délutánra tervezünk Johnyval egy 170 kili körüli menetet. Valószínû Albertirsa kör lesz, de abból kettõ. Jöjjön, aki kilómétert akar gyûjteni, aki meg nincs még ereje teljében, de ki szeretné próbálni magát, az is jöjjön, legfeljebb egy kör után kiszáll.

A pontos idõpontot még leegyeztetjük.
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#1968
TomB

TomB

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 306 posts

Helló! Bocsi csak mostanában el vagyok havazva, bringázáson kívül nem nagyon van bármire is idõm. Megtennéd nekem hogy jövõhétig félreteszed? Nagyon megköszönném!

persze , hívj ha tudsz jönni
Hiko-mattot adott az élet:)

#1969
kiskubai

kiskubai

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,925 posts

mikor jössz az bikemag-bringa magazinokért?

Helló! Bocsi csak mostanában el vagyok havazva, bringázáson kívül nem nagyon van bármire is idõm. Megtennéd nekem hogy jövõhétig félreteszed? Nagyon megköszönném!

#1970
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,231 posts
Végre közölhetem:

Ma 16:00-kor indulunk ki tekerni, elõreláthatólag hosszabbat megyünk. 60-75 kili. Gyertek minél többen!
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#1971
TomB

TomB

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 306 posts

Tény hogy elég dúrva szelek vannak :D

Szerk.: Megvetted a spinergy kerekeket?

mikor jössz az bikemag-bringa magazinokért?
Hiko-mattot adott az élet:)

#1972
kiskubai

kiskubai

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,925 posts
Tény hogy elég dúrva szelek vannak :D

Szerk.: Megvetted a spinergy kerekeket?

#1973
johnyiron

johnyiron

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 475 posts
Igen.
Onnan tudom, hogy éppen tekersz, hogy a szél iránya folyamatosan változik.
Mindig elõled siet, de tudjuk jól hiába...:beer:
"Van nálad ragtapasz?"
"Minek?"
"Mindjárt megszakadok!"

#1974
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,231 posts
Bocs skacok, eléggé el vagyok havazva mostanság. Az egész hétvége kiesett nekem, és ráadásul se hétfõn, sem pedig ma nem tudtam kimenni tekerni. Remélem holnap több szerencsével járok...

Ha kimegyek, úgyis tudni fogtok róla! :)
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#1975
kiskubai

kiskubai

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,925 posts

Hát, ha 15.00-kor indultál és 15.50 visszaértél, és közben tekertél 80 kilit, akkor toltad rendesen... Bár emlékeim szerint jó nagy szél is volt :-)))


15:00-tól 15:40ig tekertem 16km-t. csak kinéztem hogy milyen a szél, meg bemelegítettem. 15:40tõl 16:00ig álltam egyhelyben a parkolóban, aztán ladánybene-kunbaracs (Duzmi nemtom hogy tudsz arra edzeni, rém szar az út..)-Kerekegyháza-Hetény-Kecskemét.

De kifelé olyan szél volt, hogy a maxom 56,3 volt, a felüljáróra meg 51-48 km/hval mentem fel...

#1976
áfonya

áfonya

    új vendég

  • fórumtag
  • 9 posts

Mivan itt kéremszépen? Kimegyek 15:00-kor, 15:50-re visszamegyek a parkolóba, senki sehol....tekertem ma 80km-t, és egy 10km-es szakaszon (Kerekegyházánál) találkoztam két izsáki triatlonossal, és ennyi. senki sehol. Lustulunk, lustulunk?



Hát, ha 15.00-kor indultál és 15.50 visszaértél, és közben tekertél 80 kilit, akkor toltad rendesen... Bár emlékeim szerint jó nagy szél is volt :-)))

#1977
kiskubai

kiskubai

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,925 posts
Mivan itt kéremszépen? Kimegyek 15:00-kor, 15:50-re visszamegyek a parkolóba, senki sehol....tekertem ma 80km-t, és egy 10km-es szakaszon (Kerekegyházánál) találkoztam két izsáki triatlonossal, és ennyi. senki sehol. Lustulunk, lustulunk?

#1978
kiskubai

kiskubai

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,925 posts

Alapjában véve rendes gyerek vagy te Kiskubai! Ha már szétver a jégesõ, akkor legalább a pajtásodat is, mi?!
mint a klasszikus vicc a kismalaccal: "Hideg is van, egyedül is vagyok, legyenek itt a testvéreim!". :)

Akkor nem bánom hogy nem mentem ki...


Félreértettél. Ha egyedül lettem volna, akkor a második zuhé után hazatelefonáltam volna, hogy én ezt nem vállalom be, jöjjenek ki értem :D

#1979
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,231 posts

Hah, akkor nektek tök gyenge napotok volt...én nagykõrös-törtel-szolnok-tószeg-abony-nagykõrös.....100km, ebbõl 40 zuhogó esõben, a negyvenbõl 20 pedig HATALMAS jégesõben...Szerencsére nem egyedül, hanem osztálytársammal...azthiszem nem megyek ma haza nagykõrösrõl, ittalszok :D


Alapjában véve rendes gyerek vagy te Kiskubai! Ha már szétver a jégesõ, akkor legalább a pajtásodat is, mi?!
mint a klasszikus vicc a kismalaccal: "Hideg is van, egyedül is vagyok, legyenek itt a testvéreim!". :)

Akkor nem bánom hogy nem mentem ki...
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#1980
kiskubai

kiskubai

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,925 posts

Az elsõ menetet megúsztam, a másodikat nem. Elõször Kecsó felé a felüljáró után nemsokkal kezdett esni az esõ, mindenféleképpen tervbe volt véve még egy kör úgyhogy meg is fordultam a vizes rész kezdeténél. Visszafelé örültem mondom megúszom, hát a körforgónál nem megint tiszta víz volt az út, olyan mérges voltam, holnap megint lehet takarítani a gépet.


Hah, akkor nektek tök gyenge napotok volt...én nagykõrös-törtel-szolnok-tószeg-abony-nagykõrös.....100km, ebbõl 40 zuhogó esõben, a negyvenbõl 20 pedig HATALMAS jégesõben...Szerencsére nem egyedül, hanem osztálytársammal...azthiszem nem megyek ma haza nagykõrösrõl, ittalszok :D