Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

Kecskemétiek ide!

- - - - -

  • Please log in to reply
4218 replies to this topic

#1941
kiskubai

kiskubai

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,925 posts

Helló kiskubai!
Én ott voltam...


Bocsi, ezúttal én csináltam segget a számból, sajnos nemtudtam kijutni, eléggé feszes volt így is a délutánom. De ha gondolod holnap tekerhetünk egyet! (nem ígérem,de sanszos :D) 15:50?

#1942
áfonya

áfonya

    új vendég

  • fórumtag
  • 9 posts

Mostanában valószínûleg én is tudok úgy szervezkedni, hogy szombat délután ráérjek, szóval nekem tulajdonképpen oké. Ma jön ki valaki? 15:50?


Helló kiskubai!
Én ott voltam...

#1943
kiskubai

kiskubai

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,925 posts

Most már csak azt kérdem, hogy ha van erõ (márpedig van!), akkor miért nem tudunk együtt is gurulni? Részemrõl nem kell a 40-es átlag, ha tudunk 100 kilit egy jó 31-32-es átlaggal tekerni. A bolyban úgyis könnyebb a menet... A tempó meg ráér hét közben, akkor úgyis rövidebbek a szakaszok...


Mostanában valószínûleg én is tudok úgy szervezkedni, hogy szombat délután ráérjek, szóval nekem tulajdonképpen oké. Ma jön ki valaki? 15:50?

#1944
Gyuluc1

Gyuluc1

    vendég

  • fórumtag
  • 54 posts
Én is GRAT mindenkinek aki indult a hétvégén. Most nem kezdem el taglalni a verseny részleteit, mert csak felidegesítem magam rajta, nem úgy sikerült ahogy nagyjából elterveztem, fõként saját hibából, legalább ebbõl a versenybõl is tanultam, és vasárnap a Kínok-Kínján ezeket már biztos nem fogom elkövetni.

#1945
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,231 posts
Na akkor új hét kezdõdött. Nem is baj, mert a múlt hét nagyon csúfosan ért véget.
Szombaton csak elindultam a duatlon versenyen, bár utaltak jelek arra, hogy nem hevertem ki a betegséget. Fel is kellett adnom szégyen szemre... ...pedig nem jellemzõ rám. Ráadásul ahogy indultunk haza, a kocsi is lerobbant: 3 hengerrel, megpakolva jöttünk át a Mecseken hazáig... Aki bánta még a hétvégét, az Johny volt, mert neki nagyon fájt az achillese az egész verseny alatt. Õ viszont derekasan befejezte a versenyt.
Viszont hatalmas gratula a többieknek! :clap: A pálya alapból nem egyszerû a 12%-os emelkedõkkel, amit futva is és bringával is teljesíteni kell, de a szokatlanul meleg idõ még rátett egy lapáttal. Ennek ellenére ragyogó idõeredmények születtek. Tényleg le a kalappal mindenki elõtt! Baromi kemények voltatok!
A másik része a KES-nek Tisza-tó kerülésen volt. Bár csak Imbyvel sikerült beszélnem idáig, nagyon pozitívan nyilatkozott. Hallottam, Gyuluc és Kiskubai is az elsõ bollyal jöttek be és Imbyék meg keményen húzták az üldözõbolyt.
Most már csak azt kérdem, hogy ha van erõ (márpedig van!), akkor miért nem tudunk együtt is gurulni? Részemrõl nem kell a 40-es átlag, ha tudunk 100 kilit egy jó 31-32-es átlaggal tekerni. A bolyban úgyis könnyebb a menet... A tempó meg ráér hét közben, akkor úgyis rövidebbek a szakaszok...

Szóval gratulálok mindenkinek, aki a hétvégén derekasan helytállt!
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#1946
El Imbatido

El Imbatido

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 298 posts

Na helló mindenki! Nagyon jól sikerült nekem a verseny, U19-ben a hatodik lettem (holtversenyben egy másik sráccal), összetettben 51. Nagyon jól tudtam menni, 1:45 alatt teljesítettem a 64km-t. Az elsõ 20km-ben az élmezõny végén mentem, aztán 42 km/h-val buktak elõttem....vagy 10-en elestünk, de egy perc múlva már a bringán voltam :D Nagyon király volt, lényegében életem elsõ versenye volt :) Köszi a tanácsokat Geri, és grat Gyulucnak!



grat, kiskubai!
"I am Tom Boonen, and I am SPECIALIZED..."

#1947
kiskubai

kiskubai

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,925 posts
Na helló mindenki! Nagyon jól sikerült nekem a verseny, U19-ben a hatodik lettem (holtversenyben egy másik sráccal), összetettben 51. Nagyon jól tudtam menni, 1:45 alatt teljesítettem a 64km-t. Az elsõ 20km-ben az élmezõny végén mentem, aztán 42 km/h-val buktak elõttem....vagy 10-en elestünk, de egy perc múlva már a bringán voltam :D Nagyon király volt, lényegében életem elsõ versenye volt :) Köszi a tanácsokat Geri, és grat Gyulucnak!

#1948
duzmath

duzmath

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 354 posts

Az nekem most nem játszik sajna. Húsvétkor leamortizáltam a térdem és még nem jött helyre.
A cyclocross géppel mégy?


Azzal akartam,de én meg összeszedtem egy jó kis izomlázat,kérdéses holnapig mennyit javul.

#1949
kiskubai

kiskubai

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,925 posts
Nnna. Sok szerencsét mindenkinek a mai versenyeken/túrákon, legyetek jók (ha tudtok :D), a többi nem számít :D

#1950
_Alex_

_Alex_

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,086 posts

A százasra

Az nekem most nem játszik sajna. Húsvétkor leamortizáltam a térdem és még nem jött helyre.
A cyclocross géppel mégy?

Balance a bike right, keep the pedals turning, forget about everything except right now...
Picasa _Alex_


#1951
duzmath

duzmath

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 354 posts
A százasra

#1952
_Alex_

_Alex_

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,086 posts

Hétvégére én ezzel a túrával szemezek:http://ttt.tr.hu/nap...ura.php?id=2203

Melyik távra gondoltál?

Balance a bike right, keep the pedals turning, forget about everything except right now...
Picasa _Alex_


#1953
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,231 posts
Ma úgy néz ki kimegyek a szokott idõben egy 30-as átmozgató tekerésre. De tényleg nem tempózni, csak kicsit gurulni. Valaki?
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#1954
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,231 posts
Helló mindenki!

Lassan újra visszatérek... Már jobban érzem magam. Szombaton én sokadmagammal Orfûre megyek, lesz ott egy duatlonverseny.

Apropo: jövõ héten rá kéne feküdni a mez/nadrág utánrendelésre!
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#1955
El Imbatido

El Imbatido

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 298 posts

http://www.vuelta.hu/index.php?id=415

Tour de Tisza-tó Szombaton, Tiszafüred-rõl startol.

Valaki?


Én.
"I am Tom Boonen, and I am SPECIALIZED..."

#1956
duzmath

duzmath

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 354 posts
Hétvégére én ezzel a túrával szemezek:http://ttt.tr.hu/nap...ura.php?id=2203

#1957
kiskubai

kiskubai

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,925 posts
http://www.vuelta.hu/index.php?id=415

Tour de Tisza-tó Szombaton, Tiszafüred-rõl startol.

Valaki?

#1958
jannusz

jannusz

    vendég

  • fórumtag
  • 67 posts
Sziasztok!

Hegyi idõfutamot rendezünk a Bükk északi oldalán, szeretettel várunk titeket.
A kiírást megtaláljátok a www.barcikacycling.mlap.hu oldalon, a Bánkúti idõfutam menüpont alatt.
üdv: jannusz
3K

#1959
johnyiron

johnyiron

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 475 posts
Na itt vagyokmá itt vagyok:beer:
Helyzetjelentés nyíregyházáról.
Jutott ma a jóból.
elmentem úszni.
SOHA többet nem teszek bíráló megjegyzést a kecskeméti 40 éves uszodára.
A "versenymedence" az téliesített 50 m-es strandmedence.
Oxigént utoljára akkor engedtek be, amikor õsszel befedték.
Nem túlzás, olyan büdös volt, hogy alapból 120-as pulzusom volt, hypoxiás sátornak teljesen megfelel. 2000 m veretés után egyszerûen kimenekültem.
Sebaj, majd a bicaj kárpótol.
Aha.
15 km-nél defekt.
A külsõt is szétvágta valami.
Amíg ügyködtem egy olaszliszka-szerû falu szélén egyre szûkülõ koncentrikus köröket rótak az "indián bennszülöttek".
Az egyiket "barátságosan" figyelmeztettem a pumpám teleszkópos mivoltára.
Ezzel némi idõt nyertem, de legalább besötétedett:stars:
Mire felpuffasztottam 6 bar-ra a kereket ideje volt indulni...
A sietségben a szelep egész egyszerûen eltört.
Mindegy, a belsõ vszleg úgysem tart "hazáig", sérült külsõvel.
Csoda történt, kibírta, pedig néha felütöttem:mad:
Ja és szarrá fagytam.
Holnap ismét tourdenyíregy...
Amennyiben nem jelentkezek este a laptopom a 113-as szobában van:wtf:
"Van nálad ragtapasz?"
"Minek?"
"Mindjárt megszakadok!"

#1960
robko66

robko66

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,317 posts
aki 40 el megy felfelé emelkedön az ne sirjon:)