Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

Kecskemétiek ide!

- - - - -

  • Please log in to reply
4218 replies to this topic

#1901
sac1

sac1

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,163 posts
volt egy Spuris film a Sport2 ben és láttam 1-2 KES-es mezt Tiszatóról.. vagy csak a szemem káprázott?
(ma levették a jobb kezemról a gipszet 8) az csak meghúzódott nem tört el)

#1902
kiskubai

kiskubai

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,925 posts

Szevasztok!

Kösz az infót! Nekünk egyenlõre a túlélés lesz a cél a versenyen.
Ha esetleg valaki pénteken akar jönni akkor lehet hogy tudok még szállást szerezni Siófokon kb. 3km-re a rajttól.
Egyenlõre montival megyek virsligumival, de még az is elõfordulhat hogy majd idõvel rászokok az országútira.(Nem sok esélyt látok rá mert nem birom a fantasztikus környékbeli bicikli utak még fantasztikusabb aszfaltját!) Tavaly kollégák Pesten voltak egy maraton váltó versenyen ahol látták a vuelta SE hirdetését a Deseda tó környékén rendezett 10 órás váltóról és azóta egyre többen próbálunk kicsit komolyabban foglalkozni a tekeréssel. Ott voltunk 9-en a Tisza tó körül is és szerintem pont elõttünk állt a rajtnál egy kisebb kecskeméti különítmény.


kék-piros KES felíratú mezek? :D

#1903
Puffyn

Puffyn

    vendég

  • fórumtag
  • 11 posts

Puffyn!
Üdv! Vigyázz mit válaszolsz:D
A vége az lesz, hogy elkap a kecskeméti lelkesedés, aztán nyomod a 40-es átlagot...


Szevasztok!

Kösz az infót! Nekünk egyenlõre a túlélés lesz a cél a versenyen.
Ha esetleg valaki pénteken akar jönni akkor lehet hogy tudok még szállást szerezni Siófokon kb. 3km-re a rajttól.
Egyenlõre montival megyek virsligumival, de még az is elõfordulhat hogy majd idõvel rászokok az országútira.(Nem sok esélyt látok rá mert nem birom a fantasztikus környékbeli bicikli utak még fantasztikusabb aszfaltját!) Tavaly kollégák Pesten voltak egy maraton váltó versenyen ahol látták a vuelta SE hirdetését a Deseda tó környékén rendezett 10 órás váltóról és azóta egyre többen próbálunk kicsit komolyabban foglalkozni a tekeréssel. Ott voltunk 9-en a Tisza tó körül is és szerintem pont elõttünk állt a rajtnál egy kisebb kecskeméti különítmény.
"Csak a puffin adhat erõt és mindent lebíró akaratot"

#1904
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,231 posts

ÉDESEK vagytok:beer:
De már egy hete nem kell erõlködnöm a wc-n, azzal a napi 4-5 alkalommal...
Gerinek is sok sikert, élete elsõ 84 km-ét fogja végigfutni mindenféle poharakkal és szendvicsekkel a kezében...:lick::lick::lick:


Egy f.szt! Majd megnézlek vidijóról! :no:
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#1905
johnyiron

johnyiron

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 475 posts
ÉDESEK vagytok:beer:
De már egy hete nem kell erõlködnöm a wc-n, azzal a napi 4-5 alkalommal...
Gerinek is sok sikert, élete elsõ 84 km-ét fogja végigfutni mindenféle poharakkal és szendvicsekkel a kezében...:lick::lick::lick:
"Van nálad ragtapasz?"
"Minek?"
"Mindjárt megszakadok!"

#1906
TomB

TomB

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 306 posts
hajrá Joni!
Hiko-mattot adott az élet:)

#1907
sac1

sac1

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,163 posts
Geri el van tájolva :D

Jani has és gyomor panasz mentes versenyzést 8)

#1908
kiskubai

kiskubai

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,925 posts

Ausztriába, a kenguruk földjére


wtf? :D

Amúgy hajrá! :)

#1909
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,231 posts
Ha már itt vagyunk:

Jánosunk pénteken indul Ausztriába, a kenguruk földjére, dupla ályronment csinálni!

Biztassuk, és kívánjunk neki mindent, amit hasznosíthat a megmérettetés során!
:clap::clap::clap::clap::clap::clap:
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#1910
johnyiron

johnyiron

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 475 posts
Puffyn!
Üdv! Vigyázz mit válaszolsz:D
A vége az lesz, hogy elkap a kecskeméti lelkesedés, aztán nyomod a 40-es átlagot...
"Van nálad ragtapasz?"
"Minek?"
"Mindjárt megszakadok!"

#1911
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,231 posts

Sziasztok!

Elõször is üdvözletem minden környékbeli sporttársnak! Szabó Péter vagyok Kerekegyházáról. Már egy ideje látogatom a fórumot és rendszeresen olvasom hogy milyen helyi "keménymag" nyomja a kilométereket errefelé.
Kérdésem a következõ lenne felétek: van-e közöttetek olyan aki a június 6-i Tour de Pelso-ra jön? Esetleg ismertek olyas valakit aki jön csak nincs a fórumon.
Egy kollégám és én úgy gondoltuk mi lenne ha kipróbálnánk magunkat egy kissé nagyobb távon mint erre felé szoktunk körözni néha-néha, de jó lenne ha esetleg lenne más is Kecskemétrõl vagy a környékrõl akivel együtt lehetne menni.

üdv:Puffyn


Szia Puffyn!

Jelentem, nem leszel egyedül a Balcsin. Mármint, ami a környékbeli támogatást illeti. Legalább 6 emberrõl tudok, akik indulnak ezen a megmérettetésen. Neveket szándékosan nem írtam, mert lehet, nem lenne jelentõsége, nem biztos, hogy ismered õket. Szerintem jó kis banda fog ott összejönni.

Te országútizol egyébként?
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#1912
Puffyn

Puffyn

    vendég

  • fórumtag
  • 11 posts
Sziasztok!

Elõször is üdvözletem minden környékbeli sporttársnak! Szabó Péter vagyok Kerekegyházáról. Már egy ideje látogatom a fórumot és rendszeresen olvasom hogy milyen helyi "keménymag" nyomja a kilométereket errefelé.
Kérdésem a következõ lenne felétek: van-e közöttetek olyan aki a június 6-i Tour de Pelso-ra jön? Esetleg ismertek olyas valakit aki jön csak nincs a fórumon.
Egy kollégám és én úgy gondoltuk mi lenne ha kipróbálnánk magunkat egy kissé nagyobb távon mint erre felé szoktunk körözni néha-néha, de jó lenne ha esetleg lenne más is Kecskemétrõl vagy a környékrõl akivel együtt lehetne menni.

üdv:Puffyn
"Csak a puffin adhat erõt és mindent lebíró akaratot"

#1913
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,231 posts
Jó volt a tegnapi etap. Visszafelé az a 44-es átlag... Támogatott a szél...
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#1914
sac1

sac1

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,163 posts

Bakker, te kaszkadõr!

Remélem Guerciotti jól van!

Ja, meg Te is... :D


az 1 falevél :D
persze hogy jol :) még haza tekertem )

#1915
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,231 posts
Hölgyek-Urak!

Aktuális megint a mez-nadrág utánrendelés! Keressetek meg, mert megrendelem az újabb adagot! A héten jó lenne lezongorázni, kinek mibõl mennyi kell!
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#1916
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,231 posts
Hétvégén Mátrázás volt megint. Akik tavaly jöttek velem arra az ominózus Mátra-körre tavasszal, azok tudják, hogy milyen szél tud lenni a hegy lábánál... Nos, a szombati nap ûberelte, de nem kicsit! A dimbek dombok között lefelé (!) mentem 53/21-gyel erõbõl tekerve 25 km/h-val. Ez volt a lejtõ. Képzelhetitek milyen motivált voltam felfelé... :o
Azért a betegeskedés után bebiztosítottam magam, hogy nehogy túlhajtsam a szervezetem, így hívtam egy pásztói haveromat is tekerni. Velle jó kis óvatos tempót tudunk tekerni. (Nekem óvatos. Szegényt megkérdeztem Galya elõtt, mennyi a pulzusa, 182-volt... Uhh, nekem 151. Ez után mentünk még csak Kékesre). Azért a Kékest megpróbáltam eröltetni, végülis a 15 perc meglett. Összességében jó kis tekerés volt, a szél miatt anyáztam, de ha nem fújt volna, akkor meg megsültünk volna.
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#1917
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,231 posts

Mehálltak elöttem este 11kor pesten a körúton zöldhullámnál én meg úgyhittem tudja hogy lehet menni és elnéztem oldalra... mire visszanéztem már röpültem is... megpróbáltam kigurulni.. dehát 40es a zöldhullám :S


Bakker, te kaszkadõr!

Remélem Guerciotti jól van!

Ja, meg Te is... :D
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#1918
sac1

sac1

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,163 posts

Mit csináltál te magaddal?


Mehálltak elöttem este 11kor pesten a körúton zöldhullámnál én meg úgyhittem tudja hogy lehet menni és elnéztem oldalra... mire visszanéztem már röpültem is... megpróbáltam kigurulni.. dehát 40es a zöldhullám :S

#1919
kiskubai

kiskubai

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,925 posts

én is lábadozok de nekem lesz vagy 1,5 hónap mire tekerhetek... :(
(eltörtem a könyököm meg a csuklóm )


Mit csináltál te magaddal?

#1920
sac1

sac1

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,163 posts
én is lábadozok de nekem lesz vagy 1,5 hónap mire tekerhetek... :(
(eltörtem a könyököm meg a csuklóm )