Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

Kecskemétiek ide!

- - - - -

  • Please log in to reply
4218 replies to this topic

#1881
El Imbatido

El Imbatido

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 298 posts
Tessék gyakorolni:



Jelenleg itt tartok:


"I am Tom Boonen, and I am SPECIALIZED..."

#1882
Camping Joe

Camping Joe

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5,592 posts
Joshuatt, milyen kormányod van? Ezüst, vagy polír érdekelne.

'A gépjármûvezetõ nem ellenség, a közúti közlekedés nem háború, ebbõl következõen a helyváltoztatás nem túlélési gyakorlat!'

ELADÓ! http://forum.bikemag.../hirdetes-12960

#1883
El Imbatido

El Imbatido

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 298 posts

Sziasztok!

Nagyon jó volt de szerintem senki sem számított arra hogy az idõ ilyen jó lesz. Felkészültem az elõzõ nap beigért viharokra de már a rajtnál odadtam a haveroknak az esõkabátot. Helyette inkább vörösre égett a vádlim.

Sikerült összeállnom egy talán Komáromból érkezett 4-5 fõs csapattal akik elõtt le a kalappal mert már a 6-ik TdP-jük volt és a legfiatalabb is jó 15 évvel idõsebb volt nálam. A földvári emelkedõtõl egészen a 140-145-ik kilométerig együtt mentünk ahol sajnos a harmadik frissítõ állomáson hiányzó frissítõ miatt az idõsebbek lemaradtak. Innentõl már csak a "legfiatalabb" komáromival és egy kecskeméti triatlonos hölggyel (ezt csak késõbb tudtam meg) mentünk de a srácnak az utolsó frissítõ elötti emelkedõn annyira begörcsölt a combja hogy lemaradt és innen már csak ketten mentünk egészen addig amig be nem értünk a Siófokra bevezetõ 7-es fõútra ahol finom kis szembeszél volt és kb 10 km-el a cél elõtt még a kulacsom is elejtettem. Na ekkor inkább úgy voltam vele hogy akkor pihizek egyet és innen már csak jóval gyengébb tempóval tekertem a maradékot. A végén még a vonatot is megvártam mert vagy 5 helyen lehetett volna vele találkozni de miért is ne az utolsó kanyarban a cél elõtt 1km-el futnék össze vele. Igy sikerült 7óra 50 perc alatt teljesítenem a távot. A listát nézve azonban feltünt hogy a lemaradt komáromi srác a végén hamarabb ért be mint én. Késõbb rájöttem hogy mivel nem elõzött meg õ levágta Balatonvilágosnál a kanyart és igy jó pár km-et nyert. Na mindegy...

Igy utólag gratula minden kecskemétinek különösen a két mosgássérült srácnak akik hihetelen jól nyomták!!! :cool2:


Hát igen, megint több helyen lehetett "csalni", így nyilván sokak lelkiismerete talán háborgott a célban (vagy nem), igaz, ezt minden évben el szokták játszani néhányan.

A triatlonos hölgy a Vaczuli Tünde lesz, az egyik mozgássérült srác pedig a Pusztai Seby, Õk 7:44-gyel és 7:46-tal értek be. Jó mulatság volt :)
Seby most készül a Tour de Flúgosra, az 550 km :))
"I am Tom Boonen, and I am SPECIALIZED..."

#1884
Csucsu

Csucsu

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 780 posts
  • LocationBudapest
Tervezi esetleg valaki, hogy leteker Balatonfüredre a Balaton bike festre? Szerdán júni 24.-én elmenni, és hétfõn meg hazatekerni, 4 nap meg ott lenni. Volna esetleg valakinek hozzá kedve?

#1885
Puffyn

Puffyn

    vendég

  • fórumtag
  • 11 posts

Úgy látom, ha nem írok, döglött a buli...

Azért pár élménybeszámoló jöhetne, akár a TDP-rõl is...


Sziasztok!

Nagyon jó volt de szerintem senki sem számított arra hogy az idõ ilyen jó lesz. Felkészültem az elõzõ nap beigért viharokra de már a rajtnál odadtam a haveroknak az esõkabátot. Helyette inkább vörösre égett a vádlim.

Sikerült összeállnom egy talán Komáromból érkezett 4-5 fõs csapattal akik elõtt le a kalappal mert már a 6-ik TdP-jük volt és a legfiatalabb is jó 15 évvel idõsebb volt nálam. A földvári emelkedõtõl egészen a 140-145-ik kilométerig együtt mentünk ahol sajnos a harmadik frissítõ állomáson hiányzó frissítõ miatt az idõsebbek lemaradtak. Innentõl már csak a "legfiatalabb" komáromival és egy kecskeméti triatlonos hölggyel (ezt csak késõbb tudtam meg) mentünk de a srácnak az utolsó frissítõ elötti emelkedõn annyira begörcsölt a combja hogy lemaradt és innen már csak ketten mentünk egészen addig amig be nem értünk a Siófokra bevezetõ 7-es fõútra ahol finom kis szembeszél volt és kb 10 km-el a cél elõtt még a kulacsom is elejtettem. Na ekkor inkább úgy voltam vele hogy akkor pihizek egyet és innen már csak jóval gyengébb tempóval tekertem a maradékot. A végén még a vonatot is megvártam mert vagy 5 helyen lehetett volna vele találkozni de miért is ne az utolsó kanyarban a cél elõtt 1km-el futnék össze vele. Igy sikerült 7óra 50 perc alatt teljesítenem a távot. A listát nézve azonban feltünt hogy a lemaradt komáromi srác a végén hamarabb ért be mint én. Késõbb rájöttem hogy mivel nem elõzött meg õ levágta Balatonvilágosnál a kanyart és igy jó pár km-et nyert. Na mindegy...

Igy utólag gratula minden kecskemétinek különösen a két mosgássérült srácnak akik hihetelen jól nyomták!!! :cool2:
"Csak a puffin adhat erõt és mindent lebíró akaratot"

#1886
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,231 posts
Úgy látom, ha nem írok, döglött a buli...

Azért pár élménybeszámoló jöhetne, akár a TDP-rõl is...
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#1887
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,231 posts
Tegnap egyedül küzdöttem meg a széllel... Sebaj, majd talán ma!
Úgy néz ki megint megyek ki 15:50-kor, lehet csatlakozni! Az sem kizárt, hogy 60 kili lesz belõle.

Gyuluccal találkoztam visszafelé. Gondolom nem csak a felüljáróig ment...
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#1888
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,231 posts
Johny kerós társunk dupla ironman beszámolója

http://forum.index.h...ticle?t=9022608
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#1889
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,231 posts

Geriii!!! miven veled??? ... majd ha felgyógyulok húzlak :D

Hehe. Addifg egymásra borulunk és sírunk... :P
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#1890
sac1

sac1

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,163 posts
Geriii!!! miven veled??? ... majd ha felgyógyulok húzlak :D

#1891
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,231 posts
Ma kellene megint egy kis 30-as pörgetõset menni. Sajna többre egyenlõre nincs idõm... :(

Attól félek most ez a TdP is megizzasztott volna...
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#1892
sac1

sac1

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,163 posts
altrix váz kormány stucni nyeregcsõ (bbb nyereg ha érdekel) GPM kerekek egyedül szetem nincs még... rá de nemsokára az is lesz ha találok valami használható 1000Eur alatti szetet mert most Ultegra SL-t találtam...

bár lehet hogy munkabringa lesz... bár arra a cyclot akarok összepasszintani

#1893
Camping Joe

Camping Joe

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5,592 posts
Azért mellette nem, de monti és triál mellett elmenne. :)

Beszámolok mikor hogy mi áll.

Tamás

'A gépjármûvezetõ nem ellenség, a közúti közlekedés nem háború, ebbõl következõen a helyváltoztatás nem túlélési gyakorlat!'

ELADÓ! http://forum.bikemag.../hirdetes-12960

#1894
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,231 posts

No, embörök, megint visszatérek.
Kell már egy outi, mert azzal kezdtem, meg a triathlon is ottvolt, és hiányzik.
Szóval lesz egy olyan Sora-Tiagra-105 féle bicóm. Metál lila váz és villa, fekete kormány, stucni, nyeregcsõ, narancs nyereg és bandázs, szürke kerekek, többi még majd. Váz nemsokára meglesz, 60-as, pont a méretemnek jó.

Akinek esetleg van nem leharcolt outi cucca, bármilyen eladó, szívesen fogadom. :)
Aztán kicsit hozzászokok outihoz, és társulok, ha nem baj. :)


Cuccom nincs, esetleg kormányom, viszont várunk szeretettel, ha elköteleznéd magad az országút mellett!
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#1895
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,231 posts
Helló-helló mindenki!

Na, végülis vagyok, de eléggé elfoglalva. Beköszöntött a vizsgaidõszak, szóval van mit csinálnom. Emiatt sajnos az ölembe pottyant Tour de Pelso részvételrõl is lemondok. Áfonya, azért köszönöm szépen, hogy átadtad, sajnálom, hogy nem élhettem a lehetõséggel.

Azért nagyon remélem, hogy végre lesz egy olyan verseny, ahol egy nagyobb Kecskeméti Elsõ Sornak foghatom a szelet. Erre jó alkalom lett volna a jövõ heti Gyömrõ kupa, de hát oda sem tudok elmenni. Talán Turul.
Gyömrõt feltétlenül ajánlom figyelmetekbe, nagyjából sík, csak 80 kilóméter és visszafelé enyhén lejt. Nagyon jó átlagot lehet ott menni. És lehet összedolgozni is. Tapasztalatszerzõ versenynek ideális.
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#1896
Camping Joe

Camping Joe

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5,592 posts
No, embörök, megint visszatérek.
Kell már egy outi, mert azzal kezdtem, meg a triathlon is ottvolt, és hiányzik.
Szóval lesz egy olyan Sora-Tiagra-105 féle bicóm. Metál lila váz és villa, fekete kormány, stucni, nyeregcsõ, narancs nyereg és bandázs, szürke kerekek, többi még majd. Váz nemsokára meglesz, 60-as, pont a méretemnek jó.

Akinek esetleg van nem leharcolt outi cucca, bármilyen eladó, szívesen fogadom. :)
Aztán kicsit hozzászokok outihoz, és társulok, ha nem baj. :)

'A gépjármûvezetõ nem ellenség, a közúti közlekedés nem háború, ebbõl következõen a helyváltoztatás nem túlélési gyakorlat!'

ELADÓ! http://forum.bikemag.../hirdetes-12960

#1897
TomB

TomB

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 306 posts
Gratulálok Dzsoninak hogy túlélte és szerncsésen teljesítette a duplát!

Kiskubai!
megint találtam bringás újságokat , jelezd ha kellenek.
Hiko-mattot adott az élet:)

#1898
sac1

sac1

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,163 posts
fiuuk fiuuk mit csináltatok? most nézem az eredményeket....

#1899
Puffyn

Puffyn

    vendég

  • fórumtag
  • 11 posts

kék-piros KES felíratú mezek? :D


Ja!

Akkor pont mögöttetek sorakoztunk fel mi is.
"Csak a puffin adhat erõt és mindent lebíró akaratot"

#1900
áfonya

áfonya

    új vendég

  • fórumtag
  • 9 posts

volt egy Spuris film a Sport2 ben és láttam 1-2 KES-es mezt Tiszatóról.. vagy csak a szemem káprázott?
(ma levették a jobb kezemról a gipszet 8) az csak meghúzódott nem tört el)


Igen, jól láthattad, összesen 5-en voltunk abban...