Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

Kecskemétiek ide!

- - - - -

  • Please log in to reply
4218 replies to this topic

#1861
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,231 posts
Már sztornozom is az, amit az elõbb írtam. Ma is tanulás van...
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#1862
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,231 posts
Ma 15:50-kor egy kis gurulás...
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#1863
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,231 posts

Az izsákiak hogy szoktak átjönni kerekegyházára, melyik úton? Ágasegyháza-Ballószög-Kerekegyháza?

Ma a montis srácokkal megyek megint egy 100 fölöttit, aztán azon filózok hogy merre....jakabszállás-izsák-ágasegyháza-ballószög-kerekegyháza-szabadszállás-izsák-jakabszállás-kecskemét....ez egy szép 145-ös karika (197.hu szerint)


Hát, én a soltvadkerti utat nem ajánlom. Az nálam olyan, mint a békéscsabai út. De az izsákiak tényleg Ballószögnél vágnak át Kerekegyházának.
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#1864
kiskubai

kiskubai

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,925 posts

Az a rendõrös felvonulás egy nemzetközi razzia része lehetett. Hallottam róla a rádióban.
Én Johnyval hirtelen felindulásból szombat este kinéztem egy 60-as röptére. Ezek az esti tekerések tökéletesek olyan szempontból, hogy a szél már elül. Úgy tûnik, hogy a "formám" már nem hanyatlik tovább. Igaz a pulzusmérõm nem akart velem fontos infókat megosztani (mint a pulzus), de ennek ellenére úgy érzem végig bírtam tekerni a távot rendes iramban. A vége 36,5-ös átlag lett. Naja, visza kellett érni nyolcra. :)


Az izsákiak hogy szoktak átjönni kerekegyházára, melyik úton? Ágasegyháza-Ballószög-Kerekegyháza?

Ma a montis srácokkal megyek megint egy 100 fölöttit, aztán azon filózok hogy merre....jakabszállás-izsák-ágasegyháza-ballószög-kerekegyháza-szabadszállás-izsák-jakabszállás-kecskemét....ez egy szép 145-ös karika (197.hu szerint)

#1865
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,231 posts
Az a rendõrös felvonulás egy nemzetközi razzia része lehetett. Hallottam róla a rádióban.
Én Johnyval hirtelen felindulásból szombat este kinéztem egy 60-as röptére. Ezek az esti tekerések tökéletesek olyan szempontból, hogy a szél már elül. Úgy tûnik, hogy a "formám" már nem hanyatlik tovább. Igaz a pulzusmérõm nem akart velem fontos infókat megosztani (mint a pulzus), de ennek ellenére úgy érzem végig bírtam tekerni a távot rendes iramban. A vége 36,5-ös átlag lett. Naja, visza kellett érni nyolcra. :)
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#1866
kiskubai

kiskubai

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,925 posts

Na, jól tettétek sporik, hogy punnyadtatok. Tulajdonképpen egész nap nem esett az esõ, de mihelyt elindultam Endre bácsival, már gyülekeztek a baljós fellegek. A körforgalomtól az elsõ kanyarig jutottunk, amikor már igen sötét lett. Láttuk, hogy elõttünk leszakadt az ég. "Menjünk?" "Majd meglátjuk!"
Mentünk... Méntelek elõtt már tiszta víz volt az út. Jól összecsaptuk magunkat, de mentünk tovább. Méntelek után becsatlakozott Duzmi is, õ már át volt ázva rendesen. Mondta, jól elkapta az esõ. Ahogy mentünk tovább, Ladánybenén rendesen elkedett esni... Ott Duzmi visszafordult. Mi is. Visszafelé végig esõben és vízben tekertünk, csak Kecskemét elõtt kezdett száradni az út. Kecskeméten ekkor ki-kisütött a nap. 40 kili lett csak, elbúcsúztam Endrebától, mentem az uszi felé. Még kegyelemdöfésként egyszer rámszakadt az ég a Megyei Kórház elõtt, ott még ráspékelt egy kis jéggel is... Végülis hideg nem volt, de alaposan átáztam.


Mi megnéztük idokep.hu-t és úgy döntöttünk, hogy kihagyjuk Soltvadkertet :D Végülis a Szeged odavissza megvolt az ötösön tegnap. Odafelé szembejött egy rendõrautó. aztán mégegy. aztán mégegy. 5perc alatt 15 (!!!) rendõrautó jött szembe, az utolsó kettõ már szerb volt...és még két mentõ...nemtudom mi lehetett de elég nagy gáz volt gondolom. Hazafelé rendesen kivoltam már Kiskunfélegyházán, így megvettem a vonatjegyet. Aztán az orrom elõtt ment el a vonat. A következõ vonat egy óra múlva megy, jólvan, akkor a jegyemet visszaváltom, és hazatekerek. Tehát elõtte két montis haverommal 140km-t tekertem 28-as átlaggal (visszafelé kegyetlen szembeszél). És utána egyedül tekertem szembeszélben 30km-t 32km/h átlaggal :D Elég dúrva volt...Jah és az esõt sikerült mindenhol megúsznunk. Szegeden már elkezdett csöpörögni mikor elindultunk onnan, kecskeméten meg MÁR nem esett mire hazaértem...De egynek nem volt rossz. Vasárnap megyünk Dunaújváros oda-visszát. Kecskemét-Jakabszállás-Izsák-Szabadszállás-Dunaújváros (csak az új hídig megyünk, nem megyünk be a belvárosba) és vissza ugyanígy. Ha akar valaki csatlakozni, nyugodtan szóljon, és kényelmes tempóra számítson (25 átlag körüli), tehát egésznapos program!

Ja és Geri, beírtam a másik számodat is, hogy ne legyen máskor ilyen :D

És még egy bónusz mára:

#1867
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,231 posts
Na, jól tettétek sporik, hogy punnyadtatok. Tulajdonképpen egész nap nem esett az esõ, de mihelyt elindultam Endre bácsival, már gyülekeztek a baljós fellegek. A körforgalomtól az elsõ kanyarig jutottunk, amikor már igen sötét lett. Láttuk, hogy elõttünk leszakadt az ég. "Menjünk?" "Majd meglátjuk!"
Mentünk... Méntelek elõtt már tiszta víz volt az út. Jól összecsaptuk magunkat, de mentünk tovább. Méntelek után becsatlakozott Duzmi is, õ már át volt ázva rendesen. Mondta, jól elkapta az esõ. Ahogy mentünk tovább, Ladánybenén rendesen elkedett esni... Ott Duzmi visszafordult. Mi is. Visszafelé végig esõben és vízben tekertünk, csak Kecskemét elõtt kezdett száradni az út. Kecskeméten ekkor ki-kisütött a nap. 40 kili lett csak, elbúcsúztam Endrebától, mentem az uszi felé. Még kegyelemdöfésként egyszer rámszakadt az ég a Megyei Kórház elõtt, ott még ráspékelt egy kis jéggel is... Végülis hideg nem volt, de alaposan átáztam.
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#1868
_Alex_

_Alex_

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,086 posts

Ez nagyon jó program! Remélem minél többen lesznek! Szombaton melyik túra lenne?

Holnap lesz egy 45km-es kecskeméti városnézõs(8:30).
85km-es kerekdombra(9:00), és egy családi 30km-es(9:00).
Pénteken Albertirsa 75km (8:30). Kõröstetétlen 60km (9:00), és családi 40km-es Csemõbe(gokartpálya)(9:00).
Szombat Tápiószentmárton 85km (8:30), Kõrös 40 és Kõrös 70 teljesítménytúra (9:00).
Tájékozódási verseny 10:00.
Ez nem a teljes program, a szervezõk elérhetõségi itt.

A holnapi 85-ös túrára megyek, a többire nem tudok mert fórumtali is lesz a hétvégén. :)

Balance a bike right, keep the pedals turning, forget about everything except right now...
Picasa _Alex_


#1869
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,231 posts
Ma 16:00-kor egy óvatos 60 kilóméterre a vendégeim lehettek! :)
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#1870
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,231 posts

Hátha valakit érdekel és nem hallotta:
39. Túra- és Különleges Kerékpár Találkozó | 2009. június 24-28., Nagykõrös


Ez nagyon jó program! Remélem minél többen lesznek! Szombaton melyik túra lenne?
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#1871
_Alex_

_Alex_

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,086 posts
Hátha valakit érdekel és nem hallotta:
39. Túra- és Különleges Kerékpár Találkozó | 2009. június 24-28., Nagykõrös

Balance a bike right, keep the pedals turning, forget about everything except right now...
Picasa _Alex_


#1872
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,231 posts

Ez mit jelent, 40-es átlagnál már felugrik 110-re?:hahaha:


Sajnos nem :( Bár most egész hétvégén "pihentem", de a múlt héten meglehetõsen gyenge voltam: 60 kili tekerésnél 32-es tempónál 165-ös átlag(!!!) pulzus. 170 fölött volt a felüljáró. Másnap 30 kilin leszakadtam Endrebáékról. Idáig azért nem okozott gondot a 38-as átlag 160 alatti átlagpulzussal... :chin:
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#1873
johnyiron

johnyiron

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 475 posts

ahogy nézem, nem fut ez sehová.

Hogy vagy, johny? Épülgetsz? Tennap csináltattam teljes vérképet; tökéletes, 48-as hematokrit-szinttel. Van még egy-két jó évem, azt mondta a doki...


Igen épülgetek... reméljük nem ferde torony lesz:)
SOHA ne higgy az orvosoknak!:D
"Van nálad ragtapasz?"
"Minek?"
"Mindjárt megszakadok!"

#1874
sac1

sac1

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,163 posts
Levették a gipszemet JEEE /mondjuk a karom ettõl függetlenül nem valami jól mozog/ 8)... ha majd megjön az új szet |105/2009 Fekete| akkor összerakom a régi gépet és lehozom hogy tudjak néha néha a brancsal menni tekerni ;) (úgyis megcsinálták a bringautat a 44-esen :D)

#1875
El Imbatido

El Imbatido

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 298 posts

15:50-kor egy óvatos 30 kili mehetne, de tényleg óvatosan, mert a pulzusom tovaszaladt... :chin:


Ez mit jelent, 40-es átlagnál már felugrik 110-re?:hahaha:
"I am Tom Boonen, and I am SPECIALIZED..."

#1876
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,231 posts
15:50-kor egy óvatos 30 kili mehetne, de tényleg óvatosan, mert a pulzusom tovaszaladt... :chin:
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#1877
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,231 posts

Joshuatt, milyen kormányod van? Ezüst, vagy polír érdekelne.


Fekete Pro kormány. Ha még megvan. De sztem meg. Nem szoktam kiszórni...
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#1878
El Imbatido

El Imbatido

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 298 posts

reméljük nem nitroglicerin-futár...



ahogy nézem, nem fut ez sehová.

Hogy vagy, johny? Épülgetsz? Tennap csináltattam teljes vérképet; tökéletes, 48-as hematokrit-szinttel. Van még egy-két jó évem, azt mondta a doki...
"I am Tom Boonen, and I am SPECIALIZED..."

#1879
johnyiron

johnyiron

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 475 posts

Tessék gyakorolni:



Jelenleg itt tartok:


reméljük nem nitroglicerin-futár...
"Van nálad ragtapasz?"
"Minek?"
"Mindjárt megszakadok!"

#1880
sac1

sac1

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,163 posts
én az ajtóban görgõztem amikor szabaddal csináltam 8) ott kisebbet esel :)

de már van mágnesfékes 8)

csávónak pörög a lába .. mien jó lenne egy kis szõlõ taposásra 8)