Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Kecskemétiek ide!

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
4218 hozzászólás a témában

#1641
duzmath

duzmath

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 354 hozzászólás
Lehet készülni:http://velo.hu/index...l=versenynaptar

#1642
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.231 hozzászólás

Ne búsulj Geri,ha hegyekre már nem is lehet összeszedni a "fázós" brigádot,itthon is lehet egy jó kört csinálni.
És ha netán az aszfaltot is el merjük hagyni akkor aztán mint Rúzsa Sándor...


Hááát, lehet, hogy lassan tényleg mehet a rázatós tekerés... Épp a napokban beszéltünk róla Johnyval.
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#1643
duzmath

duzmath

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 354 hozzászólás
Ne búsulj Geri,ha hegyekre már nem is lehet összeszedni a "fázós" brigádot,itthon is lehet egy jó kört csinálni.
És ha netán az aszfaltot is el merjük hagyni akkor aztán mint Rúzsa Sándor...

#1644
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.231 hozzászólás
Most látom, hogy a szép idõben más is kerékpározásra adta a fejét a hétvégén. Kazincbarcikán volt egy cyclokrossz verseny.
Terbe Dezsõrõl régen hallottunk már, hát most a senior kategóriát simán hozta.
Ami viszont nagyon tetszett, hogy Duzmath kolléga 6. lett!!! Úgy fél percet kaphatott a Specziár Viktortól. Jó tudni, hogy versenyben vannak nagyjaink!
:clap::hehe::clap:
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#1645
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.231 hozzászólás

hü**e :D a 113 csapatból lettünk 35. én 81km-t futottam az 5(4) nap alatt és 4:28as átlag lett a vége


Elmegy-elmegy. :P
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#1646
sac1

sac1

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.163 hozzászólás
hü**e :D a 113 csapatból lettünk 35. én 81km-t futottam az 5(4) nap alatt és 4:28as átlag lett a vége

#1647
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.231 hozzászólás

Bocsmá Bécs-Pozsony-Budapesten voltam :DD


Remélem nyertél!
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#1648
sac1

sac1

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.163 hozzászólás
Bocsmá Bécs-Pozsony-Budapesten voltam :DD

#1649
johnyiron

johnyiron

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 475 hozzászólás
Geri! Sztem vagy hároman olvassuk rendszeresen a fórumot!:D
Egyszerûen annyira lusták, hogy már téli álmot alszanak!
Figyeld meg erre az üzenetre egy napon belül hányan reagálnak?:wtf:
Én is mentem ma, úúúú nagggyon király volt. Minden tökéletes, õszi színek, illatok, autósok...:chin:
Holnap ott leszel a farm ahol élünk??
"Van nálad ragtapasz?"
"Minek?"
"Mindjárt megszakadok!"

#1650
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.231 hozzászólás
Hát srácok, én akkor is megtartottam az évzáró tekerésemet a Bükkben. És igenis állat volt! Nemtom fent hány fok volt, de 15 körülre tippelek. Lent 20 fok felett volt a hõmérséklet. Egyedüli szépséghibája a túrának a nyálkás út volt. De az sem volt vészes. Az utat tényleg megcsinálták Répáshuta felé, legalábbis a megyehatárig. Onnan van egy kicsit rosszabb szakasz, de lefelé megint tüköraszfalt Lillafürednek. A Jávorkúti szerpentin gyönyörû, mint mindig, egyedül a fennsíkon volt szar, ott ahol a fák nagyon egybeértek az út felett, mert ott volt avar az úton rendesen. Ennek ellenére ideális idõ volt. Mondjuk voltak is jó sokan túristák. De ez inkább csak Szilvásváradon gond. Fent el lehet férni. Toltam egy majd harmincas átlagot, ez csúszkálós idõben elmegy. Nem is emléxem, hogy mentem volna ettõl jobbat idáig.

Még mindig fenntartom, hogyha a banda úgy látja, mehetünk még egy ilyen kört. De akkor tessék már kommunikálni! Én feleslegesen nem töröm magam. :mad:
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#1651
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.231 hozzászólás
Vasárnap viszont hazamegyek, így helyben elmehetnénk tekerni egyet! Mehetnénk megint Örkényre, vagy éppen Hernádig. Aki legény velem tart!
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#1652
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.231 hozzászólás
Csütörtökön sikerült délután egy újabb hetvenest abszolválnom. Meglepõdtem, hogy az elõzõ szombati 32 km/h körüli tekerés után milyen könnyen is megy a 37-42-es utazó. Azért sejtettem, hogy a szél is közrejátszik ebben, de hogy ennyire... Örkénytõl visszafelé keményen haraptam a kormányt. 31-32-es tempót nyomtam úgy, hogy eléggé eröltettem. Megint 60-65 kilinél jött a rogyás. Sajnos a 35-ös átleg se jött össze. Ez az év már csak a nyugis tekeréseknek maradt...
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#1653
El Imbatido

El Imbatido

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 298 hozzászólás
Itt folyamatosan figyelemmel tudjátok kísérni az idõjárás-elõrejelzést. Megbízható. Esetünkben a Tisza-Tó környékét keressétek...

http://windguru.com/hu/
"I am Tom Boonen, and I am SPECIALIZED..."

#1654
El Imbatido

El Imbatido

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 298 hozzászólás

Nézem az idõképen, 17 fokot ígér. Annyi elég nekünk? Mennék már tekerni, mert ebbe a szürke nyálkás idõben csak zsírszalonnát rágcsálni lehet jókedvûen, sportolni nem.




A mûholdas adatok alapján vasárnap 12-14 fok várható arrafelé...mérsékelt pofaszéllel :D
"I am Tom Boonen, and I am SPECIALIZED..."

#1655
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.231 hozzászólás

Hát Geri elgondolkodnék...
Ahogy nézem négyen-öten lennénk (a köménymag) mindössze.
Nekem ez a 7-8 fok a határ, hogy ne görgõzzek, alatta már könnyen bedurran az arcüregem. Valami konkrétum???


Nézem az idõképen, 17 fokot ígér. Annyi elég nekünk? Mennék már tekerni, mert ebbe a szürke nyálkás idõben csak zsírszalonnát rágcsálni lehet jókedvûen, sportolni nem.
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#1656
johnyiron

johnyiron

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 475 hozzászólás
Hát Geri elgondolkodnék...
Ahogy nézem négyen-öten lennénk (a köménymag) mindössze.
Nekem ez a 7-8 fok a határ, hogy ne görgõzzek, alatta már könnyen bedurran az arcüregem. Valami konkrétum???
"Van nálad ragtapasz?"
"Minek?"
"Mindjárt megszakadok!"

#1657
kiskubai

kiskubai

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.925 hozzászólás
Szavazzatok Rablóra!

http://primadij.hu/h...jnok/index.html

#1658
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.231 hozzászólás
Sok jelentkezõ nem volt a szombati tekerésre, így egyedül vágtam neki a 70 kilinek. Végülis annyira hideg nem volt, bár a teljes téli ruhaarzenálom rajtam volt. Azért durva, hogy október közepén határhõmérséklet van,ami alatt nem megyek ki tekerni.
Szóval Örkény kör lett. Sikerült azt is megfigyelnem, hogy talán még hamarabb kiszárad az ember nyakig felöltözve, mint nyáron. Végig párologtat a tested, a hideg vízbõl meg nem szívesen iszol... Ráadásul a tempó sem olyan, mint melegebb idõben. Azért túléltem. Nagyon elszoktam az egyedül tekeréstõl. Úgyhogy tessék felvenni a síoverálokat, meg a símaszkokat és nyomás kifelé!

Vasárnapi Bükkre vevõ valaki? Egyáltalán jó idõ lesz?
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#1659
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.231 hozzászólás
Szombaton kellene egy hosszabbat tekerni, levakarni a rozsdát végtegjainkról. Valaki esetleg? Megint mehetnénk egy olyan Hernádos oda-visszát a 4-es útig.
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#1660
johnyiron

johnyiron

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 475 hozzászólás
pedig egy õrült kritériumverseny után van rá esély...
"Van nálad ragtapasz?"
"Minek?"
"Mindjárt megszakadok!"