Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

Kecskemétiek ide!

- - - - -

  • Please log in to reply
4218 replies to this topic

#1621
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,231 posts

Sejtem, hogy nagyon optimistán hangzik, de mint ilyen körversenyeken szokott itt is él a lekörözés/kizárás szabály??
Nézegettem a tavalyi képeket és pl Buruczki is el szokott indulni, tudom , hogy 24h-son sem bírtam a lépést....


Ezt Duzmi kolléga tudná megmondani, mivel õ szervezi. Tavaly sajnos nem voltam, elõtte viszont igen, a Specziárék is jöttek, ott nem kaptam kört, ha jól emléxem. De szerintem be lehet fejezni a versenyt körhátránnyal is.
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#1622
TomB

TomB

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 306 posts
kabát ,
Hiko-mattot adott az élet:)

#1623
El Imbatido

El Imbatido

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 298 posts

1-2 hete csinálja, de azt kétlem hogy tele lenne tömve zsírral...Namindegy akkor beviszem majd Imréékhez, és megkérem Gyulát hogy szedje szét...
A kabátra akkor majd kérdezz már nekem egy árat légyszi!


A magam részérõl kabátra beneveznék, továbbá egy teljes mezszettre, a piros színbül, és egy fekete nadág is kellene. Josh, ezt ne jegyezd meg, egyelõre csak azért írtam, hogy rám BIZTOSAN számíthattok.
"I am Tom Boonen, and I am SPECIALIZED..."

#1624
kiskubai

kiskubai

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,925 posts

A kazetta csak hideg idõben ugrik? Vagy csinálja normál hõmérsékleten is? Mert azt mondták az okosok, ha meg van tömve zsírral és az bedermed, akkor elõfordul, hogy nem tud a kalapács visszaugrani.

Mez-gatya kombó projektet akkor elindítom. De tessék minél több embert behülyíteni, ne kelljen már pár ruhadarabért utazgatnom annyit! Egyébként a kabát is megoldható, mondta a csóka, hogy szinte mindent megcsinál. Mutatott mintába téli mezt is. Van karmelegítõjük, lábmelegítõjük. Egy-két dolog csak amit nem tudnak legyártani.


1-2 hete csinálja, de azt kétlem hogy tele lenne tömve zsírral...Namindegy akkor beviszem majd Imréékhez, és megkérem Gyulát hogy szedje szét...
A kabátra akkor majd kérdezz már nekem egy árat légyszi!

#1625
sasi123

sasi123

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,969 posts
Sejtem, hogy nagyon optimistán hangzik, de mint ilyen körversenyeken szokott itt is él a lekörözés/kizárás szabály??
Nézegettem a tavalyi képeket és pl Buruczki is el szokott indulni, tudom , hogy 24h-son sem bírtam a lépést....

#1626
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,231 posts
Sasi, Alex, remek! Gyertek ki, tényleg jó szokott lenni. Az esõ nekem sem barátom, de reméljük nem lesz csapadék. Az pálya viszont remek. Cyclosok is dícsérték.
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#1627
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,231 posts

Én meg most szombaton Alleycat-ezni megyek pestre. Nagy arcok ezek a futárok, fõleg ha versenyrõl van szó :D múltkor volt 12 checkpoint, budán-pesten vegyesen, és volt rá két óránk...szégyenszemre sokkal gyorsabban csináltam meg egynéhány pestinél, pedig nem is ismertem a várost :D
Így néz ki egy ilyen verseny:
Igazából az egész a saját és mások testiépségének értelmetlen veszélyeztetésérõl szól, de azért lehet ezt ésszel csinálni, ha okos az ember. Nem hátrány ha tud bringázni.

Apropó: Ugrik a MAVIC kazettája. múltkor egy fordulatot. nem volt kellemes élmény a féltettebb testrészeimmel landolni a vázon... A lánc nem lehet ludas, most cseréltem, 5ezer km-t futott. Sor-lánckerék szintén, de mostmár másik lánc van rajta, és használom vagy 500km óta, és idáig nem ugrott meg egyszer sem...

Szerk.: Mez-gatya rendelésben benne vagyok, ha már az elõzõ turnusból kimaradtam... Valami kabátfélét nem lehet csináltatni?



A kazetta csak hideg idõben ugrik? Vagy csinálja normál hõmérsékleten is? Mert azt mondták az okosok, ha meg van tömve zsírral és az bedermed, akkor elõfordul, hogy nem tud a kalapács visszaugrani.

Mez-gatya kombó projektet akkor elindítom. De tessék minél több embert behülyíteni, ne kelljen már pár ruhadarabért utazgatnom annyit! Egyébként a kabát is megoldható, mondta a csóka, hogy szinte mindent megcsinál. Mutatott mintába téli mezt is. Van karmelegítõjük, lábmelegítõjük. Egy-két dolog csak amit nem tudnak legyártani.
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#1628
kiskubai

kiskubai

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,925 posts
Én meg most szombaton Alleycat-ezni megyek pestre. Nagy arcok ezek a futárok, fõleg ha versenyrõl van szó :D múltkor volt 12 checkpoint, budán-pesten vegyesen, és volt rá két óránk...szégyenszemre sokkal gyorsabban csináltam meg egynéhány pestinél, pedig nem is ismertem a várost :D
Így néz ki egy ilyen verseny:
Igazából az egész a saját és mások testiépségének értelmetlen veszélyeztetésérõl szól, de azért lehet ezt ésszel csinálni, ha okos az ember. Nem hátrány ha tud bringázni.

Apropó: Ugrik a MAVIC kazettája. múltkor egy fordulatot. nem volt kellemes élmény a féltettebb testrészeimmel landolni a vázon... A lánc nem lehet ludas, most cseréltem, 5ezer km-t futott. Sor-lánckerék szintén, de mostmár másik lánc van rajta, és használom vagy 500km óta, és idáig nem ugrott meg egyszer sem...

Szerk.: Mez-gatya rendelésben benne vagyok, ha már az elõzõ turnusból kimaradtam... Valami kabátfélét nem lehet csináltatni?

#1629
sasi123

sasi123

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,969 posts

Ez azt jelenti, hogy nem kell cyclocross géppel rendelkezned, mehetsz bármivel ami bírja a terepet. A terep egyébként könnyû, inkább erdei ösvény és földút. Néha le kell szállni, átfutni az akadályon, ennyit kell igazából bírnia a bringának. Én is egy ezeréves százkilós montival megyek. Nem nyerni, hanem egy jót tekerni.


Akkor szerintem ott találkozunk:D

#1630
_Alex_

_Alex_

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,086 posts
Jól hangzik. Már tavaly is akartam menni de közbejött valami.
Valószínû kimegyek, ha nem esik(esõ).

Balance a bike right, keep the pedals turning, forget about everything except right now...
Picasa _Alex_


#1631
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,231 posts

"A versenyen bármilyen, a célra alkalmas kerékpárral részt lehet venni. "

Ez mit jelent bármivel aminek van 2 kereke?


Ez azt jelenti, hogy nem kell cyclocross géppel rendelkezned, mehetsz bármivel ami bírja a terepet. A terep egyébként könnyû, inkább erdei ösvény és földút. Néha le kell szállni, átfutni az akadályon, ennyit kell igazából bírnia a bringának. Én is egy ezeréves százkilós montival megyek. Nem nyerni, hanem egy jót tekerni.
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#1632
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,231 posts

Joss gratulálok! Mit nyertetek és hol?
8-án kik mennek a versenyre?


Szia Alex! Hát még nyáron voltunk a Világjátékokon, de nem keróverseny volt. Uszonyosúszás. Errõl szólt az elõbbi szösszenet.

Én beterveztem a 8-át, jó buli szokott lenni.
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#1633
sasi123

sasi123

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,969 posts
"A versenyen bármilyen, a célra alkalmas kerékpárral részt lehet venni. "

Ez mit jelent bármivel aminek van 2 kereke?

#1634
_Alex_

_Alex_

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,086 posts
Joss gratulálok! Mit nyertetek és hol?
8-án kik mennek a versenyre?

Balance a bike right, keep the pedals turning, forget about everything except right now...
Picasa _Alex_


#1635
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,231 posts

Lappangunk... hihi Geri vazze kiröhögtem a sajtostésztát a pofámból.
Milyen volt a parlamentben?? Fõleg bárdosi oldalán...:mad:


Nos, mivel ez ugye a mi olimpiánk volt, így ugyanabban az elbánásban részesültünk: Meghívtak a parlamentbe minket. Akkor voltak azok a hidegek és nem túlzok, úgy fél órát álltunk kint a hidegben, mert hát szigorú beléptetési rendszer volt. A kordonoknál álltunk, kikeresték a nevünket egy listából, személyi, meg lakcímkártya. Bemehettünk. Aztán az épület bejáratánál megint ellenõriztek bennünket. Ott már be is szkennelték a személyinket. Amíg sorra nem kerültünk, kint dideregtünk a bejárat elõtt. Aztán bejutottunk. Ott azt se mondták bú, vagy bá, találjuk meg a termet. Végülis megtaláltuk. Ott újabb regisztráció. Elkezdõdött az "ünnepség". Valami csóka (állítólag az országgyûlés elnökhelyettese) fényezte magát, hogy õ is kézilabdázott Csömörön NB1-ben, így ha valaki, hát õ tudja mi az az élsport. Kitért a tajvani eredményekre is, és elmondta, hogy jó-jó, de aki érmet szerzett, vagy nyert, az ám a valami.Kihangsúlyozta tízszer, hogy rájuk még visszatér. Aztán megkezdõdött a díjak átadása. Aki aranyérmet nyert, az kapott egy parlamenti érmét és egy oklevelet. Aki dobogós volt, az csak oklevelet. Nos, minket meg meg sem említettek.
Ha belegondolok, hogy az olimpián szegény Cseh Laci (tényleg sajnáltam) ezüstérmeiért járó sokmilliót a Princz újabb milliókkal pótolta ki mondván, hogy Phelpset nem lehet legyõzni és így az õ szemében Laci az olimpiai bajnok, hát talán okkal keseredek el. Minden alkalommal, mert ez sajnos évrõl évre így megy. Ha belegondolok, hogy Lilla az EB bronzéremért is egy nagy kerek nullát kapott.... Így hogyan lehet motiválni az élsportolókat? Nyilván valakinek érdeke, hogy ne legyen élsport Magyarországon. Én nem sajnálom az olimpikonoktól a pénzt, sõt! Ez is kevés amit kapnak. De nem tudok napirendre térni egy dolog felet: Vajon mivel különbek õk tõlünk? Miért kell így megkülönböztetni a sportolókat? Vagy legalábbis ennyire? Na mindegy, megszokhattam volna már. Csak akkor meg ne fényezzék magukat velünk, hogy milyen jó dolgot tettek õk kormány szinten és hát rajtuk keresztül mi is. Na, jól kipanaszkodtam magam. Az épület egyébként gyönyörû, fõleg a központi kupola. A koronaékszereket is megcsodálhattam és a kaja is igazán jó volt. Biztos államatyáinknál ilyen a menza (rókagomba pástétom, meg juhtúróval töltött gombafejek, flekken, satöbbi...)

Hajrá sport, mutassuk meg nekik, hogy túléljük õket!
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#1636
johnyiron

johnyiron

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 475 posts
Lappangunk... hihi Geri vazze kiröhögtem a sajtostésztát a pofámból.
Milyen volt a parlamentben?? Fõleg bárdosi oldalán...:mad:
"Van nálad ragtapasz?"
"Minek?"
"Mindjárt megszakadok!"

#1637
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,231 posts

http://picasaweb.goo...023990917635362



Jó egyre több helyen látni a KES-t:D csak a sor sehol nem jön össze:D


Hehe, mindenütt ott vagyunk, csak hát mindenütt egy-egy ember. Ha majd egyszer összeállunk, kijön egy kisebb peloton is belõlünk. Csak most még lappangunk...
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#1638
sasi123

sasi123

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,969 posts
http://picasaweb.goo...023990917635362



Jó egyre több helyen látni a KES-t:D csak a sor sehol nem jön össze:D

#1639
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,231 posts
Felmerült a kérdés, hogy idén megint kellene mezeket csináltatni/utánrendelni. Érdekel ez valakit? Gondolom a fekete variációt próbálnánk elsõsorban, tehát a piros alap helyett fekete lenne.
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#1640
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,231 posts

Lehet készülni:http://velo.hu/index...l=versenynaptar


Jaja. Láttam. Kár, hogy nincs sportágspecifikus bringám hozzá. Majd a mázsás montival...
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad: