Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

Kecskemétiek ide!

- - - - -

  • Please log in to reply
4218 replies to this topic

#1601
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,231 posts
Tök jó ez a videó. Úgy gondolom, hogy ebbõl a versenybõl sokmindent ki lehet hozni. A helyszín ideális, a szervezõk nagyon lelkiismeretesek, kis pénzmaggal csodát lehetne tenni...

Sasi, ha tényleg te vagy ott 2:42-nél, akkor nagyon elcsigázottan tolod a kerót fel a tópartról. Meg tán bajuszod is van. :)

Áh, de 2:44-nél a dombtetõn!
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#1602
sasi123

sasi123

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,969 posts
02:42 nél Én kanyargok..

#1603
duzmath

duzmath

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 354 posts
Még képek és video:
http://www.baon.hu/galerialp/34325

#1604
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,231 posts

Köszönjük a képeket Kár, hogy nem vagyok rajta, pedig jó lennék elrettentõ példának:D .
Átérzem ismét a hangulatot még így a meleg szobából is.


ohh Én is pereceltem:D Gyorsan fel és tovább.

Nagyon tetszett mikor a kör elején megmásztuk az emelkedõt és kicsit oldalazva le a dombról... Na az halál volt, mindig megakarta nézni a bringa a leszúrt karókat amik a pályát jelezték.
Na meg a lépcsõzés elõtti partszakasz... ejjj:D Süllyedt a bringa rendesen.

Na pont ott szagoltam én is az iszapot. :ubytek:
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#1605
sasi123

sasi123

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,969 posts
Köszönjük a képeket Kár, hogy nem vagyok rajta, pedig jó lennék elrettentõ példának:D .
Átérzem ismét a hangulatot még így a meleg szobából is.


ohh Én is pereceltem:D Gyorsan fel és tovább.

Nagyon tetszett mikor a kör elején megmásztuk az emelkedõt és kicsit oldalazva le a dombról... Na az halál volt, mindig megakarta nézni a bringa a leszúrt karókat amik a pályát jelezték.
Na meg a lépcsõzés elõtti partszakasz... ejjj:D Süllyedt a bringa rendesen.

#1606
duzmath

duzmath

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 354 posts
képek a versenyrõl:http://picasaweb.goo...KecskemetCyclo#

#1607
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,231 posts
Hát bizony! Le a kalappal minden induló elõtt! Még 9 órakor is úgy voltam vele, hogy mivel nem esik, kimegyek, hiába vizes minden. De mikor 10 perccel késõbb elkezdett megint esni, minden remény szertefoszlott. Én voltam kint csütörtökön egy kicsit tekeregni a helyszínen, már akkor sikerült összehozni egy kisebb perecet, pedig akkor minden száraz volt. Esõnél nem kockáztattam.
Sasi! Gondolj csak bele! Ha már ilyen körülmények között jól mész, akkor száraz idõben valósággal repülni fogsz!

Még egyszer gratula a bátor harcosoknak! :clap::clap::clap::clap:
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#1608
_Alex_

_Alex_

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,086 posts
Én végül csak bámészkodni néztem ki. Minden teljesítõnek gratulálok!

Balance a bike right, keep the pedals turning, forget about everything except right now...
Picasa _Alex_


#1609
sasi123

sasi123

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,969 posts
ÉÉÉÉÉLLLEEEK:D

Hú hát nem volt egyszerû nap ez a vasárnapi. Verseny helyszínének megtalálása sem volt teljesen könnyû feladat, Gergõ segítségét itt szeretném megköszönni.:D Bár a híd után rögtön balra és ott a parkoló nem jött be. Kicsit tovább kellett menni még és a bal után is még kb 1km-t az erdõben. De végül csak megleltük.
Gyors nevezés , majd mentem is 2 próba kört a pályán. Az látszott már, hogy esélyem se lesz bírni a tempót a többiekkel, mivel ilyen pályán technikai tudásom nulla, azt hittem, majd a kigyorsításoknál visszatudom szerezni a lemaradást. Csak sajnos minden csúszott.. Így mindenhol lassabban tudtam csak menni. Ennek megfelelõen rajtot még jól sikerült elkapni, aztán rövid idõ után a sok kis kanyarban sokan elmentek mellettem. Sikerült beállni egy jó kis tempóra és próbáltam vigyázni magamra, közben pedig hosszabb szakaszokon közelebb kerülni az elõttem lévõkhöz. 2. körben egyik akadály átugrásánál vettem észre, hogy a nyeregtartó csavar kilazult, vagy eltört és a nyereg össze-vissza himbálózik. Na innét még boldogabb voltam, mert rendesen ráüllni se mertem, nehogy leessen és fel kelljen adni a versenyt. Szerencsére ez nem következett be és betudtam fejezni életem elsõ ilyen versenyét.
Talán kicsit nagy fába vágtam a fejszém azzal, hogy ilyen idõben is belevágtam, de sebaj talán ennél rosszabb már nem lehet:D

#1610
duzmath

duzmath

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 354 posts
11:30

#1611
sasi123

sasi123

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,969 posts
Sziasztok,

vasárnapi versennyel kapcsolatban:
12kor kezdõdöm futamra meddig lehet nevezni?

#1612
kiskubai

kiskubai

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,925 posts

Ha valakinek építkezés után maradt volna ki egy kis kerítésanyag:

Feltöltött kép

Teljes cikk:

http://www.mozgasvil...ikid=5&id=80259


Máshol ki lett már tárgyalva, van országúti változatban is, És elõnye hogy ha kitörik belõle egy darab akkor tovább használható (mondjuk verseny végéig...), de utána javítható. És nem, nem megy tele sárral, mert gyárilag valami vastagabb fólia van a csöveken. Szerintem ötletes, de ocsmány.

#1613
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,231 posts
Ha valakinek építkezés után maradt volna ki egy kis kerítésanyag:

Feltöltött kép

Teljes cikk:

http://www.mozgasvil...ikid=5&id=80259
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#1614
kiskubai

kiskubai

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,925 posts

ba..e 30milliárdból építették... nálunk a lepra Margit híd fejlújítása kerül 28 Milliárba... HOL ÉLÜNK


És a híd még csak nem is napelemmel van kitapétázva...

#1615
sac1

sac1

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,163 posts
ba..e 30milliárdból építették... nálunk a lepra Margit híd fejlújítása kerül 28 Milliárba... HOL ÉLÜNK

#1616
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,231 posts

Nem h1n1. Amúgy most éppen 37,1, úgyhogy egész kellemes. Amúgy ti itt voltatok: http://www.pto.hu/post/1/1639 nem?


Igen, valóban itt voltunk. A stadion gyönyörû és iszonyú sok ember fér bele. Ilyenkor irigylem a focistákat, amikor teltház elõtt játszanak. Egészen különleges érzés.
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#1617
kiskubai

kiskubai

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,925 posts

Amég nem kapsz egy szurit H1N1 ellen a sejhajodba! :moon::snajper:


Nem h1n1. Amúgy most éppen 37,1, úgyhogy egész kellemes. Amúgy ti itt voltatok: http://www.pto.hu/post/1/1639 nem?

#1618
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,231 posts

39,3 fokos láz, napi 13óra alvás és 11 óra kanapénfetrengés. Mindez vasárnap délután óta. Kíváncsi vagyok meddig tart még...


Amég nem kapsz egy szurit H1N1 ellen a sejhajodba! :moon::snajper:
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#1619
kiskubai

kiskubai

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,925 posts
39,3 fokos láz, napi 13óra alvás és 11 óra kanapénfetrengés. Mindez vasárnap délután óta. Kíváncsi vagyok meddig tart még...

#1620
duzmath

duzmath

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 354 posts
Így van, nincs kiszólítás körözés esetén.