Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Kecskemétiek ide!

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
4218 hozzászólás a témában

#1581
kiskubai

kiskubai

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.925 hozzászólás

Most indulok Szegedre. bringával :)
Nulla csapadékot, és balesetmentes utat kívánok magamnak :D
Szombat kora reggelben lehet hogy érdekelt leszek, függ a munkától és hogy mikor megyek a hétvégén Szegedre.



Erre nem elkezd esni az esõ? :@

#1582
kiskubai

kiskubai

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.925 hozzászólás
Most indulok Szegedre. bringával :)
Nulla csapadékot, és balesetmentes utat kívánok magamnak :D
Szombat kora reggelben lehet hogy érdekelt leszek, függ a munkától és hogy mikor megyek a hétvégén Szegedre.

#1583
duzmath

duzmath

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 354 hozzászólás
Nem bírjuk valahogy összehozni Tom és Geri ajánlatát,akkor mehetnénk együtt.

#1584
TomB

TomB

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 306 hozzászólás
szombat kora reggel hetény-ballószög-kecskemét vonalon vki?
Hiko-mattot adott az élet:)

#1585
duzmath

duzmath

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 354 hozzászólás
Ok
The Stig:
http://www.sporza.be...alink//1.619199

#1586
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.231 hozzászólás
Akkor én megcéloznám a szombat délelõtt 9 órát és akkor egy Örkény karika simán belefér...
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#1587
kiskubai

kiskubai

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.925 hozzászólás

Bár futná nekem Dura cuccokra... :P

Szombat délelõtt, ha valaki érez kedvet, meg van kellõen meleg cucca, tekereghetnénk egy karikát. Persze csak téli álom pulzussal most már!

25ezer forint az 1000km-t használt 7800-as sorozatú hajtómû :) Annyit azért csak megér, nem? :D

#1588
duzmath

duzmath

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 354 hozzászólás
Minap összefutottam Endrebával,kérdezte hol vannak a többiek,persze bringázásból jött éppen visszafelé.Mondjuk hétvégenként azért illene néha összeállnunk egy-egy laza tekerésre.Szombaton nekem valószinû belefér egy laza kör,vasárnap verseny pécsen.

#1589
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.231 hozzászólás
Bár futná nekem Dura cuccokra... :P

Szombat délelõtt, ha valaki érez kedvet, meg van kellõen meleg cucca, tekereghetnénk egy karikát. Persze csak téli álom pulzussal most már!
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#1590
pzsoltix

pzsoltix

    újonc

  • fórumtag
  • 2 hozzászólás
Nem én voltam na, de kérdezted már a cm oldalán? :-)

#1591
kiskubai

kiskubai

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.925 hozzászólás
Na halljam, ki az a Kecskeméti, aki megvette elõlem Bikemag apróból azt a Dura Ace hajtómûvet? :D

#1592
pzsoltix

pzsoltix

    újonc

  • fórumtag
  • 2 hozzászólás
Sziasztok! Tájékoztatni szeretnélek benneteket - vagy akit érdekel - hogy a criticalmass honlapon a városok közt Kecskemét is szerepel már. Ha valami kérés, sóhaj, gondolat adódik vagy egyszerûen csak tájékoztatni szeretnétek a többieket valamirõl akkor használjátok bátran... :-)

#1593
kiskubai

kiskubai

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.925 hozzászólás

paul-lange-ban van ügyes csávó... multkor is valami épp a gyárba visszatartó garis cuccból szedtek ki valamit.. és rakták bele a szart... egész fékváltókart nem veszek az tuti.. egy jó esztergával pikk pakk le lehet gyártani.. nem egy bonyolult cucc

Apropó, neked nem kéne vissza görgõd? Nem mintha nem férne el, meg amint szarabb lesz az idõ, kifejezetten jól jönne...Csak azért kérdezem mert holnap épp megyek pestre...

#1594
sac1

sac1

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.163 hozzászólás
paul-lange-ban van ügyes csávó... multkor is valami épp a gyárba visszatartó garis cuccból szedtek ki valamit.. és rakták bele a szart... egész fékváltókart nem veszek az tuti.. egy jó esztergával pikk pakk le lehet gyártani.. nem egy bonyolult cucc

#1595
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.231 hozzászólás

Vááá eltört az elsõ fékváltókaromban a kerék megakasztó kalapács :(:(:(:( kérdés hogy a paul-lange tud hozni .. vagy le kell esztergáltatnom egyet...


Az szar ügy. Nem lenne jó a gombhoz venni a kabátot.
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#1596
sac1

sac1

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.163 hozzászólás
Vááá eltört az elsõ fékváltókaromban a kerék megakasztó kalapács :(:(:(:( kérdés hogy a paul-lange tud hozni .. vagy le kell esztergáltatnom egyet...

#1597
duzmath

duzmath

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 354 hozzászólás
Nekem van egy FSA (isis)hajtómû,középcsapággyal amiben csak csapágyat kell cserélni és jó.

#1598
kiskubai

kiskubai

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.925 hozzászólás
Nnna emberek. A segítségeteket kérném. Van nekem egy osztálytársam (Aki tiszató-maratonon volt velem, piros meridával) aki igencsak nagyon meg van szorulva anyagilag, a bringája pedig darabokban. Nagyon szeretne bringázni, és pár dolog hiányzik csak a bringájához. Ezek pedig az alábbiak:
9sebességes sor (párezer km-es simán jó)
9sebességes hajtómû (Vagy valami kultúráltabb hajtómû tányérok nélkül), négyszöges is bõven jó
Egy pár fék
9sebességes hátsó váltó
2sebességes elsõ váltó
Ha valaki valamenyikkel rendelkezik és valami igen kedvezõ áron megválna tõle, annak nagyon hálás lennék!

Sáfár Tominak pedig köszi a nyár-végi kormány-stucni felajánlást, azóta az a bringa project sajna nem jött össze, így nem volt szükség a kormányra és a stucnira!

#1599
duzmath

duzmath

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 354 hozzászólás
Hihetetlen,hogy régen nálunk is volt "Tour De France"
http://bringavideo.hu/index.php

#1600
sasi123

sasi123

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.969 hozzászólás
Jól van na:D Nem dombtetõ volt, csak kis homokozó vagy, mi fene.