Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Kecskemétiek ide!

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
4218 hozzászólás a témában

#1241
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.231 hozzászólás
Péntek délután Gyuluccal kilátogattunk egy nyolcvanasra Örkény utánig. Amikor Örkénynél a lámpán átmentünk, mondta Gyuluc, hogy szeretne egy 20 perces keményet hajtani, majs visszafelé, ha a felüljárót elhagyjuk. Asszem ezzel indította el a balszerencse áradatot:

Rögtön a városhatárban volt egy baleset, épp akkor vágták ki az embert a hátsó ülésbõl, persze teljes útzár. Azért átcsorogtunk, mentünk tovább. Visszafelé nyilván megint átvergõdtünk rajtuk. Kezdtem felhúzni a tempót Gyulucnak, hogy ne kelljen a gyorsítással bajlódnia. Erre Örkényben vonatot kaptunk. Megvártuk, mentünk tovább... Mondtam Gyulucnak, nem maradt más hátra, a lámpa után kell kezdenie. Persze ott is pirosat kaptunk. Azán amikor végre mehettünk, ott egy gödörbe felütötte a hátsó kerekét és Psss... defekt. Mondtam neki, nem gond, van belsõm, õ meg mondta gond, mert peremes szingója van. :( Szoppancs. Álltunk egy kicsit, õ hívott autót én meg egyedül indultam haza. Szépen el is hervadtam visszafelé. A végén már csak az ideg rángatott be (35-el, de azalatt még rosszabbul esett).
Eszembejutott otthon, hogy másnapra Johnyval meg volt beszélve a 150 kilis karika. Elkezdtem aggódni. Erre reggel csörög a telefon, hogy délutánra szar idõ lesz, jobb lenne délelõtt menni. Hát jó... minden mindegy volt már nekem. Kifelé eléggé szótlanul mentem, mint aki tudja, hogy akasztani viszik. Aztán Méntelek után a vasútnál elkezdett szitálni az esõ. Most kivételesen nem háborodtam fel rajta. Megfordultunk és hazamentünk. Így visszafelé már jobb kedvem volt. Nemtom meddig bírtam volna, de sanszos, hogy Kméttõl legtávolabb fekszek ki. Azért ennél többet gurulhattunk volna, de végig nem hiszem, hogy bírtam volna. Vasárnap levezetésnek egy kis Paris-Rubaix... bitang erõs ez a Kancellár! Ettem hát még egy sütit...
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#1242
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.231 hozzászólás
Sajnálom, hogy nem tudtam ott lenni, összejöttek a melók... Pedig milyen jók is ezek a rendezvények!
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#1243
duzmath

duzmath

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 354 hozzászólás
Lezajlott nálunk a Városi Bajnokság 1. fordulója.Az idõjárás elõrejelzés,a választások,nem tudtunk róla stb...figyelembe vételével azért
csak összejött egy jó kis csapat és jó hangulatú verseny kerekedett belõle.
Talán a következõ fordulóra (május 9.) többen ellátogatnak.
Beszámoló és fotók:Kerek1 Sport Magazin: Ker

#1244
kiskubai

kiskubai

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.925 hozzászólás
Ápr. 17: Dabas
Ápr. 20: Angol osztályozó vizsga írásbeli*
Ápr. 22: -II- szóbeli*
Máj. 1: futárverseny pesten
Máj. 6: Angol írásbeli érettségi*
Máj. 8: Tisza-tó maraton*
Máj. 17: Infó érettségi*
Máj. 20-25: European Cycle Messenger Championship*
Jún. 6: Tour de pelso*
Jún. 13: Tour de Tihany

kemény lesz..

ui.: Tud valaki olcsón EPO-t? :D

#1245
kiskubai

kiskubai

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.925 hozzászólás

Én is visszatértem!

Szombatra tervben van egy 150 kilis kör Izsák-Szabadszállás-Kunszentmiklós-Kmét vonalon. Johny, Gyuluc és jómagam érdekeltek vagyunk benne. Valaki még?


Szerintem csatlakoznék!

#1246
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.231 hozzászólás
Én is visszatértem!

Szombatra tervben van egy 150 kilis kör Izsák-Szabadszállás-Kunszentmiklós-Kmét vonalon. Johny, Gyuluc és jómagam érdekeltek vagyunk benne. Valaki még?
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#1247
kiskubai

kiskubai

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.925 hozzászólás
Kellemes ünnepet, és szebb jövõt IDÕT mindenkinek :)

#1248
TomB

TomB

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 306 hozzászólás

Tommmmmíííí!
Hol voltál eddig??
Tessék lökni a sódert, pulzus átlagtempó stb...


reggel gyerekeket viszek suliba , de most tavaszi szünet van , már 45 kmt gurultam ! ha egy üzlet egyszer beindul! :),
Hiko-mattot adott az élet:)

#1249
johnyiron

johnyiron

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 475 hozzászólás
Tommmmmíííí!
Hol voltál eddig??
Tessék lökni a sódert, pulzus átlagtempó stb...
"Van nálad ragtapasz?"
"Minek?"
"Mindjárt megszakadok!"

#1250
TomB

TomB

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 306 hozzászólás
mától ismét igény formálhatok a forumozásra, hiszen bringával mentem dolgozni 14.7 km! jessz!
Hiko-mattot adott az élet:)

#1251
NaZo

NaZo

    újonc

  • fórumtag
  • 1 hozzászólás
A kecskeméten.hu cikk alapján

"Legközelebb április 22-én, a Föld napján Critical Mass lesz Kecskeméten, du. fél 6-ra várják az érdeklõdõket a Pólus Róna parkolójába, ahonnan együtt teker be a városba a várhatóan több száz fõs biciklis tömeg."


A f
Mindig van hátszél, csak te mész rossz irányba.

Biciklim van és nem félek használni! :)

#1252
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.231 hozzászólás
Nem csak te! Lekarmoltam az arcom, mire négyre hazaértem! Gondolkoztam rajta, hogy akkor öltözés és huss, de inkább megcsináltam pár elvégzendõ dolgot. Majd ma egy harmincaska... 15:50! Tessék jönni!
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#1253
kiskubai

kiskubai

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.925 hozzászólás

Jól esett....... a FUTÁS!
Naon baba volt, néztem közben a tigriseket.
Az oroszlánok meg engem.
Asztmá nem is mondom kikkel néztem farkasszemet.


énis futkáztam 12kilit, és majdnem végig száraz volt...mérges vagyok magamra amiért nem mentem délután tekerni...

#1254
johnyiron

johnyiron

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 475 hozzászólás
Jól esett....... a FUTÁS!
Naon baba volt, néztem közben a tigriseket.
Az oroszlánok meg engem.
Asztmá nem is mondom kikkel néztem farkasszemet.
"Van nálad ragtapasz?"
"Minek?"
"Mindjárt megszakadok!"

#1255
kiskubai

kiskubai

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.925 hozzászólás

Namármost, elnézve abba az irányba, amerre az imént Janival közös megegyezés alapján mocsoknagy fekete viharfelhõket láttunk, most arra a megállapításra jutottam hogy 'sszameg. Nem tudok elnézni abba az irányba, mert elvakít a nap...10perc múlva meg tuti szakadni fog az esõ...


azóta sem esett...megyek futni.

#1256
kiskubai

kiskubai

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.925 hozzászólás
Namármost, elnézve abba az irányba, amerre az imént Janival közös megegyezés alapján mocsoknagy fekete viharfelhõket láttunk, most arra a megállapításra jutottam hogy 'sszameg. Nem tudok elnézni abba az irányba, mert elvakít a nap...10perc múlva meg tuti szakadni fog az esõ...

#1257
duzmath

duzmath

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 354 hozzászólás
Gyakorlatilag igen,viszonylag sima és száraz idõben kemény talaj,igen gyors pálya.

#1258
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.231 hozzászólás
Hehe, jó ötlet. Még a végén elmegyek. :D Akkor itt nincs szint, csak nyomni kell, mint süket a csengõt?
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#1259
duzmath

duzmath

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 354 hozzászólás
Még nem bírok csatlakozni a vonathoz,fáj a láb,kell nekem focizni.
Talán a terepversenyen már el bírok indulni,akinek van megfelelõ brigája jöjjön ám!
gurigabringa.eoldal.hu - V

#1260
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.231 hozzászólás
Tegnap egyedül mentem. Volt kis szél, meg is próbáltak a magányos kerékpárosok összeverõdni. Hát visszafelé kellett harcolni az elemekkel. De hát ugye Lance Armstrong és csapata kihívásnak tekinti a szelet. B@sszák meg a szelüket! :mad:
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad: