Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

Kecskemétiek ide!

- - - - -

  • Please log in to reply
4218 replies to this topic

#1221
kiskubai

kiskubai

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,925 posts
Leginkább két említésreméltó kerékpárbolt van, A bicishop (nagykõrösi utca, a Fodor cukrászda mellett), és a Magellan bolt a Katona suli mellett.
Személy szerint én a Bicishopot preferálom.

#1222
Puxima

Puxima

    vendég

  • fórumtag
  • 26 posts
Sziasztok! Van kecskeméten olyan bringabolt, ahol emberi áron tisztességesen megépítenének nekem egy egysebességes városi kerékpárt?
Nincs rá túl sok pénzem, max. 100-120ezer forint, éppen ezért szeretném a legtöbbet kihozni a dologból. Sajnos nincs nagy tapasztalatom kerékpár szerelésben ezért gondoltam rá, hogy egy szaküzlet segítségét igénybe veszem. Köszi elõre is!
(Szép, ízléses kerékpárra gondolok versenyvázzal, 700x25-28-as kerekekkel, nem valami montivázból összegányolt cuccra.)

#1223
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,231 posts
Csendben jegyzem meg, beneveztem a Tisza-tó maratonra. Még mielõtt megváltoztattam volna a döntésem...
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#1224
kiskubai

kiskubai

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,925 posts

Srácok, tegnap jót tekertünk! Az a négyes vonat már megfelelõen hatékony.;) Örülök, hogy mindenki kivette a részét a melóból, Kiskubai is becsülettel dolgozott. Több ilyet kellene csinálnunk, jót tenne az utazó sebességünknek. Biztos vagyok benne, hogy sokat lehet így fejlõdni.

Azért Gyuluc aranyos volt, amikor a városhatárban nem mert sprintelni, mert a rendõrök ott álltak az út szélén. Hát igen 45-nél vigyázni kell. :P Ha lett volna bukó rajta, legalább 50-ig még felhúzhatta volna büntetlenül. :D


Igyekeztem tenni az ügy érdekében :)

Fõút témához: nemegyszer jártam meg az ötösön a kecsemét-szeged-kecskemét útvonalat, nem volt még bajom belõle...

#1225
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,231 posts
Nekem is ez a meglátásom.
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#1226
_Alex_

_Alex_

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,086 posts
Már többször volt szó errõl az egy számjegyû fõút problémáról, de állítólag a kresz-ben nincs ilyen szabály. Ha nincs tiltótábla azon a szakaszon, szerintem nyugodtan mehetsz ott bringával.

Balance a bike right, keep the pedals turning, forget about everything except right now...
Picasa _Alex_


#1227
nicecleanpot

nicecleanpot

    vendég

  • fórumtag
  • 158 posts
kösz az infót, végülis a rendõrrel kapcsolatban igaz hogy nem nagyon érdeklik õket a bringások, max ha éjjel nincs lámpa vagy "beérzik" a rendõrkocsiba a szeszszag :D az útvonal csak annyi volt, hogy hernád-újhartyán-kakucs-inárcs- dabas és dabasról nem akartam azon az új úton hernád felé visszamenni, mert még volt idõm meg akartam barangolni egy kicsit örkény felé.amúgy még tavaly jártam bugyi meg ócsa feléés ott is tök frankók az utak, valamint a szolnoki siksághoz képest hegyvidéken éreztem magam attól a három lejtõtõl :D jó tekerészést!

#1228
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,231 posts
Srácok, tegnap jót tekertünk! Az a négyes vonat már megfelelõen hatékony.;) Örülök, hogy mindenki kivette a részét a melóból, Kiskubai is becsülettel dolgozott. Több ilyet kellene csinálnunk, jót tenne az utazó sebességünknek. Biztos vagyok benne, hogy sokat lehet így fejlõdni.

Azért Gyuluc aranyos volt, amikor a városhatárban nem mert sprintelni, mert a rendõrök ott álltak az út szélén. Hát igen 45-nél vigyázni kell. :P Ha lett volna bukó rajta, legalább 50-ig még felhúzhatta volna büntetlenül. :D
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#1229
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,231 posts
Szia!

Nem teljesen értettem az útitervet, de egy biztos: mi használjuk az Újhartyán-Hernád-Örkény utat (itt az Euro-ring mellett mész el). Nagyon jó minõségû út, igaz csak 2 kilivel rövidebb, mint Tatár felé. Viszont az út minõsége kárpótol. Egyébiránt már mi is rákeveredtünk az 5-ösre párszor, szerintem nincs probléma belõle. Fõleg, ha látják, hogy "komolyan" gondolod. Én a 3-ason is mentem Gyöngyösnél egy darabon, ott sincs gond, csak birkózz meg a forgalommal. Sõt, volt már, hogy Kaposvárra tekertem el és ott bizony kerékpáros tiltó tábla is van. Nos, ott tekertem éppen, amikor láttam a rendõröket igazoltatni. Rám se hederítettek. Ha látják, hogy nem Tescos szatyrokkal a kormányon közlekedsz, nem hiszem, hogy belédkötnek...
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#1230
nicecleanpot

nicecleanpot

    vendég

  • fórumtag
  • 158 posts
jaja, csak pont a másik irányban kezdtem a kört, újhartyán inárcs dabas és örkényen át akartam visszamenni, de legfeljebb viszek bele egy kis offroadot is.

#1231
sasi123

sasi123

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,969 posts
Hey,

esetleg elmész Hernádon át Pusztavacs felé, és az Euro ring Motor pálya mellett dobsz egy jobbos õrkény irányába. Nem lehet sokkal több. Nem szabad szerintem azon a szakaszon se bringázni. Bár ettõl még Én is mentem ott :)

#1232
nicecleanpot

nicecleanpot

    vendég

  • fórumtag
  • 158 posts
sziasztok!ugyan nem vagyok kecskeméti, csak néha vonattal át zúzok rajta, azért kérdeznék, mondjuk nem is kecskeméttel kapcsolatban.olvastam hogy járkáltok örkény meg dabas felé, nekem a barátnõm hernádi, ha ott vagyok tekerek, ha viszem a gépem, akkor rendesen, ha nem , akkor meg egy lila nõi õsmontival, de legalább gurul :D a múltkor örkénybe dabasról akartam átjutni örkénybe, és igaz hogy tatárszentgyörgy felé megoldható lett volna, de az már sok lett volna, mert esett meg hideg volt és mentem haza ébedre :D a helyiek azt mondták el lehet jutni nem az ötösön is , mégpedig az örkényi út oda visz, nade az beletorkollik az ötösbe a hernádi elágazás után, és örkény elött vagy két kilóméterrel. az ötös mivel egyszámjegyû fõút, biciklizni tilos, nade pont ezen a szakaszon nincs tábla, ami tiltja, és az autópálya miatt a forgalom sem annyira húzós (mint pl. a négyes).végül az út mellet mentem egy földúton, mert fostam, hoigy nehogy megbasszon egy rendõr, ha épp szembejön. szerintetek ott mi a helyzet, ha esetleg szoktatok arra járni?

#1233
kiskubai

kiskubai

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,925 posts

Nos, úgy néz ki Gyuluccal kell szövetkezned. Tízre kell Pesten lennem. :( No comment. Ez is el van b@szva...


Hát végül egyedül megyek...nembaj, azért ma jót tekertünk!

#1234
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,231 posts
Nos, úgy néz ki Gyuluccal kell szövetkezned. Tízre kell Pesten lennem. :( No comment. Ez is el van b@szva...
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#1235
kiskubai

kiskubai

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,925 posts

Áh, ne is mondjátok! Mindkettõ nagyon jó lenne, bár mégis Dabas lenne a jobb. De sajnos idáig úgy néz ki Pesten rohadok elnökségi ülésen. Meglátom, ha késõbb kezdõdik, lehet hogy lenyomom azt a 80 kilit, aztán iszkolok fel. De attól félek ez nem így lesz...:(


dedede legyen így :D Nehogymár egyedül kelljen mennem...

#1236
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,231 posts
Áh, ne is mondjátok! Mindkettõ nagyon jó lenne, bár mégis Dabas lenne a jobb. De sajnos idáig úgy néz ki Pesten rohadok elnökségi ülésen. Meglátom, ha késõbb kezdõdik, lehet hogy lenyomom azt a 80 kilit, aztán iszkolok fel. De attól félek ez nem így lesz...:(
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#1237
kiskubai

kiskubai

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,925 posts
Akkor én most jól elcsábítom az embereket Janitól:

Szombat DABAS? Geri?

#1238
johnyiron

johnyiron

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 475 posts
Szombatra végre jó idõt mondanak, megyek egy HOSSZÚT valakikkel.
Ki érzi magát VALAKINEK??
(vasárnap sajnos nem vagyok)
"Van nálad ragtapasz?"
"Minek?"
"Mindjárt megszakadok!"

#1239
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,231 posts
Ezt az idõt...:mad:
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#1240
kiskubai

kiskubai

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,925 posts

...


részvét....Én ma mentem ki csöpögõ esõben 90 kilire, de annyi idõ alatt azért rendesen eláztatott...