Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Kecskemétiek ide!

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
4218 hozzászólás a témában

#1201
kiskubai

kiskubai

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.925 hozzászólás

Kiskubai!
Érdekelne egy lakonikus beszámolód a versenyedrõl belülrõl, a rendezésrõl meg úgy az egészrõl...
Ahogy a részeredményeid böngésztem a szokásos forgatókönyv lehetett: az elsõ 30,5 km-t talán elmentél a fõmezõnnyel (ugye itt kijött kicsivel 40 feletti átlag), majd utána törés (feltételezem itt raktak ki a profik) és 33-as átlag nagyjából fél perces eltérésekkel. Viszont két dolgot nem értek: az utolsó 11 kilóméteredet - mi a jó istent csináltál??? Az utolsó köröd (5,5 km) 25-ös átlagú, nem hibás, mert az idõd jó, mi történt?? A másik az, hogy 0,3 mp-el elõzted meg a 3. helyezettet a korosztályodban (gyakorlatilag vizuálisan holtverseny): Te érted utol, vagy Õ téged, vagy észre sem vettétek egymást, vagy hajráztatok, de teljesen függetlenül mentetek egymástól az idõk alapján.... Nagyon sokan "feladták", ez mit jelent?? Túl lassúak voltak, vagy kiszólították õket, vagy kört kaptak, vagy tényleg feladták???
Még egyszer gratulálok, ügyi voltál!


Úgy volt hogy az utolsó elõtti körömnél szóltak hogy ki kell állnom, mert csak. Aztán gurultam tovább és ott szólt a motoros hogy elméletileg nem kell kiállnom. Az utolsó körömön gyakorlatilag levezetésnek gurultam még egyet, azthittem már nem is vagyok versenyben. A legeslegvégén is csak azért gurultam át a chip kapun, mert arra volt a táskám lerakva. És láttam hogy elõttem a srác kb hasonló korosztály, akkor csak berakom már a kereket elõtte...De az utolsó elõtti körömnél (amirõl azthittem hogy az utolsó) volt érdekes hajrá a végén, 5ös csapatból kivágódott az elsõ, én a negyedik voltam. kiraktam a kereket aztán ami a csövön kifér. A maradék leszakadt, aztán engem is lenyomott a srác.

Végeredményben nem volt kiszólítás, és sokan feladták, meg voltak bukások is. Volt aki csúnyán összetörte az arcát, mentõ vitte el. Voltak akik árokban landoltak 40fölötti tempónál, me olyan is volt hogy tooltuk ami a csövön kifér, és egyszercsak azt vettem észre, hogy szétrebben elõttem a mezõny és fekszik valaki a földön bringástól...

Robko jól látja a dolog. A 2-3 egyedüli kör után elcsípett csapat nagyonjó volt, tõlük szöktünk el kb 5-en, aztán attól a csapattól a célegyenesben még ketten, aztán mentem még egy kört levezetésnek, de kiderült hogy az még a versenyem volt...
Megaztán volt keveredés, hogy most akkor lesz kiszólítás, vagy nem, vagy akkor mivan?!


Debreceni dologgal kapcsolatban: Akkor szerintem elmegyek szombaton, és bepróbálom az idõfutamot és a mezõnyt is...Este meg 4x pályára vagyok hivatalos :D

Május 2: Tarján kupa? valaki?

#1202
robko66

robko66

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.317 hozzászólás
a rendezés nem volt tökéletes,pár alkalomal beengedtek autokat és egy alkalommal buszt is.amugy elég jol le voltak zárva a kis utcák is a fordito kicsit szük volt szerintem.kiskubai az elején nagyon jol ment de miután leszakadt a nagyoktol egyedül tolt 2 vagy 3 kört,gondolom ez kivette de a vége felé sikerült neki csatlakozni egy csapathoz.koca keros vagyok,nem is indultam de kivülröl igy nézett ki kb

#1203
johnyiron

johnyiron

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 475 hozzászólás
Kiskubai!
Érdekelne egy lakonikus beszámolód a versenyedrõl belülrõl, a rendezésrõl meg úgy az egészrõl...
Ahogy a részeredményeid böngésztem a szokásos forgatókönyv lehetett: az elsõ 30,5 km-t talán elmentél a fõmezõnnyel (ugye itt kijött kicsivel 40 feletti átlag), majd utána törés (feltételezem itt raktak ki a profik) és 33-as átlag nagyjából fél perces eltérésekkel. Viszont két dolgot nem értek: az utolsó 11 kilóméteredet - mi a jó istent csináltál??? Az utolsó köröd (5,5 km) 25-ös átlagú, nem hibás, mert az idõd jó, mi történt?? A másik az, hogy 0,3 mp-el elõzted meg a 3. helyezettet a korosztályodban (gyakorlatilag vizuálisan holtverseny): Te érted utol, vagy Õ téged, vagy észre sem vettétek egymást, vagy hajráztatok, de teljesen függetlenül mentetek egymástól az idõk alapján.... Nagyon sokan "feladták", ez mit jelent?? Túl lassúak voltak, vagy kiszólították õket, vagy kört kaptak, vagy tényleg feladták???
Még egyszer gratulálok, ügyi voltál!
"Van nálad ragtapasz?"
"Minek?"
"Mindjárt megszakadok!"

#1204
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.231 hozzászólás
Kiskubai!

Látom, kemény hajrában dõlt el a második és harmadik hely sorsa! :)
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#1205
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.231 hozzászólás
Johny, nem mentem sehová vasárnap. Dolgozgattam, aztán iszkoltam haza egyeztetni faterral munkaügyben. Ez az évem is olyan szar lesz, mint a tavalyi?! :(
Azért azt a 47-es tempót megnéztem volna magamnak Dabason. :)

Te! Küldd már el a linket, mert ha látom a pályavezetést, meg a szintrajzot, talán jobban tudok azonosulni a szent küldetéssel!
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#1206
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.231 hozzászólás
Hát Komám, hatalmas gratula! Nem rossz teljesítmény így szezon elején. Sajnos egyre haloványabb a szombatom, láss csodát, verseny lesz Szlovákiában (nem keró), és oda viszem a bandát. Szóval bocsi. Elsõre most úgy néz ki nem megyek.
Most is a szívem szakadt meg, amikor láttam a bringaközpontot dugig kerósokkal, meg sorba jöttek a kocsik bringákkal megpakolva. Én meg az ellenkezõ irányba gurultam... :(
Úgy látom nem frissítették még a velo-n a versenykiírást, de a Hajdú kupa az országúti, a Fõnix az kritérium, ha jól emléxem.
Áh, megtaláltam a linket:Hajd
Jó lesz, eléggé komplex. Idõfutam, mezõny és másnap egy kritérium. Ráadásul a mezõny az 50 kili csak. Amikor viszem a kerót Debrecenbe, gyakran tekerek ezen a szakaszon. Jó kis út, már elkezdték újra aszfaltozni is bizonyos szakaszokon. Vannak rosszab részei is, de összességében járható. Én csak ajánlani tudom. Menj el!
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#1207
kiskubai

kiskubai

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.925 hozzászólás

...


Azért mostantól június végéig minden hétvégén versenyem van...apropó..

Geri!
Az a fõnix kupás dolog érdekel jövõhétvégére. Tudsz részleteket mondani? Haza tudsz hozni onnan? Odafelé megoldom.

#1208
johnyiron

johnyiron

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 475 hozzászólás
Akkor is!
Réges régen (amikor Ti még nem sportoltatok:D) Kecskeméten és megyénkben kiváló szabadidõsport volt. Kiskubai Te akkor még nem is éltél... Volt bács-megyei triatlon körverseny (!), Kecsón évente minimum egy országos verseny (általában OB) triatlon-duatlon sportágban. Atomstabilan itt kezdték az évet sportolóink: OTP-bank duatlon kecskeméten márciusban, júniusban hírös triatlon, szeptember utolsó hétvégéjén coca-cola félmaraton. Hendikep- futások, egy nyári nagyobb futóverseny... Kiskunhalason duatlon és triatlon, Baján ugyancsak duatlon-triatlon, késõbb bekapcsolódtak a nagyobb városok is. Kerékpár kritériumverseny a kiskörúton az ÖSSZES magyar menõvel.
Mindezt tudatos munkával sikerült leépíteni.
Nemes küzdelem ez a dabasi, remélem nem titanicos karriert fut be.
Kíváncsi leszek mit kezdenek a szabadidõközponttal...
Remélem Geri Te büntetted a kékest vasárnap!
(meg sokat gondoltál közben a remek ajánlatomra...:cool2:)
"Van nálad ragtapasz?"
"Minek?"
"Mindjárt megszakadok!"

#1209
kiskubai

kiskubai

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.925 hozzászólás

Gratulálok Kiskubai!
Basszus hányan indulhattak el a versenyen, a hosszú távon 120 érmet osztottak ki!!!:D


Hát minden korosztályban amatõrben és elitben is elsõ három helyezett...de nem kell félteni õket, a 300ft-os cserélhetõ betétes (attólfüggõen hogy milyen sportághoz akarod) érmeket osztogatták az amatõröknél, abból kaptam egy "ezüst"-öt.

#1210
robko66

robko66

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.317 hozzászólás
120 érem?akkor kb minden második ember kapott érmet:)

#1211
johnyiron

johnyiron

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 475 hozzászólás
Gratulálok Kiskubai!
Basszus hányan indulhattak el a versenyen, a hosszú távon 120 érmet osztottak ki!!!:D
"Van nálad ragtapasz?"
"Minek?"
"Mindjárt megszakadok!"

#1212
robko66

robko66

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.317 hozzászólás
ja láttalak,neked szurkoltam:)

#1213
kiskubai

kiskubai

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.925 hozzászólás

gratz!!! zöld mezben voltál ugye?


Jaja, kék merida bringa, és zöld merida mez és gatya. Láttál?

Pro Bike Gear-el is találkoztam, és kiderült hogy havercsaj exOsztályfõnökének fia :D

Szerk.: köszönömszépen :)

#1214
robko66

robko66

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.317 hozzászólás
gratz!!! zöld mezben voltál ugye?

#1215
kiskubai

kiskubai

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.925 hozzászólás

Gratulálok!!! 30km- 47km/h átlag... AzzzIgen!!! Szép, csak így tova :)


És utána még volt 10db 5km-es kör, utcák között 90fokos kanyarokkal, meg 180fokos fordítóval....

#1216
sasi123

sasi123

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.969 hozzászólás
Gratulálok!!! 30km- 47km/h átlag... AzzzIgen!!! Szép, csak így tova :)

#1217
kiskubai

kiskubai

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.925 hozzászólás
Nos, rengeteg tapasztalattal ÉS EGY EZÜSTÉREMMEL hazaérve igenjókedvem van :) Az érem természetesen korosztályos, de azért jó volt. 35km-t mentem a profik mezõnyében (30km+5km-es kör). Az elsõ 30km-en 47km/h átlag jött ki...Aztán a leszakadt második boly, és az elsõ között voltam 10km-en keresztül, utána utolértem az élbolybol leszakadozókat, és velük a célig. Bõvebben élõben :)

#1218
Rabló

Rabló

    újonc

  • fórumtag
  • 2 hozzászólás
Na csõváz! Megvan a reg-em, szóval szemmel vagytok tartva:) Én érzem magam vkinek Janókám, de nekem holnapra egy futás-keró-futás kombó van, meg most is tanulnom kéne a rohadt triatlon edzõi vizsgára ami holnap lesz, de megnyugtat, hogy CséplõZ. és Vaculinej sem bújta túlságosan az anyagon:) Dögöljön meg a szomszéd tehene is. Hi Hi. Menjél inkább Dabasra, 80kili zúzda, biztos jó lesz. Jó lenne már össze"úszni", ill. futni. Na juccikát!

#1219
Csucsu

Csucsu

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 780 hozzászólás
  • LocationBudapest

Sziasztok! Van kecskeméten olyan bringabolt, ahol emberi áron tisztességesen megépítenének nekem egy egysebességes városi kerékpárt?

Magellán, vagy jókai utcán van egy bringabolt amit a Szép Miki nyitott, akinek elõtte a Talfája közben volt szervize, õ korrekt és elfogadható áron dolgozott régen, és gyanítom ezen a jó szokásán nem változtatott. Bicisopban én nagyon sok mindenben csalódtam már többszörösen. Bár talán javulnak, amióta a fiatalok vannak.

#1220
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.231 hozzászólás
És ha nem konyítasz a szereléshez, akkor inkább a Magellan... Sajnos összeszerelésileg volt rossz tapasztalatom a Bici shoppal. :( Jó dolgokat adnak jó áron, ez mindenképpen mellettük szól, csak otthon át kell nézni újra. A Magellanosok lelkiismeretesebbek e téren.
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad: