Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Kecskemétiek ide!

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
4218 hozzászólás a témában

#1181
johnyiron

johnyiron

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 475 hozzászólás
A Geri TUDJA, hogy 200 km-ért nem utazunk messzire:D
Van ott egy hosszabb is, amire lehet még jelentkezni...:cool2:
"Van nálad ragtapasz?"
"Minek?"
"Mindjárt megszakadok!"

#1182
kiskubai

kiskubai

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.925 hozzászólás

Geri!
Tudod melyiket kell nézni...(hihi)


Der Schweizer Radmarathon, Radfernfahrt


Te, ez engem lehet hogy érdekel. a 200km-esben mennyi hegy van?
a 400-as full :( :D

#1183
johnyiron

johnyiron

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 475 hozzászólás
Geri!
Tudod melyiket kell nézni...(hihi)


Der Schweizer Radmarathon, Radfernfahrt
"Van nálad ragtapasz?"
"Minek?"
"Mindjárt megszakadok!"

#1184
kiskubai

kiskubai

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.925 hozzászólás

Fórumon, vagyunk


De az a vesszõ oda véletlen csúszott be :D

#1185
kiskubai

kiskubai

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.925 hozzászólás

úgy tudom; újra aszfaltozták; zsír új
Meglátszik, hogy csak pár hétig tanítottalak!!!!!!!!!!!!!!!!!:D:D
Te voltál tavaly?? Mesélj egy kicsit!

Fórumon, vagyunk, nem levélben kommunikálunk :) Általában oda szoktam figyelni...
Tavaly úgy volt, hogy a chip ilyen tépõzáras bokára rakható cucc volt, beálltunk a rajthoz, elindultunk egy fõúton kifelé kb 30-33 km/h körüli tempóval, aztán mikor elöl a motoros kolompolt, hogy élesrajt, akkor jött egy sprint, ahol én 63km/h-t forgattam ki síkon...Aztán ráfordultunk a bringaútra, és stabil 42 körüli tempóval mentünk 20km-en keresztül. Ott én buktam, aztán mentem tovább, bolyozás, szökés...stb. A lényeg az, hogy a szervezés és a bebonyolítás szerintem hibátlan volt, az eredményeket azonnal nyomtatták ki. A beérkezésem után 5-10perccel már ki volt rakva az eredményem.

#1186
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.231 hozzászólás
Jaja. Láttam én is. Nagyon tetszik a video, fõle, hogy fejkamerával is csináltak pár snittet. Meg látszik, ahogy a srác szétcsapja az állát... :(
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#1187
johnyiron

johnyiron

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 475 hozzászólás
A velo.hu oldalon elérhetõ a dabasi versenyrõl készült video. Impresszív!! Micsoda tempóváltások úgy, hogy 40 feletti sebességrõl indulnak a szökések! Jó látni...
"Van nálad ragtapasz?"
"Minek?"
"Mindjárt megszakadok!"

#1188
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.231 hozzászólás
Na ezért vagyok pont irígy!

Én meg csak a nyamvadt kis harmincasaimmal küszködök. Nem volt tegnap semmi különös, csapattunk kicsit Rablóval. ;)

Na jó, 38-as átlag lett a vége, pedig volt szél nem kicsi. Végig én vezettem, kifelé a pofaszélben azt vettem észre, hogy még az 53/16-ot forgatom... na jó, volt, ahol már csak 33 körül mentem és 83-as pedálfordulattal... Aztán megfordultunk. Onnantól már jobb világ volt. Végig 42 és 48 között mentünk. Sajnos a pulzusmérõm rosszalkodott, de amikor mutatott valamit, akkor 165-168 között volt. Összességében 47:22-t sdertünk, ebbõl a felüljáró utánig 32-es bemelegítõ tempót mentünk. Azért ma nem biztos, hogy újra megcsinálnám...
Ja, és itt van április vége és még nem voltam a Mátrában!!! :(
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#1189
johnyiron

johnyiron

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 475 hozzászólás

Én úgytudom 2006-ban újraaszfaltozták az egészet. Legalábbis eléggé zsírúj kinézete volt tavaly...


úgy tudom; újra aszfaltozták; zsír új
Meglátszik, hogy csak pár hétig tanítottalak!!!!!!!!!!!!!!!!!:D:D
Te voltál tavaly?? Mesélj egy kicsit!
Geri! Jó lenne ha ismertetnéd a topiclakókkal mit csináltál tegnap...
Sajnos nekem nem úgy sikerült ahogy elképzeltem.
Mátraházán a tüdõkórházban dolgoztam, de elhúzódott az üzembehelyezés-átadás, így fél 3-kor tudtam elmenni bringázni. Csak 80-at sikerült, igaz közel 1200 m emelkedéssel.
Viszont mennem kell oktatni az orvosokat csütörtökön is :D:D Ebben az esetben 5 nap alatt 3-szor mátrázni, aaaahhhh de jó nekem:p
"Van nálad ragtapasz?"
"Minek?"
"Mindjárt megszakadok!"

#1190
kiskubai

kiskubai

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.925 hozzászólás

Mentem ott 2005-ben, azóta lehet, hogy megváltoztak a viszonyok.


Én úgytudom 2006-ban újraaszfaltozták az egészet. Legalábbis eléggé zsírúj kinézete volt tavaly...

#1191
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.231 hozzászólás
Ma 15:50-kor a szokásos kis 30-as karikámra indulok. Valaki?
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#1192
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.231 hozzászólás
Gyere el!

Kikormoljuk a rendszert. :)
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#1193
johnyiron

johnyiron

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 475 hozzászólás
Mentem ott 2005-ben, azóta lehet, hogy megváltoztak a viszonyok.
"Van nálad ragtapasz?"
"Minek?"
"Mindjárt megszakadok!"

#1194
kiskubai

kiskubai

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.925 hozzászólás

Kedves Bajnokom!
ZIPP-tõl nem válok meg soha, csak lehet, hogy más száma lesz...
A legjobb kerék, vele kerek.
Sajnos csak szerdán megyek úszni legközelebb, biztos összefutunk!
Ne izgulj, Geri után MINDENKI lohol (ez elég félreérthetõ)!
Amikor olyan napja van beleáll a nagy áttételbe mi meg lobogunk utána.
Ezt a tulajdonságát elfogadjuk, a másságát (azaz hogy ki...szott erõs) megértjük.:D
Én kihasználnék minden lehetõséget a helyedben, a vele összegyûjtött km-ek versenyen visszajönnek!
Dilemmázok orfû és tisza tó között.
Orfû + : van benne futás is, van benne némi domborzat, gyorsítóedzésnek kiváló
Orfû - : drága, messze van, drága
Tisza-tó + : BRINGA Jeee, olcsó, közel van
Tisza-tó - : rossz út, bukás 2 héttel a VERSENY elõtt
Hátszelet!

tiszatónál nemtudom mit értesz a rossz út alatt, de remélem semmiféleképpen sem a minõségére mondod! Kesenynek keskeny, de szépen aszfaltozott. Egy 1,5-2km-es pavé van benne, de ki lehet bírni.

#1195
johnyiron

johnyiron

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 475 hozzászólás
Kedves Bajnokom!
ZIPP-tõl nem válok meg soha, csak lehet, hogy más száma lesz...
A legjobb kerék, vele kerek.
Sajnos csak szerdán megyek úszni legközelebb, biztos összefutunk!
Ne izgulj, Geri után MINDENKI lohol (ez elég félreérthetõ)!
Amikor olyan napja van beleáll a nagy áttételbe mi meg lobogunk utána.
Ezt a tulajdonságát elfogadjuk, a másságát (azaz hogy ki...szott erõs) megértjük.:D
Én kihasználnék minden lehetõséget a helyedben, a vele összegyûjtött km-ek versenyen visszajönnek!
Dilemmázok orfû és tisza tó között.
Orfû + : van benne futás is, van benne némi domborzat, gyorsítóedzésnek kiváló
Orfû - : drága, messze van, drága
Tisza-tó + : BRINGA Jeee, olcsó, közel van
Tisza-tó - : rossz út, bukás 2 héttel a VERSENY elõtt
Hátszelet!
"Van nálad ragtapasz?"
"Minek?"
"Mindjárt megszakadok!"

#1196
Rabló

Rabló

    újonc

  • fórumtag
  • 2 hozzászólás
Gratula Kiskubai! Legyen már végre jóidõ! Edzeni kellene. Janó, gyere úszni, minden reggel kint vok fél7-tõl fél8-ig. Jól hallottam? Megválsz a ZIPPektõl? Hm... Én most fogok beruházni valamire, Mavic, Vision, vagy FFWD, még nem tudom, amelyik összejön. Holnap van egy 60kili keróm, benne 3x10maxigáz, ha esetleg vkit érdekel!(Geri, téged ne érdekeljen, pénteken is loholtam utánad:), miután elmentél toltam még egy ugyanolyan kört)

Üdv

#1197
kiskubai

kiskubai

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.925 hozzászólás

Ha a Tarján Kupa Salgótarjánt jelenti, akár érdekelhet is...

Bezony, aztazt. Bár nemtudom hogy mennyire feküdnének nekem a dombok...Bár 27km-es körön 240m szintkülönbség az nem olyan sok, nem?

#1198
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.231 hozzászólás
Ha a Tarján Kupa Salgótarjánt jelenti, akár érdekelhet is...
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#1199
kiskubai

kiskubai

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.925 hozzászólás

Uuuuuh!
Akkor ez megint nem volt egy könnyû menet!
Sõt ez elég rémisztõen hangzott!
Felháborítónak tartom ezt a kiszólítósdit. Mindenki azért fizeti be a nevezési díjat, hogy végigmenjen. Engem abszolút nem érdekel, hogy a Csadorrida meg a Lovassykrisztián mennyivel ver meg, de ha ilyen kicsi körök vannak vszleg leköröz az élmezõny. És akkor mi van?? Chipes idõmérésnél fõleg nem értem! Utána zavarok???? Téged is leköröztek, de azért befejezted a versenyt! Így kell ezt (jó helyre tenni a táskád)!!
Emlékszem tihanyban amikor utolért az élmezõny szegény kis csoportommal úgy ugattak, mint a kutyával. Ez nem méltó egyetlen fantasztikus magyar "profihoz" sem... A forma-1-ben 300-al érnek utol versenyzõt, még sem jelent ekkora gondot, pedig dollármilliókról van szó.


Itt pont a fordító elõtti egyenesben értek utol, nem volt semmi ugatás, hátulról szóltak hogy vigyázz, mezõny. Jöttek, szóltak hogy vigyázz, balról jövünk, és elmentek mellettünk. Kicsit lassítottunk, hogy még le tudjuk zavarni a körözést a fordító elõtt. Teljesen kultúráltan történt. Igazából akkor el kellett volna kapnom a mezõnyt, és rajtuk menni amíg tudok, de késõn kapcsoltam.

szerk.: holnap szurkoljatok :) Angol vizsga.

#1200
johnyiron

johnyiron

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 475 hozzászólás
Uuuuuh!
Akkor ez megint nem volt egy könnyû menet!
Sõt ez elég rémisztõen hangzott!
Felháborítónak tartom ezt a kiszólítósdit. Mindenki azért fizeti be a nevezési díjat, hogy végigmenjen. Engem abszolút nem érdekel, hogy a Csadorrida meg a Lovassykrisztián mennyivel ver meg, de ha ilyen kicsi körök vannak vszleg leköröz az élmezõny. És akkor mi van?? Chipes idõmérésnél fõleg nem értem! Utána zavarok???? Téged is leköröztek, de azért befejezted a versenyt! Így kell ezt (jó helyre tenni a táskád)!!
Emlékszem tihanyban amikor utolért az élmezõny szegény kis csoportommal úgy ugattak, mint a kutyával. Ez nem méltó egyetlen fantasztikus magyar "profihoz" sem... A forma-1-ben 300-al érnek utol versenyzõt, még sem jelent ekkora gondot, pedig dollármilliókról van szó.
"Van nálad ragtapasz?"
"Minek?"
"Mindjárt megszakadok!"