Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Kecskemétiek ide!

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
4218 hozzászólás a témában

#901
sac1

sac1

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.163 hozzászólás

Szia!
Szerintem durván elírta egy nullával.
99%-ot adok neki, hogy 200 ezer ft-t kér érte.
Amúgy a kerekek többet érnek 20 e ft-nál...
Amennyiben tudod, vedd meg!


ennyiért meg kicsit drága egy 9es tiagraért...

#902
kiskubai

kiskubai

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.925 hozzászólás
Szerintem nem elírás, simán lopott. ÉN megvenném, a vázat kiakasztanám a szobám falára, a cuccokat meg ráraknám egy másik vázra.

#903
johnyiron

johnyiron

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 475 hozzászólás
Szia!
Szerintem durván elírta egy nullával.
99%-ot adok neki, hogy 200 ezer ft-t kér érte.
Amúgy a kerekek többet érnek 20 e ft-nál...
Amennyiben tudod, vedd meg!
"Van nálad ragtapasz?"
"Minek?"
"Mindjárt megszakadok!"

#904
eperke

eperke

    vendég

  • fórumtag
  • 19 hozzászólás
Sziasztok!
Eddig csak olvastalak benneteket, szeretnék egy olcsó országúti bringát.
Szerintetek ez megvehetõ? beszéltem a tulajjal azt mondta ennyi az ára, mit csodálkozok.
Merida Road Race haszn

#905
sac1

sac1

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.163 hozzászólás

Pilis tetõre montival jó felmenni Szántó felõl, Szántó után aszfaltról balra piros csík, utána pirosról balra zöld csík. Eleje elég húzós, meredekebb mint a buszmegálló elõtti rész Szántón, utána viszont mesés kilátás van és kevésbé meredek de annál kövesebb. :)


hát csak én outival megyek :D

#906
Csucsu

Csucsu

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 780 hozzászólás
  • LocationBudapest
Pilis tetõre montival jó felmenni Szántó felõl, Szántó után aszfaltról balra piros csík, utána pirosról balra zöld csík. Eleje elég húzós, meredekebb mint a buszmegálló elõtti rész Szántón, utána viszont mesés kilátás van és kevésbé meredek de annál kövesebb. :)

#907
sac1

sac1

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.163 hozzászólás
Hegyek Pokla:
A verseny ideje: 2010.07.18 (Vasárnap)

Rajt ideje, helye: 1000, Esztergom, Sportcsarnok
Nevezés: Elõnevezés esetén 2010. 07.11.-ig (szombat) éjfélig feladott részvételi díjakat fogadunk el, melyet rózsaszín csekken lehet feladni Esztergomi Küllõszaggatók KE,2534 Tát, Árpád út 82
vagy utalni a : Duna Takarék :58600575-11031590
A megjegyzés rovatba az indulók nevét,szül.idõt számla igényt kérjük feltüntetni!

Nevezési díj: elõnevezés esetén: 3.000.- helyszínen 800-945: 3.500.-

A cél helye: Vaskapui erdészház (Esztergom)

Eredményhirdetés: Vaskapui erdészház

Szervezõ: Esztergomi Küllõszaggatók KE

Verseny távja: 90 km

Útvonal: Esztergom (Sportcsarnok)- Két-Bükkfa nyereg (Dobogókõ)- Csobánka - Pilisvörösvár - Pilisszántó - Pilisszentkereszt - Kakas-hegy - Ördögküllõje - Hoffmann fogadó - Mexico (Dobogókõ) - Vaskapui erdészház (Esztergom)

Információ: Szûcs György 2534 Tát, Árpád út 82
20/ 355-98-35 kulloszaggatok@freemail.hu

Egyéb : A versenyen bárki elindulhat! A célban enni- és innivaló vár. Eredményhirdetés az utolsó versenyzõ beérkezése után 30 perccel.
Ajándéksorsolás (~50.000.- értékben a Neuzer Kft támogatásával) Az utolsó induló beérkezését követõen 15 perccel.

Figyelem: A fejvédõ használata kötelezõ!!! Hiánya kizárást von maga után!



Dejó ennek a leg**cibb részét csináltam meg tegnap...

Nemtom van e értelme menni rá... mire kétbükkfára érek se elõttem se utánnam senki... utánna lejtõn csobánkáig mindenki beér.. :D szántón meg meghalunk... ennyi.. :D

#908
sac1

sac1

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.163 hozzászólás

Nem csörgött az ébresztõm, elaludtam...hát ezt jól elkúrtam :@ Most megyek a pilisbe és jól megbüntetem magam. :D


Én voltam pilisbe.. csináltam olyan büntetõkört... a bokám le*ostam... Majd felrakom livestrong.com-ra... Pomáz - Csobánka(12% emelkedõ végig) - Pilisvörösvár(8-10% puklik végig) - Piliszszántó(10% emelkedõ végig majd 14% majd utolsó 150 m 25%) - Pilisszentkereszt (6-8%)és fel Pilis csúcs(jó szar út volt.. de meredekebb mint Dobogókõ(8%), meg magasabb is)

Bnõm volt INTERSPORTON elvileg 1. lett csak kicsit bealudtak a chipesek.. és eléraktak 1 másik csajt aki csak 4 kört ment...
Azt mondták óvjon.. hát nem azért de inkább a 4 körös chipesnek kellene óvási díjat fizeznie...

na majd a hét vége felé én megint megyek tekergélni pilisbe.. ha lesz valaki pesten .. csatlakozzon ... nem megyek erõset csak sok benne a mászás...

#909
kiskubai

kiskubai

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.925 hozzászólás
Nem csörgött az ébresztõm, elaludtam...hát ezt jól elkúrtam :@ Most megyek a pilisbe és jól megbüntetem magam. :D

#910
Csucsu

Csucsu

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 780 hozzászólás
  • LocationBudapest
Na skacok, így is lehet közlekedni országútival. Bár nem tudom hogy bírta szegény bringa. :D
YouTube - bikeradarlive csatorn

#911
Gyuluc1

Gyuluc1

    vendég

  • fórumtag
  • 54 hozzászólás
Hali Kiskubai!
6 - fél 7 között ott vagyok nálatok, berakjuk az autóba a gépedet aztán go.

#912
kiskubai

kiskubai

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.925 hozzászólás
Nekem pedig nemkicsit sír a szívem hogy egész nap rohadtjó bringáznivaló idõ volt, én pedig most értem haza a gödöllõi Sissy kastélyból mert ott melóztam ma...Bringázni késõ van, ebbõl futás lesz...

#913
johnyiron

johnyiron

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 475 hozzászólás
100 kilit egészséges tempóban.
legutóbb 2ó46'-et mentünk ketten a bemelegítéssel együtt, az most nem számít egészséges tempónak! (csak csendben jelzem...)
"Van nálad ragtapasz?"
"Minek?"
"Mindjárt megszakadok!"

#914
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.231 hozzászólás
Ma 4-tõl megyünk egy egészséges 70, vagy 100 kilit. Természetesen laza lesz a tempó, mert már rég ültem bringán.
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#915
sac1

sac1

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.163 hozzászólás
Pentekre lehetne valami szep ido.. mert ez kikeszit.. szombaton tekertem utoljara.... :(

#916
kiskubai

kiskubai

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.925 hozzászólás

Gyuluc!

Tudsz valamit írni errõl az Intersport kupáról? Nem mintha mentem volna egy métert is ebben a 4 napban... :(


Legutóbbi verzió szerint Gyuluccal megyünk...Külön futam lesz a 18éven aluliaknak, úgyhogy igyekszem majd odatenni magam. Bár az utóbbi másfél hétre nekem is 10km futka az össz. edzésmunkám...sebaj, majd most, indulok rommáázni.

#917
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.231 hozzászólás
Gyuluc!

Tudsz valamit írni errõl az Intersport kupáról? Nem mintha mentem volna egy métert is ebben a 4 napban... :(
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#918
Gyuluc1

Gyuluc1

    vendég

  • fórumtag
  • 54 hozzászólás
www.velo.hu

Tf-en már igen most megyek majd Szegedre.

#919
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.231 hozzászólás

Igen amiatt kell, papírt kell kitöltetni. Délelõtt is lehet menni?

Egyébként Kiskubaival, meg Csabával beszéltük, hogy most a héten nem lesz gyömrõ, viszont jövõhéten Intersport kupa Székesfehérvár lesz, szenior ob keretein belül.


Errõl az Intersport kupáról nem is tudtam! Van róla infó?

Amúgy megvolt már az úszós alkalmasságid?
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#920
kiskubai

kiskubai

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.925 hozzászólás

Egyébként Kiskubaival, meg Csabával beszéltük, hogy most a héten nem lesz gyömrõ, viszont jövõhéten Intersport kupa Székesfehérvár lesz, szenior ob keretein belül.

Kikérem magamnak, -a jelenlegi állás szerint- Én megyek Gyömrõre! :D Aztán hogy hogy alakul...Szombaton lesz apum búcsúbulija. Megy ki spanyolországba dolgozni...