Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

Kecskemétiek ide!

- - - - -

  • Please log in to reply
4218 replies to this topic

#761
johnyiron

johnyiron

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 475 posts
Akkor rosszul ragasztottad fel! A rázás attól lehet, úgy gördül mint a kerámiacsapágy... A hangja tényleg nagy, cserébe a gördülési ellenállása kicsi! Én biztosan nem veszek másik típust! Eddig az elit idõfutamost használtam 14 ezerért darabját, most kipróbáltam a 6 ezer forintost és az is megfelel. Kicsit nehezebb de mégsem schwalbe...
"Van nálad ragtapasz?"
"Minek?"
"Mindjárt megszakadok!"

#762
sasi123

sasi123

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,969 posts
Sziasztok,

Örülök, hogy újra élõben is láthattam a KES-mezt :)
Geri, ne haragudj ,ha kerestetek, de végül nem Mházán kajáltunk, hanem Sás-tónál.

#763
nuca

nuca

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 810 posts
ugye rosszul latom az idojarasjelentesben, hogy 24.e utan elromlik arra fele az ido? ugye ez csak egy rossz vicc..

#764
sac1

sac1

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,163 posts
csak olyan viccesen viselkedik.. síkon kb 28km/h olyan mintha montival mennék.. csak ráz mint a szar...
30-33 felett meg bejön a sugárhajtómû effekt.. baromi durva hangja lesz...

mászásnál meg az a jó hogy mikor kiállva tekerek nem lapul szét.. így gyorsabban lehet vele szaladni...

#765
kiskubai

kiskubai

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,925 posts

Viccesek ezek a TUFO gumik...

Mit sikerült csinálni velük?

#766
sac1

sac1

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,163 posts
na ja... ezért lett bojkott részemrõl...
pedig érzem hogy jó erõben vagyok idén már nem csak az elsõ 30ben de sztem az 10ben is benn lennék (Attilával el tudok menni ;) )
tavalyi 46-os idõmben azért volt keményen túratempó montis mögött...

szerk.:
Viccesek ezek a TUFO gumik...

#767
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,231 posts
Szép idõt mondanak... :(
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#768
sac1

sac1

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,163 posts
Én tegnap csak másztam egy picit... most lehet hogy Szolnok GP után a fiúk átmennek Kékes csúcstámadásra... de én már annyira lehangolódtam róla .. hogy semmi kedvem :(

#769
duzmath

duzmath

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 354 posts
Tegnap én is mentem egy hosszabbat,ma kilazítom az izmokat.
Délután egy laza tekerésre,kapható vagyok,régen volt már közös csapatásunk.

#770
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,231 posts
Tegnap mentem egy 40 kili vágtát Fecókával. Hát, szerintem 38 feletti átlag volt... Olyan gyönyörûen bekötöttem tõle, hogy csak na. Utána el is mentem még egy 30 kili "levezetésre". Reménykedtem, hogy találkozok valakivel, aki mögé beállhatok könnyût pörgetni, hát nem jött össze... Mindenesetre a terhelés összejött, az utolsó 3-4 kilit 42-45 között abszolváltuk, végig oldalszélben. Megjárta a pulzus a 180 feletti tartományt is. Most elvonulok meghalni... ;)
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#771
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,231 posts
A hétvége felemásra sikerült, szombaton tudtam hegyezni, bár változó volt az idõjárás. Szerencsére nem volt iszonyatosan meleg, bár így is rámtapadt a mez, annyira megizzadtam. Felmentem Gyöngyösrõl Kékesre, onnan le Mátraházára, újra fel Kékesre, onnan le Mátrafüredre, onnan fel Házára. Jól szórakoztam. Azért látszik, hogy közeleg a Kékes csúcstámadás: ennyi bringást még sosem láttam a Mátrában. Mentek szorgosan fel Kékesre. A full amatõrtõl kezdve a "profikig". Összehaverkodtam egy pesti országútissal, elsõ alkalommal volt a Mátrában. Úgy néz ki sikerült behülyítenem, így õ is indul majd vasárnap.

Valaki még?
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#772
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,231 posts
Ilyen puhány vagyok, nem hiába...
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#773
kiskubai

kiskubai

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,925 posts
Elkezdett szemerkélni az égi áldás, aztán Geri rábeszélt minket hogy forduljunk, mert ma ment a mátrába, és nem akart mocskos bringát rakni a kocsiba, takarítani meg nem lett volna ideje...Bár mire beértünk kecskemétre, elég rendesen vizes volt az aszfalt, Geri távozott a bringaútra...

#774
sac1

sac1

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,163 posts
épp akartam kérdezni hogy nem áztatok el?

#775
kiskubai

kiskubai

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,925 posts
Rövid, ám annál nedvesebb menet volt :D

#776
kiskubai

kiskubai

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,925 posts

1/2 2-kor kinézek egy 70 kilire. Valaki becsatlakozik?


...Akkor fél 2, ne hívjalak? Ferike barátom jönne velünk elméletileg. Srác fehér meridával, aki jött a tiszatóra.

#777
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,231 posts
1/2 2-kor kinézek egy 70 kilire. Valaki becsatlakozik?
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#778
sac1

sac1

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,163 posts
Egy 40 év körüli Outis... csak kicsit erõssebb mint én :D

#779
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,231 posts

Gery bácsi... mi a mostani jóidõd Kékesre? :P kíváncsi vagyok mennyire tuningolt fel Jezzy...


Hát jóidõm az nincsen. Van egy 48:30 körüli idõm még régrõl (akkor még nem is ezt a bringát hajtottam). Mondjuk úgy érzem jobbat idén se tudnék menni. Rosszabbat igen, ha összeszedem magam. :)
Mi az a Jezzy?
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#780
sac1

sac1

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,163 posts
Gery bácsi... mi a mostani jóidõd Kékesre? :P kíváncsi vagyok mennyire tuningolt fel Jezzy...