Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Kecskemétiek ide!

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
4218 hozzászólás a témában

#741
_Alex_

_Alex_

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.086 hozzászólás

Most nézem, ugyanez, ugyanennyiért van 622-25ben is.

24mm-es trekking felnire jó az?

Balance a bike right, keep the pedals turning, forget about everything except right now...
Picasa _Alex_


#742
kiskubai

kiskubai

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.925 hozzászólás

Trekking felnije van,szerintem valami ballonosabb 25-ös kéne neki rá.


Most nézem, ugyanez, ugyanennyiért van 622-25ben is.

#743
duzmath

duzmath

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 354 hozzászólás
Trekking felnije van,szerintem valami ballonosabb 25-ös kéne neki rá.

#744
kiskubai

kiskubai

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.925 hozzászólás
622-23 méretben tudok neked szerezni hajtogatható Continental Super Sport plus gumit párban 5ezerért.
Feltöltött kép

Legkésõbb holnap délutánig kéne itt jelezned ha érdekel, megveszem pesten, és szeptember 5. után tudom odaadni.

Szerk: szerintem elég jó ár.

#745
duzmath

duzmath

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 354 hozzászólás
Szerintem cseréld le mindkettõt az egyik csak félmegoldás.
És országúti gumi legyen (az gyorsabb) ne valami vékony trekking.
A mostaniak meg jó lesznek télen.

#746
_Alex_

_Alex_

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.086 hozzászólás

Mondjuk a srác pécézett ki minket, nemtom mi alapján...

Látta rajtad hogy profik vagytok, ennyi! ;)

Alex, jó volt ez a tekerés, gyere máskor is! Csak kicsit vékonyabb külsõket rakj fel! :)

Jó volt, köszi! Hátul 28-as van, elõl meg ha jól emlékszem 32-es. Az elsõt gondoltam lecserélem valami egyszerû 25-ösre, abból még lehet találni olcsót úgy néztem. Az sokat jelentene?

Balance a bike right, keep the pedals turning, forget about everything except right now...
Picasa _Alex_


#747
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.231 hozzászólás
Kedves kétkerekû barátaim!

Tegnap sikerült azzal az illetékessel beszélnem, akihez a kecskeméti utak, kerékpárutak tartoznak.

Örömmel mondhatom, hogy a Ladánybenei útra nemsokára kikerül 4 darab tábla, ami a kerékpárosok jelenlétét, illetve edzését hivatott jelezni autós embertársainknak.

A kerékpárút végénél lesz kirakva kettõ és gondolom a lajosmizsei keresztezõdés után kettõ.

Remélhetõleg kicsit jobban odafigyelnek ránk, vagy legalábbis tolerálják a jelenlétünket.
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#748
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.231 hozzászólás

Geri!
Te múvi sztár:www.velo.hu


Bocs!

Gondoltam kicsit futtatni kéne a KES-t. Mondjuk a srác pécézett ki minket, nemtom mi alapján...

Alex, jó volt ez a tekerés, gyere máskor is! Csak kicsit vékonyabb külsõket rakj fel! :)
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#749
duzmath

duzmath

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 354 hozzászólás
Geri!
Te múvi sztár:www.velo.hu

#750
_Alex_

_Alex_

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.086 hozzászólás

Teszkó mellett van kifelé az ötös úton

Kösz az infót, megcsíptem Gerit ménteleknél és beálltam mögé. Jó volt, leizzadtam. :)

Én kihagyom a mait, nekem most 2 hét regeneráló futkorászás következik spanyolrszágban és Lisszabonban :P próbálom magam formába rángatni így a SZIGET után...

Ó, te szegény! :)

Balance a bike right, keep the pedals turning, forget about everything except right now...
Picasa _Alex_


#751
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.231 hozzászólás
Tudom, hogy jókor írom, de nem lesz nagy tempó. Én megyek, meg duzmi. Sztem egy jó kis közepes tempó lesz (kb 34-es átlag).

Már nem leszek neten, elindultam öltözni...
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#752
kiskubai

kiskubai

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.925 hozzászólás

Mennyi km az? Fixivel tudok menni veletek?
Ja, és melyik körforgalom? :)


http://imagerz.com/Q...0tvAwJSAlsfFwVQ
Teszkó mellett van kifelé az ötös úton, kanyarodj rá a balra vezetõ útra, és a bútorbolt parkolójának a szélén szokott lenni a találka. Fixivel csak akkor ha tartod vele a 35-40et Geriéket ismerve :)
Én kihagyom a mait, nekem most 2 hét regeneráló futkorászás következik spanyolrszágban és Lisszabonban :P próbálom magam formába rángatni így a SZIGET után...

#753
_Alex_

_Alex_

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.086 hozzászólás

16:15, körforgalom. Egy Tour De Örkényre elnézünk. Hátha nem szakad le az ég...

Aki tud, jöjjön!


Mennyi km az? Fixivel tudok menni veletek?
Ja, és melyik körforgalom? :)

Balance a bike right, keep the pedals turning, forget about everything except right now...
Picasa _Alex_


#754
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.231 hozzászólás
16:15, körforgalom. Egy Tour De Örkényre elnézünk. Hátha nem szakad le az ég...

Aki tud, jöjjön!
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#755
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.231 hozzászólás
Hát nagyon jól ment, az biztos. Én is örülök, hogy lenyomta a "nagymenõket". Látjátok, nem a kerékpár teszi a bringást. Max segít jobb eredményt elérni.

Az 58 perc teljesen reálisnak tûnik. Amikor Kmét-Kékes-Kmétet megyünk, sztem én is 57 körül mászok fel. Sõt, volt nemrég, amikor csak Gyöngyös-Kékest mentem és ott is 58 perc körül értem fel. Azért az jó, ha az ember tud 1 óra alatt stabilan.
Igazából nem vagyok csalódott, mert sztem az elsõ 30-ban még sosem végeztem ezen a versenyen. Csak idõben kicsit jobbat szerettem volna. Szerintem legutóbb szinte másodpercre ennyit mentem, igaz ez a párás meleg odab@szott rendesen.
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#756
sac1

sac1

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.163 hozzászólás
Jelzem Marci szombaton még Beton GP-n volt Szolnokon.. és nem kicsit volt meghalva :D rendesen legumizta az elsõ 100km-t :D de a végére feléledt...
- Beton GP (szökevények) részidõ... 70km - 1:28 perc alatt)

#757
sasi123

sasi123

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.969 hozzászólás
Akkor rendben van :)

Szerintem egész jó idõt mentél, ahogy néztem. Sajnos nekem eléggé nem jött össze. Elindultam már a mezõny elõtt, lemértem magamnak . Nekem 58p kellett a feléréshez, bár teljesen egyedül. Nem tudtam motiválni magam.
Ahogy felértem már jött is Marci, akit ismerek is innét a környékrõl. Õs is szokott Gombán edzeni. Így nagyon örültem , hogy õ nyert.

Hazafele párszor megáztunk - megszáradtunk. Jó nap volt :)

#758
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.231 hozzászólás

Sziasztok,

Örülök, hogy újra élõben is láthattam a KES-mezt :)
Geri, ne haragudj ,ha kerestetek, de végül nem Mházán kajáltunk, hanem Sás-tónál.



Téged is jó volt újra látni Sasi! Fõleg a szép Olmo gépezetet! :)

Kicsit elszégyelltem, magam, hogy egy nyavajás 16,5 kilóméteren parázok, amikor ti 260 kilit tekertek... Mindegy, kikormoltam a rendszert, alaposan kifingottam.

Amúgy mi még fent maradtunk, volt tombola. Aztán annyit töketlenkedtek, hogy inkább eljöttünk róla, mert már lógott az esõ lába. Szétnéztem Házán, de gondoltam már úgyis árkon-bokron túl jártok, így nem is kerestelek sokáig.
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#759
johnyiron

johnyiron

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 475 hozzászólás

Sehogy sem ragasztotta fel, peremes szingót használ :)
Egyébként pedig a mai nappal nagykorú lettem.

Boldog Születésnapot!!!
Remek.
Majdnem kétszer annyi idõs vagyok.
"Van nálad ragtapasz?"
"Minek?"
"Mindjárt megszakadok!"

#760
kiskubai

kiskubai

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.925 hozzászólás

Akkor rosszul ragasztottad fel! A rázás attól lehet, úgy gördül mint a kerámiacsapágy... A hangja tényleg nagy, cserébe a gördülési ellenállása kicsi! Én biztosan nem veszek másik típust! Eddig az elit idõfutamost használtam 14 ezerért darabját, most kipróbáltam a 6 ezer forintost és az is megfelel. Kicsit nehezebb de mégsem schwalbe...


Sehogy sem ragasztotta fel, peremes szingót használ :)
Egyébként pedig a mai nappal nagykorú lettem.