Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Kecskemétiek ide!

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
4218 hozzászólás a témában

#701
sasi123

sasi123

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.969 hozzászólás
Sok sikert a hétvégi "mátrázóknak"!!

2 hét múlva valószínûleg együtt versenyzek Káldy Attilával is :)
Ha el lehet hinni , hogy benevezett Õ is....

#702
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.231 hozzászólás
Jó neked, hogy ilyen fitt vagy...
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#703
sac1

sac1

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.163 hozzászólás
Hogy lehet egy görgõben eltörni egy bringát?.. nam1 :D

Mellesleg valszeg a multivitamin indított be egy kicsit :D.. azért voltam szarul...

Nem megyek mátra körre... idén nem versenyzek...
tegnap kimentem megnézni Pilis idõfutam kupa 1. fordulót... de hát rémes.. mostani edzetségi szintel nem mondom hogy nyerném.. de elsõ tízben meglettem volna lazán..

#704
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.231 hozzászólás
Szombaton Mátra Kör!

Tessék jelentkezni! Jó buli és sokan indulnak!
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#705
kiskubai

kiskubai

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.925 hozzászólás

Vigyázz a Nuca harap, de jól áll neki ;) :)



Jah, kurvajol :) ....

Gorgo tema: Nekem Kaldi Attila meselte hogy volt ismerose, akinek eltort a titanvaz a gorgoben...(illetve repedt.)

#706
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.231 hozzászólás
Hát szerintem, ha valaki kiszorít magából egy drága gépet, akkor minimálisra akarja csökkenteni annak az esélyét, hogy bármi baja is legyen a váznak. Vagy tönkremegy, vagy nem. Én nem akanám megtudni a vagy tönkremegy részét... :(
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#707
duzmath

duzmath

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 354 hozzászólás
Szerintem a görgõ egyik váznak sem használ,volt aki a titánvázát törte így el.
A profik,fõleg nyugaton meg gyakrabban cserélnek vázat mint mi külsõgumit,
nincs ideje elromlani.

#708
johnyiron

johnyiron

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 475 hozzászólás
Köszi, ezt nem is tudtam...

A hírben a mountain bike üzletág szerepel!:P:p
Biztosan kellett a cash az outi fejlesztésekhez és a marketinghez!:D
Egyébként SEMMI bajom semelyik bringa márkával, mielõtt valaki nagy fába vágná...

Jól látom, hogy ez 2001-es hír?

Jó ideje kutatom külföldi bringás és triatlonos fórumokon a görgõ vs karbon bringa kérdéskört és végül megdöbbentõ (számomra!) konklúzióra jutottam.
Mindenki használja és semmilyen problémáról nem számoltak be.
Peter Reid# (aki nekem több mint authentikus): "több mint 20 éve edzek triatlonosokat és mindenféle szakágból kerékpárosokat, soha senkinek nem volt ilyen jellegû problémája!" Viszont a gyártók a garancia elvesztését válaszolják a kérdésre... érdekes. Valaki??

#Reid: hawaii IM gyõztes, világbajnok, év triatlonistája around the world stb...
"Van nálad ragtapasz?"
"Minek?"
"Mindjárt megszakadok!"

#709
Csucsu

Csucsu

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 780 hozzászólás
  • LocationBudapest

Azon nagyon meglepõdnék, ha egy "presztízs" amerikai márkában (specialized) taiwani érdekeltség lenne...


Pedig van:
Bike Europe - News: Merida Buys Not 49% But 19% of Specialized
Bike Europe - News: Correction: Merida Buys 49% of Specialized

#710
johnyiron

johnyiron

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 475 hozzászólás
Sac!
Megoldódott már a vírusos hasmenésed (most az van...)??
Én sem hiszek a presztízsben: azért vettem specializedet!!!:P:D Városon belül A-ból B-be eljutni bármelyik autó megfelel. Akkor miért ragaszkodik egyik ehhez a márkához a másik meg ahhoz??? Hmmm?
Azon nagyon meglepõdnék, ha egy "presztízs" amerikai márkában (specialized) taiwani érdekeltség lenne...
A gyártósorokról meg annyit, hogy pl valaki jót akar enni elmegy a gundelba. Tudja hogy színvonalas a konyha és a legmagasabb követelményeknek felel meg minden, a FÕSZAKÁCS az ország legjobbja. DE! Az õ tápját nem a fõszakács készíti, csak az õ felügyeletével és átadott tudásával tapasztalatával stb... (tudom minden példa sántít)

Egyébként olyat még SOHA nem hallottam még magyartól sem, hogy bármelyik kerós gépét becsmérelné. Amikor vmi nem tetszik akkor kussol. Azt viszont már jócskán, hogy DICSÉRI a kispajtása gépét...

Kiskubai!
Neked jobban állt a kék fíling, ezt a csúnya williert meg jó áron megveszem. Na nemazé meee teccik, csak neked akarok jót!:D:D A pézt má átutaltam sevillába!
"Van nálad ragtapasz?"
"Minek?"
"Mindjárt megszakadok!"

#711
sac1

sac1

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.163 hozzászólás

...Nemetorszagot meg hagyjuk, ott is tudnak am parasztok lenni az emberek. Mindenhol.


Összekevered Ausztriával... Völgybeszarók...

#712
Csucsu

Csucsu

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 780 hozzászólás
  • LocationBudapest

Nemetorszagot meg hagyjuk, ott is tudnak am parasztok lenni az emberek. Mindenhol.


Az lehet, de valahogy Magyarország kisebb ország, és mégis többnek tûnik a paraszt, és nem azok akiknél ez foglalkozás, hanem azok akinél ez állapot.

Egyértelmû, ma már nagyon sok márka gyártat a Meridával. De valamiért még mindig más a nevük. És az áruk is. Asszem ez a presztizs.


Nem, ez a parasztvakítás, ez olyan mint amikor egy hervises bringára rátesznek egy XT hátsóváltót, a sok alivió, meg gyengébb cucc közé, és akkor már XT-s bringaként hirdetik. Másrészt viszont ez is azt jelenti, hogy a Meridánál is megvan a komoly technológia.

Kubai erre majdnem visszakézbõl jött egy válasz :)


Vigyázz a Nuca harap, de jól áll neki ;) :)

#713
kiskubai

kiskubai

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.925 hozzászólás
Hajj de veresen komolyan lett veve Amit mondtam...
Geri pont ezt mondtam neked multkor a pelso kapcsan, hogy allvahagytam a carbonbringat ami tele volt aggatva tune cuccokkal, es ugyanugy hagyott engem allva a Mali ironman sora szettel...

Nemetorszagot meg hagyjuk, ott is tudnak am parasztok lenni az emberek. Mindenhol.

#714
nuca

nuca

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 810 hozzászólás
Kubai erre majdnem visszakézbõl jött egy válasz :) hozzá vagyok szokva.
az a különbség német és magyar között, hogy azok ott kint nem röhögnek. ott a 70 éves tata is megy, és nem akármilyen átlagot. más dolog, hogy ott mindenkinek van pénze egy jobb bringára, így nem olyan 'kiváltság' mint itthon.
lehet versenyezni, de akkor ne a bringa árával ;)

#715
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.231 hozzászólás
Csendben jegyzem meg, egy CUBE-nak is igencsak lehet örülni. Ott van pl Nándi krosszgépe, ami szép és igencsak jól össze van rakva.

Szerintem mindenki olyan bringát hajt, amilyet megengedhet magának, vagy ha van guba, akkor emocionális alapon dönt. Ha valakinek titán-karbon Colnagoja van, hát az nagyon jó. Ha meg Csepel Sas-sal nyomja, akkor az azt jelenti, hogy ha nincs is pénze, igazán szereti azt, amit csinál. Lehet rajta röhögni a rajtnál, aztán meg elgondolkodni, amikor elõbb ér be. Tipikusan ilyen az a csóka, aki például a Kékes csúcstámadáson is egy Sputnik keróval indult el. Rajt elõtt egyszerûen letört a hátsó fékkonzol. Egyszerûen a nyereg alá gumizta, hogy mégse lifegjen tekerés közben. És elhihetitek, nem utolsónak ért be.
A mondás örök érvényû: mindegyiket tekerni kell!
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#716
kiskubai

kiskubai

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.925 hozzászólás

Simán specire nem festeném át, max. cube-ra :) Presztizs... az ember a presztizs miatt veszi?


A specialized-et igen. Cube-ot meg nem vesz. :D

Feltöltött kép
:o

szerk: szokj hozza, orszagutisoknal megy a kivagyisag...nem a legujabb olasz carbonvazad van? deeeego...Krisztiant nem rohogik korbe ott Nemetben a Specialized miatt? :D

#717
nuca

nuca

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 810 hozzászólás
Simán specire nem festeném át, max. cube-ra :) Presztizs... az ember a presztizs miatt veszi?

#718
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.231 hozzászólás

Miféle presztízs? A Specializedben ha jól emléxem negyven valahány %-ban a Merida tulajdonos. :) Meg több vázat is gyárt a Specinek.


Egyértelmû, ma már nagyon sok márka gyártat a Meridával. De valamiért még mindig más a nevük. És az áruk is. Asszem ez a presztizs.
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#719
Csucsu

Csucsu

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 780 hozzászólás
  • LocationBudapest
Miféle presztízs? A Specializedben ha jól emléxem negyven valahány %-ban a Merida tulajdonos. :) Meg több vázat is gyárt a Specinek.

#720
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.231 hozzászólás

Okay, téves volt a megnevezés, a budapestiekkel volt gond, már onnan gyanús volt, hogy a bõröndökkel együtt adták ki a futószalagon. Bõröndöt majd csak az új váznak veszek, de annak tényleg, most egy bringás karton dobozban volt, csomagolófóliával minden szépen körültekerve, plusz a dobozban szivacsokkal kitámasztva. Csomagküldõvel akartam hazaküldeni, de a doboz méreteit nem vállalta egyik sem, az általuk meghatározott dobozméretet pedig seholse tudtam beszerezni... Villa nem tört, csak nem tetszett nekik a merida felirat és kicsit lekapargatták róla :)


Akkor most már könnyen tudsz csinálni belõle akár Specializedet is! Matrica 5000Ft... a Presztizs: megfizethetetlen! ;)
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad: