Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

Kecskemétiek ide!

- - - - -

  • Please log in to reply
4218 replies to this topic

#621
sac1

sac1

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,163 posts
Informatoraim szerint Vissza kerul szombatra az OB... csak melyikre

#622
sac1

sac1

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,163 posts
Még átgondolom... de akkor lehet az oldalbordámat is elrángatom;)

#623
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,231 posts

Lehet hazaviszem az ALU-t ... akkor talán még én is be tudok szállni ;)...


Jól van. Ott nincs nagy tempó és minden állomáson és megállóhelyen megállunk. Az már csak amolyan beszélgetõs tekerés...
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#624
sac1

sac1

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,163 posts
Lehet hazaviszem az ALU-t ... akkor talán még én is be tudok szállni ;)...

#625
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,231 posts
Ez még csak elõzetes idõpont, de jónak tûnik, és Duzmi meteorológus szerint jó idõ is lesz akkor. :)
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#626
kiskubai

kiskubai

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,925 posts
Hegyi OB Október 7, csütörtök, elméletileg. gondolom nem rakjátok a közös tekerést CSÜTÖRTÖKI napra, szóval bennevagyok! :)

#627
_Alex_

_Alex_

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,086 posts

Na ennek igazán örülök Alex!

Sztem valahogy októberben megtartjuk az éves zárótekerésünket a Bükkben. Ha gondolod, csatlakozz!


Jól hangzik, de ahhoz nekem kéne váltó is. Annyira sajnos nem vagyok kemény hogy egysebivel menjek a hegyre.
Meg aztán ha már feljutok a hegyekbe, rosszul érezném magam az aszfalton. Csábítanak az ösvények. :)

Balance a bike right, keep the pedals turning, forget about everything except right now...
Picasa _Alex_


#628
kiskubai

kiskubai

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,925 posts

Ha kaptál licenset akkor menj OB-ra... ha ügyes vagy meglehet egy dobogó (az itteni ficsúrok nagyon puhák, neked km-be is több van és azt gyorsabban is tudtad le)

UTÁLOM A NÁTHÁT... szinte napra pontosan fázok meg minden évben... és semmit se tudok ellene tenni.. :(


Amatõrben indulok, úgytudom....Meg most ugye volt 3 hét kihagyás...nembaj, mindent megteszek hogy jól sikerüljön :)


Ja és: úgylegyen!

#629
sac1

sac1

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,163 posts

Miért lennék az? Megyek is :D Csak ha egy napra esik a hegyi OB a bükki tekeréssel, akkor elég nehéz lenne mindkettõn részt vennem :)


Ha kaptál licenset akkor menj OB-ra... ha ügyes vagy meglehet egy dobogó (az itteni ficsúrok nagyon puhák, neked km-be is több van és azt gyorsabban is tudtad le)

UTÁLOM A NÁTHÁT... szinte napra pontosan fázok meg minden évben... és semmit se tudok ellene tenni.. :(

#630
kiskubai

kiskubai

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,925 posts

Ne légy beszari... korosztályodba jónak számítasz... mondjuk azt hiszem most lesz benne egy két vicces emelkedõ


Miért lennék az? Megyek is :D Csak ha egy napra esik a hegyi OB a bükki tekeréssel, akkor elég nehéz lenne mindkettõn részt vennem :)

#631
sac1

sac1

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,163 posts
Ne légy beszari... korosztályodba jónak számítasz... mondjuk azt hiszem most lesz benne egy két vicces emelkedõ

#632
kiskubai

kiskubai

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,925 posts

Idáig az október 10-es vasárnap felé kacsintgatunk...


Ha jól tudom, akkor lesz az OB is. Eredetileg harmadikán lett volna, de aztmondta Gyurcibá hogy a választások miatt egy héttel elhalasztották. Egyébként péntek óta KSI-s vagyok, és Hazai György az edzõm :) Mondta hogy akkor a hegyi OB-re megyek is... :D

#633
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,231 posts
Hú srácok, ez a tegnapi tekerés vadállat volt. Saját kardombna dõltem... Kemény tempót mentünk, de így a végén ezek a lószok Duzmi részérõl állatok voltak. Olyan jól váltott iramot és olyan ütemben, hogy a végén hiába álltunk össze gyuluccal (és Fricska úrral), nem tudtuk volna beérni. Szûk 39-es átlag úgy, hogy traktor miatt még szarakodtunk is...
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#634
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,231 posts
Idáig az október 10-es vasárnap felé kacsintgatunk...
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#635
kiskubai

kiskubai

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,925 posts

Sztem valahogy októberben megtartjuk az éves zárótekerésünket a Bükkben. Ha gondolod, csatlakozz!


Hegyi OB elõtt vagy után?

#636
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,231 posts
Ezek után alig merem leírni, hogy ma 15:50-kor kimegyek egy lendületes 30-ra. Gyuluc is jön, aki kilátogat, utána barangolhat vele még egy jót...
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#637
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,231 posts

Örülök, ha tényleg élvezetes lett a beszámoló.

Ti is tudjátok, mikor leírtok egy ilyet, 30%-át lehet visszaadni annak a sok érzésnek ami benne kering egy ilyen megmérettetés alatt.
Azt a belülrõl jövõ örömet, ami megrázza a gerincedet, mikor tudod, hogy sikerült a célod.... Na nem is folytatom.

Az, hogy olyanok , mint Ti , elismeritek a teljesítményemet , nekem nagyon sokat számít. Nem ismerjük egymást túlságosan, de mikor Johnny beszámolóját olvasom a szétfagyós Dupla-Im-rõl , még most is elragad az érzés és kétszer a földhöz csap!

Idén kb 10e-11ekm közt tekertem.
Ahogy a leírásban is olvasható voltak nagyobb felkészülések, de volt sok - sok agy-erõsítõ momentum a felkészülés során. Ezek leginkább magányos km voltak, amelyek során sikerült eléggé kiismerni magamat.


És látod, pont ezekhez a magányos tekerésekhez kell az az erõ, ami legtöbbünkbõl hiányzik. Mint nemrég írtam, már párszor játszottam a gondolattal, hogy egy napot arra szánok, hogy csak tekerek valamerre, addig, ameddig jutok. Még sosem volt hozzá erõm/bátorságom. Na ez az, ami a tetted még nagyobbá teszi!
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#638
sasi123

sasi123

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,969 posts
Örülök, ha tényleg élvezetes lett a beszámoló.

Ti is tudjátok, mikor leírtok egy ilyet, 30%-át lehet visszaadni annak a sok érzésnek ami benne kering egy ilyen megmérettetés alatt.
Azt a belülrõl jövõ örömet, ami megrázza a gerincedet, mikor tudod, hogy sikerült a célod.... Na nem is folytatom.

Az, hogy olyanok , mint Ti , elismeritek a teljesítményemet , nekem nagyon sokat számít. Nem ismerjük egymást túlságosan, de mikor Johnny beszámolóját olvasom a szétfagyós Dupla-Im-rõl , még most is elragad az érzés és kétszer a földhöz csap!

Idén kb 10e-11ekm közt tekertem.
Ahogy a leírásban is olvasható voltak nagyobb felkészülések, de volt sok - sok agy-erõsítõ momentum a felkészülés során. Ezek leginkább magányos km voltak, amelyek során sikerült eléggé kiismerni magamat.

#639
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,231 posts

Gratula! Jól nyomjátok!
Asszem én is rákaptam az országútizásra. Van már virsligumim is, Kiskubainak hála. Már látom, ennek az lesz a vége hogy veszek egy rendes országútit. :)
Ja és ma megvolt az elsõ esésem is ebben a szakágban. 1km-re otthontól megpróbáltak elütni, de kivédtem, nem jött össze! :)


Na ennek igazán örülök Alex!

Sztem valahogy októberben megtartjuk az éves zárótekerésünket a Bükkben. Ha gondolod, csatlakozz!
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#640
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,231 posts

www.velo.hu


Na akkor csak belinkelem, remélem nem rugdostok ki miatta :)


Vadállat vagy Sasi!

Térdrerogyok elõtted!
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad: