Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

Kecskemétiek ide!

- - - - -

  • Please log in to reply
4218 replies to this topic

#541
_Alex_

_Alex_

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,086 posts
Ez igen! Szép volt Csabi!

Balance a bike right, keep the pedals turning, forget about everything except right now...
Picasa _Alex_


#542
kiskubai

kiskubai

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,925 posts

AutoCaddel nehéz ilyet csinálni. Inkább lehetetlen. Photoshop kell hozzá. Viszont szerintem ezt igenis megcsinálták. Volt egy honda Accord reklám régen valami böszme sok ideig vették fel...

YouTube - Honda Accord Commercial

Na és egy másik kedvenc:

YouTube - Honda - 'Choir' Advertisement

Kiegyezhetünk Maya3D-ben? :D De ez, ami éppen a videón van, 100% hogy animáció. A honda reklám meg elég ütõs :)

Én szombaton szegeden versenyeztem a kritériumon, hááát...elsõ sprintnél még 4. voltam, már ott láttam hogy nincs értelme rámenni a sprintekre...az utolsónál kb 15. helyen futottam be, aztán hazavonatoztam, itthon még szorgalomból egy 40es kör, vasárnap meg 70et mentem terepen a pilisben kölcsönbringával.

Csabinak meg gratula!

#543
sasi123

sasi123

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,969 posts
Gratulálok Duzmath Csabi!!!

#544
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,231 posts
Duzmííí!

Egy újabb érem a cyclo szakágból! És nagyon helyesen a KES-mez is rajtad volt!

Gratula!:P
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#545
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,231 posts

Azért az remélem tiszta, hogy ez csak animáció :D vajon hány óra autoCAD? :D (mondjuk asszem mással csinálják)


AutoCaddel nehéz ilyet csinálni. Inkább lehetetlen. Photoshop kell hozzá. Viszont szerintem ezt igenis megcsinálták. Volt egy honda Accord reklám régen valami böszme sok ideig vették fel...

YouTube - Honda Accord Commercial

Na és egy másik kedvenc:


:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#546
kiskubai

kiskubai

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,925 posts

Ha már jönnek a hideg esték...

Legalább a kultúrának áldozzunk.

Fõleg, ha van benne egy kis technika is. Igaz nem kerós, de beszarás!

YouTube - Extraordinaire instrument de musique


Azért az remélem tiszta, hogy ez csak animáció :D vajon hány óra autoCAD? :D (mondjuk asszem mással csinálják)

#547
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,231 posts
Ha már jönnek a hideg esték...

Legalább a kultúrának áldozzunk.

Fõleg, ha van benne egy kis technika is. Igaz nem kerós, de beszarás!

YouTube - Extraordinaire instrument de musique
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#548
sac1

sac1

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,163 posts
Postás pályán lesz az OB :D

#549
kiskubai

kiskubai

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,925 posts

Ma 15:50-kor kimerészkedek a szikrázó napsütésben. Valaki még, aki nem fázik?


Lehet megint szembetalálkozunk úgy, mint a múltkor.

szerk: átküldenéd Duzmi számát sms-ben? Felhívnám, lehet mennék cyclocrossozni vasárnap...

#550
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,231 posts
Ma 15:50-kor kimerészkedek a szikrázó napsütésben. Valaki még, aki nem fázik?
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#551
Gyuluc1

Gyuluc1

    vendég

  • fórumtag
  • 54 posts
Köszönöm szépen, átvettem õket! :)

#552
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,231 posts
Gyuluc!

A papírok az uszi pénztárban vannak! Viheted õket!

Ma 15:50-kor ki kéne merészkedni... Ha meg esik, marad a bringatakarítás.
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#553
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,231 posts
Ma szerintem 16:00-tól megyek egy átmozgató 50 kili körülit. Remélem valaki elkísér.

Más:

Beszéltünk ugye az egyesületes dologról, itt egy rövid kérdõív, amit kitöltve tájékozódni tud a szervezõ, hogy mégis milyen téren és mennyien érdeklõdünk.

Kérdõív kitöltés | Új sportegyesület létrehozása Kecskeméten

Az lenne a kérésem, hogy ha már egyszer elindultunk Kecskeméti Elsõ Sor néven versenyeken, ehhez próbáljunk meg ragaszkodni. Tehát a kérésem, hogy a megjegyzés rovatba írjátok oda, hogy a KES nevet meg szeretnénk tartani!

Köszi!
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#554
kiskubai

kiskubai

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,925 posts

Hú srácok!

Ez megint jóra sikeredett. Visszafelé már egészen jó volt a tempó. 1 perccel voltunk gyorsabbak visszafelé, mint a 40-es átlag. A táblasprintnél meg megint lefostam a bokám. :)

Fehérvári Gabi meg meglepõen jól nyomta. Többet kéne velünk tekernie.


Dejó hogy nem mentem :D

#555
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,231 posts
Lehet, hogy ma is ki kellene menni. Viszont akkor már lehet, hogy Ladány végéig, vagy hát ameddig nem sötétedik ránk...
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#556
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,231 posts
Hú srácok!

Ez megint jóra sikeredett. Visszafelé már egészen jó volt a tempó. 1 perccel voltunk gyorsabbak visszafelé, mint a 40-es átlag. A táblasprintnél meg megint lefostam a bokám. :)

Fehérvári Gabi meg meglepõen jól nyomta. Többet kéne velünk tekernie.
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#557
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,231 posts
Gyuluc és többiek!

Ma ismét kimerészkedek egy zsenge 30 kilire. 15:50.
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#558
kiskubai

kiskubai

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,925 posts
gyuluc, az ajánlatodat kihagynám :) Tekintve hogy 30ezerrel kevesebbért keveset használt Chorus-t kapok, 100ezerrel többért meg már Super recordot :)

#559
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,231 posts
Gondolom jókor szólok, de ma éppen kimegyek egy röpke 30ra. Ha még nincs késõ és olvasod, gyere nyugodtan! Ha már késõ, akkor sztem csütörtökön megyek legközelebb.
Tehát ma 15:50-kor.
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#560
kiskubai

kiskubai

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,925 posts

Tényleg jó volt, tavasszal is lehetne majd egy ilyet csinálni. Addigra lehet, hogy újraaszfaltozzák az utat (persze :D).

Andris elküldenéd e-mailben azt a papírt amit mondtál a vonattal kapcsolatban, és írnál róla, hogy hogyan is mûködik ez?
Úgy döntöttem nagy nehezen, hogy csak eladom a szettet 160000- ért, alku nincs a lelkiismeretem ennyit bír :). Tartalma: carbon fékváltókarok bowdennel, ritchey wcs kormány, ritchey pro kormányszár(ez így kompletten egybe, nincs szétszedve), elsõ fék, hátsó fék, elsõ váltó, carbon hátsó váltó, carbon hajtókar, fsa slk carbon nyeregcsõ, lánc.

Geri, majd ha következõ napokban, mész ki edzeni akkor írj, mert lenne egy kérésem, amit meg kellene beszélni.


Szeva!

Nem otthon kell kitöltened a papírt, hanem az állomáson kell kérned egy "tanulói bérlethez való igazoló papír"-t, amit ott kitöltesz, és kicsengeted érte a kb 100-150ftot. Ezután átfáradsz a másik pulthoz, és közlöd hogy egy diák bérletet szeretnél kecskemét és budapest nyugati pályaudvar között. Itt lehet elkérik az elõbb kapott papírt (igazából kis könyvecske inkább), de az is lehet hogy nem. Amikor vonaton utazol akkor diák+bérlet+papír kell hogy nálad legyen a szabályzat szerint. De általában ha mutatod a bérletet, az már bõven elég. Ne felejtsd el ráírni a diákszámodat a bérletre, azért harapnak!

A szettel kapcsolatban pedig akkor szólok ha lesz mire rárakni, meg ha lesz mibõl rárakni.. :)